1 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
0 |
23 sierpnia 2015
23.08 - 12:30 (Nd) |
2 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
+1 |
30 sierpnia 2015
30.08 - 12:00 (Nd) |
3 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 5 |
Sokół Szczypkowice |
+3 |
5 września 2015
5.09 - 17:00 (Sb) |
4 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 2 |
Granit Kończewo |
+3 |
13 września 2015
13.09 - 12:00 (Nd) |
5 |
Słupia Charnowo |
3 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
+1 |
20 września 2015
20.09 - 14:00 (Nd) |
6 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 4 |
Błękitni Główczyce |
0 |
27 września 2015
27.09 - 12:00 (Nd) |
7 |
Echo Biesowice |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
0 |
3 października 2015
3.10 - 16:00 (Sb) |
8 |
Słupia Kwakowo |
- |
Sokół Szczypkowice |
| 10/11. października 2015 |
anulowany |
9 |
Sokół Szczypkowice |
8 - 1 |
Barton Barcino |
+3 |
18 października 2015
18.10 - 12:00 (Nd) |
10 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
+3 |
25 października 2015
25.10 - 14:00 (Nd) |
11 |
Sokół Szczypkowice |
7 - 2 |
Victoria Słupsk |
+3 |
31 października 2015
31.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
Dąb Kusowo |
1 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
+3 |
7 listopada 2015
7.11 - 14:00 (Sb) |
13 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
+3 |
15 listopada 2015
15.11 - 12:00 (Nd) |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
14 |
Sokół Szczypkowice |
0 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
0 |
3 kwietnia 2016
3.04 - 12:00 (Nd) |
vo, brak badań lekarskich zespołu gospodarzy. |
15 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
+3 |
9 kwietnia 2016
9.04 - 16:00 (Sb) |
16 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
+3 |
17 kwietnia 2016
17.04 - 12:00 (Nd) |
17 |
Granit Kończewo |
3 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
0 |
24 kwietnia 2016
24.04 - 13:00 (Nd) |
18 |
Sokół Szczypkowice |
4 - 1 |
Słupia Charnowo |
+3 |
1 maja 2016
1.05 - 12:00 (Nd) |
19 |
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
0 |
8 maja 2016
8.05 - 13:00 (Nd) |
20 |
Sokół Szczypkowice |
1 - 2 |
Echo Biesowice |
0 |
22 maja 2016
22.05 - 12:00 (Nd) |
21 | Sokół Szczypkowice pauzuje | 21/22. maja 2016 |
22 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
0 |
26 maja 2016
26.05 - 16:00 (Cz) |
23 |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
+3 |
29 maja 2016
29.05 - 12:00 (Nd) |
24 |
Victoria Słupsk |
0 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
+3 |
5 czerwca 2016
5.06 - 16:00 (Nd) |
25 |
Sokół Szczypkowice |
2 - 2 |
Dąb Kusowo |
+1 |
12 czerwca 2016
12.06 - 12:00 (Nd) |
26 |
Unia Korzybie |
0 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
+3 |
19 czerwca 2016
19.06 - 13:00 (Nd) |