ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Gdańsk IV - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 9 25 8 1 0 85 - 6
2. GKS Kowale 9 21 6 3 0 38 - 7
3. Jaguar III Gdańsk 9 20 6 2 1 33 - 10
4. Czarni Pruszcz Gdański 9 19 6 1 2 33 - 18
5. Sopocka Akademia Piłkarska II 9 19 6 1 2 23 - 11
6. GKS Kolbudy 9 18 5 3 1 26 - 11 1 3 1 0 0 6 - 3
7. EX Siedlce Gdańsk 9 18 6 0 3 39 - 18 1 0 0 0 1 3 - 6
8. Gedania II Gdańsk 9 13 4 1 4 29 - 23
9. Bałtyk III Gdynia AP 9 9 3 0 6 19 - 31
10. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 9 9 3 0 6 9 - 32
11. GTS II Pruszcz Gdański 9 6 2 0 7 11 - 50
12. Potok Pszczółki 9 3 1 0 8 5 - 33
13. Akademia Piłkarska LG 9 3 1 0 8 11 - 49
14. Conrad Gdańsk 9 0 0 0 9 5 - 67




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Sopocka Akademia Piłkarska II 4 - 0 Akademia Piłkarska LG
2. EX Siedlce Gdańsk 3 - 5 GKS Kowale
3. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 2 - 1 Conrad Gdańsk 10 października 2018
4. Jaguar III Gdańsk 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 29 sierpnia 2018
5. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 19 Radunia II Stężyca
6. Potok Pszczółki 0 - 1 Gedania II Gdańsk 29 sierpnia 2018
7. GKS Kolbudy 1 - 0 Bałtyk III Gdynia AP
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Bałtyk III Gdynia AP 6 - 1 Akademia Piłkarska LG
9. Gedania II Gdańsk 1 - 1 GKS Kolbudy 19 września 2018 - 18:30
10. Radunia II Stężyca 13 - 0 Potok Pszczółki
11. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 1 GTS II Pruszcz Gdański
12. Conrad Gdańsk 0 - 13 Jaguar III Gdańsk
13. GKS Kowale 14 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 27 sierpnia 2018
14. Sopocka Akademia Piłkarska II 0 - 5 EX Siedlce Gdańsk
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. EX Siedlce Gdańsk 5 - 0 Akademia Piłkarska LG
16. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska II
17. Jaguar III Gdańsk 0 - 0 GKS Kowale
18. GTS II Pruszcz Gdański 5 - 2 Conrad Gdańsk
19. Potok Pszczółki 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
20. GKS Kolbudy 1 - 3 Radunia II Stężyca
21. Bałtyk III Gdynia AP 2 - 6 Gedania II Gdańsk
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Akademia Piłkarska LG 1 - 11 Gedania II Gdańsk
23. Radunia II Stężyca 6 - 0 Bałtyk III Gdynia AP
24. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 GKS Kolbudy
25. Conrad Gdańsk 1 - 5 Potok Pszczółki
26. GKS Kowale 5 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
27. Sopocka Akademia Piłkarska II 1 - 2 Jaguar III Gdańsk
28. EX Siedlce Gdańsk 7 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 3 - 0 Akademia Piłkarska LG
30. Jaguar III Gdańsk 2 - 6 EX Siedlce Gdańsk
31. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska II
32. Potok Pszczółki 0 - 2 GKS Kowale
33. GKS Kolbudy 7 - 0 Conrad Gdańsk
34. Bałtyk III Gdynia AP 3 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
35. Gedania II Gdańsk 1 - 7 Radunia II Stężyca
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Akademia Piłkarska LG 2 - 10 Radunia II Stężyca
37. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 Gedania II Gdańsk
38. Conrad Gdańsk 1 - 3 Bałtyk III Gdynia AP
39. GKS Kowale 1 - 1 GKS Kolbudy
40. Sopocka Akademia Piłkarska II 3 - 0 Potok Pszczółki
41. EX Siedlce Gdańsk 5 - 1 GTS II Pruszcz Gdański
42. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 0 - 2 Jaguar III Gdańsk
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jaguar III Gdańsk 2 - 1 Akademia Piłkarska LG
44. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 0 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
45. Potok Pszczółki 0 - 4 EX Siedlce Gdańsk
46. GKS Kolbudy 1 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska II
47. Bałtyk III Gdynia AP 0 - 6 GKS Kowale
48. Gedania II Gdańsk 4 - 0 Conrad Gdańsk
49. Radunia II Stężyca 6 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Akademia Piłkarska LG 1 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
51. Conrad Gdańsk 0 - 20 Radunia II Stężyca
52. GKS Kowale 4 - 1 Gedania II Gdańsk
53. Sopocka Akademia Piłkarska II 5 - 2 Bałtyk III Gdynia AP
54. EX Siedlce Gdańsk 3 - 6 GKS Kolbudy
55. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP 1 - 0 Potok Pszczółki
56. Jaguar III Gdańsk 5 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. GTS II Pruszcz Gdański 3 - 5 Akademia Piłkarska LG
58. Potok Pszczółki 0 - 5 Jaguar III Gdańsk
59. GKS Kolbudy 6 - 1 Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
60. Bałtyk III Gdynia AP 3 - 1 EX Siedlce Gdańsk
61. Gedania II Gdańsk 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska II
62. Radunia II Stężyca 1 - 1 GKS Kowale
63. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 0 Conrad Gdańsk
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Akademia Piłkarska LG - Conrad Gdańsk
65. GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański
66. Sopocka Akademia Piłkarska II - Radunia II Stężyca
67. EX Siedlce Gdańsk - Gedania II Gdańsk
68. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Bałtyk III Gdynia AP
69. Jaguar III Gdańsk - GKS Kolbudy
70. GTS II Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Potok Pszczółki - Akademia Piłkarska LG
72. GKS Kolbudy - GTS II Pruszcz Gdański
73. Bałtyk III Gdynia AP - Jaguar III Gdańsk
74. Gedania II Gdańsk - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
75. Radunia II Stężyca - EX Siedlce Gdańsk
76. Czarni Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska II
77. Conrad Gdańsk - GKS Kowale
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Akademia Piłkarska LG - GKS Kowale
79. Sopocka Akademia Piłkarska II - Conrad Gdańsk
80. EX Siedlce Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański
81. Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP - Radunia II Stężyca
82. Jaguar III Gdańsk - Gedania II Gdańsk
83. GTS II Pruszcz Gdański - Bałtyk III Gdynia AP
84. Potok Pszczółki - GKS Kolbudy
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. GKS Kolbudy - Akademia Piłkarska LG
86. Bałtyk III Gdynia AP - Potok Pszczółki
87. Gedania II Gdańsk - GTS II Pruszcz Gdański
88. Radunia II Stężyca - Jaguar III Gdańsk
89. Czarni Pruszcz Gdański - Pokolenia Lechii Gdańsk SWMP
90. Conrad Gdańsk - EX Siedlce Gdańsk
91. GKS Kowale - Sopocka Akademia Piłkarska II


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE