Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2019/2020 - Klasyfikacja strzelców
Klasyfikacja wg strzelonych goliKolejarz Chojnice:
7 - Jakub Błaszkowski4 - Tobiasz Sawa3 - Daniel Błaszkowski,
Jakub Jędrzejewski,
Dominik Piesik2 - Tomasz Pestka1 - Michał Bielawski,
Maciej Piesik,
Maciej Rekowski,
Tomasz TodaBorowiak Czersk:
12 - Patryk Duda4 - Karol Kortas3 - Paweł Kołatka,
Piotr Marach,
Robert Pruszak2 - Kacper Skowroński,
Mateusz Stramol,
Kevin Wojciechowski1 - Marek Kaszubowski,
Marcin Szlachcikowski,
Piotr Tuszkowski,
Mariusz WonsAgra Ostrowite:
7 - Szymon Jędrzejewski4 - Mariusz Jączyński3 - Łukasz Kalinowski,
Kacper Sreberski,
Maciej Łangowski2 - Michał Korczyc,
Przemysław Leszczyński1 - Marcin Czarnowski,
Błażej Noga,
Mateusz TrzebińskiNowi Nowa Cerkiew:
6 - Dawid Koźlinka,
Mateusz Żakowski4 - Dawid Malinowski3 - Krzysztof Szopiński2 - Damian Tobey,
Mateusz Warsiński1 - Kamil Brzószczyk,
Jakub Kumer,
Andrzej Prondzinski,
Patryk SikorskiWda Czarna Woda:
8 - Paweł Rybacki4 - Mateusz Wittstock2 - Patryk Dorau,
Patryk Gaszkowski,
Patryk Kosiedowski1 - Błażej TuszkowskiSantana Wielki Klincz:
5 - Piotr Malek2 - Tomasz Gierszewski,
Mariusz Główczewski,
Krzysztof Hinca,
Oskar Kisicki1 - Dawid Hetmański,
Grzegorz Janikowski,
Nikolas Kruk,
Łukasz Regliński,
Rafał Topka,
Daniel Tusk,
Michał WierzbaJantar Pawłowo:
5 - Mateusz Bienert3 - trzebiatowski JutrzenkaSzymon,
Szymon Karasiński,
Przemysław Lorbiecki,
Łukasz Pawełek2 - Tomasz Prusaczyk,
Paweł Węglewski1 - Krystian Borzyszkowski,
Kacper Brzószczyk,
Paweł Grzonkowski,
Kacer StachewiczWierzyca Stara Kiszewa:
6 - Maciej Klaman4 - Patryk Pobłocki1 - Filip Ferdynus,
Sebastian Kulas,
Szymon Nadolski,
Mikołaj Rekowski,
Sylweriusz Ronkowski,
Piotr SychGKS Bobowo:
12 - Patryk Naczyk,
Rafał Stolz1 - Dawid Ellas,
Hieronim Groth,
Daniel Naczyk,
Dawid WieczorekStyna Godziszewo:
7 - Łukasz Abryszyński6 - Mateusz Janowski,
Mateusz Zasada3 - Marcin Knitter2 - Mateusz Dułak1 - Dawid Frost,
Ryszard Kaiser,
Łukasz Kamrowski,
Paweł LiterskiLKP Nowa Karczma:
7 - Łukasz Imianowski5 - Szymon Żynda2 - Jakub Jędrzejczyk,
Tomasz Kukawka1 - Jakub Ebertowski,
Kacper Imianowski,
Kacper Jakusz,
Jarosław Jędrzejczyk,
Jakub Kida,
Aleksander Krużycki,
Filip UrbanSławek Borzechowo:
5 - Artur Stywa4 - Bartłomiej Czubek,
Maciej Lewandowski,
Jerzy Wojtal2 - Adrian Małkiewicz1 - Patryk Ossowski,
Szymon Reimus,
Szymon Różański,
Marcin SpręgaKS Skorzewo:
12 - Wojciech Kobierzyński7 - Damian Synak4 - Tomasz Gostkowski,
Dominik Igel,
Kamil Zieliński3 - Krystian Zarach2 - Artur Wołoszyk1 - Krystian Świeczkowski,
Przemysław SzulferRadunia II Stężyca:
12 - Krzysztof Cichosz9 - Bartosz Stencel6 - Chrystian Domaschke,
Kacper Górak3 - Szymon Baska,
Michał Koszałka,
Kacper Łazaj2 - Karol Akerman,
Tomasz Garski,
Filip Kerlin,
Maciej Stencel1 - Kacper Cichosz,
Damian Gębiś,
Gabriel Hirsz,
Jakub Kafarski,
Sebastian Mosz,
Borys Narożny,
Dawid Ziegert