V runda - 17. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) | |||
Brda Przechlewo | 1 - 1 | Start Miastko | 17 października 2018 - 15:00 | |
po dogrywce, karne 3:5 | ||||
Lipniczanka Lipnica | 3 - 5 | Jantar Ustka | 17 października 2018 - 15:00 | |
po dogrywce | ||||
Piast Człuchów | 0 - 6 | Gryf Słupsk | 17 października 2018 - 15:00 | |
Stal Jezierzyce | 1 - 3 | Anioły Garczegorze | 17 października 2018 - 15:00 |
IV runda - 3. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) | |||
Pogoń II Lębork | 1 - 8 | Jantar Ustka | 3 października 2018 - 15:30 | |
Chrobry Charbrowo | 0 - 3 | Gryf Słupsk | ||
odwołany, gospodarze zrezygnowali z gry | ||||
Czarni Czarne | 3 - 5 | Start Miastko | 3 października 2018 - 15:30 | |
Piast Człuchów | 5 - 1 | Sokół Wyczechy | 3 października 2018 - 15:30 | |
Brda Przechlewo | 7 - 6 | Bytovia II Bytów | 3 października 2018 - 15:30 | |
Lipniczanka Lipnica | 2 - 0 | Pogoń Lębork | 3 października 2018 - 15:30 | |
Słupia Kobylnica | 1 - 3 | Anioły Garczegorze | 3 października 2018 - 15:30 | |
Stal Jezierzyce | 6 - 4 | Błękitni Główczyce | 3 października 2018 - 15:30 |
III runda - 19. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) | ||
Pogoń II Lębork | 1 - 0 | Jantaria Pobłocie | 19 września 2018 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo | 6 - 2 | Leśnik Cewice | 19 września 2018 - 16:00 |
Czarni Czarne | 3 - 2 | Zawisza Borzytuchom | 19 września 2018 - 16:00 |
MKS Debrzno | 2 - 4 | Piast Człuchów | 19 września 2018 - 16:00 |
Kaszubia Studzienice | 0 - 1 | Brda Przechlewo | 19 września 2018 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica | 3 - 0 | Myśliwiec Tuchomie | 19 września 2018 - 16:00 |
Słupia Charnowo | 1 - 5 | Stal Jezierzyce | 19 września 2018 - 16:00 |
Słupia Kobylnica | 3 - 2 | Sparta Sycewice | 19 września 2018 - 16:00 |
Błękitni Główczyce | 5 - 2 | Karol Pęplino | 19 września 2018 - 16:00 |
II runda - 5. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) | ||
Wybrzeże Objazda | 1 - 2 | Pogoń II Lębork | 5 września 2018 - 17:00 |
Słupia Charnowo | 4 - 3 | KS Damnica | 5 września 2018 - 17:00 |
Kaszubia Studzienice | 3 - 1 | GTS Czarna Dąbrówka | 5 września 2018 - 17:00 |
Czarni Czarne | 4 - 2 | Echo Biesowice | 5 września 2018 - 17:00 |
I runda - 22. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) | ||
Heringowia Słupsk | 0 - 3 | Wybrzeże Objazda | 22 sierpnia 2018 - 17:30 |
Słupia Charnowo | 3 - 2 | Rowokół Smołdzino | 22 sierpnia 2018 - 17:30 |
Gryf II Słupsk | 1 - 3 | KS Damnica | 22 sierpnia 2018 - 17:30 |
Sokół Kuleszewo | 3 - 14 | Echo Biesowice | 22 sierpnia 2018 - 17:30 |
Błękitni Motarzyno | 0 - 4 | Pogoń II Lębork | 22 sierpnia 2018 - 17:30 |
GTS Czarna Dąbrówka | 8 - 0 | GKS Kołczygłowy | 22 sierpnia 2018 - 17:30 |
Urania Udorpie | 1 - 2 | Czarni Czarne | 22 sierpnia 2018 - 17:30 |
WKS Nożyno | 1 - 6 | Kaszubia Studzienice | 22 sierpnia 2018 - 17:30 |