1 |
Wybrzeże Gdańsk |
2 - 4 |
GTS Mokry Dwór |
0 |
30 sierpnia 2015
30.08 - 16:00 (Nd) |
2 |
GTS Juszkowo |
1 - 3 |
Wybrzeże Gdańsk |
+3 |
5 września 2015
5.09 - 16:00 (Sb) |
3 |
Wybrzeże Gdańsk |
6 - 4 |
GTS Goszyn |
+3 |
12 września 2015
12.09 - 11:00 (Sb) |
4 |
Rozstaje Gdańsk |
2 - 9 |
Wybrzeże Gdańsk |
+3 |
20 września 2015
20.09 - 16:30 (Nd) |
5 |
Wybrzeże Gdańsk |
1 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
0 |
27 września 2015
27.09 - 11:00 (Nd) |
boisko Suchy Dąb, ul. Sportowa |
6 |
Orzeł Jasień |
0 - 6 |
Wybrzeże Gdańsk |
+3 |
4 października 2015
4.10 - 11:00 (Nd) |
7 |
Wybrzeże Gdańsk |
5 - 4 |
Polonia II Gdańsk |
+3 |
10 października 2015
10.10 - 15:00 (Sb) |
8 |
Wybrzeże Gdańsk |
4 - 2 |
Morena Gdańsk |
+3 |
17 października 2015
17.10 - 13:00 (Sb) |
9 |
Korona II Cedry Małe |
4 - 7 |
Wybrzeże Gdańsk |
+3 |
24 października 2015
24.10 - 13:00 (Sb) |
10 |
Wybrzeże Gdańsk |
7 - 1 |
GTS Rotmanka |
+3 |
31 października 2015
31.10 - 13:00 (Sb) |
11 |
GTS Rokitnica |
1 - 2 |
Wybrzeże Gdańsk |
+3 |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 (Sb) |
12 |
GTS Mokry Dwór |
4 - 4 |
Wybrzeże Gdańsk |
+1 |
16 kwietnia 2016
16.04 - 15:30 (Sb) |
13 |
Wybrzeże Gdańsk |
3 - 0 |
GTS Juszkowo |
+3 |
23 kwietnia 2016
23.04 - 11:00 (Sb) |
14 |
GTS Goszyn |
2 - 2 |
Wybrzeże Gdańsk |
+1 |
30 kwietnia 2016
30.04 - 16:00 (Sb) |
15 |
Wybrzeże Gdańsk |
4 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
+3 |
7 maja 2016
7.05 - 11:00 (Sb) |
16 |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk |
0 |
15 maja 2016
15.05 - 16:00 (Nd) |
17 |
Wybrzeże Gdańsk |
12 - 0 |
Orzeł Jasień |
+3 |
21 maja 2016
21.05 - 11:00 (Sb) |
18 |
Polonia II Gdańsk |
0 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk |
+3 |
24 maja 2016
24.05 - 18:00 (Wt) |
19 |
Morena Gdańsk |
2 - 13 |
Wybrzeże Gdańsk |
+3 |
29 maja 2016
29.05 - 13:00 (Nd) |
20 |
Wybrzeże Gdańsk |
4 - 1 |
Korona II Cedry Małe |
+3 |
4 czerwca 2016
4.06 - 11:00 (Sb) |
21 |
GTS Rotmanka |
1 - 6 |
Wybrzeże Gdańsk |
+3 |
11 czerwca 2016
11.06 - 16:00 (Sb) |
22 |
Wybrzeże Gdańsk |
3 - 0 |
GTS Rokitnica |
+3 |
19 czerwca 2016
19.06 - 16:00 (Nd) |