ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

Puchar Polski na szczeblu centralnym - sezon 2019/2020



   Finał - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0)


   1/2 finału - 8. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0)




   1/4 finału - 11. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0)
Miedź Legnica - Legia Warszawa
GKS Tychy - Cracovia Kraków
Stal Mielec - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice




   1/8 finału - 3/5. grudnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0)
Stal Stalowa Wola 0 - 2 Lech Poznań 4 grudnia 2019 - 12:15
Lechia Gdańsk 3 - 2 Zagłębie Lubin 4 grudnia 2019 - 17:45
GKS Tychy 2 - 0 ŁKS Łódź 4 grudnia 2019 - 20:45
Cracovia Kraków 0 - 0 Raków Częstochowa 5 grudnia 2019 - 20:45
po dogrywce, karne 4-1
Legia II Warszawa 0 - 2 Piast Gliwice 3 grudnia 2019 - 17:45
Błękitni Stargard 1 - 2 Stal Mielec 5 grudnia 2019 - 12:15
Górnik Łęczna 0 - 2 Legia Warszawa 3 grudnia 2019 - 20:45
Miedź Legnica 1 - 1 Stomil Olsztyn 5 grudnia 2019 - 17:45
po dogrywce, karne 4-3




   1/16 finału - 29/31. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0)
Stilon Gorzów Wielkopolski 1 - 5 Zagłębie Lubin 29 października 2019 - 13:00
Rekord Bielsko-Biała 0 - 2 Górnik Łęczna 29 października 2019 - 13:00
Widzew Łódź 2 - 3 Legia Warszawa 30 października 2019 - 20:30
Błękitni Stargard 3 - 0 Sandecja Nowy Sącz 29 października 2019 - 13:00
ŁKS Łódź 2 - 0 Górnik Zabrze 29 października 2019 - 20:30
Radomiak Radom 1 - 2 GKS Tychy 29 października 2019 - 13:00
Miedź Legnica 1 - 0 GKS Jastrzębie 29 października 2019 - 19:00
Legia II Warszawa 1 - 0 Odra Opole 30 października 2019 - 18:00
Pogoń Siedlce 0 - 4 Piast Gliwice 30 października 2019 - 18:30
Resovia Rzeszów 0 - 4 Lech Poznań 29 października 2019 - 13:00
Chełmianka Chełm 0 - 2 Lechia Gdańsk 30 października 2019 - 13:00
Stal Stalowa Wola 1 - 1 GKS Katowice 30 października 2019 - 13:00
po dogrywce, karne 4-3
Stal Mielec 2 - 0 Pogoń Szczecin 30 października 2019 - 17:30
Stomil Olsztyn 0 - 0 Wisła Płock 31 października 2019 - 17:30
po dogrywce, karne 4-1
Olimpia Elbląg 0 - 4 Raków Częstochowa 30 października 2019 - 18:00
Bytovia Bytów 2 - 3 Cracovia Kraków 29 października 2019 - 17:30
po dogrywce


   I runda - 25. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0)
Unia Skierniewice 1 - 5 Piast Gliwice 26 września 2019 - 16:00
po dogrywce
Puszcza Niepołomice 0 - 2 Legia Warszawa 25 września 2019 - 20:30
Cracovia Kraków 4 - 2 Jagiellonia Białystok 25 września 2019 - 17:30
Gryf Wejherowo 2 - 3 Lechia Gdańsk 24 września 2019 - 15:30
Ruch Chorzów 3 - 3 Stomil Olsztyn 24 września 2019 - 17:00
po dogrywce, karne 3-4
Odra Opole 1 - 0 Arka Gdynia 26 września 2019 - 17:30
Pogoń Siedlce 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 września 2019 - 18:30
Chemik Police 0 - 4 Stal Stalowa Wola 25 września 2019 - 16:00
GKS Jastrzębie 1 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 25 września 2019 - 18:00
Zagłębie II Lubin 2 - 2 Miedź Legnica 24 września 2019 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała 2 - 1 Concordia Elbląg 25 września 2019 - 16:00
Legia II Warszawa 2 - 0 Wigry Suwałki 24 września 2019 - 17:00
Elana Toruń 1 - 2 Radomiak Radom 25 września 2019 - 15:30
Chełmianka Chełm 3 - 3 Znicz Pruszków 25 września 2019 - 15:30
po dogrywce, karne 5-4
Błękitni Stargard 2 - 1 Wisła Kraków 25 września 2019 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Raków Częstochowa 25 września 2019 - 19:30
Stal Rzeszów 0 - 1 Pogoń Szczecin 25 września 2019 - 14:30
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 3 Sandecja Nowy Sącz 24 września 2019 - 18:00
GKS Katowice 0 - 0 Warta Poznań 25 września 2019 - 19:00
po dogrywce, karne 5-3
Gryf Słupsk 1 - 3 Górnik Łęczna 25 września 2019 - 16:00
Widzew Łódź 2 - 0 Śląsk Wrocław 24 września 2019 - 20:30
Hutnik Kraków 2 - 3 Resovia Rzeszów 25 września 2019 - 15:30
po dogrywce
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Wisła Płock 25 września 2019 - 16:00
Stal Brzeg 1 - 2 Olimpia Elbląg 24 września 2019 - 15:30
Stilon Gorzów Wielkopolski 5 - 1 Olimpia Zambrów 24 września 2019 - 16:30
Chrobry Głogów 0 - 2 Lech Poznań 24 września 2019 - 17:30
Zagłębie Sosnowiec 0 - 3 ŁKS Łódź 26 września 2019 - 20:30
GKS Bełchatów 0 - 2 GKS Tychy 25 września 2019 - 18:30
Garbarnia Kraków 1 - 2 Bytovia Bytów 25 września 2019 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 6 Górnik Zabrze 25 września 2019 - 15:30
Korona Kielce 0 - 1 Zagłębie Lubin 24 września 2019 - 18:00
Olimpia Grudziądz 0 - 3 Stal Mielec 25 września 2019 - 19:00


   Runda wstępna - 7. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0)
Skra Częstochowa 1 - 2 Ruch Chorzów 7 sierpnia 2019 - 17:00
Błękitni Stargard 3 - 0 Rozwój Katowice
goście wycofali się z rozgrywek
Olimpia Elbląg 2 - 1 ROW 1964 Rybnik 6 sierpnia 2019 - 19:00
Gryf Wejherowo 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg 7 sierpnia 2019 - 17:30


© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE