ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Puchar Polski - Słupsk - sezon 2015/2016





   V runda - 6. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (2)
Anioły Garczegorze 0 - 2 Gryf Słupsk 1 marca 2016 - 15:00
Diament Trzebielino 0 - 6 Pogoń Lębork 6 marca 2016 - 12:00
Piast Człuchów 0 - 1 Brda Przechlewo 6 marca 2016 - 12:00
Sokół Wyczechy 0 - 1 Jantar Ustka 16 marca 2016 - 15:30




   IV runda - 4/29. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (16)
Rowokół Smołdzino 0 - 5 Gryf Słupsk 29 listopada 2015 - 12:00
Dąb Kusowo 0 - 6 Anioły Garczegorze 4 listopada 2015 - 15:00
Diament Trzebielino 3 - 0 Zawisza Borzytuchom 4 listopada 2015 - 15:00
Stal Jezierzyce 2 - 8 Pogoń Lębork 29 listopada 2015 - 12:00
Garbarnia Kępice 0 - 2 Jantar Ustka 6 marca 2016 - 12:00
po dogrywce
Sokół Wyczechy 3 - 0 Start Miastko 4 listopada 2015 - 15:00
vo, goście wycofali się z rozgrywek
Piast Człuchów 2 - 0 Bytovia II Bytów 4 listopada 2015 - 14:30
MKS Debrzno 2 - 3 Brda Przechlewo 29 listopada 2015 - 12:00




   III runda - 23. września 2015 [szczegóły] Komentarze (6)
Rowokół Smołdzino 4 - 2 Sokół Szczypkowice 11 listopada 2015 - 13:00
Dąb Kusowo 2 - 1 Sparta Sycewice 23 września 2015 - 16:30
Jantar Ustka 0 - 2 Diament Trzebielino 23 września 2015 - 16:30
KS Damnica 1 - 3 Stal Jezierzyce 23 września 2015 - 16:30
Kaszubia Studzienice 2 - 5 Garbarnia Kępice 23 września 2015 - 16:30
LKS Łebunia 1 - 4 Sokół Wyczechy 23 września 2015 - 16:30
Echo Biesowice 2 - 3 Piast Człuchów 23 września 2015 - 16:30
Lipniczanka Lipnica 0 - 1 MKS Debrzno 23 września 2015 - 16:30


   II runda - 2. września 2015 [szczegóły] Komentarze (14)
Sokół Szczypkowice 5 - 4 Karol Pęplino 2 września 2015 - 17:30
Rowokół Smołdzino 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 września 2015 - 17:30
Słupia Kwakowo 3 - 6 Sparta Sycewice 2 września 2015 - 17:30
Dąb Kusowo 3 - 2 Słupia Kobylnica 2 września 2015 - 17:30
Victoria Słupsk 1 - 3 Diament Trzebielino 2 września 2015 - 17:30
Jantar II Ustka 0 - 0 Wybrzeże Objazda 2 września 2015 - 17:30
po dogrywce, karne 5-4
Koral Maszewo 3 - 5 Stal Jezierzyce 2 września 2015 - 17:30
Urania Udorpie 2 - 2 KS Damnica 2 września 2015 - 17:30
po dogrywce, karne ?-?
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk 0 - 8 Garbarnia Kępice 2 września 2015 - 17:30
Leśnik Cewice 2 - 4 Kaszubia Studzienice 1 września 2015 - 17:30
po dogrywce
LKS Łebunia 4 - 3 Skotawa Budowo 2 września 2015 - 17:30
Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Sokół Wyczechy 1 września 2015 - 17:30
po dogrywce
GKS Kołczygłowy 3 - 5 Piast Człuchów 2 września 2015 - 17:30
po dogrywce
Echo Biesowice 3 - 0 Czarni Czarne 2 września 2015 - 17:30
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 2 września 2015 - 17:30
po dogrywce, karne 4-5
Brda II Przechlewo 2 - 10 MKS Debrzno 2 września 2015 - 17:30


   I runda - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (4)
Jantar II Ustka 2 - 0 Słupia Charnowo 16 sierpnia 2015 - 16:00
Unison Machowino 0 - 1 Rowokół Smołdzino 15 sierpnia 2015 - 17:30
Tylko Pogoń Lębork 1 - 2 Sokół Szczypkowice 15 sierpnia 2015 - 17:00
Bizon Wolinia 3 - 3 Koral Maszewo 15 sierpnia 2015 - 13:00
po dogrywce, karne 3-5
WKS Nożyno 0 - 2 Urania Udorpie 16 sierpnia 2015 - 16:00
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk 7 - 2 Błękitni Motarzyno 16 sierpnia 2015 - 17:00
Sokół Kuleszewo 2 - 5 Echo Biesowice 15 sierpnia 2015 - 17:00
AP Człuchów 6 - 3 Brda II Przechlewo 16 sierpnia 2015 - 17:00


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE