MECZE BEZPOŚREDNIE | |||||||||||||
M. | Drużyna | M | PKT | Z | R | P | Bramki | M | PKT | Z | R | P | Bramki |
1. | Grom Nowy Staw | 36 | 79 | 24 | 7 | 5 | 106 - 45 | ||||||
2. | Gryf Słupsk | 36 | 76 | 24 | 4 | 8 | 85 - 44 | ||||||
3. | GKS Przodkowo | 36 | 71 | 21 | 8 | 7 | 72 - 34 | ||||||
4. | Stolem Gniewino | 36 | 70 | 20 | 10 | 6 | 96 - 52 | ||||||
5. | Lechia II Gdańsk | 36 | 67 | 20 | 7 | 9 | 81 - 44 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5 - 4 |
6. | Arka II Gdynia | 36 | 67 | 19 | 10 | 7 | 103 - 54 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4 - 5 |
7. | Powiśle Dzierzgoń | 36 | 55 | 16 | 7 | 13 | 70 - 61 | ||||||
8. | Kaszubia Kościerzyna | 36 | 54 | 17 | 3 | 16 | 65 - 65 | ||||||
9. | Jantar Ustka | 36 | 49 | 14 | 7 | 15 | 61 - 90 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5 - 3 |
10. | Wikęd Luzino | 36 | 49 | 13 | 10 | 13 | 58 - 64 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 - 5 |
11. | Gedania Gdańsk | 36 | 48 | 14 | 6 | 16 | 52 - 61 | ||||||
12. | Pogoń Lębork | 36 | 44 | 12 | 8 | 16 | 51 - 56 | ||||||
13. | GKS Kowale | 36 | 42 | 11 | 9 | 16 | 55 - 63 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2 - 1 |
14. | Jaguar Gdańsk | 36 | 42 | 12 | 6 | 18 | 55 - 71 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 - 2 |
15. | Wda Lipusz | 36 | 35 | 10 | 5 | 21 | 54 - 79 | ||||||
16. | Anioły Garczegorze | 36 | 31 | 8 | 7 | 21 | 32 - 64 | ||||||
17. | Bytovia II Bytów | 36 | 27 | 6 | 9 | 21 | 38 - 97 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8 - 2 |
18. | GKS Kolbudy | 36 | 27 | 6 | 9 | 21 | 51 - 91 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 - 8 |
19. | Orkan Rumia MKS | 36 | 24 | 6 | 6 | 24 | 39 - 89 |
Pogoń Lębork | 0 - 1 | Stolem Gniewino | 27 kwietnia 2019 - 17:00 | |
Madziąg Mateusz | ||||
Wda Lipusz | 1 - 1 | Wikęd Luzino | 27 kwietnia 2019 - 16:00 | |
Cysewski Krzysztof | Dąbrowski Mateusz | |||
Bytovia II Bytów | 3 - 3 | GKS Kowale | 28 kwietnia 2019 - 11:00 | |
Chajecki Kacper Chajecki Kacper Szymanowski Krzysztof | Przybyszewski Jan Przybyszewski Jan Szymanowski Krzysztof (s) | |||
Lechia II Gdańsk | 1 - 0 | Kaszubia Kościerzyna | 27 kwietnia 2019 - 11:00 | |
Mikołajewski Daniel | ||||
GKS Kolbudy | 1 - 3 | Jantar Ustka | 27 kwietnia 2019 - 15:30 | |
Szuciło Łukasz | Dawid Kacper Miecznikowski Maciej Wójcik Kamil | |||
GKS Przodkowo | 1 - 1 | Anioły Garczegorze | 27 kwietnia 2019 - 17:00 | |
Leszkiewicz Jakub | Słumiński Mateusz | |||
Jaguar Gdańsk | 1 - 5 | Arka II Gdynia | 27 kwietnia 2019 - 13:00 | |
Denis Sukhoruk | Gułajski Mateusz Markiewicz Dawid Hołtyn Norbert Hołtyn Norbert Sulewski Robert | |||
Gryf Słupsk | 3 - 0 | Orkan Rumia MKS | 27 kwietnia 2019 - 16:00 | |
Stasiak Łukasz Stasiak Łukasz Bednarczyk Kacper | ||||
Gedania Gdańsk | 2 - 1 | Powiśle Dzierzgoń | 27 kwietnia 2019 - 11:00 | |
Styś Karol Skórka Ernest | Pietrzyk Mateusz | |||
Pauza: Grom Nowy Staw, |
gedaniakibic12345 | 27.04.2019, 11:29:20 |
Geda 1:0 | |
Rangers666 | 27.04.2019, 11:53:06 |
Gedania do przerwy 1:0. Niewykorzystany karny dla Dzieżgonia. Sędzia dramat. | |
gedaniakibic12345 | 27.04.2019, 12:50:51 |
82' Geda 2:1 Dzieżgoń | |
Rangers666 | 27.04.2019, 12:56:51 |
Gedania 2:1 koniec meczu | |
Fan46 | 27.04.2019, 13:17:52 |
Lechia II Gdańsk 1-0 Kaszubia Kościerzyna | |
virgo. | 27.04.2019, 13:40:46 |
Lechia wygrała 1:0
Arka prowadzi 2:0 do 40 min | |
Znawca88 | 27.04.2019, 13:45:35 |
A DzieŻgoń to jakiś nowy zespół? Analfabeci | |
virgo. | 27.04.2019, 15:33:48 |
Arka wygrywa 5:1 | |
R E K L A M A | |
hekla | 27.04.2019, 16:31:36 |
Strzelecka niemoc Kaszubii trwa-niestety. | |
Gryfita40 | 27.04.2019, 16:56:49 |
W Słupsku 0-0 przerwa | |
Gryfita40 | 27.04.2019, 17:46:38 |
Gryf wygrywa 3-0 | |
slupszczanin | 27.04.2019, 18:12:10 |
Dzisiaj gra Gryfa wyglądała już dużo lepiej.
Bramki: Łukasz Stasiak Łukasz Stasiak Kacper Bednarczyk | |
lkspogonlebork | 27.04.2019, 18:55:59 |
W Lęborku po ostrym meczu walki i jednym błędzie Pogoń ulega Stolemowi 0:1 (bramka wychowanek Pogoni Madziag).
Z przebiegu gry sprawiedliwy byłby remis. Fajny mecz do oglądania w wykonaniu obu ekip. | |
lkspogonlebork | 27.04.2019, 18:58:52 |
Przodkowo 1:1 Anioly | |
slawi.r | 28.04.2019, 13:03:06 |
Bytovia II - Kowale 3:3 | |