ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 13 37 12 1 0 107 - 8
2. GKS Kowale 13 33 10 3 0 56 - 7
3. Jaguar III Gdańsk 13 29 9 2 2 46 - 18
4. GKS Kolbudy 13 27 8 3 2 44 - 15
5. EX Siedlce Gdańsk 13 25 8 1 4 51 - 29
6. Czarni Pruszcz Gdański 13 24 7 3 3 38 - 23
7. Sopocka Akademia Piłkarska II 13 23 7 2 4 25 - 17
8. Gedania II Gdańsk 13 19 6 1 6 39 - 34
9. Bałtyk III Gdynia AP 13 16 5 1 7 33 - 43
10. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 13 10 3 1 9 14 - 48
11. Potok Pszczółki 13 7 2 1 10 11 - 47 1 1 0 1 0 2 - 2
12. GTS II Pruszcz Gdański 13 7 2 1 10 18 - 65 1 1 0 1 0 2 - 2
13. Akademia Piłkarska LG 13 6 2 0 11 15 - 64
14. Conrad Gdańsk 13 0 0 0 13 7 - 86




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Akademia Piłkarska LG - Sopocka Akademia Piłkarska II
2. GKS Kowale - EX Siedlce Gdańsk
3. Conrad Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
4. Czarni Pruszcz Gdański - Jaguar III Gdańsk
5. Radunia II Stężyca - GTS II Pruszcz Gdański
6. Gedania II Gdańsk - Potok Pszczółki
7. Bałtyk III Gdynia AP - GKS Kolbudy
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Akademia Piłkarska LG - Bałtyk III Gdynia AP
9. GKS Kolbudy - Gedania II Gdańsk
10. Potok Pszczółki - Radunia II Stężyca
11. GTS II Pruszcz Gdański - Czarni Pruszcz Gdański
12. Jaguar III Gdańsk - Conrad Gdańsk
13. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - GKS Kowale
14. EX Siedlce Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska II
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Akademia Piłkarska LG - EX Siedlce Gdańsk
16. Sopocka Akademia Piłkarska II - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
17. GKS Kowale - Jaguar III Gdańsk
18. Conrad Gdańsk - GTS II Pruszcz Gdański
19. Czarni Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki
20. Radunia II Stężyca - GKS Kolbudy
21. Gedania II Gdańsk - Bałtyk III Gdynia AP
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Gedania II Gdańsk - Akademia Piłkarska LG
23. Bałtyk III Gdynia AP - Radunia II Stężyca
24. GKS Kolbudy - Czarni Pruszcz Gdański
25. Potok Pszczółki - Conrad Gdańsk
26. GTS II Pruszcz Gdański - GKS Kowale
27. Jaguar III Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska II
28. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - EX Siedlce Gdańsk
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Akademia Piłkarska LG - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
30. EX Siedlce Gdańsk - Jaguar III Gdańsk
31. Sopocka Akademia Piłkarska II - GTS II Pruszcz Gdański
32. GKS Kowale - Potok Pszczółki
33. Conrad Gdańsk - GKS Kolbudy
34. Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk III Gdynia AP
35. Radunia II Stężyca - Gedania II Gdańsk
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Radunia II Stężyca - Akademia Piłkarska LG
37. Gedania II Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
38. Bałtyk III Gdynia AP - Conrad Gdańsk
39. GKS Kolbudy - GKS Kowale
40. Potok Pszczółki - Sopocka Akademia Piłkarska II
41. GTS II Pruszcz Gdański - EX Siedlce Gdańsk
42. Jaguar III Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Akademia Piłkarska LG - Jaguar III Gdańsk
44. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - GTS II Pruszcz Gdański
45. EX Siedlce Gdańsk - Potok Pszczółki
46. Sopocka Akademia Piłkarska II - GKS Kolbudy
47. GKS Kowale - Bałtyk III Gdynia AP
48. Conrad Gdańsk - Gedania II Gdańsk
49. Czarni Pruszcz Gdański - Radunia II Stężyca
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Czarni Pruszcz Gdański - Akademia Piłkarska LG
51. Radunia II Stężyca - Conrad Gdańsk
52. Gedania II Gdańsk - GKS Kowale
53. Bałtyk III Gdynia AP - Sopocka Akademia Piłkarska II
54. GKS Kolbudy - EX Siedlce Gdańsk
55. Potok Pszczółki - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
56. GTS II Pruszcz Gdański - Jaguar III Gdańsk
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Akademia Piłkarska LG - GTS II Pruszcz Gdański
58. Jaguar III Gdańsk - Potok Pszczółki
59. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - GKS Kolbudy
60. EX Siedlce Gdańsk - Bałtyk III Gdynia AP
61. Sopocka Akademia Piłkarska II - Gedania II Gdańsk
62. GKS Kowale - Radunia II Stężyca
63. Conrad Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Conrad Gdańsk - Akademia Piłkarska LG
65. Czarni Pruszcz Gdański - GKS Kowale
66. Radunia II Stężyca - Sopocka Akademia Piłkarska II
67. Gedania II Gdańsk - EX Siedlce Gdańsk
68. Bałtyk III Gdynia AP - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
69. GKS Kolbudy - Jaguar III Gdańsk
70. Potok Pszczółki - GTS II Pruszcz Gdański
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Akademia Piłkarska LG - Potok Pszczółki
72. GTS II Pruszcz Gdański - GKS Kolbudy
73. Jaguar III Gdańsk - Bałtyk III Gdynia AP
74. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Gedania II Gdańsk
75. EX Siedlce Gdańsk - Radunia II Stężyca
76. Sopocka Akademia Piłkarska II - Czarni Pruszcz Gdański
77. GKS Kowale - Conrad Gdańsk
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. GKS Kowale - Akademia Piłkarska LG
79. Conrad Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska II
80. Czarni Pruszcz Gdański - EX Siedlce Gdańsk
81. Radunia II Stężyca - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
82. Gedania II Gdańsk - Jaguar III Gdańsk
83. Bałtyk III Gdynia AP - GTS II Pruszcz Gdański
84. GKS Kolbudy - Potok Pszczółki
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Akademia Piłkarska LG - GKS Kolbudy
86. Potok Pszczółki - Bałtyk III Gdynia AP
87. GTS II Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk
88. Jaguar III Gdańsk - Radunia II Stężyca
89. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Czarni Pruszcz Gdański
90. EX Siedlce Gdańsk - Conrad Gdańsk
91. Sopocka Akademia Piłkarska II - GKS Kowale


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE