MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki

Puchar Polski na szczeblu wojewódzkim - sezon 2006/2007



   [szczegóły] Komentarze ()
Celtic Reda 1 - 4 Relaks Mechowo 20 września 2006 - 16:45
Marynarka Wojenna RP 2 - 0 Vigo Tuchom 20 września 2006 - 16:45
Korona Żelistrzewo 3 - 5 MKS Władysławowo 20 września 2006 - 16:45
Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 0 Klif Chłapowo 20 września 2006 - 16:45
Wicher Wierzchucino 2 - 0 KS Chwaszczyno 20 września 2006 - 16:45
Torpedo Sopot 1 - 2 Orzeł Choczewo 20 września 2006 - 16:45
po dogrywce
Miho Pępowo 1 - 3 Orzeł Straszyn 20 września 2006 - 16:45
Czarni II Pruszcz Gdański 0 - 1 Błękitni Sobowidz 20 września 2006 - 16:45
po dogrywce
Morena Gdańsk 4 - 3 Champion Gdańsk 20 września 2006 - 16:45
Wisła Długie Pole 4 - 3 Królewski Gdańsk 20 września 2006 - 16:45
karne 4-3
Jantar Pawłowo 3 - 0 Santana Wielki Klincz 20 września 2006 - 16:45
vo, goście nie przyjechali
Victoria Kaliska 3 - 1 KS Grabowo 20 września 2006 - 16:45
Ceramik Łubiana 1 - 3 Wierzyca II Starogard Gdański 20 września 2006 - 16:45
KS Dziemiany 4 - 0 Sokół Zblewo 20 września 2006 - 16:45
Grom Nowy Staw 4 - 1 Relax Ryjewo 20 września 2006 - 16:45
Sokół Mareza 0 - 1 GTS Rusocin 20 września 2006 - 16:45
Ruch Gościszewo 2 - 4 LKS Waplewo 20 września 2006 - 16:45
Oldboys Kwidzyn 3 - 1 Centrum Pelplin 20 września 2006 - 16:45
   [szczegóły] Komentarze ()
MKS II Władysławowo 3 - 4 Orzeł Choczewo 6 września 2006 - 17:00
Wicher Wierzchucino 2 - 1 Zatoka Puck 6 września 2006 - 17:00
Dragon Bojano 1 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 września 2006 - 17:00
Gryf II Wejherowo 2 - 4 Celtic Reda 6 września 2006 - 17:00
GKS Linia 1 - 3 Korona Żelistrzewo 6 września 2006 - 17:00
Marynarka Wojenna RP 0 - 0 Orkan Gdynia 6 września 2006 - 17:00
karne 3-2
Zenit Łęczyce 1 - 5 KS Chwaszczyno 6 września 2006 - 17:00
Klif Chłapowo 3 - 1 Kaszub Paczewo 6 września 2006 - 17:00
Relaks Mechowo 3 - 0 OKS Janowo 6 września 2006 - 17:00
MKS Władysławowo 3 - 2 Orkan II Rumia 6 września 2006 - 17:00
Vigo Tuchom 3 - 0 Sokół Ełganowo 6 września 2006 - 17:00
vo
Torpedo Sopot 3 - 2 Atlas Goręczyno 6 września 2006 - 17:00
Morena Gdańsk 2 - 1 GKS Kowale 6 września 2006 - 17:00
GTS Rokitnica 3 - 4 Czarni II Pruszcz Gdański 6 września 2006 - 17:00
Oldboys Kolbudy 0 - 4 Wisła Długie Pole 6 września 2006 - 17:00
Miho Pępowo 2 - 0 Wisła Steblewo 6 września 2006 - 17:00
Orzeł Straszyn 4 - 2 Inventia Żuława 6 września 2006 - 17:00
Fosfory Wiślinka 4 - 5 Królewski Gdańsk 6 września 2006 - 17:00
Błękitni Sobowidz 5 - 2 Oruński KP 6 września 2006 - 17:00
Champion Gdańsk 2 - 0 Orzeł Gołubie 6 września 2006 - 17:00
Jantar Pawłowo 3 - 0 Wda Czarna Woda 6 września 2006 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
KS Dziemiany 5 - 1 Słupia Sulęczyno 6 września 2006 - 17:00
Delta Małżewko 0 - 5 Ceramik Łubiana 6 września 2006 - 17:00
Huragan Nowe Polaszki 1 - 9 Victoria Kaliska 6 września 2006 - 17:00
Tęcza Brusy 0 - 1 Sokół Zblewo 6 września 2006 - 17:00
Gwiazda Karsin 0 - 2 Santana Wielki Klincz 6 września 2006 - 17:00
Wierzyca II Starogard Gdański 3 - 0 Pogoń Smętowo 6 września 2006 - 17:00
Pogoń wycofała się
KS Grabowo 5 - 2 Czarni Ostrowite 6 września 2006 - 17:00
Ruch Gościszewo 3 - 1 Weber Szprudowo 6 września 2006 - 17:00
Oldboys Kwidzyn 2 - 1 Mewa Gniew 6 września 2006 - 17:00
Sokół Mareza 4 - 2 GKS Gardeja 6 września 2006 - 17:00
Zieloni Marzęcino 1 - 2 Grom Nowy Staw 6 września 2006 - 17:00
GTS Rusocin 5 - 2 Czarni Przemysław 6 września 2006 - 17:00
Jurand Lasowice 4 - 5 LKS Waplewo 6 września 2006 - 17:00
po dogrywce
Centrum Pelplin 1 - 0 Błyskawica Postolin 6 września 2006 - 17:00
Relax Ryjewo 5 - 4 Delta Miłoradz 6 września 2006 - 17:00
   [szczegóły] Komentarze ()
Start II Mrzezino 0 - 1 Gryf II Wejherowo 15 sierpnia 2006 - 11:00
MKS II Władysławowo 2 - 1 Barka Łebno 15 sierpnia 2006 - 17:00
Dragon Bojano 3 - 2 Jantar II Sopot 15 sierpnia 2006 - 14:00
po dogrywce
Marynarka Wojenna RP 3 - 0 Jastrząb Domatowo 15 sierpnia 2006 - 10:00
KS Strzebielino 0 - 2 Wicher Wierzchucino 15 sierpnia 2006 - 11:00
Miho Pępowo 2 - 0 FC Gowidlino 15 sierpnia 2006 - 17:00
Energa Sopot 0 - 2 Torpedo Sopot 15 sierpnia 2006 - 13:00
Vigo Tuchom - wolny los
Morena Gdańsk 7 - 1 Kamionka Sopot 15 sierpnia 2006 - 16:00
Amator Kiełpino 0 - 3 GKS Linia 15 sierpnia 2006 - 16:00
GTS Rokitnica 7 - 3 Orzeł Jasień 15 sierpnia 2006 - 18:00
GTS Tuchlino 3 - 2 KS Mściszewice 15 sierpnia 2006 - 13:00
Delta Małżewko 5 - 3 GLKS Różyny 15 sierpnia 2006 - 14:00
po dogrywce
Oldboys Kolbudy 4 - 3 EX Siedlce Gdańsk 15 sierpnia 2006 - 17:00
Zieloni Marzęcino 5 - 1 Iskra Rajkowy 15 sierpnia 2006 - 16:00
Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 3 KS Dziemiany 15 sierpnia 2006
vo
Orzeł Borkowo 0 - 1 Jantar Pawłowo 15 sierpnia 2006 - 15:00
Oldboys Kwidzyn 3 - 0 Olimpic Kwidzyn 15 sierpnia 2006 - 11:00
Balaton Klasztorek 0 - 3 Ruch Gościszewo 15 sierpnia 2006 - 17:00


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE