MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2004/2005



|
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ajgor3/ftp/ajgor1/pomorskifutbol.pl/rozgrywki.php on line 70


   [szczegóły] Komentarze ()
Polonia Gdańsk 1 - 1 Wierzyca Pelplin 1 lipca 2005
Wierzyca Pelplin 4 - 0 Polonia Gdańsk 3 lipca 2005
Obaj finali?ci b?d? reprezentowa? Pomorze w rozgrywkach na szczeblu centralnym.




   [szczegóły] Komentarze ()
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Cartusia Kartuzy
Start Mrzezino 0 - 4 Polonia Gdańsk




   [szczegóły] Komentarze ()
Orkan Rumia 2 - 3 Cartusia Kartuzy
Polonia Gdańsk 3 - 1 Radunia Stężyca
Jantaria Pobłocie 0 - 4 Start Mrzezino
Wierzyca Pelplin 4 - 2 Brda Przechlewo


   [szczegóły] Komentarze ()
Bałtyk Gdynia 0 - 3 Orkan Rumia
Polonia Gdańsk 4 - 1 Gedania Gdańsk
Wierzyca Pelplin 4 - 1 Unia Tczew
Brda Przechlewo 3 - 2 Olimpia Sztum
Jantaria Pobłocie 2 - 1 MKS Debrzno
Radunia Stężyca 3 - 1 Kaszuby Połchowo
Start Mrzezino 3 - 0 Gryf Wejherowo
Cartusia Kartuzy 5 - 0 Wierzyca Starogard Gdański
po dogrywce


   [szczegóły] Komentarze ()
Bałtyk Gdynia 1 - 0 Arka II Gdynia
MKS Debrzno 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
Jantaria Pobłocie 2 - 1 Jantar Ustka
Gryf Wejherowo 8 - 0 Gryf 95 Słupsk
Polonia Gdańsk 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń
Gedania Gdańsk 2 - 1 Rodło Kwidzyn
Radunia Stężyca 8 - 5 Pomezania Malbork
po dogrywce
Sokół Mareza 2 - 8 Kaszuby Połchowo
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Wisła Tczew
Błękitni Motarzyno 0 - 9 Olimpia Sztum
Wierzyca Starogard Gdański 2 - 0 KP Sopot
Start Mrzezino 2 - 0 Orlęta Reda
Osiczanka Osice 4 - 5 Unia Tczew
Brda Przechlewo 5 - 0 Kaszubia Kościerzyna
Cartusia Kartuzy 1 - 0 Lechia Gdańsk
Orzeł Trąbki Wielkie - Orkan Rumia


   [szczegóły] Komentarze ()
Stolem Gniewino 1 - 3 Start Mrzezino
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 5 Polonia Gdańsk
Wisła Steblewo 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Gwiazda Karsin 2 - 3 Radunia Stężyca
Orzeł II Trąbki Wielkie 4 - 2 Atlas Goręczyno
GKS Gardeja 0 - 3 Sokół Mareza
vo
Weber Szprudowo 3 - 4 Wierzyca Pelplin
Osiczanka Osice 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański


   [szczegóły] Komentarze ()
Zenit Łęczyce - Start Mrzezino
Wicher Wierzchucino 0 - 2 Stolem Gniewino
Polonia Gdańsk 5 - 1 Pidrina Gdynia
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 OKS Janowo
Wisła Steblewo 1 - 0 GKS Kowale
Orkan II Rumia 1 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie
Wietcisa Skarszewy 0 - 1 Radunia Stężyca
Amator Kiełpino 1 - 2 Atlas Goręczyno
po dogrywce
Weber Szprudowo - Centrum Pelplin
Orzeł Straszyn 1 - 2 Orzeł II Trąbki Wielkie
GKS Gardeja 3 - 1 Powiśle Stary Targ
Sokół Mareza 5 - 1 Pogoń Prabuty
Ruch Gościszewo 1 - 13 Wierzyca Pelplin
Oruński KP 1 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
po dogrywce
Osiczanka Osice 4 - 3 Czarni Przemysław
po dogrywce
Gwiazda Karsin 3 - 0 Borowiak II Czersk
vo


   [szczegóły] Komentarze ()
Zenit Łęczyce 3 - 1 GKS Luzino
Kaszuby II Połchowo - Start Mrzezino
Start II Mrzezino 0 - 3 Stolem Gniewino
Wicher Wierzchucino 3 - 0 Murkam Przodkowo
vo
Orkan Gdynia 1 - 6 Polonia Gdańsk
Sporting Leźno 0 - 7 Pidrina Gdynia
OKS Janowo 3 - 0 KS Żukowo
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 - 1 Królewski Gdańsk
Wisła Steblewo 5 - 2 Zapro Gdańsk
EX Siedlce Gdańsk 6 - 2 GKS Kowale
Orkan II Rumia 3 - 0 GKS Kolbudy
Kamionka Sopot 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie
vo
Handy Gdańsk 2 - 3 Radunia Stężyca
Oruński KP 3 - 1 KS Grabowo
Champion Gdańsk 2 - 6 Wierzyca Pelplin
Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Borowiak Czersk
Gwiazda Karsin 2 - 1 Kolejarz Chojnice
Borowiak II Czersk 3 - 0 Tęcza Brusy
vo
FC Gowidlino 1 - 2 Atlas Goręczyno
Amator Kiełpino 1 - 0 GKS Sierakowice
po dogrywce
Weber Szprudowo 6 - 2 Chojniczanka II Chojnice
Centrum Pelplin 9 - 1 Pogoń Smętowo
Orzeł Straszyn 4 - 2 Sokół Zblewo
po dogrywce
Orzeł II Trąbki Wielkie 4 - 3 Grom Kleszczewo
Grom Nowy Staw 1 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański
Osiczanka Osice 3 - 1 Motława Suchy Dąb
Czarni Przemysław 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Orzeł Watkowice 1 - 5 Powiśle Stary Targ
GKS Gardeja 3 - 0 Olimpia II Sztum
vo
Sokół Mareza 3 - 1 Wisła Korzeniewo
LZS Mikołajki Pomorskie 2 - 3 Pogoń Prabuty
Ruch Gościszewo 3 - 2 LKS Waplewo


   [szczegóły] Komentarze ()
Jaguar Gdańsk 2 - 5 Pidrina Gdynia 6 października 2004 - 15:45
KS Rozłazino 2 - 4 Zenit Łęczyce 6 października 2004 - 15:45
Wicher Wierzchucino 1 - 0 Zatoka Puck 6 października 2004 - 15:45
KS Strzebielino 4 - 5 OKS Janowo 6 października 2004 - 15:45
Bolszewianka Bolszewo 1 - 3 Orkan II Rumia 6 października 2004 - 15:45
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 - 1 MKS Władysławowo 6 października 2004 - 15:45
Orzeł Choczewo 0 - 2 Kaszuby II Połchowo 6 października 2004 - 15:45
Dragon Bojano 1 - 6 Orkan Gdynia 6 października 2004 - 15:45
Kamionka Sopot 5 - 2 Celtic Reda 6 października 2004 - 15:45
Start II Mrzezino 5 - 4 Relaks Mechowo 6 października 2004 - 15:45
EX Siedlce Gdańsk - Olivia Gdańsk 6 października 2004 - 15:45
Orzeł Straszyn 4 - 0 GTS Rusocin 6 października 2004 - 15:45
GTS Trutnowy 2 - 6 Wisła Steblewo 6 października 2004 - 15:45
Wisła Gdańsk 2 - 4 Champion Gdańsk 6 października 2004 - 15:45
Oruński KP 3 - 1 Fosfory Wiślinka 6 października 2004 - 15:45
Osiczanka Osice 3 - 0 Olimpia Osowa 6 października 2004 - 15:45
vo
Przylesie Sopot 2 - 4 Handy Gdańsk 6 października 2004 - 15:45
Amator Kiełpino 3 - 2 Grunke Somonino 6 października 2004 - 15:45
po dogrywce
Jantar Pawłowo 3 - 4 Gwiazda Karsin 6 października 2004 - 15:45
Orkan Huta 1 - 9 Borowiak II Czersk 6 października 2004 - 15:45
Styna Godziszewo 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 6 października 2004 - 15:45
Orzeł II Trąbki Wielkie 2 - 1 Wda Czarna Woda 6 października 2004 - 15:45
Oldboys Kolbudy 1 - 2 FC Gowidlino 6 października 2004 - 15:45
Weber Szprudowo 2 - 1 Victoria Kaliska 6 października 2004 - 15:45
Orzeł Watkowice 3 - 0 Sparta Gogolewo 6 października 2004 - 15:45
vo
LZS Mikołajki Pomorskie - Relax Ryjewo 6 października 2004 - 15:45
Bałtyk Sztutowo 1 - 4 Czarni Przemysław 6 października 2004 - 15:45
Nadmorzanin Stegna 2 - 3 Grom Nowy Staw 6 października 2004 - 15:45
MOP Pomezania Malbork - Sokół Mareza 6 października 2004 - 15:45
GKS Kwidzyn - GKS Gardeja 6 października 2004 - 15:45
GKS Bobowo - Centrum Pelplin 6 października 2004 - 15:45
Ruch Gościszewo - wolny los
Klif Chłapowo - Zatoka Puck
FC Gowidlino - Słupia Sulęczyno


   [szczegóły] Komentarze ()
Brzeźno Gdańsk 5 - 6 EX Siedlce Gdańsk 29 sierpnia 2004 - 14:00
Oruński KP 3 - 2 GKS II Kowale 29 sierpnia 2004 - 14:00
Old Stars Wiślinka 6 - 3 Jaguar Gdańsk 29 sierpnia 2004 - 14:00
Oldboys Kwidzyn 1 - 2 GKS Kwidzyn 29 sierpnia 2004 - 14:00
MOP Pomezania Malbork 6 - 2 Powiśle II Dzierzgoń 29 sierpnia 2004 - 14:00
Oldboys Kolbudy 4 - 2 KS II Żukowo 29 sierpnia 2004 - 14:00
Wisła Gdańsk 4 - 3 Morena Gdańsk 29 sierpnia 2004 - 14:00
Wisła II Steblewo 1 - 4 GTS Trutnowy 29 sierpnia 2004 - 14:00
Dragon Bojano 2 - 1 KKS Koleczkowo 29 sierpnia 2004 - 14:00
GTS Juszkowo 1 - 4 Orzeł Straszyn 29 sierpnia 2004 - 14:00
Torpedo Sopot 1 - 5 Kamionka Sopot 29 sierpnia 2004 - 14:00
Styna Godziszewo 3 - 0 Orzeł Gołubie 29 sierpnia 2004 - 14:00
vo
Nowi Nowa Cerkiew 3 - 4 Orkan Huta 29 sierpnia 2004 - 14:00
Eko-Prod Szemud 6 - 7 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 29 sierpnia 2004 - 14:00
po dogrywce
LZS Mikołajki Pomorskie 1 - 0 Delta Małżewko 29 sierpnia 2004 - 14:00
Wierzyca Stara Kiszewa - Jantar Pawłowo 29 sierpnia 2004 - 14:00
Weber Szprudowo - Orzeł Borkowo 29 sierpnia 2004 - 14:00
Ruch Gościszewo 4 - 1 Zawisza Czarne Dolne 29 sierpnia 2004 - 14:00
UKS Skrzeszewo 3 - 5 Amator Kiełpino 29 sierpnia 2004 - 14:00
po dogrywce
Orzeł Watkowice 3 - 2 Tęcza Szropy 29 sierpnia 2004 - 14:00
Puma Darżlubie 1 - 2 Wicher Wierzchucino 1 września 2004 - 17:00
Start II Mrzezino - Koń Luzino 1 września 2004 - 17:00
Bolszewianka Bolszewo 5 - 1 Zryw Sławoszyno 1 września 2004 - 17:00
Orzeł Choczewo 2 - 1 Sprzęgło Wejherowo 1 września 2004 - 17:00
Orzeł II Trąbki Wielkie 2 - 1 GTS Rokitnica 29 sierpnia 2004 - 14:00
KS Strzebielino - Jastrząb Jastrząbia Góra 1 września 2004 - 17:00
Klif Chłapowo 3 - 5 KS Rozłazino 1 września 2004 - 17:00
GKS Bobowo - wolny los


© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE