ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP DLA DZIECI (LUTY - MARZEC 2020)
PRZODKOWO CUP 2020 - OLDBOJE - 29.02/1.03.2020 (ROCZNIK 1985 i STARSI)
PRZODKOWO CUP 2020 - ROCZNIK 2005 i MŁODSI - 23.02.2020 (10:00 - 15:00) - WOLNE MIEJSCA

Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2019/2020



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Czarni Piece 12 34 11 1 0 53 - 8
2. Brda Rytel 12 31 10 1 1 37 - 9
3. Grom Leśno 12 26 8 2 2 41 - 12
4. MKP Szlachta 12 25 8 1 3 40 - 25
5. Unia Klawkowo 12 24 8 0 4 31 - 22
6. Perła Czyczkowy 12 22 7 1 4 34 - 23
7. Meteor Silno 12 21 7 0 5 35 - 36
8. Brda Wielkie Chełmy 12 13 4 1 7 30 - 24 1 3 1 0 0 3 - 0
9. Kolejarz II Chojnice 12 13 4 1 7 24 - 34 1 0 0 0 1 0 - 3
10. Olimpia Czersk 12 12 4 0 8 17 - 38
11. Zieloni Łąg 12 6 2 0 10 8 - 49
12. Orkan Huta 12 3 1 0 11 17 - 50
13. Sokół Lubnia 12 0 0 0 12 3 - 40
Ostatni komentarz dodał MS7_Brda 23.11.2019, 22:21:57

 Baner


Kolejka 14 - 28/29. marca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Brda Rytel - Sokół Lubnia
3. Czarni Piece - Brda Wielkie Chełmy
4. Grom Leśno - Kolejarz II Chojnice
5. MKP Szlachta - Zieloni Łąg
6. Unia Klawkowo - Orkan Huta
7. Meteor Silno - Olimpia Czersk 28 marca 2020 - 15:00
Pauza: Perła Czyczkowy,
Kolejka 15 - 4/5. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Olimpia Czersk - Unia Klawkowo
10. Orkan Huta - MKP Szlachta
11. Zieloni Łąg - Grom Leśno
12. Kolejarz II Chojnice - Czarni Piece
13. Brda Wielkie Chełmy - Brda Rytel 5 kwietnia 2020 - 14:00
14. Sokół Lubnia - Perła Czyczkowy 5 kwietnia 2020 - 15:00
Pauza: Meteor Silno,
Kolejka 16 - 8/11. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Perła Czyczkowy - Brda Wielkie Chełmy
17. Brda Rytel - Kolejarz II Chojnice
18. Czarni Piece - Zieloni Łąg
19. Grom Leśno - Orkan Huta
20. MKP Szlachta - Olimpia Czersk
21. Unia Klawkowo - Meteor Silno
Pauza: Sokół Lubnia,
Kolejka 17 - 18/19. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Meteor Silno - MKP Szlachta 18 kwietnia 2020 - 15:00
24. Olimpia Czersk - Grom Leśno
25. Orkan Huta - Czarni Piece
26. Zieloni Łąg - Brda Rytel
27. Kolejarz II Chojnice - Perła Czyczkowy
28. Brda Wielkie Chełmy - Sokół Lubnia 19 kwietnia 2020 - 14:00
Pauza: Unia Klawkowo,
Kolejka 18 - 25/26. kwietnia 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Sokół Lubnia - Kolejarz II Chojnice 26 kwietnia 2020 - 15:00
31. Perła Czyczkowy - Zieloni Łąg
32. Brda Rytel - Orkan Huta
33. Czarni Piece - Olimpia Czersk
34. Grom Leśno - Meteor Silno
35. MKP Szlachta - Unia Klawkowo
Pauza: Brda Wielkie Chełmy,
Kolejka 19 - 2/3. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Unia Klawkowo - Grom Leśno
38. Meteor Silno - Czarni Piece 2 maja 2020 - 15:00
39. Olimpia Czersk - Brda Rytel
40. Orkan Huta - Perła Czyczkowy
41. Zieloni Łąg - Sokół Lubnia
42. Kolejarz II Chojnice - Brda Wielkie Chełmy
Pauza: MKP Szlachta,
Kolejka 20 - 9/10. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Brda Wielkie Chełmy - Zieloni Łąg 10 maja 2020 - 14:00
45. Sokół Lubnia - Orkan Huta 10 maja 2020 - 15:00
46. Perła Czyczkowy - Olimpia Czersk
47. Brda Rytel - Meteor Silno
48. Czarni Piece - Unia Klawkowo
49. Grom Leśno - MKP Szlachta
Pauza: Kolejarz II Chojnice,
Kolejka 21 - 16/17. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. MKP Szlachta - Czarni Piece
52. Unia Klawkowo - Brda Rytel
53. Meteor Silno - Perła Czyczkowy 16 maja 2020 - 15:00
54. Olimpia Czersk - Sokół Lubnia
55. Orkan Huta - Brda Wielkie Chełmy
56. Zieloni Łąg - Kolejarz II Chojnice
Pauza: Grom Leśno,
Kolejka 22 - 23/24. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Kolejarz II Chojnice - Orkan Huta
59. Brda Wielkie Chełmy - Olimpia Czersk 24 maja 2020 - 14:00
60. Sokół Lubnia - Meteor Silno 24 maja 2020 - 15:00
61. Perła Czyczkowy - Unia Klawkowo
62. Brda Rytel - MKP Szlachta
63. Czarni Piece - Grom Leśno
Pauza: Zieloni Łąg,
Kolejka 23 - 30/31. maja 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Grom Leśno - Brda Rytel
66. MKP Szlachta - Perła Czyczkowy
67. Unia Klawkowo - Sokół Lubnia
68. Meteor Silno - Brda Wielkie Chełmy 30 maja 2020 - 15:00
69. Olimpia Czersk - Kolejarz II Chojnice
70. Orkan Huta - Zieloni Łąg
Pauza: Czarni Piece,
Kolejka 24 - 6/7. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Zieloni Łąg - Olimpia Czersk
73. Kolejarz II Chojnice - Meteor Silno
74. Brda Wielkie Chełmy - Unia Klawkowo 7 czerwca 2020 - 14:00
75. Sokół Lubnia - MKP Szlachta 7 czerwca 2020 - 15:00
76. Perła Czyczkowy - Grom Leśno
77. Brda Rytel - Czarni Piece
Pauza: Orkan Huta,
Kolejka 25 - 11. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Czarni Piece - Perła Czyczkowy
80. Grom Leśno - Sokół Lubnia
81. MKP Szlachta - Brda Wielkie Chełmy
82. Unia Klawkowo - Kolejarz II Chojnice
83. Meteor Silno - Zieloni Łąg 11 czerwca 2020 - 15:00
84. Olimpia Czersk - Orkan Huta
Pauza: Brda Rytel,
Kolejka 26 - 14. czerwca 2020 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Orkan Huta - Meteor Silno 14 czerwca 2020 - 17:00
87. Zieloni Łąg - Unia Klawkowo 14 czerwca 2020 - 17:00
88. Kolejarz II Chojnice - MKP Szlachta 14 czerwca 2020 - 17:00
89. Brda Wielkie Chełmy - Grom Leśno 14 czerwca 2020 - 17:00
90. Sokół Lubnia - Czarni Piece 14 czerwca 2020 - 17:00
91. Perła Czyczkowy - Brda Rytel 14 czerwca 2020 - 17:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2020 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE