MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2016/2017

   V runda - 19. października 2016 [szczegóły] Komentarze (5)
Kaszubia Kościerzyna 1 - 4 GKS Przodkowo 19 października 2016 - 15:00
Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Orkan Rumia MKS 19 października 2016 - 15:00
Radunia Stężyca 1 - 3 Bałtyk Gdynia 19 października 2016 - 18:00
Jaguar Gdańsk 1 - 2 Arka II Gdynia 26 października 2016 - 14:30
GTS Goszyn 1 - 6 Start Mrzezino 19 października 2016 - 15:30
KS Kamienica Królewska 2 - 1 Orlęta Reda 19 października 2016 - 15:30
GKS Sierakowice 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 19 października 2016 - 15:00
Stolem Gniewino 3 - 2 KP Starogard Gdański 19 października 2016 - 15:00
   IV runda - 5. października 2016 [szczegóły] Komentarze (33)
Chojniczanka II Chojnice 1 - 6 GKS Przodkowo 5 października 2016 - 15:30
po dogrywce
Wisła Tczew 2 - 4 KS Kamienica Królewska 5 października 2016 - 16:00
Radunia Stężyca 9 - 3 Sztorm Mosty 5 października 2016 - 18:00
Amator Kiełpino 0 - 5 Orkan Rumia 5 października 2016 - 17:00
Borowiak Czersk 0 - 9 KP Starogard Gdański 5 października 2016 - 16:00
vo, na boisku 2:9
GTS Goszyn 1 - 1 Zenit Łęczyce 5 października 2016 - 16:00
po dogrywce, karne 4:2
Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 Szarża Krojanty 5 października 2016 - 16:00
GKS Sierakowice 2 - 1 Wierzyca Pelplin 5 października 2016 - 16:00
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 5 października 2016 - 19:30
Sparta Kleszczewo 0 - 6 Stolem Gniewino 5 października 2016 - 16:30
vo, na boisku 2:6
Cartusia Kartuzy 0 - 7 Arka II Gdynia 5 października 2016 - 15:00
Start Mrzezino 3 - 1 Polonia Gdańsk 5 października 2016 - 16:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 2 KS Chwaszczyno 5 października 2016 - 16:00
KP Sopot 0 - 10 Jaguar Gdańsk 5 października 2016 - 15:45
Gedania Gdańsk 2 - 3 Bałtyk Gdynia 5 października 2016 - 16:00
po dogrywce
Nadmorska Liga Szóstek 2 - 3 Orlęta Reda 5 października 2016 - 16:00
po dogrywce
   III runda - 21. września 2016 [szczegóły] Komentarze (15)
GOSRiT II Luzino 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 22 września 2016 - 16:45
Marynarka Wojenna RP 3 - 5 Jaguar Gdańsk 13 września 2016 - 20:30
GKS Kowale 1 - 3 Arka II Gdynia 21 września 2016 - 17:00
Wisła Tczew 3 - 0 GKS Kolbudy 21 września 2016 - 17:00
Gryf 2009 Tczew 0 - 8 KS Kamienica Królewska 21 września 2016 - 17:00
Gwiazda Karsin 2 - 2 Radunia Stężyca 21 września 2016 - 17:00
po dogrywce, karne 1-4
Amator Kiełpino 5 - 2 Sokół Ełganowo 21 września 2016 - 17:30
Wikęd Luzino 5 - 6 Borowiak Czersk 21 września 2016 - 16:30
GTS Goszyn 6 - 2 Gedania II Gdańsk 21 września 2016 - 17:00
Wicher Wierzchucino 0 - 5 KP Starogard Gdański 21 września 2016 - 17:00
GLKS Różyny 1 - 4 Orlęta Reda 21 września 2016 - 17:00
Wda Lipusz 4 - 5 Polonia Gdańsk 21 września 2016 - 16:00
po dogrywce
Brda Rytel 0 - 6 GKS Sierakowice 21 września 2016 - 16:30
Szarża Krojanty 3 - 0 Orzeł Subkowy 20 września 2016 - 16:30
Zenit Łęczyce 3 - 2 Eko-Prod Szemud 21 września 2016 - 17:00
Pogoń II Smętowo 1 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 21 września 2016 - 17:00
Olimpia Osowa 0 - 3 Wierzyca Pelplin 22 września 2016 - 18:30
Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 2 Meteor Pinczyn 21 września 2016 - 19:00
KS Mściszewice 2 - 4 Orkan Rumia 21 września 2016 - 18:00
Gryf Goręczyno 2 - 5 Sparta Kleszczewo 21 września 2016 - 16:00
Kaszuby Połchowo 1 - 2 Cartusia Kartuzy 21 września 2016 - 16:30
Bałtyk II Gdynia 2 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 21 września 2016 - 16:00
po dogrywce
GKS II Kolbudy 0 - 6 Start Mrzezino 21 września 2016 - 16:00
Unia Klawkowo 0 - 7 Kaszubia Kościerzyna 21 września 2016 - 16:30
Huragan Smolno 1 - 3 Sztorm Mosty 21 września 2016 - 16:30
KP Sopot 4 - 1 Dragon Bojano 21 września 2016 - 17:00
MKS Władysławowo 1 - 4 Stolem Gniewino 21 września 2016 - 16:30
MKS II Władysławowo 0 - 2 Gedania Gdańsk 20 września 2016 - 17:00
Nadmorska Liga Szóstek 3 - 1 Centrum Pelplin 28 września 2016 - 17:00
   II runda - 7. września 2016 [szczegóły] Komentarze (8)
Celtic Reda 0 - 2 Dragon Bojano 7 września 2016 - 18:00
GOSRiT II Luzino 4 - 3 Latarnik Choczewo 8 września 2016 - 17:30
GOSRiT Luzino Juniorzy 1 - 3 Zenit Łęczyce 7 września 2016 - 17:00
Gryf Goręczyno 1 - 0 KS Sulmin 7 września 2016 - 17:00
KS Skorzewo 3 - 6 Amator Kiełpino 7 września 2016 - 17:30
Pogoń II Smętowo 2 - 1 LZS Więckowy 7 września 2016 - 17:00
Wietcisa Skarszewy 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 września 2016 - 17:00
MKS II Władysławowo 5 - 2 Zatoka Puck 7 września 2016 - 17:00
Zryw Sławoszyno 1 - 6 Wicher Wierzchucino 7 września 2016 - 17:00
Huragan Smolno 3 - 2 Arka Prusewo 7 września 2016 - 17:00
Nadmorska Liga Szóstek 14 - 1 Orzeł Straszyn 7 września 2016 - 17:00
EX Siedlce Gdańsk 0 - 8 Wisła Tczew 7 września 2016 - 17:30
w Tczewie
Unia Tczew 0 - 10 KP Sopot 7 września 2016 - 17:30
GTS Mokry Dwór 2 - 5 GKS II Kolbudy 7 września 2016 - 18:00
GTS Goszyn 5 - 2 Osiczanka Osice 7 września 2016 - 18:00
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Kamionka Sopot 7 września 2016 - 17:00
KP Gdynia 3 - 4 GLKS Różyny 7 września 2016 - 20:30
Bałtyk II Gdynia 5 - 0 Potok Pszczółki 7 września 2016 - 16:00
Marynarka Wojenna RP 2 - 1 Portowiec Gdańsk 6 września 2016 - 20:30
Brda Rytel 4 - 0 Tęcza Brusy 7 września 2016 - 17:00
Unia Klawkowo - wolny los
   I runda - 24. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (5)
Sokół Strzelno 2 - 7 Arka Prusewo 24 sierpnia 2016 - 18:00
GOSRiT Luzino Juniorzy 2 - 0 Klif Chłapowo 24 sierpnia 2016 - 18:00
Norda Karwia 2 - 4 GOSRiT II Luzino 24 sierpnia 2016 - 18:00
Huragan Smolno 5 - 1 Barka Łebno 24 sierpnia 2016 - 18:00
Iskra Gdynia 0 - 5 Marynarka Wojenna RP 27 sierpnia 2016 - 11:00
KS Wocławy 1 - 9 GTS Goszyn 24 sierpnia 2016 - 18:00
Nadmorska Liga Szóstek 14 - 0 GTS Rokitnica 24 sierpnia 2016 - 17:00
Marko-Gol Gdańsk 2 - 5 Orzeł Straszyn 24 sierpnia 2016 - 18:00
Gryf Goręczyno 3 - 0 Słupia Sulęczyno 24 sierpnia 2016 - 17:00
goście nie dojechali
Unia Tczew 5 - 1 Amator II Kiełpino 24 sierpnia 2016 - 18:00
Brda Rytel 6 - 0 Zieloni Łąg 24 sierpnia 2016 - 17:30
Pogoń II Smętowo 3 - 0 MKP Szlachta 24 sierpnia 2016 - 17:00
goście wycofali się z rozgrywek
Zryw Sławoszyno - wolny los
Unia Klawkowo 3 - 0 Pogoń Smętowo 24 sierpnia 2016 - 17:00
goście wycofali się z rozgrywek


© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE