6. listopada 2020 23:00

Afera w gdańskiej A-klasie. W Sulminie zgasili światło bo był karny dla rywali

Dziś otrzymaliśmy informację dot. sytuacji w meczu gdańskiej A-klasy KS Sulmin - Gedania II Gdańsk. Początkowo sytuacja została nazwaną nawet "Patologią w Pomorskim Związku Piłki Nożnej"
 

Poniżej relacji zawodnika Gedanii:

W ostatnim meczu A-Klasy pomiędzy KS Sulmin a Gedania II Gdańsk w 80’ minucie spotkania sędzia podyktował dla Gedanii rzut karny. Grający trener Sulmina pobiegł za boiska i kazał szybko wyłączyć światło ! Nasz zawodnik chciał wykonać rzut karny i nagle ciemność ! Sędziowie opisali całe zdarzenie i podpisali się pod tym kierownicy obu zespołów (na zdjęciu).
Po tej sytuacji KS Sulmin wystosował pismo sugerując, że była awaria światła....

Pierwotnie Pomorski ZPN nakazał dokończenie 10 minut meczu, ale po wybuchu tzw. "afery na Facebooku" sprawa nagle została ponownie rozpatrzona i ostatecznie został przyznany walkower dla gości.

 

Pomorski Związek Piłki Nożnej ponownie rozpatrzył sytuacje jaka miała miejsce:
 
Na szczęście Pomorski ZPN jeszcze raz przypatrzył się sprawie i przyznał walkower na korzyść drużyny Gości.
Dziękuje sędziom tego spotkania którzy po małej aferze dokładnie opisali co wydarzyło się w Sulminie.
Czasami się kłócimy, czasami nie zgadzamy, ale pewne granice nie mogą być przekroczone. Dbajmy wszyscy aby faktycznie każdy czerpał radość z piłki nawet jeśli jest to poziom amatorski.

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

Komentarze:

~Widz (niezalogowany)  07.11.2020, 16:10
Zapomniał Pan dodać ze Trener Gedanii wyzywal zawodnikow i dostal wscieku. Zachowywal sie jak furiat. Na szczescie dzieki wpisowi który zrobil szum na Facebooku dzialacze zwiazku sie przestraszyli i zaczęli czytac ze zrozumieniem. Walkower jak najbardziej sluszny. Teraz czekamy tylko na kare dla Pana trenera Gedanii. Miejmy nadzieje ze jego publikacje i wyczyny zostana odpowiednio potraktowane. Drużyna Gedani bez tego Pana osoagnelaby dużo więcej. Ale wazne ze maja 3 punkty.

~Adam (niezalogowany)  07.11.2020, 17:45
A co powiesz o waszym grającym "trenerze" co gasi światło , bije sędziów i wyzywa wszystkich dookoła?

~futbolista (niezalogowany)  07.11.2020, 21:31
polska mentalnosc to w obecnych czasach [ bardzo szczegolnych, jezei idzie o czasy ludzkiej historii w ktorej obecnie juz zyjemy, przed ogromnymi zmianami na swiecie ] PiS i KK ! :idea: :idea: :idea:

~Kibic (niezalogowany)  07.11.2020, 23:35
Obydwie drużyny pokazały bractwo sulmin światłem, Gedania zachowaniem trenera. Walkower dla Gedanii jak najbardziej za + dyscyplinarka dla Trenera Gedania. Jestem kibicem neutralnym z Ceder

~Sędzia (niezalogowany)  08.11.2020, 03:22
Słaby ten wasz trenerek w Gedani :(

~Xyz (niezalogowany)  10.11.2020, 23:47
A jaki był wynik przed karnym?

Zaloguj się, aby dodać komentarz ze swojego konta:

Login: Hasło:


Dodaj komentarz jako gość:

Autorwww.pomorskifutbol.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Są one wyłącznie opinią autorów. Komentarze zawierające treści obraźliwe lub wulgarne będą usuwane.