Puchar Polski - Słupsk - sezon 2021/2022



   III runda - 22. września 2021 [szczegóły] Komentarze (5)
Lipniczanka Lipnica 1 - 5 Anioły Garczegorze 22 września 2021 - 15:30
Gryf II Słupsk - Bytovia Bytów 29 września 2021 - 15:30
Granit Koczała 7 - 3 Lider Rychnowy 22 września 2021 - 15:30
Stal Jezierzyce 1 - 5 Pogoń Lębork 22 września 2021 - 18:00
Gryf Słupsk KS - Kaszubia Studzienice 22 września 2021 - 15:30
KS Damnica 2 - 4 Sparta Sycewice 22 września 2021 - 15:30
Piast Człuchów - Skotawia Dębnica Kaszubska 22 września 2021 - 15:30
Słupia Kobylnica 1 - 10 Gryf Słupsk 22 września 2021 - 15:30




   II runda - 8. września 2021 [szczegóły] Komentarze (3)
Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Anioły Garczegorze 8 września 2021 - 16:30
Błękitni Motarzyno 3 - 4 Lipniczanka Lipnica 8 września 2021 - 16:30
Gryf II Słupsk 4 - 0 Zawisza Borzytuchom 15 września 2021 - 16:00
Czarni Czarne 0 - 3 Bytovia Bytów 8 września 2021 - 16:30
vo, na boisku 0-1
Granit Koczała 2 - 1 MKS Debrzno 8 września 2021 - 16:30
Lider Rychnowy 6 - 0 Sokół Wyczechy 8 września 2021 - 16:30
Stal Jezierzyce 3 - 0 Wybrzeże Objazda 8 września 2021 - 16:30
Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 6 Pogoń Lębork 8 września 2021 - 16:30
Kaszubia Studzienice 3 - 0 Jantar Ustka 8 września 2021 - 16:30
Garbarnia Kępice 2 - 3 Gryf Słupsk KS 8 września 2021 - 16:30
KS Damnica 3 - 0 KS Włynkówko 8 września 2021 - 16:30
Brda Przechlewo 2 - 7 Sparta Sycewice 8 września 2021 - 16:30
Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 8 września 2021 - 16:30
Diament Trzebielino 2 - 3 Piast Człuchów 8 września 2021 - 16:30
Słupia Kobylnica 5 - 2 Jantaria Pobłocie 8 września 2021 - 16:30
Start Miastko 0 - 3 Gryf Słupsk 15 września 2021 - 16:00




   I runda - 18. sierpnia 2021 [szczegóły] Komentarze (3)
Skra Bińcze 1 - 2 Granit Koczała 18 sierpnia 2021 - 18:00
Kaszubia II Studzienice 1 - 2 Lider Rychnowy 18 sierpnia 2021 - 18:00
GKS Kołczygłowy 2 - 7 Diament Trzebielino 18 sierpnia 2021 - 18:00
Lew Lębork 2 - 7 KS Damnica 18 sierpnia 2021 - 19:00
Szansa Siemianice 1 - 4 Słupia Kobylnica 18 sierpnia 2021 - 18:00
Błękitni Motarzyno 1 - 1 Barton Barcino 18 sierpnia 2021 - 18:00
Granit Kończewo 0 - 5 Garbarnia Kępice 18 sierpnia 2021 - 18:00
KS Zaleskie 3 - 5 Stal Jezierzyce 18 sierpnia 2021 - 18:00