Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2020/2021

Lista kolejek
MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania II Gdańsk 14 35 11 2 1 42 - 8
2. KS Mściszewice 14 32 10 2 2 41 - 22 1 1 0 1 0 1 - 1
3. Amator Kiełpino 14 32 10 2 2 54 - 22 1 1 0 1 0 1 - 1
4. Stoczniowiec Gdańsk 14 30 10 0 4 35 - 14
5. Osiczanka Osice 14 27 8 3 3 45 - 25 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Orzeł Straszyn 14 27 8 3 3 26 - 19 1 0 0 0 1 1 - 2
7. GTS Rotmanka 14 25 8 1 5 32 - 31
8. GKS II Kowale 14 23 7 2 5 26 - 32
9. Jaguar II Gdańsk 14 19 6 1 7 44 - 34
10. Portowiec Gdańsk 14 13 4 1 9 26 - 52
11. Sokół Ełganowo 14 12 3 3 8 23 - 34
12. Wisła Długie Pole 14 8 2 2 10 25 - 48 1 3 1 0 0 4 - 0
13. KS Sulmin 14 8 2 2 10 18 - 48 1 0 0 0 1 0 - 4
14. Gryf Goręczyno 14 6 2 0 12 19 - 44
15. FC Gowidlino 14 5 1 2 11 20 - 43
Ostatni komentarz dodał Mirek57 08.11.2020, 17:39:15


 Baner


Kolejka 1 - 8/9. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (9) 
Gryf Goręczyno 2 - 3 GKS II Kowale 8 sierpnia 2020 - 16:00
GTS Rotmanka 0 - 1 Amator Kiełpino 8 sierpnia 2020 - 13:00
Sokół Ełganowo 0 - 2 FC Gowidlino 9 sierpnia 2020 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 2 - 2 KS Mściszewice 9 sierpnia 2020 - 15:00
Orzeł Straszyn 3 - 1 Wisła Długie Pole 9 sierpnia 2020 - 11:00
KS Sulmin 0 - 4 Stoczniowiec Gdańsk 9 sierpnia 2020 - 11:00
Gedania II Gdańsk 3 - 0 Portowiec Gdańsk 9 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 2 - 15/16. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
GKS II Kowale 1 - 0 Portowiec Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 12:00
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 2 Gedania II Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 12:00
Wisła Długie Pole 4 - 0 KS Sulmin 15 sierpnia 2020 - 16:00
KS Mściszewice 4 - 2 Osiczanka Osice 15 sierpnia 2020 - 11:00
FC Gowidlino 3 - 5 Jaguar II Gdańsk 15 sierpnia 2020 - 11:30
Amator Kiełpino 7 - 0 Sokół Ełganowo 15 sierpnia 2020 - 14:00
Gryf Goręczyno 2 - 3 GTS Rotmanka 15 sierpnia 2020 - 16:00
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 3 - 22/23. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
GTS Rotmanka 1 - 0 GKS II Kowale 22 sierpnia 2020 - 13:00
Sokół Ełganowo 5 - 1 Gryf Goręczyno 22 sierpnia 2020 - 16:30
Jaguar II Gdańsk 1 - 4 Amator Kiełpino 23 sierpnia 2020 - 13:30
Osiczanka Osice 5 - 0 FC Gowidlino 23 sierpnia 2020 - 16:00
Orzeł Straszyn 1 - 3 KS Mściszewice 23 sierpnia 2020 - 11:00
Gedania II Gdańsk 8 - 0 Wisła Długie Pole 23 sierpnia 2020 - 17:00
Portowiec Gdańsk 1 - 5 Stoczniowiec Gdańsk 20 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 4 - 26. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (8) 
GKS II Kowale 1 - 0 Stoczniowiec Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 17:00
Wisła Długie Pole 2 - 5 Portowiec Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 18:00
KS Mściszewice 4 - 1 KS Sulmin 26 sierpnia 2020 - 18:00
FC Gowidlino 0 - 1 Orzeł Straszyn 26 sierpnia 2020 - 18:00
Amator Kiełpino 5 - 2 Osiczanka Osice 25 sierpnia 2020 - 18:30
Gryf Goręczyno 0 - 5 Jaguar II Gdańsk 26 sierpnia 2020 - 18:00
GTS Rotmanka 4 - 2 Sokół Ełganowo 26 sierpnia 2020 - 18:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 5 - 29/30. sierpnia 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Sokół Ełganowo 2 - 4 GKS II Kowale 29 sierpnia 2020 - 12:00
Jaguar II Gdańsk 2 - 3 GTS Rotmanka 29 sierpnia 2020 - 11:00
Osiczanka Osice 5 - 3 Gryf Goręczyno 30 sierpnia 2020 - 17:00
Orzeł Straszyn 2 - 0 Amator Kiełpino 30 sierpnia 2020 - 11:00
KS Sulmin 2 - 0 FC Gowidlino 29 sierpnia 2020 - 16:00
Gedania II Gdańsk 3 - 1 KS Mściszewice 29 sierpnia 2020 - 14:30
Stoczniowiec Gdańsk 3 - 2 Wisła Długie Pole 29 sierpnia 2020 - 11:00
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 6 - 5/6. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS II Kowale 5 - 1 Wisła Długie Pole 5 września 2020 - 17:00
KS Mściszewice 5 - 1 Portowiec Gdańsk 5 września 2020 - 15:00
FC Gowidlino 0 - 4 Gedania II Gdańsk 6 września 2020 - 11:30
Amator Kiełpino 3 - 3 KS Sulmin 5 września 2020 - 14:00
Gryf Goręczyno 1 - 4 Orzeł Straszyn 5 września 2020 - 16:00
GTS Rotmanka 3 - 3 Osiczanka Osice 5 września 2020 - 13:00
Sokół Ełganowo 1 - 0 Jaguar II Gdańsk 5 września 2020 - 15:00
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 7 - 12/13. września 2020 [szczegóły] Komentarze (3) 
Jaguar II Gdańsk 4 - 1 GKS II Kowale 12 września 2020 - 11:00
Osiczanka Osice 3 - 3 Sokół Ełganowo 11 listopada 2020 - 13:45
Orzeł Straszyn 1 - 0 GTS Rotmanka 13 września 2020 - 11:00
KS Sulmin 0 - 2 Gryf Goręczyno 12 września 2020 - 16:00
Gedania II Gdańsk 1 - 2 Amator Kiełpino 13 września 2020 - 15:15
Portowiec Gdańsk 3 - 3 FC Gowidlino 13 września 2020 - 12:00
Stoczniowiec Gdańsk 5 - 1 KS Mściszewice 12 września 2020 - 12:00
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 8 - 19/20. września 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
KS Mściszewice 5 - 2 Wisła Długie Pole 19 września 2020 - 15:00
FC Gowidlino 0 - 4 Stoczniowiec Gdańsk 20 września 2020 - 11:30
Amator Kiełpino 13 - 1 Portowiec Gdańsk 19 września 2020 - 13:00
Gryf Goręczyno 0 - 1 Gedania II Gdańsk 19 września 2020 - 16:00
GTS Rotmanka 3 - 2 KS Sulmin 20 września 2020 - 13:00
Sokół Ełganowo 1 - 1 Orzeł Straszyn 20 września 2020 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 0 - 6 Osiczanka Osice 19 września 2020 - 13:30
Pauza: GKS II Kowale,
Kolejka 9 - 26/27. września 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Osiczanka Osice 6 - 2 GKS II Kowale 27 września 2020 - 15:00
Orzeł Straszyn 3 - 2 Jaguar II Gdańsk 27 września 2020 - 11:00
KS Sulmin 2 - 4 Sokół Ełganowo 26 września 2020 - 16:00
Gedania II Gdańsk 5 - 1 GTS Rotmanka 26 września 2020 - 14:30
Portowiec Gdańsk 3 - 1 Gryf Goręczyno 26 września 2020 - 14:00
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 2 Amator Kiełpino 26 września 2020 - 12:00
Wisła Długie Pole 2 - 2 FC Gowidlino 26 września 2020 - 14:00
Pauza: KS Mściszewice,
Kolejka 10 - 3/4. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
GKS II Kowale 0 - 3 KS Mściszewice 4 października 2020 - 13:00
Amator Kiełpino 3 - 1 Wisła Długie Pole 3 października 2020 - 14:30
Gryf Goręczyno 0 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 3 października 2020 - 16:00
GTS Rotmanka 5 - 1 Portowiec Gdańsk 3 października 2020 - 16:00
Sokół Ełganowo 1 - 2 Gedania II Gdańsk 3 października 2020 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 11 - 2 KS Sulmin 3 października 2020 - 11:00
Osiczanka Osice 2 - 1 Orzeł Straszyn 4 października 2020 - 14:00
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 11 - 10/11. października 2020 [szczegóły] Komentarze (7) 
Orzeł Straszyn 1 - 1 GKS II Kowale 11 października 2020 - 11:00
KS Sulmin 0 - 2 Osiczanka Osice 10 października 2020 - 16:00
Gedania II Gdańsk 2 - 1 Jaguar II Gdańsk 10 października 2020 - 15:30
Portowiec Gdańsk 3 - 1 Sokół Ełganowo 10 października 2020 - 14:00
Stoczniowiec Gdańsk 4 - 1 GTS Rotmanka 10 października 2020 - 11:00
Wisła Długie Pole 3 - 1 Gryf Goręczyno 10 października 2020 - 15:00
KS Mściszewice 3 - 1 FC Gowidlino 10 października 2020 - 15:00
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 12 - 17/18. października 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
GKS II Kowale 3 - 2 FC Gowidlino 18 października 2020 - 13:00
Amator Kiełpino 1 - 1 KS Mściszewice 17 października 2020 - 14:00
GTS Rotmanka 3 - 1 Wisła Długie Pole 17 października 2020 - 11:30
Sokół Ełganowo 0 - 1 Stoczniowiec Gdańsk 17 października 2020 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 5 - 2 Portowiec Gdańsk 17 października 2020 - 14:00
Osiczanka Osice 0 - 0 Gedania II Gdańsk 17 października 2020 - 14:00
Orzeł Straszyn 4 - 1 KS Sulmin 18 października 2020 - 11:00
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 13 - 24/25. października 2020 [szczegóły] Komentarze (1) 
KS Sulmin 2 - 2 GKS II Kowale 25 października 2020 - 11:00
Gedania II Gdańsk 1 - 1 Orzeł Straszyn 24 października 2020 - 14:15
Portowiec Gdańsk 0 - 4 Osiczanka Osice 25 października 2020 - 12:00
Stoczniowiec Gdańsk 2 - 1 Jaguar II Gdańsk 24 października 2020 - 11:00
Wisła Długie Pole 1 - 1 Sokół Ełganowo 24 października 2020 - 15:00
KS Mściszewice 1 - 0 Gryf Goręczyno 24 października 2020 - 14:00
FC Gowidlino 3 - 4 Amator Kiełpino 25 października 2020 - 11:30
Pauza: GTS Rotmanka,
Kolejka 14 - 31. października 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale 3 - 2 Amator Kiełpino 31 października 2020 - 14:00
Gryf Goręczyno 3 - 2 FC Gowidlino 31 października 2020 - 14:00
GTS Rotmanka 1 - 5 KS Mściszewice 31 października 2020 - 11:30
Jaguar II Gdańsk 5 - 3 Wisła Długie Pole 31 października 2020 - 14:00
Osiczanka Osice 1 - 2 Stoczniowiec Gdańsk 31 października 2020 - 13:00
Orzeł Straszyn 1 - 5 Portowiec Gdańsk 31 października 2020 - 13:30
KS Sulmin 0 - 4 Gedania II Gdańsk 31 października 2020 - 14:30
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 15 - 7/8. listopada 2020 [szczegóły] Komentarze (2) 
Gedania II Gdańsk 6 - 0 GKS II Kowale 7 listopada 2020 - 13:00
Portowiec Gdańsk 1 - 3 KS Sulmin 7 listopada 2020 - 13:00
Stoczniowiec Gdańsk 1 - 2 Orzeł Straszyn 7 listopada 2020 - 12:00
Wisła Długie Pole 2 - 4 Osiczanka Osice 7 listopada 2020 - 13:00
KS Mściszewice 3 - 2 Sokół Ełganowo 7 listopada 2020 - 14:00
FC Gowidlino 2 - 4 GTS Rotmanka 8 listopada 2020 - 11:30
Amator Kiełpino 7 - 3 Gryf Goręczyno 7 listopada 2020 - 14:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale - Gryf Goręczyno
Amator Kiełpino - GTS Rotmanka
FC Gowidlino - Sokół Ełganowo
KS Mściszewice - Jaguar II Gdańsk
Wisła Długie Pole - Orzeł Straszyn
Stoczniowiec Gdańsk - KS Sulmin
Portowiec Gdańsk - Gedania II Gdańsk
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
Portowiec Gdańsk - GKS II Kowale
Gedania II Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk
KS Sulmin - Wisła Długie Pole
Osiczanka Osice - KS Mściszewice
Jaguar II Gdańsk - FC Gowidlino
Sokół Ełganowo - Amator Kiełpino
GTS Rotmanka - Gryf Goręczyno
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale - GTS Rotmanka
Gryf Goręczyno - Sokół Ełganowo
Amator Kiełpino - Jaguar II Gdańsk
FC Gowidlino - Osiczanka Osice
KS Mściszewice - Orzeł Straszyn
Wisła Długie Pole - Gedania II Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk - Portowiec Gdańsk
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
Stoczniowiec Gdańsk - GKS II Kowale
Portowiec Gdańsk - Wisła Długie Pole
KS Sulmin - KS Mściszewice
Orzeł Straszyn - FC Gowidlino
Osiczanka Osice - Amator Kiełpino
Jaguar II Gdańsk - Gryf Goręczyno
Sokół Ełganowo - GTS Rotmanka
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale - Sokół Ełganowo
GTS Rotmanka - Jaguar II Gdańsk
Gryf Goręczyno - Osiczanka Osice
Amator Kiełpino - Orzeł Straszyn
FC Gowidlino - KS Sulmin
KS Mściszewice - Gedania II Gdańsk
Wisła Długie Pole - Stoczniowiec Gdańsk
Pauza: Portowiec Gdańsk,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Długie Pole - GKS II Kowale
Portowiec Gdańsk - KS Mściszewice
Gedania II Gdańsk - FC Gowidlino
KS Sulmin - Amator Kiełpino
Orzeł Straszyn - Gryf Goręczyno
Osiczanka Osice - GTS Rotmanka
Jaguar II Gdańsk - Sokół Ełganowo
Pauza: Stoczniowiec Gdańsk,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale - Jaguar II Gdańsk
Sokół Ełganowo - Osiczanka Osice
GTS Rotmanka - Orzeł Straszyn
Gryf Goręczyno - KS Sulmin
Amator Kiełpino - Gedania II Gdańsk
FC Gowidlino - Portowiec Gdańsk
KS Mściszewice - Stoczniowiec Gdańsk
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
Wisła Długie Pole - KS Mściszewice
Stoczniowiec Gdańsk - FC Gowidlino
Portowiec Gdańsk - Amator Kiełpino
Gedania II Gdańsk - Gryf Goręczyno
KS Sulmin - GTS Rotmanka
Orzeł Straszyn - Sokół Ełganowo
Osiczanka Osice - Jaguar II Gdańsk
Pauza: GKS II Kowale,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale - Osiczanka Osice
Jaguar II Gdańsk - Orzeł Straszyn
Sokół Ełganowo - KS Sulmin
GTS Rotmanka - Gedania II Gdańsk
Gryf Goręczyno - Portowiec Gdańsk
Amator Kiełpino - Stoczniowiec Gdańsk
FC Gowidlino - Wisła Długie Pole
Pauza: KS Mściszewice,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Mściszewice - GKS II Kowale
Wisła Długie Pole - Amator Kiełpino
Stoczniowiec Gdańsk - Gryf Goręczyno
Portowiec Gdańsk - GTS Rotmanka
Gedania II Gdańsk - Sokół Ełganowo
KS Sulmin - Jaguar II Gdańsk
Orzeł Straszyn - Osiczanka Osice
Pauza: FC Gowidlino,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale - Orzeł Straszyn
Osiczanka Osice - KS Sulmin
Jaguar II Gdańsk - Gedania II Gdańsk
Sokół Ełganowo - Portowiec Gdańsk
GTS Rotmanka - Stoczniowiec Gdańsk
Gryf Goręczyno - Wisła Długie Pole
FC Gowidlino - KS Mściszewice
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
FC Gowidlino - GKS II Kowale
KS Mściszewice - Amator Kiełpino
Wisła Długie Pole - GTS Rotmanka
Stoczniowiec Gdańsk - Sokół Ełganowo
Portowiec Gdańsk - Jaguar II Gdańsk
Gedania II Gdańsk - Osiczanka Osice
KS Sulmin - Orzeł Straszyn
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale - KS Sulmin
Orzeł Straszyn - Gedania II Gdańsk
Osiczanka Osice - Portowiec Gdańsk
Jaguar II Gdańsk - Stoczniowiec Gdańsk
Sokół Ełganowo - Wisła Długie Pole
Gryf Goręczyno - KS Mściszewice
Amator Kiełpino - FC Gowidlino
Pauza: GTS Rotmanka,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amator Kiełpino - GKS II Kowale
FC Gowidlino - Gryf Goręczyno
KS Mściszewice - GTS Rotmanka
Wisła Długie Pole - Jaguar II Gdańsk
Stoczniowiec Gdańsk - Osiczanka Osice
Portowiec Gdańsk - Orzeł Straszyn
Gedania II Gdańsk - KS Sulmin
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Kowale - Gedania II Gdańsk
KS Sulmin - Portowiec Gdańsk
Orzeł Straszyn - Stoczniowiec Gdańsk
Osiczanka Osice - Wisła Długie Pole
Sokół Ełganowo - KS Mściszewice
GTS Rotmanka - FC Gowidlino
Gryf Goręczyno - Amator Kiełpino
Pauza: Jaguar II Gdańsk, .


Pokaż ukryte kolejki od 16 do 30