TRÓJMIEJSKA LIGA JUNIORÓW (2006 - 2011). ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU
MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA

V liga - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017


MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 23 56 18 2 3 87 - 23
2. Chojniczanka II Chojnice 24 55 18 1 5 79 - 31
3. Żuławy Nowy Dwór Gdański 24 51 16 3 5 69 - 30
4. Pomezania Malbork 24 49 14 7 3 73 - 31
5. Borowiak Czersk 23 42 13 3 7 54 - 32
6. Gwiazda Karsin 24 37 10 7 7 57 - 41
7. Powi¶le II Dzierzgoń 25 36 11 3 11 45 - 59
8. Orzeł Subkowy 24 33 9 6 9 40 - 49
9. Szarża Krojanty 25 30 8 6 11 56 - 71
10. Wda Lipusz 25 29 8 5 12 50 - 61
11. Sparta Kleszczewo 24 28 8 4 12 41 - 57
12. Czarni Przemysław 24 26 8 2 14 47 - 71
13. Błękitni Stare Pole 24 25 7 4 13 41 - 57
14. Wisła Korzeniewo 25 10 2 4 19 18 - 74
15. Meteor Pinczyn 24 7 2 1 21 27 - 97
16. Gryf 2009 Tczew (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Boro62 24.05.2017, 20:21:59
* Gryf 2009 Tczew wycofał się po 11. kolejce


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 16 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (46) 
1. Wisła Korzeniewo 1 - 2 Wda Lipusz 19 marca 2017 - 14:00
2. Szarża Krojanty 1 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń 19 marca 2017 - 13:00
4. Borowiak Czersk 1 - 2 Orzeł Subkowy 18 marca 2017 - 16:00
5. Chojniczanka II Chojnice 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 marca 2017 - 11:00
6. Pomezania Malbork 0 - 2 Radunia Stężyca 18 marca 2017 - 15:00
7. Czarni Przemysław 0 - 3 Błękitni Stare Pole 19 marca 2017 - 14:00
vo, na boisku 1:3
8. Sparta Kleszczewo 2 - 2 Meteor Pinczyn 19 marca 2017 - 13:00
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 17 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (22) 
9. Sparta Kleszczewo 2 - 1 Wisła Korzeniewo 25 marca 2017 - 11:00
10. Meteor Pinczyn 2 - 3 Czarni Przemysław 25 marca 2017 - 15:00
11. Błękitni Stare Pole 2 - 2 Pomezania Malbork 25 marca 2017 - 14:00
12. Radunia Stężyca 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 25 marca 2017 - 16:00
13. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Borowiak Czersk 25 marca 2017 - 15:00
15. Gwiazda Karsin 1 - 1 Szarża Krojanty 25 marca 2017 - 14:00
16. Powi¶le II Dzierzgoń 1 - 5 Wda Lipusz 25 marca 2017 - 16:00
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 18 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
17. Wisła Korzeniewo 1 - 0 Powi¶le II Dzierzgoń 1 kwietnia 2017 - 14:00
18. Wda Lipusz 0 - 0 Gwiazda Karsin 1 kwietnia 2017 - 16:00
19. Szarża Krojanty 3 - 3 Orzeł Subkowy 2 kwietnia 2017 - 13:00
21. Borowiak Czersk - Radunia Stężyca 31 maja 2017 - 17:00
22. Chojniczanka II Chojnice 4 - 1 Błękitni Stare Pole 2 kwietnia 2017 - 11:00
23. Pomezania Malbork 5 - 2 Meteor Pinczyn 1 kwietnia 2017 - 15:00
24. Czarni Przemysław 2 - 3 Sparta Kleszczewo 2 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański,
Kolejka 19 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
25. Czarni Przemysław 0 - 2 Wisła Korzeniewo 9 kwietnia 2017 - 15:00
26. Sparta Kleszczewo 0 - 2 Pomezania Malbork 8 kwietnia 2017 - 14:00
27. Meteor Pinczyn 2 - 6 Chojniczanka II Chojnice 8 kwietnia 2017 - 16:00
28. Błękitni Stare Pole 2 - 4 Borowiak Czersk 8 kwietnia 2017 - 14:00
30. Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 - 1 Szarża Krojanty 8 kwietnia 2017 - 15:00
31. Orzeł Subkowy 1 - 1 Wda Lipusz 8 kwietnia 2017 - 16:00
32. Gwiazda Karsin 2 - 0 Powi¶le II Dzierzgoń 8 kwietnia 2017 - 15:00
Pauza: Radunia Stężyca,
Kolejka 20 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
33. Wisła Korzeniewo 1 - 2 Gwiazda Karsin 11 kwietnia 2017 - 17:00
34. Powi¶le II Dzierzgoń 3 - 1 Orzeł Subkowy 15 kwietnia 2017 - 15:00
35. Wda Lipusz 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 kwietnia 2017 - 17:00
36. Szarża Krojanty 1 - 3 Radunia Stężyca 12 kwietnia 2017 - 17:00
38. Borowiak Czersk 2 - 1 Meteor Pinczyn 12 kwietnia 2017 - 17:00
39. Chojniczanka II Chojnice 8 - 0 Sparta Kleszczewo 12 kwietnia 2017 - 16:00
40. Pomezania Malbork 6 - 0 Czarni Przemysław 12 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 21 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
41. Pomezania Malbork 1 - 0 Wisła Korzeniewo 22 kwietnia 2017 - 17:00
42. Czarni Przemysław 2 - 7 Chojniczanka II Chojnice 22 kwietnia 2017 - 16:30
43. Sparta Kleszczewo 0 - 2 Borowiak Czersk 22 kwietnia 2017 - 14:00
45. Błękitni Stare Pole 1 - 0 Szarża Krojanty 22 kwietnia 2017 - 14:00
46. Radunia Stężyca 2 - 1 Wda Lipusz 22 kwietnia 2017 - 16:00
47. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń 22 kwietnia 2017 - 12:00
48. Orzeł Subkowy 0 - 0 Gwiazda Karsin 22 kwietnia 2017 - 16:00
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 22 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (16) 
49. Wisła Korzeniewo 0 - 1 Orzeł Subkowy 29 kwietnia 2017 - 11:00
50. Gwiazda Karsin 1 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 kwietnia 2017 - 18:00
51. Powi¶le II Dzierzgoń 0 - 8 Radunia Stężyca 29 kwietnia 2017 - 16:00
52. Wda Lipusz 1 - 0 Błękitni Stare Pole 29 kwietnia 2017 - 17:00
53. Szarża Krojanty 5 - 4 Meteor Pinczyn 29 kwietnia 2017 - 15:00
55. Borowiak Czersk 8 - 0 Czarni Przemysław 30 kwietnia 2017 - 17:00
56. Chojniczanka II Chojnice 2 - 4 Pomezania Malbork 30 kwietnia 2017 - 14:00
Pauza: Sparta Kleszczewo,
Kolejka 23 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (19) 
57. Chojniczanka II Chojnice 0 - 0 Wisła Korzeniewo 3 maja 2017 - 14:00
58. Pomezania Malbork 5 - 2 Borowiak Czersk 3 maja 2017 - 17:00
60. Sparta Kleszczewo 0 - 3 Szarża Krojanty 3 maja 2017 - 15:00
61. Meteor Pinczyn 0 - 5 Wda Lipusz 3 maja 2017 - 16:00
62. Błękitni Stare Pole 0 - 1 Powi¶le II Dzierzgoń 3 maja 2017 - 15:00
63. Radunia Stężyca 2 - 1 Gwiazda Karsin 3 maja 2017 - 16:00
64. Żuławy Nowy Dwór Gdański 4 - 0 Orzeł Subkowy 3 maja 2017 - 17:00
Pauza: Czarni Przemysław,
Kolejka 24 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
65. Wisła Korzeniewo 2 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 maja 2017 - 11:00
66. Orzeł Subkowy 1 - 3 Radunia Stężyca 6 maja 2017 - 16:00
67. Gwiazda Karsin 6 - 3 Błękitni Stare Pole 6 maja 2017 - 16:00
68. Powi¶le II Dzierzgoń 5 - 1 Meteor Pinczyn 6 maja 2017 - 16:00
69. Wda Lipusz 5 - 2 Sparta Kleszczewo 6 maja 2017 - 17:00
70. Szarża Krojanty 4 - 1 Czarni Przemysław 6 maja 2017 - 16:00
72. Borowiak Czersk 1 - 3 Chojniczanka II Chojnice 6 maja 2017 - 17:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 25 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
73. Borowiak Czersk 2 - 2 Wisła Korzeniewo 14 maja 2017 - 17:00
75. Pomezania Malbork 5 - 0 Szarża Krojanty 13 maja 2017 - 11:00
76. Czarni Przemysław 2 - 2 Wda Lipusz 14 maja 2017 - 16:00
77. Sparta Kleszczewo 2 - 3 Powi¶le II Dzierzgoń 13 maja 2017 - 16:00
78. Meteor Pinczyn 0 - 6 Gwiazda Karsin 13 maja 2017 - 16:00
79. Błękitni Stare Pole 3 - 2 Orzeł Subkowy 14 maja 2017 - 15:00
80. Radunia Stężyca 3 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 maja 2017 - 11:00
Pauza: Chojniczanka II Chojnice,
Kolejka 26 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (9) 
81. Wisła Korzeniewo 0 - 4 Radunia Stężyca 20 maja 2017 - 15:00
82. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 0 Błękitni Stare Pole 20 maja 2017 - 17:00
83. Orzeł Subkowy 2 - 1 Meteor Pinczyn 20 maja 2017 - 16:00
84. Gwiazda Karsin 3 - 1 Sparta Kleszczewo 20 maja 2017 - 17:00
85. Powi¶le II Dzierzgoń 3 - 4 Czarni Przemysław 20 maja 2017 - 16:00
86. Wda Lipusz 1 - 1 Pomezania Malbork 20 maja 2017 - 17:00
87. Szarża Krojanty 0 - 2 Chojniczanka II Chojnice 20 maja 2017 - 16:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 27 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Borowiak Czersk - Szarża Krojanty 28 maja 2017 - 17:00
91. Chojniczanka II Chojnice - Wda Lipusz 28 maja 2017 - 15:00
92. Pomezania Malbork - Powi¶le II Dzierzgoń 27 maja 2017 - 17:00
93. Czarni Przemysław - Gwiazda Karsin 28 maja 2017 - 16:00
94. Sparta Kleszczewo - Orzeł Subkowy 27 maja 2017 - 16:00
95. Meteor Pinczyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański 27 maja 2017 - 16:00
96. Błękitni Stare Pole - Radunia Stężyca 27 maja 2017 - 15:00
Pauza: Wisła Korzeniewo,
Kolejka 28 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Wisła Korzeniewo - Błękitni Stare Pole 3 czerwca 2017 - 15:00
98. Radunia Stężyca - Meteor Pinczyn 3 czerwca 2017 - 16:00
99. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Sparta Kleszczewo 3 czerwca 2017 - 17:00
100. Orzeł Subkowy - Czarni Przemysław 3 czerwca 2017 - 16:00
101. Gwiazda Karsin - Pomezania Malbork 3 czerwca 2017 - 17:00
102. Powi¶le II Dzierzgoń - Chojniczanka II Chojnice 3 czerwca 2017 - 16:00
103. Wda Lipusz - Borowiak Czersk 3 czerwca 2017 - 17:00
Pauza: Szarża Krojanty,
Kolejka 29 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Szarża Krojanty - Wisła Korzeniewo 10 czerwca 2017 - 17:00
107. Borowiak Czersk - Powi¶le II Dzierzgoń 11 czerwca 2017 - 17:00
108. Chojniczanka II Chojnice - Gwiazda Karsin 10 czerwca 2017 - 11:00
109. Orzeł Subkowy - Pomezania Malbork 10 czerwca 2017 - 16:00
110. Czarni Przemysław - Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 czerwca 2017 - 16:00
111. Sparta Kleszczewo - Radunia Stężyca 10 czerwca 2017 - 17:00
112. Meteor Pinczyn - Błękitni Stare Pole 10 czerwca 2017 - 16:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 30 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Wisła Korzeniewo - Meteor Pinczyn 17 czerwca 2017 - 17:00
114. Błękitni Stare Pole - Sparta Kleszczewo 17 czerwca 2017 - 17:00
115. Radunia Stężyca - Czarni Przemysław 17 czerwca 2017 - 17:00
116. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Pomezania Malbork 17 czerwca 2017 - 17:00
117. Orzeł Subkowy - Chojniczanka II Chojnice 17 czerwca 2017 - 17:00
118. Borowiak Czersk - Gwiazda Karsin 17 czerwca 2017 - 17:00
120. Wda Lipusz - Szarża Krojanty 17 czerwca 2017 - 17:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03