1 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Czarni Przemysław |
0 |
13 sierpnia 2016
13.08 - 15:00 (Sb) |
vo, na boisku 0:2, Brak młodzieżowca od 60 do 66 minuty |
2 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
0 |
19 sierpnia 2016
19.08 - 18:00 (Pt) |
3 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 |
28 sierpnia 2016
28.08 - 15:00 (Nd) |
4 |
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
0 |
4 września 2016
4.09 - 17:00 (Nd) |
5 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Gryf 2009 Tczew |
|
10 września 2016
10.09 - 15:00 (Sb) |
anulowany, było 4-1 |
6 |
Szarża Krojanty |
3 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
+1 |
17 września 2016
17.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Błękitni Stare Pole |
7 - 1 |
Wda Lipusz |
+3 |
24 września 2016
24.09 - 15:00 (Sb) |
8 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
+1 |
1 października 2016
1.10 - 15:00 (Sb) |
9 |
Błękitni Stare Pole |
7 - 2 |
Gwiazda Karsin |
+3 |
8 października 2016
8.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Orzeł Subkowy |
0 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
+1 |
16 października 2016
16.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 |
22 października 2016
22.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Radunia Stężyca |
6 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
0 |
29 października 2016
29.10 - 15:00 (Sb) |
13 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
+3 |
5 listopada 2016
5.11 - 13:00 (Sb) |
14 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
+3 |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 (Sb) |
15 |
Sparta Kleszczewo |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
0 |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 (Sb) |
16 |
Czarni Przemysław |
0 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
+3 |
19 marca 2017
19.03 - 14:00 (Nd) |
vo, na boisku 1:3 |
17 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
+1 |
25 marca 2017
25.03 - 14:00 (Sb) |
18 |
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
0 |
2 kwietnia 2017
2.04 - 11:00 (Nd) |
19 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 4 |
Borowiak Czersk |
0 |
8 kwietnia 2017
8.04 - 14:00 (Sb) |
20 | Błękitni Stare Pole pauzuje | 12/15. kwietnia 2017 |
21 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Szarża Krojanty |
+3 |
22 kwietnia 2017
22.04 - 14:00 (Sb) |
22 |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
0 |
29 kwietnia 2017
29.04 - 17:00 (Sb) |
23 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 |
3 maja 2017
3.05 - 15:00 (Śr) |
24 |
Gwiazda Karsin |
6 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
0 |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 (Sb) |
25 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
14 maja 2017
14.05 - 15:00 (Nd) |
26 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
0 |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 (Sb) |
27 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
0 |
27 maja 2017
27.05 - 15:00 (Sb) |
28 |
Wisła Korzeniewo |
3 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
+1 |
3 czerwca 2017
3.06 - 15:00 (Sb) |
29 |
Meteor Pinczyn |
0 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
+3 |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:00 (Sb) |
30 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
+3 |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 (Sb) |
vo, na boisku 1:2 |