POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Puchar Polski - Słupsk - sezon 2018/2019





   V runda - 17. października 2018 [szczegóły] Komentarze (10)
Brda Przechlewo 1 - 1 Start Miastko 17 października 2018 - 15:00
po dogrywce, karne 3:5
Lipniczanka Lipnica 3 - 5 Jantar Ustka 17 października 2018 - 15:00
po dogrywce
Piast Człuchów 0 - 6 Gryf Słupsk 17 października 2018 - 15:00
Stal Jezierzyce 1 - 3 Anioły Garczegorze 17 października 2018 - 15:00




   IV runda - 3. października 2018 [szczegóły] Komentarze (10)
Pogoń II Lębork 1 - 8 Jantar Ustka 3 października 2018 - 15:30
Chrobry Charbrowo 0 - 3 Gryf Słupsk
odwołany, gospodarze zrezygnowali z gry
Czarni Czarne 3 - 5 Start Miastko 3 października 2018 - 15:30
Piast Człuchów 5 - 1 Sokół Wyczechy 3 października 2018 - 15:30
Brda Przechlewo 7 - 6 Bytovia II Bytów 3 października 2018 - 15:30
Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Pogoń Lębork 3 października 2018 - 15:30
Słupia Kobylnica 1 - 3 Anioły Garczegorze 3 października 2018 - 15:30
Stal Jezierzyce 6 - 4 Błękitni Główczyce 3 października 2018 - 15:30




   III runda - 19. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3)
Pogoń II Lębork 1 - 0 Jantaria Pobłocie 19 września 2018 - 16:00
Chrobry Charbrowo 6 - 2 Leśnik Cewice 19 września 2018 - 16:00
Czarni Czarne 3 - 2 Zawisza Borzytuchom 19 września 2018 - 16:00
MKS Debrzno 2 - 4 Piast Człuchów 19 września 2018 - 16:00
Kaszubia Studzienice 0 - 1 Brda Przechlewo 19 września 2018 - 16:00
Lipniczanka Lipnica 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie 19 września 2018 - 16:00
Słupia Charnowo 1 - 5 Stal Jezierzyce 19 września 2018 - 16:00
Słupia Kobylnica 3 - 2 Sparta Sycewice 19 września 2018 - 16:00
Błękitni Główczyce 5 - 2 Karol Pęplino 19 września 2018 - 16:00


   II runda - 5. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0)
Wybrzeże Objazda 1 - 2 Pogoń II Lębork 5 września 2018 - 17:00
Słupia Charnowo 4 - 3 KS Damnica 5 września 2018 - 17:00
Kaszubia Studzienice 3 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 5 września 2018 - 17:00
Czarni Czarne 4 - 2 Echo Biesowice 5 września 2018 - 17:00


   I runda - 22. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (1)
Heringowia Słupsk 0 - 3 Wybrzeże Objazda 22 sierpnia 2018 - 17:30
Słupia Charnowo 3 - 2 Rowokół Smołdzino 22 sierpnia 2018 - 17:30
Gryf II Słupsk 1 - 3 KS Damnica 22 sierpnia 2018 - 17:30
Sokół Kuleszewo 3 - 14 Echo Biesowice 22 sierpnia 2018 - 17:30
Błękitni Motarzyno 0 - 4 Pogoń II Lębork 22 sierpnia 2018 - 17:30
GTS Czarna Dąbrówka 8 - 0 GKS Kołczygłowy 22 sierpnia 2018 - 17:30
Urania Udorpie 1 - 2 Czarni Czarne 22 sierpnia 2018 - 17:30
WKS Nożyno 1 - 6 Kaszubia Studzienice 22 sierpnia 2018 - 17:30


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE