1 |
Zieloni Łąg |
1 - 8 |
MKP Szlachta |
0 |
18 sierpnia 2019
18.08 - 16:00 (Nd) |
2 |
Grom Leśno |
8 - 0 |
Zieloni Łąg |
0 |
25 sierpnia 2019
25.08 - 14:00 (Nd) |
3 |
Zieloni Łąg |
0 - 8 |
Czarni Piece |
0 |
1 września 2019
1.09 - 16:00 (Nd) |
4 |
Brda Rytel |
3 - 0 |
Zieloni Łąg |
0 |
7 września 2019
7.09 - 16:00 (Sb) |
5 |
Zieloni Łąg |
1 - 2 |
Perła Czyczkowy |
0 |
15 września 2019
15.09 - 16:00 (Nd) |
6 |
Sokół Lubnia |
0 - 2 |
Zieloni Łąg |
+3 |
22 września 2019
22.09 - 14:00 (Nd) |
7 |
Zieloni Łąg |
0 - 7 |
Brda Wielkie Chełmy |
0 |
29 września 2019
29.09 - 16:00 (Nd) |
8 |
Kolejarz II Chojnice |
3 - 0 |
Zieloni Łąg |
0 |
6 października 2019
6.10 - 14:00 (Nd) |
9 | Zieloni Łąg pauzuje | 12/13. października 2019 |
10 |
Zieloni Łąg |
3 - 1 |
Orkan Huta |
+3 |
20 października 2019
20.10 - 12:00 (Nd) |
11 |
Olimpia Czersk |
1 - 0 |
Zieloni Łąg |
0 |
26 października 2019
26.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Zieloni Łąg |
0 - 1 |
Meteor Silno |
0 |
3 listopada 2019
3.11 - 12:00 (Nd) |
13 |
Unia Klawkowo |
7 - 1 |
Zieloni Łąg |
0 |
10 listopada 2019
10.11 - 12:00 (Nd) |
14 |
MKP Szlachta |
- |
Zieloni Łąg |
| 28/29. marca 2020 |
15 |
Zieloni Łąg |
- |
Grom Leśno |
|
5 kwietnia 2020
5.04 - 16:00 (Nd) |
16 |
Czarni Piece |
- |
Zieloni Łąg |
|
8 kwietnia 2020
8.04 - 17:00 (Śr) |
17 |
Zieloni Łąg |
- |
Brda Rytel |
|
19 kwietnia 2020
19.04 - 16:00 (Nd) |
18 |
Perła Czyczkowy |
- |
Zieloni Łąg |
|
26 kwietnia 2020
26.04 - 14:00 (Nd) |
19 |
Zieloni Łąg |
- |
Sokół Lubnia |
|
3 maja 2020
3.05 - 16:00 (Nd) |
20 |
Brda Wielkie Chełmy |
- |
Zieloni Łąg |
|
10 maja 2020
10.05 - 14:00 (Nd) |
21 |
Zieloni Łąg |
- |
Kolejarz II Chojnice |
|
16 maja 2020
16.05 - 17:00 (Sb) |
22 | Zieloni Łąg pauzuje | 23/24. maja 2020 |
23 |
Orkan Huta |
- |
Zieloni Łąg |
|
30 maja 2020
30.05 - 16:30 (Sb) |
24 |
Zieloni Łąg |
- |
Olimpia Czersk |
|
6 czerwca 2020
6.06 - 16:00 (Sb) |
25 |
Meteor Silno |
- |
Zieloni Łąg |
|
11 czerwca 2020
11.06 - 15:00 (Cz) |
26 |
Zieloni Łąg |
- |
Unia Klawkowo |
|
14 czerwca 2020
14.06 - 17:00 (Nd) |