MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA

Puchar Polski na szczeblu centralnym - sezon 2019/2020



   Finał [szczegóły] Komentarze (0)


   1/2 finału [szczegóły] Komentarze (0)


   1/4 finału [szczegóły] Komentarze (0)


   1/8 finału [szczegóły] Komentarze (0)




   1/16 finału - 29/31. października 2019 [szczegóły] Komentarze (0)
Stilon Gorzów Wielkopolski - Zagłębie Lubin 29 października 2019 - 13:00
Rekord Bielsko-Biała - Górnik Łęczna 29 października 2019 - 13:00
Widzew Łódź - Legia Warszawa 30 października 2019 - 20:30
Błękitni Stargard - Sandecja Nowy Sącz 29 października 2019 - 13:30
ŁKS Łódź - Górnik Zabrze 29 października 2019 - 20:30
Radomiak Radom - GKS Tychy
Miedź Legnica - GKS Jastrzębie 29 października 2019 - 19:00
Legia II Warszawa - Odra Opole 30 października 2019 - 18:00
Pogoń Siedlce - Piast Gliwice 30 października 2019 - 18:30
Resovia Rzeszów - Lech Poznań 29 października 2019 - 13:00
Chełmianka Chełm - Lechia Gdańsk 30 października 2019 - 13:30
Stal Stalowa Wola - GKS Katowice 30 października 2019 - 13:00
Stal Mielec - Pogoń Szczecin 30 października 2019 - 17:30
Stomil Olsztyn - Wisła Płock 31 października 2019 - 17:30
Olimpia Elbląg - Raków Częstochowa 30 października 2019 - 18:00
Bytovia Bytów - Cracovia Kraków 29 października 2019 - 17:30




   I runda - 25. września 2019 [szczegóły] Komentarze (0)
Unia Skierniewice 1 - 5 Piast Gliwice 26 września 2019 - 16:00
po dogrywce
Puszcza Niepołomice 0 - 2 Legia Warszawa 25 września 2019 - 20:30
Cracovia Kraków 4 - 2 Jagiellonia Białystok 25 września 2019 - 17:30
Gryf Wejherowo 2 - 3 Lechia Gdańsk 24 września 2019 - 15:30
Ruch Chorzów 3 - 3 Stomil Olsztyn 24 września 2019 - 17:00
po dogrywce, karne 3-4
Odra Opole 1 - 0 Arka Gdynia 26 września 2019 - 17:30
Pogoń Siedlce 1 - 0 Podbeskidzie Bielsko-Biała 25 września 2019 - 18:30
Chemik Police 0 - 4 Stal Stalowa Wola 25 września 2019 - 16:00
GKS Jastrzębie 1 - 0 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 25 września 2019 - 18:00
Zagłębie II Lubin 2 - 2 Miedź Legnica 24 września 2019 - 16:00
Rekord Bielsko-Biała 2 - 1 Concordia Elbląg 25 września 2019 - 16:00
Legia II Warszawa 2 - 0 Wigry Suwałki 24 września 2019 - 17:00
Elana Toruń 1 - 2 Radomiak Radom 25 września 2019 - 15:30
Chełmianka Chełm 3 - 3 Znicz Pruszków 25 września 2019 - 15:30
po dogrywce, karne 5-4
Błękitni Stargard 2 - 1 Wisła Kraków 25 września 2019 - 16:00
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Raków Częstochowa 25 września 2019 - 19:30
Stal Rzeszów 0 - 1 Pogoń Szczecin 25 września 2019 - 14:30
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 3 Sandecja Nowy Sącz 24 września 2019 - 18:00
GKS Katowice 0 - 0 Warta Poznań 25 września 2019 - 19:00
po dogrywce, karne 5-3
Gryf Słupsk 1 - 3 Górnik Łęczna 25 września 2019 - 16:00
Widzew Łódź 2 - 0 Śląsk Wrocław 24 września 2019 - 20:30
Hutnik Kraków 2 - 3 Resovia Rzeszów 25 września 2019 - 15:30
po dogrywce
Chemik Bydgoszcz 0 - 1 Wisła Płock 25 września 2019 - 16:00
Stal Brzeg 1 - 2 Olimpia Elbląg 24 września 2019 - 15:30
Stilon Gorzów Wielkopolski 5 - 1 Olimpia Zambrów 24 września 2019 - 16:30
Chrobry Głogów 0 - 2 Lech Poznań 24 września 2019 - 17:30
Zagłębie Sosnowiec 0 - 3 ŁKS Łódź 26 września 2019 - 20:30
GKS Bełchatów 0 - 2 GKS Tychy 25 września 2019 - 18:30
Garbarnia Kraków 1 - 2 Bytovia Bytów 25 września 2019 - 15:00
Polonia Środa Wielkopolska 0 - 6 Górnik Zabrze 25 września 2019 - 15:30
Korona Kielce 0 - 1 Zagłębie Lubin 24 września 2019 - 18:00
Olimpia Grudziądz 0 - 3 Stal Mielec 25 września 2019 - 19:00




   Runda wstępna - 7. sierpnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0)
Skra Częstochowa 1 - 2 Ruch Chorzów 7 sierpnia 2019 - 17:00
Błękitni Stargard 3 - 0 Rozwój Katowice
goście wycofali się z rozgrywek
Olimpia Elbląg 2 - 1 ROW 1964 Rybnik 6 sierpnia 2019 - 19:00
Gryf Wejherowo 3 - 2 Siarka Tarnobrzeg 7 sierpnia 2019 - 17:30


© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE