ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Mokry Dwór 22 56 18 2 2 90 - 35
2. Wybrzeże Gdańsk 22 53 17 2 3 105 - 39
3. EPT Grabiny Zameczek 22 48 15 3 4 56 - 32
4. GTS Goszyn 22 38 12 2 8 88 - 51
5. Polonia II Gdańsk 22 36 12 0 10 72 - 46
6. Rozstaje Gdańsk 22 27 8 3 11 54 - 74
7. Korona II Cedry Małe 22 25 8 1 13 63 - 92
8. GTS Rokitnica 22 24 7 3 12 51 - 62
9. GTS Juszkowo 22 23 6 5 11 53 - 61
10. GTS Rotmanka 22 20 5 5 12 42 - 83 2 6 2 0 0 11 - 6
11. Morena Gdańsk 22 20 6 2 14 70 - 101 2 0 0 0 2 6 - 11
12. Orzeł Jasień 22 11 3 2 17 40 - 108
Ostatni komentarz dodał graczrozstaje 03.06.2016, 18:53:14



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (8) 
1. Rozstaje Gdańsk 1 - 6 Polonia II Gdańsk 30 sierpnia 2015 - 11:00
2. EPT Grabiny Zameczek 2 - 1 GTS Goszyn 30 sierpnia 2015 - 17:00
3. Orzeł Jasień 2 - 5 GTS Juszkowo 30 sierpnia 2015 - 11:00
4. Wybrzeże Gdańsk 2 - 4 GTS Mokry Dwór 30 sierpnia 2015 - 16:00
5. Morena Gdańsk 7 - 6 GTS Rokitnica 30 sierpnia 2015 - 11:00
6. Korona II Cedry Małe 3 - 3 GTS Rotmanka 29 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
7. Polonia II Gdańsk 6 - 2 GTS Rotmanka 6 września 2015 - 13:00
8. GTS Rokitnica 5 - 4 Korona II Cedry Małe 6 września 2015 - 13:00
9. GTS Mokry Dwór 4 - 2 Morena Gdańsk 5 września 2015 - 13:00
10. GTS Juszkowo 1 - 3 Wybrzeże Gdańsk 5 września 2015 - 16:00
11. GTS Goszyn 5 - 2 Orzeł Jasień 5 września 2015 - 16:00
12. Rozstaje Gdańsk 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 6 września 2015 - 11:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
13. EPT Grabiny Zameczek 4 - 2 Polonia II Gdańsk 12 września 2015 - 11:00
14. Orzeł Jasień 4 - 4 Rozstaje Gdańsk 13 września 2015 - 11:00
15. Wybrzeże Gdańsk 6 - 4 GTS Goszyn 12 września 2015 - 11:00
16. Morena Gdańsk 4 - 4 GTS Juszkowo 12 września 2015 - 14:00
17. Korona II Cedry Małe 1 - 8 GTS Mokry Dwór 12 września 2015 - 17:00
18. GTS Rotmanka 2 - 2 GTS Rokitnica 12 września 2015 - 14:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
19. Polonia II Gdańsk 3 - 1 GTS Rokitnica 20 września 2015 - 13:00
20. GTS Mokry Dwór 4 - 1 GTS Rotmanka 19 września 2015 - 16:00
21. GTS Juszkowo 5 - 1 Korona II Cedry Małe 19 września 2015 - 16:00
22. GTS Goszyn 1 - 1 Morena Gdańsk 19 września 2015 - 16:00
23. Rozstaje Gdańsk 2 - 9 Wybrzeże Gdańsk 20 września 2015 - 16:30
24. EPT Grabiny Zameczek 4 - 1 Orzeł Jasień 19 września 2015 - 15:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
25. Orzeł Jasień 1 - 7 Polonia II Gdańsk 27 września 2015 - 11:00
26. Wybrzeże Gdańsk 1 - 3 EPT Grabiny Zameczek 27 września 2015 - 11:00
boisko Suchy Dąb, ul. Sportowa
27. Morena Gdańsk 4 - 5 Rozstaje Gdańsk 27 września 2015 - 11:00
28. Korona II Cedry Małe 1 - 10 GTS Goszyn 26 września 2015 - 15:00
29. GTS Rotmanka 2 - 2 GTS Juszkowo 26 września 2015 - 14:00
30. GTS Rokitnica 1 - 3 GTS Mokry Dwór 26 września 2015 - 15:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. Polonia II Gdańsk 4 - 1 GTS Mokry Dwór 4 października 2015 - 13:00
32. GTS Juszkowo 4 - 4 GTS Rokitnica 3 października 2015 - 15:30
33. GTS Goszyn 3 - 0 GTS Rotmanka 3 października 2015 - 16:00
34. Rozstaje Gdańsk 6 - 1 Korona II Cedry Małe 4 października 2015 - 14:00
boisko Cedry Małe
35. EPT Grabiny Zameczek 1 - 3 Morena Gdańsk 3 października 2015 - 15:00
36. Orzeł Jasień 0 - 6 Wybrzeże Gdańsk 4 października 2015 - 11:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
37. Wybrzeże Gdańsk 5 - 4 Polonia II Gdańsk 10 października 2015 - 15:00
38. Morena Gdańsk 9 - 2 Orzeł Jasień 11 października 2015 - 11:00
39. Korona II Cedry Małe 2 - 3 EPT Grabiny Zameczek 10 października 2015 - 14:00
40. GTS Rotmanka 1 - 2 Rozstaje Gdańsk 10 października 2015 - 13:00
41. GTS Rokitnica 0 - 4 GTS Goszyn 11 października 2015 - 13:00
42. GTS Mokry Dwór 2 - 1 GTS Juszkowo 10 października 2015 - 15:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Polonia II Gdańsk 4 - 0 GTS Juszkowo 18 października 2015 - 13:00
44. GTS Goszyn 3 - 5 GTS Mokry Dwór 17 października 2015 - 15:00
45. Rozstaje Gdańsk 1 - 4 GTS Rokitnica 18 października 2015 - 11:00
Rokitnica, ul. Bałtycka 3c
46. EPT Grabiny Zameczek 1 - 1 GTS Rotmanka 17 października 2015 - 15:00
47. Orzeł Jasień 6 - 3 Korona II Cedry Małe 18 października 2015 - 11:00
48. Wybrzeże Gdańsk 4 - 2 Morena Gdańsk 17 października 2015 - 13:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
49. Morena Gdańsk 3 - 0 Polonia II Gdańsk 25 października 2015 - 11:00
vo, na boisku 2:8, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika
50. Korona II Cedry Małe 4 - 7 Wybrzeże Gdańsk 24 października 2015 - 13:00
51. GTS Rotmanka 5 - 3 Orzeł Jasień 24 października 2015 - 13:00
52. GTS Rokitnica 2 - 1 EPT Grabiny Zameczek 25 października 2015 - 13:00
53. GTS Mokry Dwór 2 - 1 Rozstaje Gdańsk 24 października 2015 - 15:00
54. GTS Juszkowo 0 - 4 GTS Goszyn 25 października 2015 - 11:00
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
55. Polonia II Gdańsk 6 - 5 GTS Goszyn 28 października 2015 - 16:00
COS OPO Cetniewo. Władysławowo, ul. Żeromskiego 52
56. Rozstaje Gdańsk 2 - 2 GTS Juszkowo 31 października 2015 - 14:00
Juszkowo, ul. Sportowa 10
57. EPT Grabiny Zameczek 0 - 0 GTS Mokry Dwór 31 października 2015 - 11:00
58. Orzeł Jasień 2 - 7 GTS Rokitnica 28 października 2015 - 15:00
59. Wybrzeże Gdańsk 7 - 1 GTS Rotmanka 31 października 2015 - 13:00
60. Morena Gdańsk 4 - 5 Korona II Cedry Małe 31 października 2015 - 15:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Korona II Cedry Małe 3 - 2 Polonia II Gdańsk 7 listopada 2015 - 13:00
62. GTS Rotmanka 7 - 4 Morena Gdańsk 7 listopada 2015 - 13:00
63. GTS Rokitnica 1 - 2 Wybrzeże Gdańsk 7 listopada 2015 - 14:00
64. GTS Mokry Dwór 6 - 2 Orzeł Jasień 8 listopada 2015 - 11:00
65. GTS Juszkowo 1 - 4 EPT Grabiny Zameczek 8 listopada 2015 - 11:00
66. GTS Goszyn 0 - 1 Rozstaje Gdańsk 7 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
67. Polonia II Gdańsk 7 - 2 Rozstaje Gdańsk 16 kwietnia 2016 - 13:00
68. GTS Goszyn 2 - 3 EPT Grabiny Zameczek 16 kwietnia 2016 - 15:00
69. GTS Juszkowo 6 - 1 Orzeł Jasień 16 kwietnia 2016 - 15:00
70. GTS Mokry Dwór 4 - 4 Wybrzeże Gdańsk 16 kwietnia 2016 - 15:30
71. GTS Rokitnica 2 - 3 Morena Gdańsk 17 kwietnia 2016 - 11:30
72. GTS Rotmanka 3 - 1 Korona II Cedry Małe 17 kwietnia 2016 - 11:00
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
73. GTS Rotmanka 0 - 6 Polonia II Gdańsk 23 kwietnia 2016 - 16:00
vo, na boisku 0:6, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
74. Korona II Cedry Małe 5 - 2 GTS Rokitnica 24 kwietnia 2016 - 13:00
75. Morena Gdańsk 4 - 5 GTS Mokry Dwór 24 kwietnia 2016 - 16:00
76. Wybrzeże Gdańsk 3 - 0 GTS Juszkowo 23 kwietnia 2016 - 11:00
77. Orzeł Jasień 2 - 5 GTS Goszyn 24 kwietnia 2016 - 11:00
78. EPT Grabiny Zameczek 3 - 2 Rozstaje Gdańsk 24 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
79. Polonia II Gdańsk 3 - 6 EPT Grabiny Zameczek 30 kwietnia 2016 - 12:00
80. Rozstaje Gdańsk 0 - 3 Orzeł Jasień 30 kwietnia 2016 - 12:15
vo, na boisku 9:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara dyskwalifikacji)
81. GTS Goszyn 2 - 2 Wybrzeże Gdańsk 30 kwietnia 2016 - 16:00
82. GTS Juszkowo 5 - 1 Morena Gdańsk 30 kwietnia 2016 - 16:00
83. GTS Mokry Dwór 3 - 0 Korona II Cedry Małe 30 kwietnia 2016 - 13:00
84. GTS Rokitnica 5 - 0 GTS Rotmanka 30 kwietnia 2016 - 16:00
vo, na boisku 5:1, udział w meczu nieuprawnionych zawodników (kara finansowa)
Kolejka 15 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GTS Rokitnica 1 - 0 Polonia II Gdańsk 7 maja 2016 - 16:30
86. GTS Rotmanka 0 - 7 GTS Mokry Dwór 7 maja 2016 - 16:00
87. Korona II Cedry Małe 5 - 3 GTS Juszkowo 8 maja 2016 - 13:00
88. Morena Gdańsk 4 - 8 GTS Goszyn 8 maja 2016 - 16:00
89. Wybrzeże Gdańsk 4 - 1 Rozstaje Gdańsk 7 maja 2016 - 11:00
90. Orzeł Jasień 0 - 0 EPT Grabiny Zameczek
Kolejka 16 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
91. Polonia II Gdańsk 3 - 1 Orzeł Jasień 14 maja 2016 - 12:00
92. EPT Grabiny Zameczek 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk 15 maja 2016 - 16:00
93. Rozstaje Gdańsk 5 - 2 Morena Gdańsk 14 maja 2016 - 12:15
94. GTS Goszyn 4 - 0 Korona II Cedry Małe 14 maja 2016 - 16:00
na boisku 4:0, zejście z bois ka przed zakończeniem spotkania
95. GTS Juszkowo 4 - 1 GTS Rotmanka 14 maja 2016 - 15:00
96. GTS Mokry Dwór 6 - 1 GTS Rokitnica 14 maja 2016 - 16:00
Kolejka 17 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
97. GTS Mokry Dwór 2 - 0 Polonia II Gdańsk 21 maja 2016 - 16:00
98. GTS Rokitnica 2 - 2 GTS Juszkowo 22 maja 2016 - 11:30
99. GTS Rotmanka 1 - 8 GTS Goszyn 21 maja 2016 - 16:00
100. Korona II Cedry Małe 8 - 4 Rozstaje Gdańsk 22 maja 2016 - 13:00
101. Morena Gdańsk 1 - 8 EPT Grabiny Zameczek 22 maja 2016 - 11:00
102. Wybrzeże Gdańsk 12 - 0 Orzeł Jasień 21 maja 2016 - 11:00
Kolejka 18 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
103. Polonia II Gdańsk 0 - 1 Wybrzeże Gdańsk 24 maja 2016 - 18:00
104. Orzeł Jasień 1 - 3 Morena Gdańsk 25 maja 2016 - 19:00
105. EPT Grabiny Zameczek 1 - 2 Korona II Cedry Małe 25 maja 2016 - 18:00
106. Rozstaje Gdańsk 3 - 3 GTS Rotmanka 25 maja 2016 - 18:30
107. GTS Goszyn 5 - 2 GTS Rokitnica 25 maja 2016 - 18:00
108. GTS Juszkowo 1 - 5 GTS Mokry Dwór 25 maja 2016 - 17:00
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. GTS Juszkowo 4 - 2 Polonia II Gdańsk 29 maja 2016 - 11:00
110. GTS Mokry Dwór 5 - 3 GTS Goszyn 28 maja 2016 - 16:00
111. GTS Rokitnica 3 - 1 Rozstaje Gdańsk 29 maja 2016 - 11:30
112. GTS Rotmanka 0 - 3 EPT Grabiny Zameczek 28 maja 2016 - 16:00
113. Korona II Cedry Małe 6 - 1 Orzeł Jasień 29 maja 2016 - 13:00
114. Morena Gdańsk 2 - 13 Wybrzeże Gdańsk 29 maja 2016 - 13:00
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
115. Polonia II Gdańsk 4 - 0 Morena Gdańsk 5 czerwca 2016 - 13:00
116. Wybrzeże Gdańsk 4 - 1 Korona II Cedry Małe 4 czerwca 2016 - 11:00
117. Orzeł Jasień 1 - 4 GTS Rotmanka 5 czerwca 2016 - 11:00
118. EPT Grabiny Zameczek 1 - 0 GTS Rokitnica 5 czerwca 2016 - 17:00
119. Rozstaje Gdańsk 2 - 1 GTS Mokry Dwór 4 czerwca 2016 - 17:00
120. GTS Goszyn 4 - 2 GTS Juszkowo 4 czerwca 2016 - 16:00
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. GTS Goszyn 3 - 0 Polonia II Gdańsk 11 czerwca 2016 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
122. GTS Juszkowo 0 - 2 Rozstaje Gdańsk 11 czerwca 2016 - 15:00
123. GTS Mokry Dwór 5 - 0 EPT Grabiny Zameczek 11 czerwca 2016 - 13:00
124. GTS Rokitnica 0 - 3 Orzeł Jasień 11 czerwca 2016 - 16:00
125. GTS Rotmanka 1 - 6 Wybrzeże Gdańsk 11 czerwca 2016 - 16:00
126. Korona II Cedry Małe 7 - 5 Morena Gdańsk 12 czerwca 2016 - 13:00
Kolejka 22 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Polonia II Gdańsk 3 - 0 Korona II Cedry Małe 19 czerwca 2016 - 16:00
128. Morena Gdańsk 2 - 4 GTS Rotmanka 19 czerwca 2016 - 16:00
129. Wybrzeże Gdańsk 3 - 0 GTS Rokitnica 19 czerwca 2016 - 16:00
130. Orzeł Jasień 2 - 8 GTS Mokry Dwór 19 czerwca 2016 - 16:00
131. EPT Grabiny Zameczek 3 - 1 GTS Juszkowo 19 czerwca 2016 - 16:00
132. Rozstaje Gdańsk 6 - 4 GTS Goszyn 19 czerwca 2016 - 12:15




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE