1/16 finału - 29/31. października 2019 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
1 - 5 |
Zagłębie Lubin |
29 października 2019
29.10 - 13:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
0 - 2 |
Górnik Łęczna |
29 października 2019
29.10 - 13:00 |
Widzew Łódź |
2 - 3 |
Legia Warszawa |
30 października 2019
30.10 - 20:30 |
Błękitni Stargard |
3 - 0 |
Sandecja Nowy Sącz |
29 października 2019
29.10 - 13:00 |
ŁKS Łódź |
2 - 0 |
Górnik Zabrze |
29 października 2019
29.10 - 20:30 |
Radomiak Radom |
1 - 2 |
GKS Tychy |
29 października 2019
29.10 - 13:00 |
Miedź Legnica |
1 - 0 |
GKS Jastrzębie |
29 października 2019
29.10 - 19:00 |
Legia II Warszawa |
1 - 0 |
Odra Opole |
30 października 2019
30.10 - 18:00 |
Pogoń Siedlce |
0 - 4 |
Piast Gliwice |
30 października 2019
30.10 - 18:30 |
Resovia Rzeszów |
0 - 4 |
Lech Poznań |
29 października 2019
29.10 - 13:00 |
Chełmianka Chełm |
0 - 2 |
Lechia Gdańsk |
30 października 2019
30.10 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
GKS Katowice |
30 października 2019
30.10 - 13:00 |
po dogrywce, karne 4-3 |
Stal Mielec |
2 - 0 |
Pogoń Szczecin |
30 października 2019
30.10 - 17:30 |
Stomil Olsztyn |
0 - 0 |
Wisła Płock |
31 października 2019
31.10 - 17:30 |
po dogrywce, karne 4-1 |
Olimpia Elbląg |
0 - 4 |
Raków Częstochowa |
30 października 2019
30.10 - 18:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 3 |
Cracovia Kraków |
29 października 2019
29.10 - 17:30 |
po dogrywce |
I runda - 25. września 2019 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
Unia Skierniewice |
1 - 5 |
Piast Gliwice |
26 września 2019
26.09 - 16:00 |
po dogrywce |
Puszcza Niepołomice |
0 - 2 |
Legia Warszawa |
25 września 2019
25.09 - 20:30 |
Cracovia Kraków |
4 - 2 |
Jagiellonia Białystok |
25 września 2019
25.09 - 17:30 |
Gryf Wejherowo |
2 - 3 |
Lechia Gdańsk |
24 września 2019
24.09 - 15:30 |
Ruch Chorzów |
3 - 3 |
Stomil Olsztyn |
24 września 2019
24.09 - 17:00 |
po dogrywce, karne 3-4 |
Odra Opole |
1 - 0 |
Arka Gdynia |
26 września 2019
26.09 - 17:30 |
Pogoń Siedlce |
1 - 0 |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
25 września 2019
25.09 - 18:30 |
Chemik Police |
0 - 4 |
Stal Stalowa Wola |
25 września 2019
25.09 - 16:00 |
GKS Jastrzębie |
1 - 0 |
Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
25 września 2019
25.09 - 18:00 |
Zagłębie II Lubin |
2 - 2 |
Miedź Legnica |
24 września 2019
24.09 - 16:00 |
Rekord Bielsko-Biała |
2 - 1 |
Concordia Elbląg |
25 września 2019
25.09 - 16:00 |
Legia II Warszawa |
2 - 0 |
Wigry Suwałki |
24 września 2019
24.09 - 17:00 |
Elana Toruń |
1 - 2 |
Radomiak Radom |
25 września 2019
25.09 - 15:30 |
Chełmianka Chełm |
3 - 3 |
Znicz Pruszków |
25 września 2019
25.09 - 15:30 |
po dogrywce, karne 5-4 |
Błękitni Stargard |
2 - 1 |
Wisła Kraków |
25 września 2019
25.09 - 16:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 1 |
Raków Częstochowa |
25 września 2019
25.09 - 19:30 |
Stal Rzeszów |
0 - 1 |
Pogoń Szczecin |
25 września 2019
25.09 - 14:30 |
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski |
1 - 3 |
Sandecja Nowy Sącz |
24 września 2019
24.09 - 18:00 |
GKS Katowice |
0 - 0 |
Warta Poznań |
25 września 2019
25.09 - 19:00 |
po dogrywce, karne 5-3 |
Gryf Słupsk |
1 - 3 |
Górnik Łęczna |
25 września 2019
25.09 - 16:00 |
Widzew Łódź |
2 - 0 |
Śląsk Wrocław |
24 września 2019
24.09 - 20:30 |
Hutnik Kraków |
2 - 3 |
Resovia Rzeszów |
25 września 2019
25.09 - 15:30 |
po dogrywce |
Chemik Bydgoszcz |
0 - 1 |
Wisła Płock |
25 września 2019
25.09 - 16:00 |
Stal Brzeg |
1 - 2 |
Olimpia Elbląg |
24 września 2019
24.09 - 15:30 |
Stilon Gorzów Wielkopolski |
5 - 1 |
Olimpia Zambrów |
24 września 2019
24.09 - 16:30 |
Chrobry Głogów |
0 - 2 |
Lech Poznań |
24 września 2019
24.09 - 17:30 |
Zagłębie Sosnowiec |
0 - 3 |
ŁKS Łódź |
26 września 2019
26.09 - 20:30 |
GKS Bełchatów |
0 - 2 |
GKS Tychy |
25 września 2019
25.09 - 18:30 |
Garbarnia Kraków |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
25 września 2019
25.09 - 15:00 |
Polonia Środa Wielkopolska |
0 - 6 |
Górnik Zabrze |
25 września 2019
25.09 - 15:30 |
Korona Kielce |
0 - 1 |
Zagłębie Lubin |
24 września 2019
24.09 - 18:00 |
Olimpia Grudziądz |
0 - 3 |
Stal Mielec |
25 września 2019
25.09 - 19:00 |