ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów

Puchar Polski - Słupsk - sezon 2017/2018





   V runda - 18. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4)
Karol Pęplino 0 - 6 Gryf Słupsk 18 października 2017 - 15:30
Myśliwiec Tuchomie 0 - 2 Bytovia II Bytów 18 października 2017 - 15:30
Start Miastko 0 - 3 Pogoń Lębork 18 października 2017 - 15:30
Anioły Garczegorze 3 - 0 Sokół Wyczechy 18 października 2017 - 15:30
goście nie przyjechali




   IV runda - 4. października 2017 [szczegóły] Komentarze (9)
Stal Jezierzyce 0 - 3 Karol Pęplino 4 października 2017 - 16:00
Sparta Sycewice 0 - 0 Gryf Słupsk 4 października 2017 - 15:30
po dogrywce, karne 1:3
Myśliwiec Tuchomie 1 - 1 Jantar Ustka 4 października 2017 - 15:30
po dogrywce, karne 9:8
Czarni Czarne 0 - 3 Bytovia II Bytów 4 października 2017 - 15:30
GTS Czarna Dąbrówka 1 - 3 Pogoń Lębork 4 października 2017 - 15:30
MKS Debrzno 0 - 4 Start Miastko 4 października 2017 - 15:30
Leśnik Cewice 0 - 4 Anioły Garczegorze 4 października 2017 - 15:30
Brda Przechlewo 0 - 3 Sokół Wyczechy 4 października 2017 - 15:30




   III runda - 20. września 2017 [szczegóły] Komentarze (4)
Słupia Kobylnica 3 - 5 Karol Pęplino 20 września 2017 - 16:30
Gryf II Słupsk 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 20 września 2017 - 16:00
Granit Kończewo 1 - 6 Sparta Sycewice 20 września 2017 - 16:30
GKS Kołczygłowy 1 - 6 Czarni Czarne 20 września 2017 - 16:30
MKS Debrzno 5 - 2 Piast Człuchów 20 września 2017 - 16:00
Chrobry Charbrowo 1 - 3 Leśnik Cewice 20 września 2017 - 16:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Kaszubia Studzienice 20 września 2017 - 16:00
Brda Przechlewo - wolny los
Jantar Ustka - wolny los
Stal Jezierzyce - wolny los


   II runda - 6. września 2017 [szczegóły] Komentarze (7)
Rowokół Smołdzino 2 - 3 Jantar Ustka 6 września 2017 - 17:00
Słupia Kobylnica 4 - 3 Echo Biesowice 6 września 2017 - 17:00
Granit Kończewo 3 - 1 KS Włynkówko 6 września 2017 - 17:00
KS Damnica 2 - 6 Stal Jezierzyce 6 września 2017 - 17:00
Piast II Człuchów 0 - 6 Brda Przechlewo 6 września 2017 - 17:00
GKS Kołczygłowy 3 - 0 Diament Trzebielino 6 września 2017 - 17:00
GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Zawisza Borzytuchom 6 września 2017 - 17:00
Chrobry Charbrowo 3 - 1 Jantaria Pobłocie 6 września 2017 - 17:00
Brda II Przechlewo 1 - 10 MKS Debrzno 6 września 2017 - 17:00
Gryf II Słupsk 5 - 1 Wybrzeże Objazda 6 września 2017 - 20:00


   I runda - 23. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (6)
Bizon Wolinia 4 - 8 Rowokół Smołdzino 23 sierpnia 2017 - 17:00
Błękitni Motarzyno 1 - 9 Słupia Kobylnica 23 sierpnia 2017 - 17:00
Słupia Charnowo 0 - 3 Granit Kończewo 23 sierpnia 2017 - 17:00
vo, na boisku 2:0
Unison Machowino 1 - 2 KS Damnica 23 sierpnia 2017 - 17:00
Wybrzeże Objazda 2 - 0 Sokół Kuleszewo 23 sierpnia 2017 - 17:00
Urania Udorpie 3 - 4 GKS Kołczygłowy 23 sierpnia 2017 - 17:00
Pogoń II Lębork 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 23 sierpnia 2017 - 17:00
WKS Nożyno 0 - 15 Chrobry Charbrowo 23 sierpnia 2017 - 17:00
Brda II Przechlewo 3 - 1 Magic Niezabyszewo 23 sierpnia 2017 - 17:00
Piast II Człuchów 5 - 3 Lipniczanka Lipnica 23 sierpnia 2017 - 17:00
Gryf II Słupsk 9 - 1 Garbarnia Kępice 23 sierpnia 2017 - 17:00


© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE