Sparing: Wda Świecie - Chojniczanka Chojnice

Chojniczanka Chojnice: Baran – Andruszczak, Trzebiński, Kaśnikowski, Lenart – Noga, Atanacković, Parzy, Hajdamowicz – Kaźmierowski, Magdziński oraz Szafrański, Arndt, Jakosz, Sierant, Ziemak, Kowal, Gibczyński.

Uzupełnij informacje o sparingu

~zizu (niezalogowany)  28.01.2011, 20:16
jak na razie 3:0 dla Chojnic
  ~zizu (niezalogowany)  28.01.2011, 20:17
Ze wstępnych ustaleń sztabu medycznego wynika, że Krzysiek Baran ma mocno zbite żebra.
31′ Szymon Kaźmierowski i 3:0!
19′ Zespół Grzegorza Kapicy wciąż skutecznie atakuje – 2:0 Konrad Hajdamowicz.
13′ Gol dla Chojniczanki – Szymon Kaźmierowski.
10′ Poważna kontuzja Krzysztofa Barana, do bramki wchodzi Szafrański.
1′ Początek meczu w Bydgoszczy pomiędzy Wdą Świecie, a Chojniczanką Chojnice.
- Skład Chojniczanki: Baran – Andruszczak, Trzebiński, Kaśnikowski, Lenart – Noga, Atanacković, Parzy, Hajdamowicz – Kaźmierowski, Magdziński
Ławka rezerwowych: Szafrański, Arndt, Jakosz, Sierant, Ziemak, Kowal, Gibczyński.
- Początek meczu o godzinie 19:45
  ~zizu (niezalogowany)  28.01.2011, 20:30
46′ Zmiany w drużynie Chojniczanki: Ziemak za Parzego, Kowal za Magdzińskiego, Gibczyński za Kaźmierowskiego, Jakosz za Kaśnikowskiego, Sierant za Trzebińskiego.
46′ Rozpoczęła się druga połowa meczu
45′ Po pierwszych 45 minutach Chojniczanie prowadzą 3:0 po bramkach Szymona Kaźmierowskiego (dwie) i Konrada Hajdamowicza.
  ~zizu (niezalogowany)  28.01.2011, 20:40
58′ Tracimy bramkę 1:3.
  ~zizu (niezalogowany)  28.01.2011, 20:41
60′ Po niespełna dwóch minutach Mateusz Szafrański wyciąga piłkę z bramki po raz drugi. Wda 2:3 Chojniczanka.
  ~zizu (niezalogowany)  28.01.2011, 20:44
65′ Na boisku pojawia się Paweł Arndt, na ławce siada Artur Andruszczak.
  ~zizu (niezalogowany)  28.01.2011, 20:51
70′ Boisko opuszcza Paweł Noga, a zastępuje go Damian Trzebiński.
  ~zizu (niezalogowany)  28.01.2011, 21:09
85′ Konrad Hajdamowicz pada faulowany w polu karnym. Arbiter dyktuje jedenastkę, którą Sławek Ziemak zamienia na bramkę. 4:2 dla Chojniczanki.
  ~zizu (niezalogowany)  28.01.2011, 21:11
90′ Koniec spotkania. Po mimo słabej grze w drugiej połowie zespół Grzegorza Kapicy odnosi pierwsze zwycięstwo w meczach kontrolnych. Końcowy rezultat Wda 2:4 Chojniczanka.
  ~****** (niezalogowany)  29.01.2011, 10:38
bardzo dobra 1 połowa; prostopadłe podania do Szymona Kaźmierowskiego; dwa z nich wykorzystane. Skuteczna gra napawająca optymizmem przed sezonem. Trzeci kolejny świetny występ Konrada Hajdamowicza. Pomocnik który dużo widzi na boisku. Sam inspiruje akcje, precyzyjne podania asysty przy bramkach. Sam bardzo skuteczny w grze. W trzech sparingach trzy bramki i tyle samo asyst. dwukrotnie rzut karny na nim w ważnym momencie. Zespół bardzo dobrze wygląda w ofensywie. Trener Kapica musi ułożyć linie obrony. Bramkarzowi życzymy powrotu do zdrowia. Wszystko przed sezonem wygląda budująco... HEYAH CHOJNICZANKA HEYAH ( pierwsza liga w Chojnicach??? to by było coś )