1 | KS Sulmin pauzuje | 29/30. sierpnia 2009 |
2 |
Fosfory Wiślinka |
11 - 2 |
KS Sulmin |
0 |
5 września 2009
5.09 - 16:00 (Sb) |
3 |
KS Sulmin |
1 - 1 |
GKS II Żukowo |
+1 |
12 września 2009
12.09 - 16:30 (Sb) |
4 |
GTS Będzieszyn |
4 - 2 |
KS Sulmin |
0 |
16 września 2009
16.09 - 17:00 (Śr) |
5 |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Lisovia Lisewo |
+3 |
19 września 2009
19.09 - 14:00 (Sb) |
vo,zawodnik drużyny gości nie opuścił boiska po wykluczeniu,na boisku 2:1 |
6 |
KS Sulmin |
4 - 2 |
Morena II Gdańsk |
+3 |
30 września 2009
30.09 - 16:40 (Śr) |
7 |
Champion Kokoszki |
4 - 2 |
KS Sulmin |
0 |
4 października 2009
4.10 - 14:00 (Nd) |
8 |
KS Sulmin |
1 - 3 |
EX Siedlce Gdańsk |
0 |
10 października 2009
10.10 - 11:00 (Sb) |
9 |
Portowiec Gdańsk |
5 - 0 |
KS Sulmin |
0 |
17 października 2009
17.10 - 15:00 (Sb) |
10 |
KS Sulmin |
3 - 0 |
Orzeł Jasień |
+3 |
24 października 2009
24.10 - 11:00 (Sb) |
vo,w drużynie gości zagrał nieuprawniony zawodnik,na boisku 2:4 |
11 |
Ogniwo Borkowo |
1 - 3 |
KS Sulmin |
+3 |
31 października 2009
31.10 - 14:00 (Sb) |
12 |
KS Sulmin |
1 - 4 |
Rozstaje Gdańsk |
0 |
7 listopada 2009
7.11 - 14:00 (Sb) |
13 |
Spartakus Stogi |
1 - 2 |
KS Sulmin |
+3 |
15 listopada 2009
15.11 - 11:00 (Nd) |
14 | KS Sulmin pauzuje | 19. maja 2010 |
15 |
KS Sulmin |
3 - 2 |
Fosfory Wiślinka |
+3 |
3 kwietnia 2010
3.04 - 16:30 (Sb) |
16 |
GKS II Żukowo |
2 - 4 |
KS Sulmin |
+3 |
29 kwietnia 2010
29.04 - 18:00 (Cz) |
17 |
KS Sulmin |
3 - 0 |
GTS Będzieszyn |
+3 |
27 czerwca 2010
27.06 - 15:00 (Nd) |
vo,niestawienie się na zawody |
18 |
Lisovia Lisewo |
0 - 6 |
KS Sulmin |
+3 |
25 kwietnia 2010
25.04 - 13:00 (Nd) |
19 |
Morena II Gdańsk |
3 - 2 |
KS Sulmin |
0 |
2 maja 2010
2.05 - 16:30 (Nd) |
20 |
KS Sulmin |
9 - 3 |
Champion Kokoszki |
+3 |
9 maja 2010
9.05 - 17:00 (Nd) |
21 |
EX Siedlce Gdańsk |
2 - 1 |
KS Sulmin |
0 |
15 maja 2010
15.05 - 16:30 (Sb) |
22 |
KS Sulmin |
2 - 6 |
Portowiec Gdańsk |
0 |
23 maja 2010
23.05 - 15:00 (Nd) |
23 |
Orzeł Jasień |
5 - 0 |
KS Sulmin |
0 |
30 maja 2010
30.05 - 11:00 (Nd) |
24 |
KS Sulmin |
8 - 1 |
Ogniwo Borkowo |
+3 |
6 czerwca 2010
6.06 - 17:30 (Nd) |
25 |
Rozstaje Gdańsk |
8 - 2 |
KS Sulmin |
0 |
13 czerwca 2010
13.06 - 12:00 (Nd) |
26 |
KS Sulmin |
5 - 3 |
Spartakus Stogi |
+3 |
20 czerwca 2010
20.06 - 16:00 (Nd) |