Puchar Polski - Słupsk - sezon 2020/2021



   V runda - 21. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1)
Gryf II Słupsk 0 - 8 Sparta Sycewice 21 października 2020 - 15:00
KS Damnica 2 - 3 Kaszubia Studzienice 21 października 2020 - 15:00
Bytovia II Bytów 1 - 0 Gryf Słupsk 21 października 2020 - 15:00
Lipniczanka Lipnica - Pogoń Lębork 28 października 2020 - 15:00




   IV runda - 7. października 2020 [szczegóły] Komentarze (12)
Gryf II Słupsk 8 - 1 Jantaria Pobłocie 7 października 2020 - 15:30
Sparta Sycewice 8 - 0 Jantar Ustka 7 października 2020 - 19:00
KS Damnica 2 - 1 Gryf Słupsk KS 7 października 2020 - 15:30
Kaszubia Studzienice 3 - 2 Anioły Garczegorze 7 października 2020 - 15:30
Sokół Wyczechy 0 - 5 Bytovia II Bytów 7 października 2020 - 15:30
Start Miastko 1 - 3 Gryf Słupsk 7 października 2020 - 15:30
Lipniczanka Lipnica 7 - 1 Czarni Czarne 7 października 2020 - 15:30
Leśnik Cewice 2 - 7 Pogoń Lębork 7 października 2020 - 15:30




   III runda - 23. września 2020 [szczegóły] Komentarze (8)
Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 3 Gryf Słupsk KS 23 września 2020 - 16:00
Gryf II Słupsk 3 - 0 Wybrzeże Objazda 23 września 2020 - 16:00
Wycofanie się z rozgrywek
KS Damnica 2 - 0 KS Włynkówko 23 września 2020 - 16:00
Lider Rychnowy 1 - 6 Sokół Wyczechy 23 września 2020 - 16:00
Start Miastko 14 - 1 Echo Biesowice 23 września 2020 - 16:00
Leśnik Cewice 10 - 1 Chrobry Charbrowo 23 września 2020 - 16:00
Barton Barcino 0 - 9 Sparta Sycewice 23 września 2020 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 4 Jantaria Pobłocie 23 września 2020 - 16:00
Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 Bytovia II Bytów 23 września 2020 - 16:00
Zawisza Borzytuchom 1 - 4 Lipniczanka Lipnica 23 września 2020 - 16:00
Kaszubia Studzienice 3 - 0 Piast Człuchów 23 września 2020 - 16:00
Czarni Czarne 1 - 1 MKS Debrzno 23 września 2020 - 16:00
po dogrywce, karne 3-2




   II runda - 9. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2)
Bruskowo Wielkie 1 - 5 KS Włynkówko 9 września 2020 - 16:30
Błękitni Motarzyno 0 - 3 Gryf II Słupsk 9 września 2020 - 16:30
Urania Udorpie 1 - 4 Skotawia Dębnica Kaszubska 9 września 2020 - 16:30
Granit Koczała 1 - 4 Lider Rychnowy 9 września 2020 - 16:30
Kaszubia II Studzienice 2 - 4 Leśnik Cewice 9 września 2020 - 16:30
KS Damnica 5 - 1 Szansa Siemianice 9 września 2020 - 16:30
Stal Jezierzyce 2 - 5 Gryf Słupsk KS 9 września 2020 - 16:30


   I runda - 19. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (1)
KS Zaleskie 1 - 5 Szansa Siemianice 19 sierpnia 2020 - 17:00
Błękitni Motarzyno 4 - 1 Słupia Kobylnica 19 sierpnia 2020 - 17:00
Diament Trzebielino 1 - 7 Gryf II Słupsk 19 sierpnia 2020 - 17:00
Kaszubia II Studzienice 7 - 1 GKS Kołczygłowy 19 sierpnia 2020 - 17:00
Urania Udorpie 3 - 2 Sparta Konarzyny 19 sierpnia 2020 - 17:00
Granit Koczała 4 - 2 Magic Niezabyszewo 19 sierpnia 2020 - 17:00
Granit Kończewo 1 - 2 Stal Jezierzyce 19 sierpnia 2020 - 17:00
Lider Rychnowy 3 - 2 Brda Przechlewo 19 sierpnia 2020 - 17:00
po dogrywce
Skotawia Dębnica Kaszubska 7 - 2 Rowokół Smołdzino 19 sierpnia 2020 - 17:00
Karol Pęplino 2 - 4 KS Damnica 19 sierpnia 2020 - 17:00
Bruskowo Wielkie 3 - 1 Błękitni Główczyce 19 sierpnia 2020 - 17:00