1 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
+1 |
13 sierpnia 2016
13.08 - 15:00 (Sb) |
2 |
Gryf 2009 Tczew |
- |
Orzeł Subkowy |
|
21 sierpnia 2016
21.08 - 14:00 (Nd) |
anulowany, było 2-6 |
3 |
Orzeł Subkowy |
2 - 0 |
Szarża Krojanty |
+3 |
28 sierpnia 2016
28.08 - 14:00 (Nd) |
4 |
Wda Lipusz |
3 - 4 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
3 września 2016
3.09 - 17:00 (Sb) |
5 |
Orzeł Subkowy |
1 - 0 |
Powiśle II Dzierzgoń |
+3 |
11 września 2016
11.09 - 14:00 (Nd) |
6 |
Gwiazda Karsin |
3 - 4 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
17 września 2016
17.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Orzeł Subkowy |
7 - 1 |
Wisła Korzeniewo |
+3 |
22 września 2016
22.09 - 16:00 (Cz) |
8 |
Orzeł Subkowy |
0 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 |
1 października 2016
1.10 - 16:00 (Sb) |
9 |
Radunia Stężyca |
4 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
8 października 2016
8.10 - 16:00 (Sb) |
10 |
Orzeł Subkowy |
0 - 0 |
Błękitni Stare Pole |
+1 |
16 października 2016
16.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Meteor Pinczyn |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
22 października 2016
22.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Sparta Kleszczewo |
0 |
30 października 2016
30.10 - 14:00 (Nd) |
13 |
Czarni Przemysław |
2 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 (Nd) |
14 |
Pomezania Malbork |
4 - 4 |
Orzeł Subkowy |
+1 |
15 listopada 2016
15.11 - 19:00 (Wt) |
15 |
Chojniczanka II Chojnice |
7 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 (Nd) |
16 |
Borowiak Czersk |
1 - 2 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
18 marca 2017
18.03 - 16:00 (Sb) |
17 | Orzeł Subkowy pauzuje | 25/26. marca 2017 |
18 |
Szarża Krojanty |
3 - 3 |
Orzeł Subkowy |
+1 |
2 kwietnia 2017
2.04 - 13:00 (Nd) |
19 |
Orzeł Subkowy |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
+1 |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 (Sb) |
20 |
Powiśle II Dzierzgoń |
3 - 1 |
Orzeł Subkowy |
0 |
15 kwietnia 2017
15.04 - 15:00 (Sb) |
21 |
Orzeł Subkowy |
0 - 0 |
Gwiazda Karsin |
+1 |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 (Sb) |
22 |
Wisła Korzeniewo |
0 - 1 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
29 kwietnia 2017
29.04 - 11:00 (Sb) |
23 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 0 |
Orzeł Subkowy |
0 |
3 maja 2017
3.05 - 17:00 (Śr) |
24 |
Orzeł Subkowy |
1 - 3 |
Radunia Stężyca |
0 |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 (Sb) |
25 |
Błękitni Stare Pole |
3 - 2 |
Orzeł Subkowy |
0 |
14 maja 2017
14.05 - 15:00 (Nd) |
26 |
Orzeł Subkowy |
2 - 1 |
Meteor Pinczyn |
+3 |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 (Sb) |
27 |
Sparta Kleszczewo |
2 - 3 |
Orzeł Subkowy |
+3 |
27 maja 2017
27.05 - 16:00 (Sb) |
28 |
Orzeł Subkowy |
3 - 2 |
Czarni Przemysław |
+3 |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 (Sb) |
29 |
Orzeł Subkowy |
2 - 6 |
Pomezania Malbork |
0 |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:00 (Sb) |
30 |
Orzeł Subkowy |
3 - 1 |
Chojniczanka II Chojnice |
+3 |
17 czerwca 2017
17.06 - 17:00 (Sb) |