ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Puchar Polski na szczeblu centralnym - sezon 2018/2019



   Finał [szczegóły] Komentarze (0)




   1/2 finału [szczegóły] Komentarze (0)




   1/4 finału [szczegóły] Komentarze (0)




   1/8 finału [szczegóły] Komentarze (0)


   1/16 finału - 30/31. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0)
Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław
Huragan Morąg - Arka Gdynia
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
GKS Katowice - Jagiellonia Białystok
GKS Bełchatów - Miedź Legnica
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia Kraków
Podbeskidzie Bielsko-Biała - -
Wisła Sandomierz / Korona Kielce
Wisła Puławy - Rozwój Katowice
Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk
Wigry Suwałki - Stomil Olsztyn
Piast Gliwice - Legia Warszawa
- - Legionovia Legionowo
Unia Hrubieszów / Górnik Zabrze
Polonia Środa Wielkopolska - Odra Opole
KP Starogard Gdański - Puszcza Niepołomice
- - Lech Poznań
Victoria Sulejówek / Raków Częstochowa
Olimpia Grudziądz - Wisła Płock


   I runda - 26. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0)
ŁKS Łódź 0 - 1 Lech Poznań
po dogrywce
Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Legia Warszawa 25 września 2018 - 19:30
Lechia Dzierżoniów 0 - 1 Jagiellonia Białystok
Unia Hrubieszów 0 - 9 Górnik Zabrze
Victoria Sulejówek 0 - 4 Raków Częstochowa
Ruch Chorzów 1 - 5 Odra Opole
Olimpia Elbląg 0 - 3 Śląsk Wrocław
Pogoń Siedlce 2 - 1 Stal Mielec
Polonia Głubczyce 0 - 8 Chrobry Głogów
GKS Drwinia 0 - 1 Wisła Puławy
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 3 Radomiak Radom
Tur Bielsk Podlaski 1 - 4 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
GKS Jastrzębie 1 - 2 Piast Gliwice
MKS Kluczbork 0 - 2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
ROW 1964 Rybnik 1 - 3 Cracovia Kraków
GKS Katowice 1 - 1 Pogoń Szczecin
po dogrywce, karne 4-3
KS Paradyż 0 - 7 Puszcza Niepołomice
KP Starogard Gdański 1 - 0 Górnik Łęczna 26 września 2018 - 15:30
Olimpia Grudziądz 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
po dogrywce, karne 5-3
Falubaz Zielona Góra 0 - 1 Wigry Suwałki
Resovia Rzeszów 2 - 0 Warta Poznań
Sandecja Nowy Sącz 0 - 3 Miedź Legnica
Bałtyk Koszalin 1 - 3 Rozwój Katowice
Huragan Morąg 3 - 2 Zagłębie Lubin
Legionovia Legionowo 2 - 1 GKS Tychy
Wisła Sandomierz 3 - 2 Korona Kielce
Wisła Kraków 1 - 1 Lechia Gdańsk 25 września 2018 - 20:30
po dogrywce, karne 4-5
Siarka Tarnobrzeg 1 - 4 Wisła Płock
Śląsk Świętochłowice 0 - 3 Arka Gdynia 25 września 2018 - 15:00
GKS Bełchatów 1 - 1 Garbarnia Kraków
po dogrywce, karne 6-5
Gryf Wejherowo 1 - 3 Stomil Olsztyn 25 września 2018 - 15:30
Elana Toruń 1 - 3 Bytovia Bytów 26 września 2018 - 15:30


   Runda wstępna - 8. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0)
Stal Stalowa Wola 2 - 3 Legionovia Legionowo
ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Gwardia Koszalin
po dogrywce, karne 5:4
Znicz Pruszków 1 - 2 Wisła Puławy
Błękitni Stargard 1 - 2 MKS Kluczbork


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE