MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Słupsk I - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantaria Pobłocie 24 59 19 2 3 78 - 21
2. Echo Biesowice 24 46 14 4 6 67 - 38
3. Rowokół Smołdzino 24 43 13 4 7 60 - 50 2 4 1 1 0 7 - 3
4. Granit Kończewo 24 43 13 4 7 70 - 45 2 1 0 1 1 3 - 7
5. Sokół Szczypkowice 24 42 13 3 8 67 - 40
6. Chrobry Charbrowo 24 39 12 3 9 80 - 56
7. Błękitni Główczyce 24 37 11 4 9 57 - 61 2 3 1 0 1 5 - 4
8. Polonez Bobrowniki 24 37 10 7 7 70 - 47 2 3 1 0 1 4 - 5
9. Unia Korzybie 24 25 7 4 13 34 - 57
10. Barton Barcino 24 24 7 3 14 42 - 85
11. Dąb Kusowo 24 19 5 4 15 38 - 76
12. Victoria Słupsk 24 17 5 2 17 44 - 92
13. Słupia Charnowo 24 11 1 8 15 30 - 69
14. Słupia Kwakowo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał jan7630 26.06.2016, 19:58:16
* Słupia Kwakowo wycofała się po 8. kolejce



Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (63) 
1. Victoria Słupsk - Słupia Kwakowo
anulowany, było 3-0
2. Dąb Kusowo 1 - 5 Rowokół Smołdzino 22 sierpnia 2015 - 16:00
3. Unia Korzybie 2 - 0 Barton Barcino 22 sierpnia 2015 - 17:00
4. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Sokół Szczypkowice 23 sierpnia 2015 - 12:30
5. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Echo Biesowice 22 sierpnia 2015 - 16:00
6. Chrobry Charbrowo 1 - 1 Błękitni Główczyce 22 sierpnia 2015 - 17:00
7. Granit Kończewo 0 - 0 Słupia Charnowo 23 sierpnia 2015 - 13:00
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (27) 
8. Słupia Kwakowo - Słupia Charnowo
anulowany, było 1-4
9. Błękitni Główczyce 2 - 0 Granit Kończewo 30 sierpnia 2015 - 12:00
10. Echo Biesowice 5 - 0 Chrobry Charbrowo 29 sierpnia 2015 - 16:00
11. Sokół Szczypkowice 3 - 3 Polonez Bobrowniki 30 sierpnia 2015 - 12:00
12. Barton Barcino 0 - 5 Jantaria Pobłocie 30 sierpnia 2015 - 11:00
13. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Unia Korzybie 30 sierpnia 2015 - 17:00
14. Victoria Słupsk 7 - 3 Dąb Kusowo 30 sierpnia 2015 - 14:00
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
15. Dąb Kusowo - Słupia Kwakowo
anulowany, było 8-1
16. Unia Korzybie 0 - 1 Victoria Słupsk 5 września 2015 - 17:00
17. Jantaria Pobłocie 8 - 1 Rowokół Smołdzino 6 września 2015 - 12:30
18. Polonez Bobrowniki 3 - 3 Barton Barcino 5 września 2015 - 16:00
19. Chrobry Charbrowo 3 - 5 Sokół Szczypkowice 5 września 2015 - 17:00
20. Granit Kończewo 3 - 2 Echo Biesowice 6 września 2015 - 13:00
21. Słupia Charnowo 0 - 3 Błękitni Główczyce 6 września 2015 - 14:00
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (12) 
22. Słupia Kwakowo - Błękitni Główczyce
anulowany, było 1-2
23. Echo Biesowice 1 - 1 Słupia Charnowo 12 września 2015 - 17:00
24. Sokół Szczypkowice 3 - 2 Granit Kończewo 13 września 2015 - 12:00
25. Barton Barcino 2 - 7 Chrobry Charbrowo 13 września 2015 - 11:00
26. Rowokół Smołdzino 6 - 1 Polonez Bobrowniki 13 września 2015 - 17:00
27. Victoria Słupsk 0 - 4 Jantaria Pobłocie 13 września 2015 - 14:00
28. Dąb Kusowo 3 - 2 Unia Korzybie 12 września 2015 - 16:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
29. Unia Korzybie - Słupia Kwakowo
anulowany, było 2-0
30. Jantaria Pobłocie 6 - 0 Dąb Kusowo 20 września 2015 - 12:30
31. Polonez Bobrowniki 4 - 1 Victoria Słupsk 19 września 2015 - 16:00
32. Chrobry Charbrowo 2 - 3 Rowokół Smołdzino 19 września 2015 - 16:00
33. Granit Kończewo 6 - 0 Barton Barcino 20 września 2015 - 13:00
34. Słupia Charnowo 3 - 3 Sokół Szczypkowice 20 września 2015 - 14:00
35. Błękitni Główczyce 6 - 1 Echo Biesowice 20 września 2015 - 13:00
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
36. Słupia Kwakowo - Echo Biesowice
anulowany, było 1-4
37. Sokół Szczypkowice 3 - 4 Błękitni Główczyce 27 września 2015 - 12:00
38. Barton Barcino 3 - 0 Słupia Charnowo 27 września 2015 - 11:00
vo, na boisku 1:3, Regulamin Rozgrywek a rt.12 pkt 12.1 ppkt.12.1.7.
39. Rowokół Smołdzino 5 - 1 Granit Kończewo 27 września 2015 - 17:00
40. Victoria Słupsk 3 - 2 Chrobry Charbrowo 27 września 2015 - 14:00
41. Dąb Kusowo 2 - 3 Polonez Bobrowniki 26 września 2015 - 16:00
42. Unia Korzybie 0 - 0 Jantaria Pobłocie 26 września 2015 - 15:00
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
43. Jantaria Pobłocie - Słupia Kwakowo
anulowany, było 3-0vo
44. Polonez Bobrowniki 2 - 2 Unia Korzybie 3 października 2015 - 16:00
45. Chrobry Charbrowo 3 - 2 Dąb Kusowo 3 października 2015 - 16:00
46. Granit Kończewo 1 - 1 Victoria Słupsk 4 października 2015 - 13:00
47. Słupia Charnowo 2 - 5 Rowokół Smołdzino 4 października 2015 - 14:00
48. Błękitni Główczyce 3 - 2 Barton Barcino 4 października 2015 - 13:00
49. Echo Biesowice 2 - 1 Sokół Szczypkowice 3 października 2015 - 16:00
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
50. Słupia Kwakowo - Sokół Szczypkowice
anulowany
51. Barton Barcino 0 - 4 Echo Biesowice 11 października 2015 - 11:00
52. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Błękitni Główczyce 11 października 2015 - 16:00
53. Victoria Słupsk 3 - 1 Słupia Charnowo 11 października 2015 - 14:00
54. Dąb Kusowo 4 - 2 Granit Kończewo 10 października 2015 - 16:00
55. Unia Korzybie 4 - 3 Chrobry Charbrowo 10 października 2015 - 14:00
56. Jantaria Pobłocie 2 - 5 Polonez Bobrowniki 11 października 2015 - 12:30
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (17) 
58. Chrobry Charbrowo 0 - 0 Jantaria Pobłocie 17 października 2015 - 15:00
59. Granit Kończewo 3 - 1 Unia Korzybie 18 października 2015 - 13:00
60. Słupia Charnowo 2 - 2 Dąb Kusowo 18 października 2015 - 14:00
61. Błękitni Główczyce 6 - 4 Victoria Słupsk 18 października 2015 - 13:00
62. Echo Biesowice 2 - 1 Rowokół Smołdzino 17 października 2015 - 15:00
63. Sokół Szczypkowice 8 - 1 Barton Barcino 18 października 2015 - 12:00
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (13) 
65. Rowokół Smołdzino 1 - 2 Sokół Szczypkowice 25 października 2015 - 14:00
66. Victoria Słupsk 2 - 5 Echo Biesowice 25 października 2015 - 14:00
67. Dąb Kusowo 0 - 0 Błękitni Główczyce 24 października 2015 - 14:00
68. Unia Korzybie 1 - 0 Słupia Charnowo 24 października 2015 - 14:00
69. Jantaria Pobłocie 2 - 3 Granit Kończewo 25 października 2015 - 12:30
70. Polonez Bobrowniki 4 - 2 Chrobry Charbrowo 24 października 2015 - 15:00
Pauza: Barton Barcino,
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (10) 
72. Granit Kończewo 3 - 3 Polonez Bobrowniki 31 października 2015 - 15:00
73. Słupia Charnowo 0 - 1 Jantaria Pobłocie 31 października 2015 - 14:00
74. Błękitni Główczyce 0 - 0 Unia Korzybie 31 października 2015 - 15:00
75. Echo Biesowice 6 - 1 Dąb Kusowo 31 października 2015 - 14:00
76. Sokół Szczypkowice 7 - 2 Victoria Słupsk 31 października 2015 - 14:00
77. Barton Barcino 1 - 2 Rowokół Smołdzino 31 października 2015 - 11:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
79. Victoria Słupsk 3 - 4 Barton Barcino 8 listopada 2015 - 14:00
80. Dąb Kusowo 1 - 3 Sokół Szczypkowice 7 listopada 2015 - 14:00
81. Unia Korzybie 0 - 3 Echo Biesowice 7 listopada 2015 - 14:00
82. Jantaria Pobłocie 4 - 3 Błękitni Główczyce 8 listopada 2015 - 12:30
83. Polonez Bobrowniki 3 - 0 Słupia Charnowo 7 listopada 2015 - 14:00
84. Chrobry Charbrowo 5 - 1 Granit Kończewo 7 listopada 2015 - 14:00
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (31) 
86. Słupia Charnowo 1 - 4 Chrobry Charbrowo 15 listopada 2015 - 14:00
87. Błękitni Główczyce 1 - 2 Polonez Bobrowniki 15 listopada 2015 - 13:00
88. Echo Biesowice 1 - 3 Jantaria Pobłocie 14 listopada 2015 - 14:00
89. Sokół Szczypkowice 3 - 0 Unia Korzybie 15 listopada 2015 - 12:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
90. Barton Barcino 7 - 2 Dąb Kusowo 15 listopada 2015 - 11:00
91. Rowokół Smołdzino 0 - 1 Victoria Słupsk 15 listopada 2015 - 14:00
Pauza: Granit Kończewo,
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (50) 
93. Rowokół Smołdzino 2 - 0 Dąb Kusowo 3 kwietnia 2016 - 14:00
94. Barton Barcino 3 - 4 Unia Korzybie 3 kwietnia 2016 - 15:00
95. Sokół Szczypkowice 0 - 3 Jantaria Pobłocie 3 kwietnia 2016 - 12:00
vo, brak badań lekarskich zespołu gospodarzy.
96. Echo Biesowice 0 - 0 Polonez Bobrowniki 2 kwietnia 2016 - 16:00
97. Błękitni Główczyce 2 - 5 Chrobry Charbrowo 3 kwietnia 2016 - 13:00
98. Słupia Charnowo 0 - 4 Granit Kończewo 3 kwietnia 2016 - 14:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
100. Granit Kończewo 11 - 1 Błękitni Główczyce 10 kwietnia 2016 - 13:00
101. Chrobry Charbrowo 2 - 1 Echo Biesowice 9 kwietnia 2016 - 17:00
102. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Sokół Szczypkowice 9 kwietnia 2016 - 16:00
103. Jantaria Pobłocie 6 - 0 Barton Barcino 10 kwietnia 2016 - 13:00
104. Unia Korzybie 2 - 4 Rowokół Smołdzino 9 kwietnia 2016 - 16:00
105. Dąb Kusowo 3 - 2 Victoria Słupsk 9 kwietnia 2016 - 15:00
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
107. Victoria Słupsk 1 - 2 Unia Korzybie 17 kwietnia 2016 - 13:00
108. Rowokół Smołdzino 0 - 1 Jantaria Pobłocie 17 kwietnia 2016 - 14:00
109. Barton Barcino 1 - 6 Polonez Bobrowniki 16 kwietnia 2016 - 16:00
110. Sokół Szczypkowice 3 - 1 Chrobry Charbrowo 17 kwietnia 2016 - 12:00
111. Echo Biesowice 3 - 1 Granit Kończewo 16 kwietnia 2016 - 16:00
112. Błękitni Główczyce 2 - 1 Słupia Charnowo 17 kwietnia 2016 - 13:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
114. Słupia Charnowo 0 - 6 Echo Biesowice 24 kwietnia 2016 - 14:00
115. Granit Kończewo 3 - 2 Sokół Szczypkowice 24 kwietnia 2016 - 13:00
116. Chrobry Charbrowo 8 - 0 Barton Barcino 23 kwietnia 2016 - 17:00
117. Polonez Bobrowniki 9 - 1 Rowokół Smołdzino 23 kwietnia 2016 - 16:00
118. Jantaria Pobłocie 7 - 0 Victoria Słupsk 24 kwietnia 2016 - 13:00
119. Unia Korzybie 5 - 0 Dąb Kusowo 23 kwietnia 2016 - 16:00
Pauza: Błękitni Główczyce,
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (41) 
121. Dąb Kusowo 0 - 1 Jantaria Pobłocie 30 kwietnia 2016 - 15:00
122. Victoria Słupsk 2 - 9 Polonez Bobrowniki 30 kwietnia 2016 - 16:00
123. Rowokół Smołdzino 3 - 3 Chrobry Charbrowo 1 maja 2016 - 15:00
124. Barton Barcino 1 - 6 Granit Kończewo 30 kwietnia 2016 - 16:00
125. Sokół Szczypkowice 4 - 1 Słupia Charnowo 1 maja 2016 - 12:00
126. Echo Biesowice 3 - 0 Błękitni Główczyce 30 kwietnia 2016 - 16:00
vo, na boisku 1:2
Pauza: Unia Korzybie,
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (27) 
128. Błękitni Główczyce 2 - 1 Sokół Szczypkowice 8 maja 2016 - 13:00
129. Słupia Charnowo 3 - 3 Barton Barcino 8 maja 2016 - 14:00
130. Granit Kończewo 2 - 2 Rowokół Smołdzino 8 maja 2016 - 13:00
131. Chrobry Charbrowo 7 - 0 Victoria Słupsk 7 maja 2016 - 17:00
132. Polonez Bobrowniki 1 - 2 Dąb Kusowo 7 maja 2016 - 16:00
133. Jantaria Pobłocie 1 - 0 Unia Korzybie 8 maja 2016 - 13:00
Pauza: Echo Biesowice,
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
135. Unia Korzybie 1 - 1 Polonez Bobrowniki 14 maja 2016 - 17:00
136. Dąb Kusowo 2 - 4 Chrobry Charbrowo 14 maja 2016 - 16:00
137. Victoria Słupsk 2 - 5 Granit Kończewo 15 maja 2016 - 16:00
138. Rowokół Smołdzino 3 - 1 Słupia Charnowo 15 maja 2016 - 15:00
139. Barton Barcino 3 - 2 Błękitni Główczyce 14 maja 2016 - 16:00
140. Sokół Szczypkowice 1 - 2 Echo Biesowice 22 maja 2016 - 12:00
Pauza: Jantaria Pobłocie,
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (22) 
142. Echo Biesowice 1 - 1 Barton Barcino 3 maja 2016 - 14:00
143. Błękitni Główczyce 3 - 3 Rowokół Smołdzino 22 maja 2016 - 13:00
144. Słupia Charnowo 2 - 2 Victoria Słupsk 22 maja 2016 - 14:00
145. Granit Kończewo 3 - 0 Dąb Kusowo 22 maja 2016 - 13:00
146. Chrobry Charbrowo 8 - 2 Unia Korzybie 22 maja 2016 - 17:00
147. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Jantaria Pobłocie 21 maja 2016 - 16:00
Pauza: Sokół Szczypkowice,
Kolejka 22 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (29) 
149. Jantaria Pobłocie 2 - 1 Chrobry Charbrowo 26 maja 2016 - 14:00
150. Unia Korzybie 0 - 3 Granit Kończewo 26 maja 2016 - 17:00
vo, na boisku 0:2
151. Dąb Kusowo 2 - 2 Słupia Charnowo 25 maja 2016 - 16:00
152. Victoria Słupsk 3 - 6 Błękitni Główczyce 26 maja 2016 - 16:00
153. Rowokół Smołdzino 3 - 3 Echo Biesowice 25 maja 2016 - 17:00
154. Barton Barcino 2 - 1 Sokół Szczypkowice 26 maja 2016 - 16:00
Pauza: Polonez Bobrowniki,
Kolejka 23 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
156. Sokół Szczypkowice 3 - 0 Rowokół Smołdzino 29 maja 2016 - 12:00
157. Echo Biesowice 3 - 2 Victoria Słupsk 28 maja 2016 - 17:00
158. Błękitni Główczyce 3 - 1 Dąb Kusowo 29 maja 2016 - 13:00
159. Słupia Charnowo 4 - 2 Unia Korzybie 29 maja 2016 - 14:00
160. Granit Kończewo 3 - 2 Jantaria Pobłocie 29 maja 2016 - 13:00
161. Chrobry Charbrowo 0 - 6 Polonez Bobrowniki 28 maja 2016 - 17:00
Pauza: Barton Barcino,
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (27) 
163. Polonez Bobrowniki 0 - 2 Granit Kończewo 4 czerwca 2016 - 16:00
164. Jantaria Pobłocie 5 - 2 Słupia Charnowo 5 czerwca 2016 - 13:00
165. Unia Korzybie 4 - 2 Błękitni Główczyce 4 czerwca 2016 - 17:00
166. Dąb Kusowo 3 - 2 Echo Biesowice 4 czerwca 2016 - 16:00
167. Victoria Słupsk 0 - 4 Sokół Szczypkowice 5 czerwca 2016 - 16:00
168. Rowokół Smołdzino 1 - 0 Barton Barcino 5 czerwca 2016 - 17:00
Pauza: Chrobry Charbrowo,
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (23) 
170. Barton Barcino 2 - 0 Victoria Słupsk 11 czerwca 2016 - 17:00
171. Sokół Szczypkowice 2 - 2 Dąb Kusowo 12 czerwca 2016 - 12:00
172. Echo Biesowice 8 - 0 Unia Korzybie 11 czerwca 2016 - 17:00
173. Błękitni Główczyce 1 - 5 Jantaria Pobłocie 12 czerwca 2016 - 13:00
174. Słupia Charnowo 2 - 2 Polonez Bobrowniki 12 czerwca 2016 - 14:00
175. Granit Kończewo 2 - 4 Chrobry Charbrowo 11 czerwca 2016 - 17:00
Pauza: Rowokół Smołdzino,
Kolejka 26 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (41) 
177. Chrobry Charbrowo 5 - 2 Słupia Charnowo 19 czerwca 2016 - 13:00
178. Polonez Bobrowniki 2 - 4 Błękitni Główczyce 19 czerwca 2016 - 13:00
179. Jantaria Pobłocie 7 - 1 Echo Biesowice 19 czerwca 2016 - 13:00
180. Unia Korzybie 0 - 2 Sokół Szczypkowice 19 czerwca 2016 - 13:00
181. Dąb Kusowo 2 - 3 Barton Barcino 19 czerwca 2016 - 13:00
182. Victoria Słupsk 2 - 5 Rowokół Smołdzino 19 czerwca 2016 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE