1 |
GKS Kolbudy |
1 - 0 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 |
19 sierpnia 2018
19.08 - 11:00 (Nd) |
2 |
Bałtyk III Gdynia AP |
6 - 1 |
Akademia Piłkarska LG |
+3 |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 (Sb) |
3 |
Bałtyk III Gdynia AP |
2 - 6 |
Gedania II Gdańsk |
0 |
2 września 2018
2.09 - 13:00 (Nd) |
4 |
Radunia II Stężyca |
20 - 0 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 |
9 września 2018
9.09 - 16:00 (Nd) |
5 |
Bałtyk III Gdynia AP |
3 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 |
15 września 2018
15.09 - 17:00 (Sb) |
6 |
Conrad Gdańsk |
1 - 3 |
Bałtyk III Gdynia AP |
+3 |
22 września 2018
22.09 - 11:30 (Sb) |
7 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 - 6 |
GKS Kowale |
0 |
30 września 2018
30.09 - 15:00 (Nd) |
8 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
5 - 2 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 |
6 października 2018
6.10 - 14:00 (Sb) |
9 |
Bałtyk III Gdynia AP |
3 - 1 |
EX Siedlce Gdańsk |
+3 |
14 października 2018
14.10 - 15:00 (Nd) |
10 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
3 - 3 |
Bałtyk III Gdynia AP |
+1 |
21 października 2018
21.10 - 15:00 (Nd) |
11 |
Bałtyk III Gdynia AP |
1 - 4 |
Jaguar III Gdańsk |
0 |
27 października 2018
27.10 - 15:00 (Sb) |
12 |
GTS II Pruszcz Gdański |
3 - 5 |
Bałtyk III Gdynia AP |
+3 |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 (Sb) |
13 |
Bałtyk III Gdynia AP |
5 - 2 |
Potok Pszczółki |
+3 |
11 listopada 2018
11.11 - 15:00 (Nd) |
14 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 - 5 |
GKS Kolbudy |
0 |
17 marca 2019
17.03 - 13:00 (Nd) |
15 |
Akademia Piłkarska LG |
2 - 2 |
Bałtyk III Gdynia AP |
+1 |
24 marca 2019
24.03 - 09:00 (Nd) |
16 |
Gedania II Gdańsk |
2 - 3 |
Bałtyk III Gdynia AP |
+3 |
31 marca 2019
31.03 - 17:00 (Nd) |
17 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 - 5 |
Radunia II Stężyca |
0 |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:00 (Sb) |
18 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 (Nd) |
19 |
Bałtyk III Gdynia AP |
3 - 2 |
Conrad Gdańsk |
+3 |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 (Nd) |
20 |
GKS Kowale |
14 - 0 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 |
5 maja 2019
5.05 - 18:00 (Nd) |
21 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska II |
0 |
11 maja 2019
11.05 - 13:00 (Sb) |
22 |
EX Siedlce Gdańsk |
8 - 0 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 |
18 maja 2019
18.05 - 14:00 (Sb) |
23 |
Bałtyk III Gdynia AP |
4 - 3 |
Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP |
+3 |
25 maja 2019
25.05 - 15:00 (Sb) |
24 |
Jaguar III Gdańsk |
1 - 0 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 |
1 czerwca 2019
1.06 - 19:00 (Sb) |
25 |
Bałtyk III Gdynia AP |
5 - 2 |
GTS II Pruszcz Gdański |
+3 |
8 czerwca 2019
8.06 - 15:00 (Sb) |
26 |
Potok Pszczółki |
5 - 2 |
Bałtyk III Gdynia AP |
0 |
15 czerwca 2019
15.06 - 16:00 (Sb) |