V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021 - Klasyfikacja strzelców
W zestawieniu nie uzwględniono jeszcze strzelców bramek z meczów (w nawiasie liczba niewpisanych strzelców):Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pogoń Prabuty 4-0 (4),
Tęcza Brusy - Radunia II Stężyca 1-5 (6),
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Olimpia Sztum 2-1 (3),
Czarni Przemysław - Pomezania Malbork 1-1 (2),
Relax Ryjewo - Borowiak Czersk 1-1 (2),
Wisła Tczew - Mady Ostaszewo 2-1 (3),
Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki 1-1 (2),
Orzeł Subkowy - Victoria Kaliska 1-1 (2),
Meteor Pinczyn - Czarni Przemysław 8-0 (8),
Wietcisa Skarszewy - Beniaminek 03 Starogard Gdański 1-1 (2),
Wisła Tczew - Victoria Kaliska 1-1 (2),
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-6 (7),
Pogoń Prabuty - Mady Ostaszewo 2-4 (6),
Relax Ryjewo - Spójnia Sadlinki 1-5 (6),
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork 1-0 (1),
Radunia II Stężyca - Orzeł Subkowy 2-0 (2),
Orzeł Subkowy - Borowiak Czersk 1-4 (5),
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wietcisa Skarszewy 2-5 (7),
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Radunia II Stężyca 3-0 (3),
Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 2-0 (2),
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum 2-1 (3),
Pogoń Prabuty - Wisła Tczew 1-2 (3),
Czarni Przemysław - Relax Ryjewo 5-2 (7),
Mady Ostaszewo - Tęcza Brusy 0-2 (2),
Wisła Tczew - Mady Ostaszewo 0-4 (4),
Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gdański 1-2 (3),
Spójnia Sadlinki - Victoria Kaliska 2-3 (5),
Pogoń Prabuty - Relax Ryjewo 7-0 (7),
Tęcza Brusy - Meteor Pinczyn 1-0 (1),
Borowiak Czersk - Beniaminek 03 Starogard Gdański 3-4 (7),
Radunia II Stężyca - Pomezania Malbork 0-3 (3),
Wietcisa Skarszewy - Olimpia Sztum 5-2 (7),
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy 2-1 (3),
Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki 1-1 (2),
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański 1-3 (4),
Tęcza Brusy - Pogoń Prabuty 2-0 (2),
Radunia II Stężyca - Wietcisa Skarszewy 2-2 (4),
Czarni Przemysław - Wisła Tczew 0-6 (6),
Mady Ostaszewo - Victoria Kaliska 6-1 (7),
Wisła Tczew - Spójnia Sadlinki 1-1 (2),
Victoria Kaliska - Tęcza Brusy 5-0 (5),
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Olimpia Sztum 2-1 (3),
Relax Ryjewo - Meteor Pinczyn 0-3 (3),
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 0-3 (3),
Wietcisa Skarszewy - Orzeł Subkowy 1-0 (1),
Borowiak Czersk - Radunia II Stężyca 3-2 (5),
Spójnia Sadlinki - Pogoń Prabuty 1-0 (1),
Olimpia Sztum - Borowiak Czersk 3-2 (5),
Victoria Kaliska - Czarni Przemysław 3-2 (5),
Meteor Pinczyn - Mady Ostaszewo 1-2 (3),
Orzeł Subkowy - Beniaminek 03 Starogard Gdański 0-3 (3),
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Radunia II Stężyca 4-0 (4),
Pomezania Malbork - Wietcisa Skarszewy 1-2 (3),
Tęcza Brusy - Relax Ryjewo 4-2 (6),
Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy 5-2 (7),
Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty 3-4 (7),
Meteor Pinczyn - Wisła Tczew 1-2 (3),
Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy 1-2 (3),
Relax Ryjewo - Mady Ostaszewo 4-1 (5),
Borowiak Czersk - Wietcisa Skarszewy 1-1 (2),
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański 0-1 (1),
Radunia II Stężyca - Olimpia Sztum 1-2 (3),
Pogoń Prabuty - Meteor Pinczyn 1-2 (3),
Spójnia Sadlinki - Czarni Przemysław 1-1 (2),
Tęcza Brusy - Wisła Tczew 1-1 (2),
Relax Ryjewo - Victoria Kaliska 2-4 (6),
Mady Ostaszewo - Spójnia Sadlinki 4-1 (5),
Victoria Kaliska - Pogoń Prabuty 0-3 (3),
Wisła Tczew - Relax Ryjewo 4-1 (5),
Klasyfikacja wg strzelonych goliPomezania Malbork:
13 - Robert Felski10 - Dawid Torłop5 - Kamil Dryjas4 - orlando EscobarMarlon,
Mateusz Sroka2 - Michał Alaburda,
Mateusz Grędzicki,
Mateusz Latkiewicz1 - Rafał Galeniewski,
Michał Jurczyk,
Michał Marendowski,
Konrad Nędza,
Tomasz Owsianik,
Piotr Wilk,
Sławomir ZiemakOlimpia Sztum:
15 - Maciej Pluta7 - Wojciech Pliszka4 - Wojciech Zimny3 - Marcin Kopecki2 - Michał Kopecki1 - Jakub Floriański,
Patryk MarszałkowskiWisła Tczew:
7 - Paweł Kamiński6 - Błażej Piepiórka4 - Karol Ćwikliński3 - Adrian Pionk2 - Paweł Bobrzyński,
Maciej Pawłuszek1 - Adrian Chudy,
Oskar Guźliński,
Dawid Kołodziejczyk,
Daniel Lorkowski,
Kamil Nowaczyk,
Szymon Raduński,
Rafał Wszołek,
Tymon ZielińskiWietcisa Skarszewy:
18 - Bartłomiej Trzoska8 - Kryspin Karnat4 - Jakub Bartczak,
Daniel Jankowski3 - Dawid Neścior,
Krystian Żołnierewicz2 - Piotr Dejniak,
Jakub Olszynka1 - Jakub Bojanowski,
Paweł Depta,
Kewin Krigel,
Dawid Stalke,
Mateusz TuskPogoń Prabuty:
6 - Alik Grigoryan5 - Patrick Barwinski,
Mateusz Brojek3 - Dawid Tatara,
Sebastian Wożniak2 - Jakub Przybysz,
Bartosz Sowiński1 - Adrian Dąbrowski,
Marek Kowalski,
Mariusz Nawalaniec,
Paweł UrbanowiczBorowiak Czersk:
21 - Patryk Duda4 - Robert Pruszak,
Mateusz Żakowski3 - Marek Kaszubowski,
Artur Szwoch2 - Karol Kortas,
Dariusz Nowaczyk1 - Artur Chrzonowski,
Mateusz Drążek,
Łukasz Leper,
Mariusz WonsTęcza Brusy:
12 - Rafał Warnke6 - Seweryn Mientki4 - Karol Michalak3 - Kamil Rakowski2 - Tomasz Krefft,
Paweł Szczesny1 - Mateusz Dolny,
Arkadiusz ZakrzewskiŻuławy Nowy Dwór Gdański:
20 - Mateusz Gruszewski11 - Patryk Kiełczyński6 - Mateusz Niemyjski,
Łukasz Pietroń5 - Krzysztof Klein4 - Dominik Domagała3 - Dawid Kiełczyński1 - Kacper Dyl,
Gracjan Smarż,
Mateusz SucheckiVictoria Kaliska:
11 - Piotr Drzewicki3 - Damian Begier,
Jacek Pozorski,
Arkadiusz Wołyńczuk2 - Michał Kamiński,
Kamil Maśliński1 - Rafał Biedrzycki,
Maciej Błędzki,
Grzegorz Skórczewski,
Bartosz Skowronowski,
Damian SzumacherCzarni Przemysław:
6 - Sebastian Szablewski4 - Sławomir Mallek3 - Przemysław Malej2 - Marcin Kruglicki1 - Maciej Cisek,
Mariusz Mierzwa,
Tomasz Popielarz,
Mateusz Suma,
Tomasz Wójcik,
Przemysław ZacharskiMeteor Pinczyn:
7 - Mateusz Dubiela6 - Jakub Meca4 - Dominik Mierzwa1 - Nikodem Andrysiak,
Patryk Barłożewski,
Patryk Heksel,
Władysław Nawrocki,
Mikołaj Winiarski,
Marcin WoźniakRelax Ryjewo:
6 - Radosław Martyka5 - Grzegorz Siwiec3 - Bartosz Guba,
Patryk Iwański2 - Michał Kominko,
Marcin Michalski,
Marcin Ulewski1 - Nikolas Dudziński,
Piotr KoniarskiBeniaminek 03 Starogard Gdański:
7 - bugra SanliMustafa5 - bosa TudelaDaniel4 - Mateusz Stanek3 - rodriguez NuezJuan,
Mateusz Szopiński1 - cruz AlecciJuan,
Bartosz Apostołowicz,
furkan KarakusHuseyin,
Łukasz Kaszubowski,
Michał Neihs,
bago Nunesde,
Kamil Roll,
Maciej Szyszkowski,
Karol WaszińskiSpójnia Sadlinki:
8 - Krzysztof Michalczyk,
Krzysztof Warpas2 - Franciszek Denisewicz,
Kamil Grześkowiak,
Szymon Kupniewski1 - Kacper Kwaśnicki,
Łukasz Madej,
Marcin Stefanik,
Mateusz WilmaOrzeł Subkowy:
5 - Dawid Kania,
Karol Kowalczyk,
Wojciech Szoska4 - Dawid Tramowski3 - Dawid Smoliński2 - Michał Kalinowski,
Łukasz Skalski,
Adrian Tamowicz1 - Gustaw Andrzejewski,
Kacper Aronowski,
Paweł Domke,
Sylwester Gońda,
Krzysztof Kołodziej,
Tomasz Skalski,
Adam ZakrzewskiRadunia II Stężyca:
12 - Bartosz Stencel10 - Rafał Prądziński5 - Krzysztof Cichosz3 - Damian Gębiś,
Jędrzej Głowiński,
Jakub Majer2 - Gabriel Hirsz,
Dawid Ziegert1 - Chrystian Domaschke,
Dominik Kulwikowski,
Sebastian Mosz,
Robert SulewskiMady Ostaszewo:
3 - Piotr Wardowski2 - Mariusz Borowiecki,
Maciej Golicki,
Mateusz Oleś1 - Sebastian Bara,
Szymon Jagodziński,
Łukasz Rataj,
Jakub Rybicki,
Patryk Wójcik