ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Słupsk - sezon 2002/2003



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wybrzeże Objazda 30 68 20 8 2 74 - 27
2. Sparta Sycewice 30 66 21 3 6 99 - 42
3. Bytovia Bytów 30 65 20 5 5 70 - 30
4. Unia Korzybie 30 60 18 6 6 64 - 48
5. Start Miastko 30 55 17 4 9 67 - 37
6. Czarni Czarne 30 48 14 6 10 70 - 39
7. Karol Pęplino 30 47 12 11 7 47 - 39
8. Start Łeba 30 41 12 5 13 58 - 66
9. Kaszubia Studzienice 30 40 12 4 14 56 - 64
10. Brda Przechlewo 30 38 11 5 14 68 - 55
11. MKS Debrzno 30 33 8 9 13 63 - 76
12. Jantaria Pobłocie 30 28 8 4 18 46 - 77
13. Garbarnia Kępice 30 28 7 7 16 44 - 84
14. Błękitni Motarzyno 30 20 5 5 20 45 - 106
15. Orkan Gostkowo 30 18 3 9 18 34 - 69
16. Słupia Kobylnica 30 16 3 7 20 35 - 81
Ostatni komentarz dodał MP7780 17.04.2014, 21:08:27



Kolejka 1 - 10/11. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Jantaria Pobłocie 4 - 3 Słupia Kobylnica
2. Garbarnia Kępice 0 - 1 Wybrzeże Objazda
3. Karol Pęplino 3 - 0 Start Miastko
4. Start Łeba 4 - 3 Sparta Sycewice
5. Kaszubia Studzienice 0 - 0 Brda Przechlewo
6. Czarni Czarne 4 - 1 Bytovia Bytów
7. Błękitni Motarzyno 2 - 2 Orkan Gostkowo
8. Unia Korzybie 6 - 2 MKS Debrzno
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Słupia Kobylnica 3 - 3 MKS Debrzno
10. Orkan Gostkowo 0 - 1 Unia Korzybie
11. Bytovia Bytów 5 - 1 Błękitni Motarzyno
12. Brda Przechlewo 1 - 1 Czarni Czarne
13. Sparta Sycewice 7 - 3 Kaszubia Studzienice
14. Start Miastko 2 - 1 Start Łeba
15. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Karol Pęplino
16. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Garbarnia Kępice
Kolejka 3 - 17/18. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Garbarnia Kępice 0 - 0 Słupia Kobylnica
18. Karol Pęplino 3 - 1 Jantaria Pobłocie
19. Start Łeba 1 - 4 Wybrzeże Objazda
20. Kaszubia Studzienice 1 - 2 Start Miastko
21. Czarni Czarne 3 - 0 Sparta Sycewice
22. Błękitni Motarzyno 2 - 6 Brda Przechlewo
23. Unia Korzybie 2 - 0 Bytovia Bytów
24. MKS Debrzno 2 - 1 Orkan Gostkowo
Kolejka 4 - 24/25. sierpnia 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Słupia Kobylnica 3 - 0 Orkan Gostkowo
26. Bytovia Bytów 6 - 1 MKS Debrzno
27. Brda Przechlewo 3 - 4 Unia Korzybie
28. Sparta Sycewice 10 - 2 Błękitni Motarzyno
29. Start Miastko 2 - 0 Czarni Czarne
30. Wybrzeże Objazda 7 - 1 Kaszubia Studzienice
31. Jantaria Pobłocie 0 - 0 Start Łeba
32. Garbarnia Kępice 0 - 2 Karol Pęplino
Kolejka 5 - 31 sierpnia /1. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Karol Pęplino 2 - 1 Słupia Kobylnica
34. Start Łeba 2 - 1 Garbarnia Kępice
35. Kaszubia Studzienice 4 - 2 Jantaria Pobłocie
36. Czarni Czarne 1 - 2 Wybrzeże Objazda
37. Błękitni Motarzyno 1 - 0 Start Miastko
38. Unia Korzybie 3 - 2 Sparta Sycewice
39. MKS Debrzno 3 - 2 Brda Przechlewo
40. Orkan Gostkowo 0 - 1 Bytovia Bytów
Kolejka 6 - 7/8. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Słupia Kobylnica 1 - 4 Bytovia Bytów
42. Brda Przechlewo 3 - 0 Orkan Gostkowo
43. Sparta Sycewice 8 - 1 MKS Debrzno
44. Start Miastko 0 - 0 Unia Korzybie
45. Wybrzeże Objazda 4 - 1 Błękitni Motarzyno
46. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Czarni Czarne
47. Garbarnia Kępice 3 - 2 Kaszubia Studzienice
48. Karol Pęplino 4 - 2 Start Łeba
Kolejka 7 - 14/15. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Start Łeba 3 - 0 Słupia Kobylnica
50. Kaszubia Studzienice 2 - 2 Karol Pęplino
51. Czarni Czarne 5 - 2 Garbarnia Kępice
52. Błękitni Motarzyno 0 - 2 Jantaria Pobłocie
53. Unia Korzybie 3 - 1 Wybrzeże Objazda
54. MKS Debrzno 0 - 2 Start Miastko
55. Orkan Gostkowo 2 - 4 Sparta Sycewice
56. Bytovia Bytów 2 - 1 Brda Przechlewo
Kolejka 8 - 21/22. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Słupia Kobylnica 1 - 1 Brda Przechlewo
58. Sparta Sycewice 2 - 3 Bytovia Bytów
59. Start Miastko 1 - 2 Orkan Gostkowo
60. Wybrzeże Objazda 3 - 0 MKS Debrzno
61. Jantaria Pobłocie 5 - 3 Unia Korzybie
62. Garbarnia Kępice 4 - 4 Błękitni Motarzyno
63. Karol Pęplino 1 - 1 Czarni Czarne
64. Start Łeba 2 - 1 Kaszubia Studzienice
Kolejka 9 - 28/29. września 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Słupia Kobylnica
66. Czarni Czarne 3 - 1 Start Łeba
67. Błękitni Motarzyno 1 - 2 Karol Pęplino
68. Unia Korzybie 1 - 1 Garbarnia Kępice
69. MKS Debrzno 1 - 1 Jantaria Pobłocie
70. Orkan Gostkowo 0 - 1 Wybrzeże Objazda
71. Bytovia Bytów 1 - 0 Start Miastko
72. Brda Przechlewo 0 - 4 Sparta Sycewice
Kolejka 10 - 5/6. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Słupia Kobylnica 2 - 4 Sparta Sycewice
74. Start Miastko 1 - 2 Brda Przechlewo
75. Wybrzeże Objazda 3 - 2 Bytovia Bytów
76. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Orkan Gostkowo
77. Garbarnia Kępice 2 - 2 MKS Debrzno
78. Karol Pęplino 3 - 0 Unia Korzybie
79. Start Łeba 3 - 0 Błękitni Motarzyno
80. Kaszubia Studzienice 1 - 0 Czarni Czarne
Kolejka 11 - 12/13. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Czarni Czarne 7 - 1 Słupia Kobylnica
82. Błękitni Motarzyno 2 - 0 Kaszubia Studzienice
83. Unia Korzybie 2 - 0 Start Łeba
84. MKS Debrzno 2 - 2 Karol Pęplino
85. Orkan Gostkowo 1 - 3 Garbarnia Kępice
86. Bytovia Bytów 4 - 0 Jantaria Pobłocie
87. Brda Przechlewo 1 - 0 Wybrzeże Objazda
88. Sparta Sycewice 0 - 5 Start Miastko
Kolejka 12 - 19/20. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Słupia Kobylnica 0 - 1 Start Miastko
90. Wybrzeże Objazda 3 - 3 Sparta Sycewice
91. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Brda Przechlewo
92. Garbarnia Kępice 1 - 1 Bytovia Bytów
93. Karol Pęplino 1 - 1 Orkan Gostkowo
94. Start Łeba 4 - 0 MKS Debrzno
95. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Unia Korzybie
96. Czarni Czarne 6 - 2 Błękitni Motarzyno
Kolejka 13 - 26/27. października 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Błękitni Motarzyno 1 - 0 Słupia Kobylnica
98. Unia Korzybie 2 - 1 Czarni Czarne
99. MKS Debrzno 7 - 0 Kaszubia Studzienice
100. Orkan Gostkowo 0 - 1 Start Łeba
101. Bytovia Bytów 0 - 0 Karol Pęplino
102. Brda Przechlewo 4 - 2 Garbarnia Kępice
103. Sparta Sycewice 5 - 0 Jantaria Pobłocie
104. Start Miastko 0 - 5 Wybrzeże Objazda
Kolejka 14 - 2/3. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Słupia Kobylnica 0 - 0 Wybrzeże Objazda
106. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Start Miastko
107. Garbarnia Kępice 0 - 2 Sparta Sycewice
108. Karol Pęplino 3 - 2 Brda Przechlewo
109. Start Łeba 1 - 1 Bytovia Bytów
110. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Orkan Gostkowo
111. Czarni Czarne 2 - 0 MKS Debrzno
112. Błękitni Motarzyno 2 - 2 Unia Korzybie
Kolejka 15 - 9/10. listopada 2002 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Unia Korzybie 2 - 1 Słupia Kobylnica
114. MKS Debrzno 4 - 0 Błękitni Motarzyno
115. Orkan Gostkowo 4 - 4 Czarni Czarne
116. Bytovia Bytów 1 - 0 Kaszubia Studzienice
117. Brda Przechlewo 10 - 1 Start Łeba
118. Sparta Sycewice 0 - 0 Karol Pęplino
119. Start Miastko 4 - 1 Garbarnia Kępice
120. Wybrzeże Objazda 5 - 0 Jantaria Pobłocie
Kolejka 16 - 19. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Słupia Kobylnica 2 - 4 Jantaria Pobłocie
122. Wybrzeże Objazda 5 - 2 Garbarnia Kępice
123. Start Miastko 1 - 1 Karol Pęplino
124. Sparta Sycewice 4 - 2 Start Łeba
125. Brda Przechlewo 1 - 2 Kaszubia Studzienice
126. Bytovia Bytów 2 - 0 Czarni Czarne
127. Orkan Gostkowo 1 - 4 Błękitni Motarzyno
128. MKS Debrzno 3 - 3 Unia Korzybie
Kolejka 17 - 15/16. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. MKS Debrzno 5 - 0 Słupia Kobylnica
130. Unia Korzybie 2 - 2 Orkan Gostkowo
131. Błękitni Motarzyno 0 - 6 Bytovia Bytów
132. Czarni Czarne 1 - 0 Brda Przechlewo
133. Kaszubia Studzienice 2 - 4 Sparta Sycewice
134. Start Łeba 0 - 2 Start Miastko
135. Karol Pęplino 2 - 4 Wybrzeże Objazda
136. Garbarnia Kępice 2 - 1 Jantaria Pobłocie
Kolejka 18 - 22/23. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Słupia Kobylnica 2 - 5 Garbarnia Kępice
138. Jantaria Pobłocie 1 - 1 Karol Pęplino
139. Wybrzeże Objazda 3 - 1 Start Łeba
140. Start Miastko 1 - 1 Kaszubia Studzienice
141. Sparta Sycewice 4 - 0 Czarni Czarne
142. Brda Przechlewo 12 - 1 Błękitni Motarzyno
143. Bytovia Bytów 3 - 1 Unia Korzybie
144. Orkan Gostkowo 2 - 2 MKS Debrzno
Kolejka 19 - 29/30. marca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Orkan Gostkowo 0 - 1 Słupia Kobylnica
146. MKS Debrzno 1 - 2 Bytovia Bytów
147. Unia Korzybie 1 - 1 Brda Przechlewo
148. Błękitni Motarzyno 1 - 2 Sparta Sycewice
149. Czarni Czarne 4 - 1 Start Miastko
150. Kaszubia Studzienice 1 - 1 Wybrzeże Objazda
151. Start Łeba 4 - 0 Jantaria Pobłocie
152. Karol Pęplino 4 - 1 Garbarnia Kępice
Kolejka 20 - 5/6. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Słupia Kobylnica 1 - 1 Karol Pęplino
154. Garbarnia Kępice 4 - 3 Start Łeba
155. Jantaria Pobłocie 0 - 2 Kaszubia Studzienice
156. Wybrzeże Objazda 2 - 2 Czarni Czarne
157. Start Miastko 7 - 1 Błękitni Motarzyno
158. Sparta Sycewice 4 - 0 Unia Korzybie
159. Brda Przechlewo 4 - 1 MKS Debrzno
160. Bytovia Bytów 4 - 1 Orkan Gostkowo
Kolejka 21 - 12/13. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Bytovia Bytów 2 - 0 Słupia Kobylnica
162. Orkan Gostkowo 0 - 1 Brda Przechlewo
163. MKS Debrzno 0 - 1 Sparta Sycewice
164. Unia Korzybie 3 - 2 Start Miastko
165. Błękitni Motarzyno 0 - 2 Wybrzeże Objazda
166. Czarni Czarne 9 - 2 Jantaria Pobłocie
167. Kaszubia Studzienice 2 - 0 Garbarnia Kępice
168. Start Łeba 1 - 2 Karol Pęplino
Kolejka 22 - 26/27. kwietnia 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Słupia Kobylnica 1 - 2 Start Łeba
170. Karol Pęplino 1 - 0 Kaszubia Studzienice
171. Garbarnia Kępice 1 - 0 Czarni Czarne
172. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Błękitni Motarzyno
173. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Unia Korzybie
174. Start Miastko 5 - 1 MKS Debrzno
175. Sparta Sycewice 4 - 1 Orkan Gostkowo
176. Brda Przechlewo 0 - 0 Bytovia Bytów
Kolejka 23 - 1. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Brda Przechlewo 3 - 2 Słupia Kobylnica
178. Bytovia Bytów 0 - 4 Sparta Sycewice
179. Orkan Gostkowo 1 - 5 Start Miastko
180. MKS Debrzno 0 - 3 Wybrzeże Objazda
181. Unia Korzybie 2 - 1 Jantaria Pobłocie
182. Błękitni Motarzyno 5 - 0 Garbarnia Kępice
183. Czarni Czarne 2 - 0 Karol Pęplino
184. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Start Łeba
Kolejka 24 - 4. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Słupia Kobylnica 1 - 4 Kaszubia Studzienice
186. Start Łeba 2 - 1 Czarni Czarne
187. Karol Pęplino 3 - 1 Błękitni Motarzyno
188. Garbarnia Kępice 1 - 4 Unia Korzybie
189. Jantaria Pobłocie 1 - 2 MKS Debrzno
190. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Orkan Gostkowo
191. Start Miastko 0 - 0 Bytovia Bytów
192. Sparta Sycewice 2 - 0 Brda Przechlewo
Kolejka 25 - 10/11. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Sparta Sycewice 7 - 1 Słupia Kobylnica
194. Brda Przechlewo 3 - 4 Start Miastko
195. Bytovia Bytów 0 - 1 Wybrzeże Objazda
196. Orkan Gostkowo 2 - 1 Jantaria Pobłocie
197. MKS Debrzno 9 - 2 Garbarnia Kępice
198. Unia Korzybie 2 - 1 Karol Pęplino
199. Błękitni Motarzyno 1 - 1 Start Łeba
200. Czarni Czarne 3 - 0 Kaszubia Studzienice
Kolejka 26 - 17/18. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Słupia Kobylnica 0 - 0 Czarni Czarne
202. Kaszubia Studzienice 6 - 1 Błękitni Motarzyno
203. Start Łeba 4 - 2 Unia Korzybie
204. Karol Pęplino 1 - 4 MKS Debrzno
205. Garbarnia Kępice 0 - 0 Orkan Gostkowo
206. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Bytovia Bytów
207. Wybrzeże Objazda 3 - 0 Brda Przechlewo
208. Start Miastko 1 - 0 Sparta Sycewice
Kolejka 27 - 24/25. maja 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Start Miastko 7 - 1 Słupia Kobylnica
210. Sparta Sycewice 1 - 1 Wybrzeże Objazda
211. Brda Przechlewo 0 - 3 Jantaria Pobłocie
vo; na boisku 3-1
212. Bytovia Bytów 8 - 0 Garbarnia Kępice
213. Orkan Gostkowo 1 - 1 Karol Pęplino
214. MKS Debrzno 1 - 1 Start Łeba
215. Unia Korzybie 4 - 0 Kaszubia Studzienice
216. Błękitni Motarzyno 1 - 5 Czarni Czarne
Kolejka 28 - 31 maja /1. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Słupia Kobylnica 4 - 3 Błękitni Motarzyno
218. Czarni Czarne 0 - 1 Unia Korzybie
219. Kaszubia Studzienice 5 - 2 MKS Debrzno
220. Start Łeba 4 - 4 Orkan Gostkowo
221. Karol Pęplino 0 - 1 Bytovia Bytów
222. Garbarnia Kępice 5 - 1 Brda Przechlewo
223. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Sparta Sycewice
224. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Start Miastko
Kolejka 29 - 7/8. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Słupia Kobylnica
226. Start Miastko 3 - 1 Jantaria Pobłocie
227. Sparta Sycewice 3 - 0 Garbarnia Kępice
228. Brda Przechlewo 3 - 0 Karol Pęplino
229. Bytovia Bytów 4 - 1 Start Łeba
230. Orkan Gostkowo 1 - 4 Kaszubia Studzienice
231. MKS Debrzno 1 - 1 Czarni Czarne
232. Unia Korzybie 2 - 1 Błękitni Motarzyno
Kolejka 30 - 14. czerwca 2003 [szczegóły] Komentarze (5) 
233. Słupia Kobylnica 1 - 3 Unia Korzybie
234. Błękitni Motarzyno 3 - 3 MKS Debrzno
235. Czarni Czarne 3 - 0 Orkan Gostkowo
236. Kaszubia Studzienice 2 - 3 Bytovia Bytów
237. Start Łeba 5 - 3 Brda Przechlewo
238. Karol Pęplino 0 - 2 Sparta Sycewice
239. Garbarnia Kępice 0 - 5 Start Miastko
240. Jantaria Pobłocie 2 - 5 Wybrzeże Objazda




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE