V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 6 2 0 0 10 - 0
2. Orzeł Subkowy 2 6 2 0 0 9 - 2
3. Wisła Tczew 2 6 2 0 0 9 - 4
4. Borowiak Czersk 2 6 2 0 0 7 - 2
5. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 6 2 0 0 3 - 1
6. Pomezania Malbork 2 4 1 1 0 9 - 3
7. Spójnia Sadlinki 2 4 1 1 0 4 - 2
8. Victoria Kaliska 2 3 1 0 1 5 - 4
9. Radunia II Stężyca 2 3 1 0 1 4 - 6
10. Meteor Pinczyn 2 2 0 2 0 2 - 2
11. Olimpia Sztum 2 0 0 0 2 1 - 3
12. Tęcza Brusy 2 0 0 0 2 3 - 6
13. Relax Ryjewo 1 0 0 0 1 1 - 5
14. Wietcisa Skarszewy 1 0 0 0 1 1 - 6
15. Pogoń Prabuty 2 0 0 0 2 1 - 7
16. Mady Ostaszewo 2 0 0 0 2 2 - 9
17. Czarni Przemysław 2 0 0 0 2 2 - 11
Ostatni komentarz dodał Boro62 09.08.2020, 19:17:56


 Baner


Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (19) 
Borowiak Czersk 5 - 1 Relax Ryjewo 2 sierpnia 2020 - 18:00
Olimpia Sztum 0 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 sierpnia 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 sierpnia 2020 - 17:00
Mady Ostaszewo 2 - 4 Wisła Tczew 1 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia II Stężyca 2 - 1 Tęcza Brusy 1 sierpnia 2020 - 11:00
Spójnia Sadlinki 0 - 0 Meteor Pinczyn 1 sierpnia 2020 - 12:00
Pomezania Malbork 7 - 1 Czarni Przemysław 4 sierpnia 2020 - 18:00
Victoria Kaliska 1 - 3 Orzeł Subkowy 2 sierpnia 2020 - 12:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (17) 
Orzeł Subkowy 6 - 1 Wietcisa Skarszewy 8 sierpnia 2020 - 17:00
Czarni Przemysław 1 - 4 Victoria Kaliska 9 sierpnia 2020 - 16:00
Meteor Pinczyn 2 - 2 Pomezania Malbork 8 sierpnia 2020 - 15:00
Tęcza Brusy 2 - 4 Spójnia Sadlinki 8 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Tczew 5 - 2 Radunia II Stężyca 8 sierpnia 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 0 Mady Ostaszewo 7 sierpnia 2020 - 18:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Pogoń Prabuty 8 sierpnia 2020 - 17:30
Borowiak Czersk 2 - 1 Olimpia Sztum 9 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum - Relax Ryjewo 15 sierpnia 2020 - 11:00
Pogoń Prabuty - Borowiak Czersk 16 sierpnia 2020 - 17:00
Mady Ostaszewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 sierpnia 2020 - 17:00
Radunia II Stężyca - Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 sierpnia 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki - Wisła Tczew 15 sierpnia 2020 - 12:00
Pomezania Malbork - Tęcza Brusy 15 sierpnia 2020 - 18:00
Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 16 sierpnia 2020 - 12:00
Wietcisa Skarszewy - Czarni Przemysław 15 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Orzeł Subkowy 22 sierpnia 2020 - 17:00
Meteor Pinczyn - Wietcisa Skarszewy 22 sierpnia 2020 - 13:00
Tęcza Brusy - Victoria Kaliska 22 sierpnia 2020 - 18:00
Wisła Tczew - Pomezania Malbork 22 sierpnia 2020 - 18:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Spójnia Sadlinki 22 sierpnia 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Radunia II Stężyca 22 sierpnia 2020 - 18:00
Borowiak Czersk - Mady Ostaszewo 23 sierpnia 2020 - 17:00
Olimpia Sztum - Pogoń Prabuty 22 sierpnia 2020 - 15:00
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pogoń Prabuty - Relax Ryjewo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Mady Ostaszewo - Olimpia Sztum 26 sierpnia 2020 - 18:00
Radunia II Stężyca - Borowiak Czersk 26 sierpnia 2020 - 17:00
Spójnia Sadlinki - Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 sierpnia 2020 - 17:30
Pomezania Malbork - Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 sierpnia 2020 - 18:00
Victoria Kaliska - Wisła Tczew 26 sierpnia 2020 - 17:00
Wietcisa Skarszewy - Tęcza Brusy 26 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Subkowy - Czarni Przemysław 26 sierpnia 2020 - 17:30
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Czarni Przemysław 29 sierpnia 2020 - 17:00
Meteor Pinczyn - Orzeł Subkowy 29 sierpnia 2020 - 15:00
Wisła Tczew - Wietcisa Skarszewy 29 sierpnia 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Victoria Kaliska 29 sierpnia 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Pomezania Malbork 30 sierpnia 2020 - 14:00
Borowiak Czersk - Spójnia Sadlinki 30 sierpnia 2020 - 17:00
Olimpia Sztum - Radunia II Stężyca 29 sierpnia 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty - Mady Ostaszewo 29 sierpnia 2020 - 17:00
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 7 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
Mady Ostaszewo - Relax Ryjewo 5 września 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca - Pogoń Prabuty 5 września 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki - Olimpia Sztum 5 września 2020 - 12:00
Pomezania Malbork - Borowiak Czersk 5 września 2020 - 17:00
Victoria Kaliska - Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 września 2020 - 16:00
Wietcisa Skarszewy - Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 września 2020 - 16:00
Orzeł Subkowy - Tęcza Brusy 5 września 2020 - 11:00
Czarni Przemysław - Meteor Pinczyn 6 września 2020 - 15:00
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 8 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Meteor Pinczyn 12 września 2020 - 11:00
Tęcza Brusy - Czarni Przemysław 12 września 2020 - 17:00
Wisła Tczew - Orzeł Subkowy 12 września 2020 - 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wietcisa Skarszewy 12 września 2020 - 16:00
Borowiak Czersk - Victoria Kaliska 13 września 2020 - 16:00
Olimpia Sztum - Pomezania Malbork 12 września 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty - Spójnia Sadlinki
Mady Ostaszewo - Radunia II Stężyca 12 września 2020 - 16:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 9 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca - Relax Ryjewo 19 września 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki - Mady Ostaszewo 19 września 2020 - 12:00
Pomezania Malbork - Pogoń Prabuty 19 września 2020 - 17:00
Victoria Kaliska - Olimpia Sztum 19 września 2020 - 16:00
Wietcisa Skarszewy - Borowiak Czersk 19 września 2020 - 16:00
Orzeł Subkowy - Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 września 2020 - 16:00
Czarni Przemysław - Wisła Tczew
Meteor Pinczyn - Tęcza Brusy 19 września 2020 - 15:00
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 10 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Tęcza Brusy 26 września 2020 - 17:00
Wisła Tczew - Meteor Pinczyn 26 września 2020 - 16:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Czarni Przemysław 26 września 2020 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Orzeł Subkowy 27 września 2020 - 13:00
Olimpia Sztum - Wietcisa Skarszewy 26 września 2020 - 15:00
Pogoń Prabuty - Victoria Kaliska 26 września 2020 - 15:00
Mady Ostaszewo - Pomezania Malbork 27 września 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca - Spójnia Sadlinki 26 września 2020 - 14:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 11 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Spójnia Sadlinki - Relax Ryjewo 3 października 2020 - 12:00
Pomezania Malbork - Radunia II Stężyca 3 października 2020 - 16:00
Victoria Kaliska - Mady Ostaszewo 4 października 2020 - 12:00
Wietcisa Skarszewy - Pogoń Prabuty 3 października 2020 - 15:00
Orzeł Subkowy - Borowiak Czersk 3 października 2020 - 16:00
Czarni Przemysław - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Meteor Pinczyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 października 2020 - 15:00
Tęcza Brusy - Wisła Tczew 3 października 2020 - 15:00
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 12 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Wisła Tczew 10 października 2020 - 11:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Tęcza Brusy 10 października 2020 - 14:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Meteor Pinczyn 11 października 2020 - 12:00
Borowiak Czersk - Czarni Przemysław 11 października 2020 - 15:00
Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy 10 października 2020 - 15:00
Mady Ostaszewo - Wietcisa Skarszewy 11 października 2020 - 16:00
Radunia II Stężyca - Victoria Kaliska 10 października 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki - Pomezania Malbork 10 października 2020 - 12:00
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 13 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork - Relax Ryjewo 17 października 2020 - 16:00
Victoria Kaliska - Spójnia Sadlinki 17 października 2020 - 15:00
Wietcisa Skarszewy - Radunia II Stężyca 17 października 2020 - 15:00
Orzeł Subkowy - Pogoń Prabuty 17 października 2020 - 15:00
Czarni Przemysław - Olimpia Sztum
Meteor Pinczyn - Borowiak Czersk 17 października 2020 - 15:00
Tęcza Brusy - Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 października 2020 - 15:00
Wisła Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 października 2020 - 15:00
Pauza: Mady Ostaszewo,
Kolejka 14 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 października 2020 - 15:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wisła Tczew
Borowiak Czersk - Tęcza Brusy 24 października 2020 - 15:00
Olimpia Sztum - Meteor Pinczyn 24 października 2020 - 14:00
Pogoń Prabuty - Czarni Przemysław 24 października 2020 - 14:00
Mady Ostaszewo - Orzeł Subkowy 24 października 2020 - 15:00
Spójnia Sadlinki - Wietcisa Skarszewy 24 października 2020 - 12:00
Pomezania Malbork - Victoria Kaliska 24 października 2020 - 15:00
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 15 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Victoria Kaliska - Relax Ryjewo 31 października 2020 - 14:00
Wietcisa Skarszewy - Pomezania Malbork 31 października 2020 - 14:00
Orzeł Subkowy - Radunia II Stężyca 31 października 2020 - 14:00
Czarni Przemysław - Mady Ostaszewo
Meteor Pinczyn - Pogoń Prabuty 31 października 2020 - 14:00
Tęcza Brusy - Olimpia Sztum 31 października 2020 - 15:00
Wisła Tczew - Borowiak Czersk 31 października 2020 - 14:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 października 2020 - 14:00
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 listopada 2020 - 11:00
Borowiak Czersk - Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 listopada 2020 - 13:00
Olimpia Sztum - Wisła Tczew 7 listopada 2020 - 13:00
Pogoń Prabuty - Tęcza Brusy
Mady Ostaszewo - Meteor Pinczyn 7 listopada 2020 - 14:00
Radunia II Stężyca - Czarni Przemysław 7 listopada 2020 - 14:00
Spójnia Sadlinki - Orzeł Subkowy 7 listopada 2020 - 12:00
Victoria Kaliska - Wietcisa Skarszewy 8 listopada 2020 - 12:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 17 - 11. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy - Relax Ryjewo 11 listopada 2020 - 13:00
Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 11 listopada 2020 - 14:00
Czarni Przemysław - Spójnia Sadlinki
Meteor Pinczyn - Radunia II Stężyca 11 listopada 2020 - 14:00
Tęcza Brusy - Mady Ostaszewo 11 listopada 2020 - 14:00
Wisła Tczew - Pogoń Prabuty 11 listopada 2020 - 15:00
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Olimpia Sztum 11 listopada 2020 - 12:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Borowiak Czersk 11 listopada 2020 - 16:00
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Borowiak Czersk
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Olimpia Sztum
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pogoń Prabuty
Wisła Tczew - Mady Ostaszewo
Tęcza Brusy - Radunia II Stężyca
Meteor Pinczyn - Spójnia Sadlinki
Czarni Przemysław - Pomezania Malbork
Orzeł Subkowy - Victoria Kaliska
Pauza: Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wietcisa Skarszewy - Orzeł Subkowy
Victoria Kaliska - Czarni Przemysław
Pomezania Malbork - Meteor Pinczyn
Spójnia Sadlinki - Tęcza Brusy
Radunia II Stężyca - Wisła Tczew
Mady Ostaszewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pogoń Prabuty - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Olimpia Sztum - Borowiak Czersk
Pauza: Relax Ryjewo,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Olimpia Sztum
Borowiak Czersk - Pogoń Prabuty
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Mady Ostaszewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Radunia II Stężyca
Wisła Tczew - Spójnia Sadlinki
Tęcza Brusy - Pomezania Malbork
Meteor Pinczyn - Victoria Kaliska
Czarni Przemysław - Wietcisa Skarszewy
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Orzeł Subkowy - Relax Ryjewo
Wietcisa Skarszewy - Meteor Pinczyn
Victoria Kaliska - Tęcza Brusy
Pomezania Malbork - Wisła Tczew
Spójnia Sadlinki - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Radunia II Stężyca - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Mady Ostaszewo - Borowiak Czersk
Pogoń Prabuty - Olimpia Sztum
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Pogoń Prabuty
Olimpia Sztum - Mady Ostaszewo
Borowiak Czersk - Radunia II Stężyca
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Spójnia Sadlinki
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork
Wisła Tczew - Victoria Kaliska
Tęcza Brusy - Wietcisa Skarszewy
Czarni Przemysław - Orzeł Subkowy
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Czarni Przemysław - Relax Ryjewo
Orzeł Subkowy - Meteor Pinczyn
Wietcisa Skarszewy - Wisła Tczew
Victoria Kaliska - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pomezania Malbork - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Spójnia Sadlinki - Borowiak Czersk
Radunia II Stężyca - Olimpia Sztum
Mady Ostaszewo - Pogoń Prabuty
Pauza: Tęcza Brusy,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Mady Ostaszewo
Pogoń Prabuty - Radunia II Stężyca
Olimpia Sztum - Spójnia Sadlinki
Borowiak Czersk - Pomezania Malbork
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Victoria Kaliska
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wietcisa Skarszewy
Tęcza Brusy - Orzeł Subkowy
Meteor Pinczyn - Czarni Przemysław
Pauza: Wisła Tczew,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
Meteor Pinczyn - Relax Ryjewo
Czarni Przemysław - Tęcza Brusy
Orzeł Subkowy - Wisła Tczew
Wietcisa Skarszewy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Victoria Kaliska - Borowiak Czersk
Pomezania Malbork - Olimpia Sztum
Spójnia Sadlinki - Pogoń Prabuty
Radunia II Stężyca - Mady Ostaszewo
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Radunia II Stężyca
Mady Ostaszewo - Spójnia Sadlinki
Pogoń Prabuty - Pomezania Malbork
Olimpia Sztum - Victoria Kaliska
Borowiak Czersk - Wietcisa Skarszewy
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Orzeł Subkowy
Wisła Tczew - Czarni Przemysław
Tęcza Brusy - Meteor Pinczyn
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
Tęcza Brusy - Relax Ryjewo
Meteor Pinczyn - Wisła Tczew
Czarni Przemysław - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Orzeł Subkowy - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Wietcisa Skarszewy - Olimpia Sztum
Victoria Kaliska - Pogoń Prabuty
Pomezania Malbork - Mady Ostaszewo
Spójnia Sadlinki - Radunia II Stężyca
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Spójnia Sadlinki
Radunia II Stężyca - Pomezania Malbork
Mady Ostaszewo - Victoria Kaliska
Pogoń Prabuty - Wietcisa Skarszewy
Borowiak Czersk - Orzeł Subkowy
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Czarni Przemysław
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Meteor Pinczyn
Wisła Tczew - Tęcza Brusy
Pauza: Olimpia Sztum,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Tczew - Relax Ryjewo
Tęcza Brusy - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Meteor Pinczyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Czarni Przemysław - Borowiak Czersk
Orzeł Subkowy - Olimpia Sztum
Wietcisa Skarszewy - Mady Ostaszewo
Victoria Kaliska - Radunia II Stężyca
Pomezania Malbork - Spójnia Sadlinki
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Pomezania Malbork
Spójnia Sadlinki - Victoria Kaliska
Radunia II Stężyca - Wietcisa Skarszewy
Pogoń Prabuty - Orzeł Subkowy
Olimpia Sztum - Czarni Przemysław
Borowiak Czersk - Meteor Pinczyn
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Tęcza Brusy
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wisła Tczew
Pauza: Mady Ostaszewo,
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Relax Ryjewo
Wisła Tczew - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Tęcza Brusy - Borowiak Czersk
Meteor Pinczyn - Olimpia Sztum
Czarni Przemysław - Pogoń Prabuty
Orzeł Subkowy - Mady Ostaszewo
Wietcisa Skarszewy - Spójnia Sadlinki
Victoria Kaliska - Pomezania Malbork
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Victoria Kaliska
Pomezania Malbork - Wietcisa Skarszewy
Radunia II Stężyca - Orzeł Subkowy
Mady Ostaszewo - Czarni Przemysław
Pogoń Prabuty - Meteor Pinczyn
Olimpia Sztum - Tęcza Brusy
Borowiak Czersk - Wisła Tczew
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 Starogard Gdański - Relax Ryjewo
Żuławy Nowy Dwór Gdański - Borowiak Czersk
Wisła Tczew - Olimpia Sztum
Tęcza Brusy - Pogoń Prabuty
Meteor Pinczyn - Mady Ostaszewo
Czarni Przemysław - Radunia II Stężyca
Orzeł Subkowy - Spójnia Sadlinki
Wietcisa Skarszewy - Victoria Kaliska
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
Relax Ryjewo - Wietcisa Skarszewy
Pomezania Malbork - Orzeł Subkowy
Spójnia Sadlinki - Czarni Przemysław
Radunia II Stężyca - Meteor Pinczyn
Mady Ostaszewo - Tęcza Brusy
Pogoń Prabuty - Wisła Tczew
Olimpia Sztum - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Borowiak Czersk - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Victoria Kaliska, .


Pokaż ukryte kolejki od 18 do 34