1 |
Portowiec Gdańsk |
4 - 0 |
Orzeł Jasień |
+3 |
29 sierpnia 2009
29.08 - 17:00 (Sb) |
2 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 12 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
6 września 2009
6.09 - 14:00 (Nd) |
3 |
Portowiec Gdańsk |
12 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
+3 |
12 września 2009
12.09 - 16:00 (Sb) |
4 |
Spartakus Stogi |
0 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
16 września 2009
16.09 - 17:00 (Śr) |
vo,w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 0:4 |
5 | Portowiec Gdańsk pauzuje | 19/20. września 2009 |
6 |
Fosfory Wiślinka |
0 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
26 września 2009
26.09 - 16:00 (Sb) |
7 |
Portowiec Gdańsk |
3 - 0 |
GKS II Żukowo |
+3 |
3 października 2009
3.10 - 16:00 (Sb) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4 |
8 |
GTS Będzieszyn |
0 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
10 października 2009
10.10 - 16:00 (Sb) |
9 |
Portowiec Gdańsk |
5 - 0 |
KS Sulmin |
+3 |
17 października 2009
17.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
Morena II Gdańsk |
2 - 10 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
24 października 2009
24.10 - 14:00 (Sb) |
11 |
Portowiec Gdańsk |
8 - 1 |
Champion Kokoszki |
+3 |
31 października 2009
31.10 - 14:30 (Sb) |
12 |
EX Siedlce Gdańsk |
1 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
+1 |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 (Sb) |
13 |
Portowiec Gdańsk |
8 - 0 |
Lisovia Lisewo |
+3 |
14 listopada 2009
14.11 - 14:00 (Sb) |
14 |
Orzeł Jasień |
2 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
19 maja 2010
19.05 - 17:00 (Śr) |
15 |
Portowiec Gdańsk |
4 - 0 |
Ogniwo Borkowo |
+3 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 12:30 (Sb) |
16 |
Rozstaje Gdańsk |
4 - 9 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
28 kwietnia 2010
28.04 - 17:00 (Śr) |
17 |
Portowiec Gdańsk |
12 - 1 |
Spartakus Stogi |
+3 |
27 czerwca 2010
27.06 - 15:00 (Nd) |
18 | Portowiec Gdańsk pauzuje | 24/25. kwietnia 2010 |
19 |
Portowiec Gdańsk |
7 - 2 |
Fosfory Wiślinka |
+3 |
1 maja 2010
1.05 - 12:30 (Sb) |
20 |
GKS II Żukowo |
1 - 6 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
9 maja 2010
9.05 - 16:30 (Nd) |
21 |
Portowiec Gdańsk |
6 - 1 |
GTS Będzieszyn |
+3 |
16 maja 2010
16.05 - 12:30 (Nd) |
22 |
KS Sulmin |
2 - 6 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
23 maja 2010
23.05 - 15:00 (Nd) |
23 |
Portowiec Gdańsk |
1 - 1 |
Morena II Gdańsk |
+1 |
29 maja 2010
29.05 - 12:30 (Sb) |
24 |
Champion Kokoszki |
2 - 4 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
6 czerwca 2010
6.06 - 14:00 (Nd) |
25 |
Portowiec Gdańsk |
2 - 2 |
EX Siedlce Gdańsk |
+1 |
8 czerwca 2010
8.06 - 18:30 (Wt) |
26 |
Lisovia Lisewo |
4 - 5 |
Portowiec Gdańsk |
+3 |
20 czerwca 2010
20.06 - 13:00 (Nd) |