MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Puchar Polski - Słupsk - sezon 2013/2014





   Finał - 23. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0)
Jantar Ustka 1 - 2 Brda Przechlewo 23 kwietnia 2014 - 17:00
po dogrywce, w Kępicach




   1/2 finału - 9. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (1)
Jantar Ustka 9 - 1 Rowokół Smołdzino 9 kwietnia 2014 - 16:30
Diament Trzebielino 3 - 5 Brda Przechlewo 9 kwietnia 2014 - 16:30




   III runda - 9. października 2013 [szczegóły] Komentarze (1)
Zenit Redkowice 2 - 3 Rowokół Smołdzino 9 października 2013 - 16:00
po dogrywce
Jantar Ustka 2 - 1 Pomorze II Potęgowo 9 października 2013 - 16:00
Koral II Dębnica 0 - 0 Brda Przechlewo 9 października 2013 - 16:00
po dogrywce, karne 4-5
Diament Trzebielino 2 - 1 Gryf Słupsk 9 października 2013 - 16:00


   II runda - 25. września 2013 [szczegóły] Komentarze (1)
Zenit Redkowice 2 - 0 Pogoń Lębork 25 września 2013 - 16:30
Polonez Bobrowniki 1 - 4 Rowokół Smołdzino 25 września 2013 - 16:30
Jantar Ustka 4 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 25 września 2013 - 16:30
po dogrywce
Pomorze II Potęgowo 5 - 1 Anioły Garczegorze 25 września 2013 - 16:30
Koral II Dębnica 9 - 0 Czarni Czarne 25 września 2013 - 16:30
Brda Przechlewo 2 - 1 Bytovia II Bytów 25 września 2013 - 16:30
Garbarnia Kępice 2 - 4 Diament Trzebielino 25 września 2013 - 16:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Gryf Słupsk 25 września 2013 - 16:30


   I runda - 11/18. września 2013 [szczegóły] Komentarze (13)
Koral Maszewo 0 - 11 Pogoń Lębork 18 września 2013 - 16:30
Zenit Redkowice 2 - 1 KS Damnica 11 września 2013 - 16:30
Polonez Bobrowniki 4 - 3 Karol Pęplino 11 września 2013 - 16:30
Wybrzeże Objazda 2 - 3 Rowokół Smołdzino 11 września 2013 - 16:30
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk 3 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 września 2013 - 16:30
Sędziowie Koszalin 1 - 3 Jantar Ustka 10 września 2013 - 17:00
Pomorze II Potęgowo 9 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 11 września 2013 - 16:30
MKS Debrzno 1 - 3 Czarni Czarne 11 września 2013 - 17:00
Koral II Dębnica 12 - 0 Piast Człuchów 18 września 2013 - 16:30
Kaszubia Studzienice 3 - 4 Brda Przechlewo 18 września 2013 - 16:30
Lipniczanka Lipnica 0 - 1 Bytovia II Bytów 18 września 2013 - 16:30
Garbarnia Kępice 3 - 3 Start Miastko 11 września 2013 - 16:30
po dogrywce, karne 4-3
Słupia Kwakowo 1 - 2 Diament Trzebielino 11 września 2013 - 16:30
Stal Jezierzyce 2 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 11 września 2013 - 16:30
Gryf Słupsk - wolny los
Anioły Garczegorze - wolny los


   Runda wstępna - 28/29. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (10)
Klub Sympatyków Gryfa Słupsk 5 - 1 Victoria Słupsk 28 sierpnia 2013
Głos Pomorza Słupsk 2 - 6 Słupia Kwakowo 29 sierpnia 2013 - 20:00
Tylko Pogoń Lębork 0 - 3 Koral Maszewo 28 sierpnia 2013
Błękitni Główczyce 2 - 5 Zenit Redkowice 28 sierpnia 2013
Magic Niezabyszewo 0 - 4 Lipniczanka Lipnica 28 sierpnia 2013
Granit Kończewo 0 - 3 Garbarnia Kępice 28 sierpnia 2013
Polonez Bobrowniki 5 - 2 Skotawa Budowo 28 sierpnia 2013
Sędziowie Koszalin 2 - 0 Dąb Kusowo 29 sierpnia 2013
Wybrzeże Objazda - wolny los


© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE