ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2008 i MŁODSI - 07.03.2020 - WOLNE MIEJSCA

V liga - grupa Słupsk - sezon 2002/2003
Statystyki drużyn



Unia Korzybie



[informacje dodatkowe o klubie]



kol. 1 Unia Korzybie 6 - 2 MKS Debrzno +3
kol. 2 Orkan Gostkowo 0 - 1 Unia Korzybie +3
kol. 3 Unia Korzybie 2 - 0 Bytovia Bytów +3
kol. 4 Brda Przechlewo 3 - 4 Unia Korzybie +3
kol. 5 Unia Korzybie 3 - 2 Sparta Sycewice +3
kol. 6 Start Miastko 0 - 0 Unia Korzybie +1
kol. 7 Unia Korzybie 3 - 1 Wybrzeże Objazda +3
kol. 8 Jantaria Pobłocie 5 - 3 Unia Korzybie 0
kol. 9 Unia Korzybie 1 - 1 Garbarnia Kępice +1
kol. 10 Karol Pęplino 3 - 0 Unia Korzybie 0
kol. 11 Unia Korzybie 2 - 0 Start Łeba +3
kol. 12 Kaszubia Studzienice 2 - 3 Unia Korzybie +3
kol. 13 Unia Korzybie 2 - 1 Czarni Czarne +3
kol. 14 Błękitni Motarzyno 2 - 2 Unia Korzybie +1
kol. 15 Unia Korzybie 2 - 1 Słupia Kobylnica +3
kol. 16 MKS Debrzno 3 - 3 Unia Korzybie +1
kol. 17 Unia Korzybie 2 - 2 Orkan Gostkowo +1
kol. 18 Bytovia Bytów 3 - 1 Unia Korzybie 0
kol. 19 Unia Korzybie 1 - 1 Brda Przechlewo +1
kol. 20 Sparta Sycewice 4 - 0 Unia Korzybie 0
kol. 21 Unia Korzybie 3 - 2 Start Miastko +3
kol. 22 Wybrzeże Objazda 1 - 0 Unia Korzybie 0
kol. 23 Unia Korzybie 2 - 1 Jantaria Pobłocie +3
kol. 24 Garbarnia Kępice 1 - 4 Unia Korzybie +3
kol. 25 Unia Korzybie 2 - 1 Karol Pęplino +3
kol. 26 Start Łeba 4 - 2 Unia Korzybie 0
kol. 27 Unia Korzybie 4 - 0 Kaszubia Studzienice +3
kol. 28 Czarni Czarne 0 - 1 Unia Korzybie +3
kol. 29 Unia Korzybie 2 - 1 Błękitni Motarzyno +3
kol. 30 Słupia Kobylnica 1 - 3 Unia Korzybie +3
Progresja wyników:
+3 - Zwycięstwo, +1 - Remis, 0 - Porażka

3
Kolejka 1: <b>Unia Korzybie</b> - MKS Debrzno 6 - 2
6
Kolejka 2: Orkan Gostkowo - <b><b>Unia Korzybie</b></b> 0 - 1
9
Kolejka 3: <b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b> - Bytovia Bytów 2 - 0
12
Kolejka 4: Brda Przechlewo - <b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b> 3 - 4
15
Kolejka 5: <b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b> - Sparta Sycewice 3 - 2
16
Kolejka 6: Start Miastko - <b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b> 0 - 0
19
Kolejka 7: <b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b> - Wybrzeże Objazda 3 - 1
19
Kolejka 8: Jantaria Pobłocie - <b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b> 5 - 3
20
Kolejka 9: <b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Garbarnia Kępice 1 - 1
20
Kolejka 10: Karol Pęplino - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 0
23
Kolejka 11: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Start Łeba 2 - 0
26
Kolejka 12: Kaszubia Studzienice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 3
29
Kolejka 13: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Czarni Czarne 2 - 1
30
Kolejka 14: Błękitni Motarzyno - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 2 - 2
33
Kolejka 15: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Słupia Kobylnica 2 - 1
34
Kolejka 16: MKS Debrzno - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 3
35
Kolejka 17: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Orkan Gostkowo 2 - 2
35
Kolejka 18: Bytovia Bytów - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 3 - 1
36
Kolejka 19: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Brda Przechlewo 1 - 1
36
Kolejka 20: Sparta Sycewice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 0
39
Kolejka 21: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Start Miastko 3 - 2
39
Kolejka 22: Wybrzeże Objazda - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 0
42
Kolejka 23: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Jantaria Pobłocie 2 - 1
45
Kolejka 24: Garbarnia Kępice - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 4
48
Kolejka 25: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Karol Pęplino 2 - 1
48
Kolejka 26: Start Łeba - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 4 - 2
51
Kolejka 27: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Kaszubia Studzienice 4 - 0
54
Kolejka 28: Czarni Czarne - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 0 - 1
57
Kolejka 29: <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> - Błękitni Motarzyno 2 - 1
60
Kolejka 30: Słupia Kobylnica - <b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b><b>Unia Korzybie</b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b></b> 1 - 3
123456789101112131415161718192021222324252627282930
Mecze PKT Zw. Rem. Por. Bramki
U siebie 15 39 12 3 0 37 - 16
Na wyjeździe152163627 - 32
Suma3060186664 - 48
© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE