ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2010/2011 - 29.10.2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki

Puchar Polski - Gdańsk - sezon 2013/2014



   1/2 finału - 7. maja 2014 [szczegóły] Komentarze (3)
Wikęd Luzino 1 - 0 Koral Dębnica 7 maja 2014 - 17:00
Arka II Gdynia 1 - 2 Cartusia Kartuzy 7 maja 2014 - 18:00
   1/4 finału - 23. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5)
Centrum II Pelplin 0 - 7 Wikęd Luzino 23 kwietnia 2014 - 17:00
MKS Władysławowo 0 - 4 Koral Dębnica 23 kwietnia 2014 - 17:00
KP Starogard Gdański 2 - 3 Cartusia Kartuzy 23 kwietnia 2014 - 17:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Arka II Gdynia 23 kwietnia 2014 - 17:00
   VI runda - 2. kwietnia 2014 [szczegóły] Komentarze (10)
Centrum II Pelplin 3 - 1 Piaski Wąglikowice 2 kwietnia 2014 - 16:00
Wda Lipusz 0 - 1 Wikęd Luzino 2 kwietnia 2014 - 16:00
Cartusia Kartuzy 2 - 1 Lechia II Gdańsk 2 kwietnia 2014 - 16:00
Koral Dębnica 3 - 0 Pomorze Potęgowo 8 marca 2014 - 13:00
goście nie przyjechali
GKS Kolbudy 1 - 3 Arka II Gdynia 2 kwietnia 2014 - 17:00
MKS Władysławowo 2 - 1 Polonia Gdańsk 2 kwietnia 2014 - 16:00
KP Starogard Gdański 2 - 2 Bałtyk Gdynia 2 kwietnia 2014 - 17:00
po dogrywce, karne 5-4
Chojniczanka II Chojnice 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna 2 kwietnia 2014 - 17:00
   V runda - 6. listopada 2013 [szczegóły] Komentarze (15)
Perła Czyczkowy 1 - 6 MKS Władysławowo 6 listopada 2013 - 14:00
Chojniczanka II Chojnice 6 - 2 Gedania Gdańsk 6 listopada 2013 - 15:30
GKS Przodkowo 2 - 4 Wikęd Luzino 6 listopada 2013 - 13:00
Olimpia Osowa 0 - 3 GKS Kolbudy 6 listopada 2013 - 20:00
po dogrywce
KP Starogard Gdański 3 - 2 Borowiak Czersk 6 listopada 2013 - 18:30
Wda Lipusz 1 - 0 Potok Pszczółki 5 listopada 2013 - 14:00
Centrum II Pelplin 3 - 0 Orlęta Reda
goście nie przyjechali
Piaski Wąglikowice - wolny los
   IV runda - 16. października 2013 [szczegóły] Komentarze (35)
Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 16 października 2013 - 20:30
Portowiec Gdańsk 0 - 5 Wda Lipusz 16 października 2013 - 15:30
Orzeł Subkowy 0 - 2 Potok Pszczółki 16 października 2013 - 15:30
KP Starogard Gdański 7 - 0 Gryf 2009 Tczew 16 października 2013 - 18:30
Olimpia Osowa 4 - 2 Amator Kiełpino 16 października 2013 - 20:15
Unia Tczew 0 - 9 Orlęta Reda 16 października 2013 - 16:00
EX Siedlce Gdańsk 3 - 4 MKS Władysławowo 16 października 2013 - 15:00
Perła Czyczkowy 5 - 3 Norda Karwia 16 października 2013 - 15:30
Centrum II Pelplin 5 - 1 KS Chwaszczyno 15 października 2013 - 16:00
Szarża Krojanty 1 - 5 GKS Przodkowo 16 października 2013 - 15:00
Jaguar Gdańsk 0 - 2 GKS Kolbudy 9 października 2013 - 20:45
Piaski Wąglikowice 4 - 1 Sokół Ełganowo 16 października 2013 - 15:30
Wikęd Luzino 4 - 0 Wierzyca Pelplin 16 października 2013 - 15:30
Gedania Gdańsk 4 - 1 Wietcisa Skarszewy 16 października 2013 - 15:30
Borowiak Czersk - wolny los
   III runda - 25. września 2013 [szczegóły] Komentarze (32)
Norda Karwia 4 - 0 Start Mrzezino 25 września 2013 - 16:30
Centrum Pelplin 0 - 9 Potok Pszczółki 25 września 2013 - 17:00
KP Gdynia 1 - 5 Gedania Gdańsk 25 września 2013 - 20:30
KS Mściszewice 3 - 4 Wda Lipusz 25 września 2013 - 16:00
Relaks Mechowo 2 - 8 Centrum II Pelplin 25 września 2013 - 16:30
Perła Czyczkowy 2 - 0 Osiczanka Osice 25 września 2013 - 16:00
Marynarka Wojenna RP 1 - 3 Sokół Ełganowo 24 września 2013 - 20:30
Piaski Wąglikowice 5 - 0 Sporting Leźno 25 września 2013 - 16:30
Olimpia Osowa 3 - 2 Radunia Stężyca 25 września 2013 - 20:30
Kamionka Sopot 1 - 4 Orzeł Subkowy 25 września 2013 - 17:00
AP Gdynia Dąbrowa 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 25 września 2013 - 16:00
Portowiec Gdańsk 3 - 2 GKS Sierakowice 25 września 2013 - 16:45
EX Siedlce Gdańsk 4 - 1 Sokół Zblewo 25 września 2013 - 16:30
Szarża Krojanty 4 - 3 GKS Kowale 25 września 2013 - 16:00
Sztorm Mosty 0 - 3 KP Starogard Gdański 25 września 2013 - 17:00
Barka Łebno 2 - 7 MKS Władysławowo 25 września 2013 - 17:00
Huragan Smolno 2 - 5 Borowiak Czersk 25 września 2013 - 16:30
Orkan Rumia MKS 0 - 2 Jaguar Gdańsk 25 września 2013 - 16:45
Stolem Gniewino 3 - 7 Chojniczanka II Chojnice 25 września 2013 - 18:00
po dogrywce
Unia Tczew 7 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 2 października 2013 - 16:00
   II runda - 11. września 2013 [szczegóły] Komentarze (35)
Zryw Sławoszyno 3 - 5 Portowiec Gdańsk 11 września 2013 - 17:00
Marynarka Wojenna RP 2 - 0 GTS Rokitnica 10 września 2013 - 20:30
Sztorm II Mosty 1 - 0 Dragon Bojano 11 września 2013 - 17:00
Osiczanka Osice 4 - 1 Brda Rytel 11 września 2013 - 17:00
KS Mściszewice 4 - 1 Celtic Reda 11 września 2013 - 17:00
Norda Karwia 3 - 0 Gwiazda Karsin 11 września 2013 - 17:00
drużyna gości nie stawiła się na mecz
AP Gdynia Dąbrowa 2 - 1 Sztorm Mosty 11 września 2013 - 17:00
Kamionka Sopot 5 - 1 KS Skorzewo 11 września 2013 - 17:30
Relaks Mechowo 3 - 0 Styna Godziszewo 11 września 2013 - 17:00
Piaski Wąglikowice 5 - 3 KS Sulmin 11 września 2013 - 17:00
Perła Czyczkowy 5 - 0 Orzeł Straszyn 11 września 2013 - 17:30
GKS III Kolbudy 4 - 9 EX Siedlce Gdańsk 11 września 2013 - 16:30
Barka Łebno 3 - 0 Kaszubia Starzyno 11 września 2013 - 17:00
drużyna gości nie stawiła się na mecz
Szpak Skórcz 1 - 7 KP Gdynia 11 września 2013 - 17:00
Huragan Smolno 3 - 2 Wicher Wierzchucino 11 września 2013 - 17:00
Centrum II Pelplin 3 - 2 GTS Rusocin 11 września 2013 - 17:30
Unia Tczew 7 - 1 Joker Karlikowo Krokowa 18 września 2013 - 17:00
   I runda - 21. sierpnia 2013 [szczegóły] Komentarze (17)
GKS III Kolbudy 4 - 2 GLKS Różyny 21 sierpnia 2013
Huragan Smolno 8 - 0 UKS Klukowo 21 sierpnia 2013
Kamionka Sopot 6 - 3 GKS II Kolbudy 21 sierpnia 2013
Perła Czyczkowy 6 - 3 GTS Mokry Dwór 21 sierpnia 2013
Sobieski Gniew 1 - 2 KS Mściszewice 21 sierpnia 2013
Centrum II Pelplin 7 - 2 LZS Więckowy 21 sierpnia 2013
Fosfory Wiślinka 1 - 8 Szpak Skórcz 21 sierpnia 2013
Joker Karlikowo Krokowa 3 - 2 Kaszuby Połchowo 21 sierpnia 2013
Karlikowo Sopot 1 - 3 Sztorm II Mosty 25 sierpnia 2013 - 11:00
KS Dziemiany 3 - 4 Styna Godziszewo 21 sierpnia 2013
Zryw Sławoszyno 4 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 21 sierpnia 2013
Polonia II Gdańsk 3 - 10 Barka Łebno 21 sierpnia 2013
Unia Tczew 4 - 1 Morena Gdańsk 21 sierpnia 2013
KS Skorzewo 4 - 3 Neptuns Gdańsk 21 sierpnia 2013
Marynarka Wojenna RP 6 - 2 Gryf Goręczyno 18 sierpnia 2013 - 20:30
Latarnik Choczewo 1 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 21 sierpnia 2013
Relaks Mechowo 2 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 17 sierpnia 2013 - 18:00


© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE