Kolejka 1 - 13/14. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (59) |
Wda Lipusz |
4 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
13 sierpnia 2016
13.08 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
5 - 1 |
Szarża Krojanty |
13 sierpnia 2016
13.08 - 17:00 |
Gwiazda Karsin |
- |
Gryf 2009 Tczew |
13 sierpnia 2016
13.08 - 17:00 |
anulowany, było 2-1 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
13 sierpnia 2016
13.08 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
14 sierpnia 2016
14.08 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
14 sierpnia 2016
14.08 - 11:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Czarni Przemysław |
13 sierpnia 2016
13.08 - 15:00 |
vo, na boisku 0:2, Brak młodzieżowca od 60 do 66 minuty |
Meteor Pinczyn |
1 - 4 |
Sparta Kleszczewo |
13 sierpnia 2016
13.08 - 16:00 |
Kolejka 2 - 21. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Wisła Korzeniewo |
0 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
21 sierpnia 2016
21.08 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
4 - 0 |
Meteor Pinczyn |
21 sierpnia 2016
21.08 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
19 sierpnia 2016
19.08 - 18:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
21 sierpnia 2016
21.08 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
20 sierpnia 2016
20.08 - 14:00 |
Gryf 2009 Tczew |
- |
Orzeł Subkowy |
21 sierpnia 2016
21.08 - 14:00 |
anulowany, było 2-6 |
Szarża Krojanty |
3 - 2 |
Gwiazda Karsin |
19 sierpnia 2016
19.08 - 18:00 |
Wda Lipusz |
2 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
21 sierpnia 2016
21.08 - 15:00 |
Kolejka 3 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Powiśle II Dzierzgoń |
4 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
27 sierpnia 2016
27.08 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
4 - 2 |
Wda Lipusz |
24 sierpnia 2016
24.08 - 18:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 0 |
Szarża Krojanty |
28 sierpnia 2016
28.08 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
Gryf 2009 Tczew |
27 sierpnia 2016
27.08 - 13:00 |
anulowany, było 7-0 |
Radunia Stężyca |
0 - 1 |
Borowiak Czersk |
27 sierpnia 2016
27.08 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
28 sierpnia 2016
28.08 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 7 |
Pomezania Malbork |
27 sierpnia 2016
27.08 - 16:00 |
Sparta Kleszczewo |
1 - 0 |
Czarni Przemysław |
27 sierpnia 2016
27.08 - 15:00 |
Kolejka 4 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 3 |
Czarni Przemysław |
3 września 2016
3.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
3 września 2016
3.09 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 0 |
Meteor Pinczyn |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
4 września 2016
4.09 - 17:00 |
Gryf 2009 Tczew |
- |
Radunia Stężyca |
4 września 2016
4.09 - 14:00 |
anulowany, było 0-13 |
Szarża Krojanty |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
3 - 4 |
Orzeł Subkowy |
3 września 2016
3.09 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 4 |
Gwiazda Karsin |
3 września 2016
3.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (35) |
Gwiazda Karsin |
5 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
11 września 2016
11.09 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 2 |
Wda Lipusz |
10 września 2016
10.09 - 17:00 |
Radunia Stężyca |
11 - 2 |
Szarża Krojanty |
10 września 2016
10.09 - 13:00 |
Błękitni Stare Pole |
- |
Gryf 2009 Tczew |
10 września 2016
10.09 - 15:00 |
anulowany, było 4-1 |
Meteor Pinczyn |
0 - 4 |
Borowiak Czersk |
10 września 2016
10.09 - 16:00 |
Sparta Kleszczewo |
0 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
10 września 2016
10.09 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
11 września 2016
11.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (38) |
Wisła Korzeniewo |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
17 września 2016
17.09 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 1 |
Czarni Przemysław |
18 września 2016
18.09 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Sparta Kleszczewo |
18 września 2016
18.09 - 17:00 |
Gryf 2009 Tczew |
- |
Meteor Pinczyn |
17 września 2016
17.09 - 13:00 |
anulowany, było 0-3 |
Szarża Krojanty |
3 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Wda Lipusz |
0 - 1 |
Radunia Stężyca |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
17 września 2016
17.09 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 4 |
Orzeł Subkowy |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Orzeł Subkowy |
7 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
22 września 2016
22.09 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Gwiazda Karsin |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
7 - 1 |
Wda Lipusz |
24 września 2016
24.09 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 5 |
Szarża Krojanty |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Sparta Kleszczewo |
- |
Gryf 2009 Tczew |
24 września 2016
24.09 - 14:00 |
anulowany, było 3-0 |
Czarni Przemysław |
1 - 6 |
Borowiak Czersk |
25 września 2016
25.09 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
24 września 2016
24.09 - 19:00 |
Kolejka 8 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Wisła Korzeniewo |
0 - 5 |
Chojniczanka II Chojnice |
1 października 2016
1.10 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Pomezania Malbork |
2 października 2016
2.10 - 16:00 |
Gryf 2009 Tczew |
- |
Czarni Przemysław |
2 października 2016
2.10 - 14:00 |
anulowany, było 2-5 |
Szarża Krojanty |
3 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
1 października 2016
1.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
2 - 3 |
Meteor Pinczyn |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
1 października 2016
1.10 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 5 |
Radunia Stężyca |
1 października 2016
1.10 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
8 października 2016
8.10 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 0 |
Orzeł Subkowy |
8 października 2016
8.10 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
7 - 2 |
Gwiazda Karsin |
8 października 2016
8.10 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 4 |
Powiśle II Dzierzgoń |
8 października 2016
8.10 - 16:00 |
Sparta Kleszczewo |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
8 października 2016
8.10 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
7 - 2 |
Szarża Krojanty |
9 października 2016
9.10 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
- |
Gryf 2009 Tczew |
8 października 2016
8.10 - 16:00 |
anulowany, było 3-0 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 0 |
Borowiak Czersk |
9 października 2016
9.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 5 |
Borowiak Czersk |
15 października 2016
15.10 - 14:00 |
Gryf 2009 Tczew |
- |
Chojniczanka II Chojnice |
16 października 2016
16.10 - 14:00 |
anulowany, było 1-6 |
Szarża Krojanty |
3 - 3 |
Pomezania Malbork |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Wda Lipusz |
4 - 3 |
Czarni Przemysław |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 4 |
Sparta Kleszczewo |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
7 - 0 |
Meteor Pinczyn |
15 października 2016
15.10 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
16 października 2016
16.10 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 - 1 |
Radunia Stężyca |
15 października 2016
15.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (41) |
Radunia Stężyca |
9 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
Sparta Kleszczewo |
1 - 1 |
Gwiazda Karsin |
22 października 2016
22.10 - 14:00 |
Czarni Przemysław |
3 - 4 |
Powiśle II Dzierzgoń |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 1 |
Wda Lipusz |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 2 |
Szarża Krojanty |
26 października 2016
26.10 - 14:00 |
Borowiak Czersk |
- |
Gryf 2009 Tczew |
23 października 2016
23.10 - 15:00 |
anulowany, było 3-0 vo |
Kolejka 12 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (29) |
Szarża Krojanty |
2 - 3 |
Borowiak Czersk |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
Wda Lipusz |
1 - 4 |
Chojniczanka II Chojnice |
29 października 2016
29.10 - 12:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
29 października 2016
29.10 - 14:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
29 października 2016
29.10 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
30 października 2016
30.10 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Meteor Pinczyn |
29 października 2016
29.10 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
6 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
29 października 2016
29.10 - 15:00 |
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 13 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (42) |
Błękitni Stare Pole |
2 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
5 listopada 2016
5.11 - 13:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 8 |
Radunia Stężyca |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
Sparta Kleszczewo |
2 - 4 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 listopada 2016
5.11 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
Orzeł Subkowy |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Gwiazda Karsin |
5 listopada 2016
5.11 - 13:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
7 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
6 listopada 2016
6.11 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Pauza: Szarża Krojanty, |
Kolejka 14 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 4 |
Szarża Krojanty |
12 listopada 2016
12.11 - 14:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 4 |
Borowiak Czersk |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
4 - 4 |
Orzeł Subkowy |
15 listopada 2016
15.11 - 19:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Czarni Przemysław |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
12 listopada 2016
12.11 - 13:00 |
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 15 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (36) |
Meteor Pinczyn |
3 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
Sparta Kleszczewo |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
Czarni Przemysław |
1 - 0 |
Radunia Stężyca |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
20 listopada 2016
20.11 - 12:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
7 - 0 |
Orzeł Subkowy |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
Gwiazda Karsin |
0 - 0 |
Borowiak Czersk |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
Szarża Krojanty |
6 - 1 |
Wda Lipusz |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń, |
Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (46) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Wda Lipusz |
19 marca 2017
19.03 - 14:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
19 marca 2017
19.03 - 13:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
18 marca 2017
18.03 - 16:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
19 marca 2017
19.03 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
18 marca 2017
18.03 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
19 marca 2017
19.03 - 14:00 |
vo, na boisku 1:3 |
Sparta Kleszczewo |
2 - 2 |
Meteor Pinczyn |
19 marca 2017
19.03 - 13:00 |
Pauza: Gwiazda Karsin, |
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (22) |
Sparta Kleszczewo |
2 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
25 marca 2017
25.03 - 11:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 3 |
Czarni Przemysław |
25 marca 2017
25.03 - 15:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
25 marca 2017
25.03 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Chojniczanka II Chojnice |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 0 |
Borowiak Czersk |
25 marca 2017
25.03 - 15:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Szarża Krojanty |
25 marca 2017
25.03 - 14:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 - 5 |
Wda Lipusz |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
1 kwietnia 2017
1.04 - 14:00 |
Wda Lipusz |
0 - 0 |
Gwiazda Karsin |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
Szarża Krojanty |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
2 kwietnia 2017
2.04 - 13:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 5 |
Radunia Stężyca |
24 maja 2017
24.05 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
4 - 1 |
Błękitni Stare Pole |
2 kwietnia 2017
2.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 2 |
Meteor Pinczyn |
1 kwietnia 2017
1.04 - 15:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
2 kwietnia 2017
2.04 - 14:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Czarni Przemysław |
0 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
9 kwietnia 2017
9.04 - 15:00 |
Sparta Kleszczewo |
0 - 2 |
Pomezania Malbork |
8 kwietnia 2017
8.04 - 14:00 |
Meteor Pinczyn |
2 - 6 |
Chojniczanka II Chojnice |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
2 - 4 |
Borowiak Czersk |
8 kwietnia 2017
8.04 - 14:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
5 - 1 |
Szarża Krojanty |
8 kwietnia 2017
8.04 - 15:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
2 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
8 kwietnia 2017
8.04 - 15:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, |
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Wisła Korzeniewo |
1 - 2 |
Gwiazda Karsin |
11 kwietnia 2017
11.04 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
15 kwietnia 2017
15.04 - 15:00 |
Wda Lipusz |
2 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
8 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
12 kwietnia 2017
12.04 - 16:00 |
Pomezania Malbork |
6 - 0 |
Czarni Przemysław |
12 kwietnia 2017
12.04 - 16:00 |
Pauza: Błękitni Stare Pole, |
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
22 kwietnia 2017
22.04 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 7 |
Chojniczanka II Chojnice |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:30 |
Sparta Kleszczewo |
0 - 2 |
Borowiak Czersk |
22 kwietnia 2017
22.04 - 14:00 |
Błękitni Stare Pole |
1 - 0 |
Szarża Krojanty |
22 kwietnia 2017
22.04 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
22 kwietnia 2017
22.04 - 12:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 0 |
Gwiazda Karsin |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 |
Pauza: Meteor Pinczyn, |
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Wisła Korzeniewo |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 |
Gwiazda Karsin |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 kwietnia 2017
26.04 - 18:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
0 - 8 |
Radunia Stężyca |
29 kwietnia 2017
29.04 - 16:00 |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
29 kwietnia 2017
29.04 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
5 - 4 |
Meteor Pinczyn |
29 kwietnia 2017
29.04 - 15:00 |
Borowiak Czersk |
8 - 0 |
Czarni Przemysław |
30 kwietnia 2017
30.04 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
2 - 4 |
Pomezania Malbork |
30 kwietnia 2017
30.04 - 14:00 |
Pauza: Sparta Kleszczewo, |
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 0 |
Wisła Korzeniewo |
3 maja 2017
3.05 - 14:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 2 |
Borowiak Czersk |
3 maja 2017
3.05 - 17:00 |
Sparta Kleszczewo |
0 - 3 |
Szarża Krojanty |
3 maja 2017
3.05 - 15:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 5 |
Wda Lipusz |
3 maja 2017
3.05 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 1 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 maja 2017
3.05 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
2 - 1 |
Gwiazda Karsin |
3 maja 2017
3.05 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Orzeł Subkowy |
3 maja 2017
3.05 - 17:00 |
Pauza: Czarni Przemysław, |
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Wisła Korzeniewo |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 maja 2017
6.05 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
6 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
5 - 1 |
Meteor Pinczyn |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
Wda Lipusz |
5 - 2 |
Sparta Kleszczewo |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
4 - 1 |
Czarni Przemysław |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 3 |
Chojniczanka II Chojnice |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Borowiak Czersk |
2 - 2 |
Wisła Korzeniewo |
14 maja 2017
14.05 - 17:00 |
Pomezania Malbork |
5 - 0 |
Szarża Krojanty |
13 maja 2017
13.05 - 11:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 2 |
Wda Lipusz |
14 maja 2017
14.05 - 16:00 |
Sparta Kleszczewo |
2 - 3 |
Powiśle II Dzierzgoń |
13 maja 2017
13.05 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 6 |
Gwiazda Karsin |
13 maja 2017
13.05 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
14 maja 2017
14.05 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
3 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
13 maja 2017
13.05 - 11:00 |
Pauza: Chojniczanka II Chojnice, |
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Wisła Korzeniewo |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
20 maja 2017
20.05 - 15:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
6 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
3 - 1 |
Sparta Kleszczewo |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 4 |
Czarni Przemysław |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 |
Wda Lipusz |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Szarża Krojanty |
0 - 2 |
Chojniczanka II Chojnice |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 |
Pauza: Borowiak Czersk, |
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Borowiak Czersk |
3 - 1 |
Szarża Krojanty |
28 maja 2017
28.05 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
28 maja 2017
28.05 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
9 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
27 maja 2017
27.05 - 17:00 |
Czarni Przemysław |
0 - 3 |
Gwiazda Karsin |
28 maja 2017
28.05 - 16:00 |
Sparta Kleszczewo |
2 - 3 |
Orzeł Subkowy |
27 maja 2017
27.05 - 16:00 |
Meteor Pinczyn |
3 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 maja 2017
27.05 - 16:00 |
Błękitni Stare Pole |
0 - 3 |
Radunia Stężyca |
27 maja 2017
27.05 - 15:00 |
Pauza: Wisła Korzeniewo, |
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Wisła Korzeniewo |
3 - 3 |
Błękitni Stare Pole |
3 czerwca 2017
3.06 - 15:00 |
Radunia Stężyca |
8 - 0 |
Meteor Pinczyn |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
3 czerwca 2017
3.06 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Orzeł Subkowy |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 |
Gwiazda Karsin |
5 - 2 |
Pomezania Malbork |
3 czerwca 2017
3.06 - 11:00 |
Powiśle II Dzierzgoń |
2 - 5 |
Chojniczanka II Chojnice |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 |
Wda Lipusz |
2 - 1 |
Borowiak Czersk |
4 czerwca 2017
4.06 - 17:00 |
Pauza: Szarża Krojanty, |
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (32) |
Szarża Krojanty |
5 - 6 |
Wisła Korzeniewo |
9 czerwca 2017
9.06 - 18:15 |
Borowiak Czersk |
3 - 2 |
Powiśle II Dzierzgoń |
11 czerwca 2017
11.06 - 17:00 |
Chojniczanka II Chojnice |
0 - 1 |
Gwiazda Karsin |
10 czerwca 2017
10.06 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 6 |
Pomezania Malbork |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:00 |
Czarni Przemysław |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
11 czerwca 2017
11.06 - 16:00 |
Sparta Kleszczewo |
1 - 4 |
Radunia Stężyca |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
Meteor Pinczyn |
0 - 2 |
Błękitni Stare Pole |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:00 |
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Wisła Korzeniewo |
3 - 2 |
Meteor Pinczyn |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 0 |
Sparta Kleszczewo |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
vo, na boisku 1:2 |
Radunia Stężyca |
3 - 0 |
Czarni Przemysław |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Borowiak Czersk |
4 - 3 |
Gwiazda Karsin |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Wda Lipusz |
2 - 2 |
Szarża Krojanty |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 |
Pauza: Powiśle II Dzierzgoń, . |
|