IV runda - 5. października 2016 [szczegóły] |
Komentarze (33) |
Chojniczanka II Chojnice |
1 - 6 |
GKS Przodkowo |
5 października 2016
5.10 - 15:30 |
po dogrywce |
Wisła Tczew |
2 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
5 października 2016
5.10 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
9 - 3 |
Sztorm Mosty |
5 października 2016
5.10 - 18:00 |
Amator Kiełpino |
0 - 5 |
Orkan Rumia |
5 października 2016
5.10 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 9 |
KP Starogard Gdański |
5 października 2016
5.10 - 16:00 |
vo, na boisku 2:9 |
GTS Goszyn |
1 - 1 |
Zenit Łęczyce |
5 października 2016
5.10 - 16:00 |
po dogrywce, karne 4:2 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 1 |
Szarża Krojanty |
5 października 2016
5.10 - 16:00 |
GKS Sierakowice |
2 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
5 października 2016
5.10 - 16:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 7 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 października 2016
5.10 - 19:30 |
Sparta Kleszczewo |
0 - 6 |
Stolem Gniewino |
5 października 2016
5.10 - 16:30 |
vo, na boisku 2:6 |
Cartusia Kartuzy |
0 - 7 |
Arka II Gdynia |
5 października 2016
5.10 - 15:00 |
Start Mrzezino |
3 - 1 |
Polonia Gdańsk |
5 października 2016
5.10 - 16:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 2 |
KS Chwaszczyno |
5 października 2016
5.10 - 16:00 |
KP Sopot |
0 - 10 |
Jaguar Gdańsk |
5 października 2016
5.10 - 15:45 |
Gedania Gdańsk |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
5 października 2016
5.10 - 16:00 |
po dogrywce |
Nadmorska Liga Szóstek |
2 - 3 |
Orlęta Reda |
5 października 2016
5.10 - 16:00 |
po dogrywce |
III runda - 21. września 2016 [szczegóły] |
Komentarze (15) |
GOSRiT II Luzino |
1 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
22 września 2016
22.09 - 16:45 |
Marynarka Wojenna RP |
3 - 5 |
Jaguar Gdańsk |
13 września 2016
13.09 - 20:30 |
GKS Kowale |
1 - 3 |
Arka II Gdynia |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
Wisła Tczew |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
Gryf 2009 Tczew |
0 - 8 |
KS Kamienica Królewska |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 2 |
Radunia Stężyca |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
po dogrywce, karne 1-4 |
Amator Kiełpino |
5 - 2 |
Sokół Ełganowo |
21 września 2016
21.09 - 17:30 |
Wikęd Luzino |
5 - 6 |
Borowiak Czersk |
21 września 2016
21.09 - 16:30 |
GTS Goszyn |
6 - 2 |
Gedania II Gdańsk |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
0 - 5 |
KP Starogard Gdański |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
GLKS Różyny |
1 - 4 |
Orlęta Reda |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
Wda Lipusz |
4 - 5 |
Polonia Gdańsk |
21 września 2016
21.09 - 16:00 |
po dogrywce |
Brda Rytel |
0 - 6 |
GKS Sierakowice |
21 września 2016
21.09 - 16:30 |
Szarża Krojanty |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
20 września 2016
20.09 - 16:30 |
Zenit Łęczyce |
3 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
Pogoń II Smętowo |
1 - 4 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
Olimpia Osowa |
0 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
22 września 2016
22.09 - 18:30 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
3 - 2 |
Meteor Pinczyn |
21 września 2016
21.09 - 19:00 |
KS Mściszewice |
2 - 4 |
Orkan Rumia |
21 września 2016
21.09 - 18:00 |
Gryf Goręczyno |
2 - 5 |
Sparta Kleszczewo |
21 września 2016
21.09 - 16:00 |
Kaszuby Połchowo |
1 - 2 |
Cartusia Kartuzy |
21 września 2016
21.09 - 16:30 |
Bałtyk II Gdynia |
2 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
21 września 2016
21.09 - 16:00 |
po dogrywce |
GKS II Kolbudy |
0 - 6 |
Start Mrzezino |
21 września 2016
21.09 - 16:00 |
Unia Klawkowo |
0 - 7 |
Kaszubia Kościerzyna |
21 września 2016
21.09 - 16:30 |
Huragan Smolno |
1 - 3 |
Sztorm Mosty |
21 września 2016
21.09 - 16:30 |
KP Sopot |
4 - 1 |
Dragon Bojano |
21 września 2016
21.09 - 17:00 |
MKS Władysławowo |
1 - 4 |
Stolem Gniewino |
21 września 2016
21.09 - 16:30 |
MKS II Władysławowo |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
20 września 2016
20.09 - 17:00 |
Nadmorska Liga Szóstek |
3 - 1 |
Centrum Pelplin |
28 września 2016
28.09 - 17:00 |
II runda - 7. września 2016 [szczegóły] |
Komentarze (8) |
Celtic Reda |
0 - 2 |
Dragon Bojano |
7 września 2016
7.09 - 18:00 |
GOSRiT II Luzino |
4 - 3 |
Latarnik Choczewo |
8 września 2016
8.09 - 17:30 |
GOSRiT Luzino Juniorzy |
1 - 3 |
Zenit Łęczyce |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
Gryf Goręczyno |
1 - 0 |
KS Sulmin |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
KS Skorzewo |
3 - 6 |
Amator Kiełpino |
7 września 2016
7.09 - 17:30 |
Pogoń II Smętowo |
2 - 1 |
LZS Więckowy |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
MKS II Władysławowo |
5 - 2 |
Zatoka Puck |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
Zryw Sławoszyno |
1 - 6 |
Wicher Wierzchucino |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
Huragan Smolno |
3 - 2 |
Arka Prusewo |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
Nadmorska Liga Szóstek |
14 - 1 |
Orzeł Straszyn |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 - 8 |
Wisła Tczew |
7 września 2016
7.09 - 17:30 |
w Tczewie |
Unia Tczew |
0 - 10 |
KP Sopot |
7 września 2016
7.09 - 17:30 |
GTS Mokry Dwór |
2 - 5 |
GKS II Kolbudy |
7 września 2016
7.09 - 18:00 |
GTS Goszyn |
5 - 2 |
Osiczanka Osice |
7 września 2016
7.09 - 18:00 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 1 |
Kamionka Sopot |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
KP Gdynia |
3 - 4 |
GLKS Różyny |
7 września 2016
7.09 - 20:30 |
Bałtyk II Gdynia |
5 - 0 |
Potok Pszczółki |
7 września 2016
7.09 - 16:00 |
Marynarka Wojenna RP |
2 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
6 września 2016
6.09 - 20:30 |
Brda Rytel |
4 - 0 |
Tęcza Brusy |
7 września 2016
7.09 - 17:00 |
Unia Klawkowo |
- |
wolny los |
|
I runda - 24. sierpnia 2016 [szczegóły] |
Komentarze (5) |
Sokół Strzelno |
2 - 7 |
Arka Prusewo |
24 sierpnia 2016
24.08 - 18:00 |
GOSRiT Luzino Juniorzy |
2 - 0 |
Klif Chłapowo |
24 sierpnia 2016
24.08 - 18:00 |
Norda Karwia |
2 - 4 |
GOSRiT II Luzino |
24 sierpnia 2016
24.08 - 18:00 |
Huragan Smolno |
5 - 1 |
Barka Łebno |
24 sierpnia 2016
24.08 - 18:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 5 |
Marynarka Wojenna RP |
27 sierpnia 2016
27.08 - 11:00 |
KS Wocławy |
1 - 9 |
GTS Goszyn |
24 sierpnia 2016
24.08 - 18:00 |
Nadmorska Liga Szóstek |
14 - 0 |
GTS Rokitnica |
24 sierpnia 2016
24.08 - 17:00 |
Marko-Gol Gdańsk |
2 - 5 |
Orzeł Straszyn |
24 sierpnia 2016
24.08 - 18:00 |
Gryf Goręczyno |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
24 sierpnia 2016
24.08 - 17:00 |
goście nie dojechali |
Unia Tczew |
5 - 1 |
Amator II Kiełpino |
24 sierpnia 2016
24.08 - 18:00 |
Brda Rytel |
6 - 0 |
Zieloni Łąg |
24 sierpnia 2016
24.08 - 17:30 |
Pogoń II Smętowo |
3 - 0 |
MKP Szlachta |
24 sierpnia 2016
24.08 - 17:00 |
goście wycofali się z rozgrywek |
Zryw Sławoszyno |
- |
wolny los |
|
Unia Klawkowo |
3 - 0 |
Pogoń Smętowo |
24 sierpnia 2016
24.08 - 17:00 |
goście wycofali się z rozgrywek |