1 |
Dąb Kusowo |
3 - 2 |
Victoria Słupsk |
+3 |
26 sierpnia 2017
26.08 - 16:00 (Sb) |
2 |
Dąb Kusowo |
9 - 1 |
KS Zaleskie |
+3 |
2 września 2017
2.09 - 16:00 (Sb) |
3 |
Szansa Siemianice |
2 - 0 |
Dąb Kusowo |
0 |
9 września 2017
9.09 - 16:00 (Sb) |
4 |
Dąb Kusowo |
13 - 0 |
Diament II Trzebielino |
+3 |
16 września 2017
16.09 - 16:00 (Sb) |
5 |
Grab Grapice |
0 - 6 |
Dąb Kusowo |
+3 |
24 września 2017
24.09 - 15:00 (Nd) |
6 |
Dąb Kusowo |
4 - 1 |
Smoki Podole Małe |
+3 |
30 września 2017
30.09 - 16:00 (Sb) |
7 | Dąb Kusowo pauzuje | 7/8. października 2017 |
8 |
Dąb Kusowo |
7 - 2 |
SSPN Malczkowo |
+3 |
14 października 2017
14.10 - 16:00 (Sb) |
9 |
Unia Korzybie |
1 - 2 |
Dąb Kusowo |
+3 |
22 października 2017
22.10 - 14:00 (Nd) |
10 |
Dąb Kusowo |
0 - 3 |
Słupia Charnowo |
0 |
29 października 2017
29.10 - 14:00 (Nd) |
vo, zakończenie meczu przed upływem ustalonego czasu gry, ze względu na naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika KS „Słupia” Charnowo przez kibica KS „Dąb” Kusowo |
11 |
Unison Machowino |
2 - 4 |
Dąb Kusowo |
+3 |
5 listopada 2017
5.11 - 12:00 (Nd) |
12 |
Victoria Słupsk |
2 - 7 |
Dąb Kusowo |
+3 |
8 kwietnia 2018
8.04 - 15:00 (Nd) |
13 |
KS Zaleskie |
2 - 3 |
Dąb Kusowo |
+3 |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 (Nd) |
14 |
Dąb Kusowo |
2 - 1 |
Szansa Siemianice |
+3 |
21 kwietnia 2018
21.04 - 16:00 (Sb) |
15 |
Diament II Trzebielino |
0 - 10 |
Dąb Kusowo |
+3 |
29 kwietnia 2018
29.04 - 12:30 (Nd) |
vo, na boisku 0:10 |
16 |
Dąb Kusowo |
4 - 0 |
Grab Grapice |
+3 |
5 maja 2018
5.05 - 16:00 (Sb) |
17 |
Smoki Podole Małe |
2 - 3 |
Dąb Kusowo |
+3 |
13 maja 2018
13.05 - 13:00 (Nd) |
18 | Dąb Kusowo pauzuje | 19/20. maja 2018 |
19 |
SSPN Malczkowo |
1 - 4 |
Dąb Kusowo |
+3 |
26 maja 2018
26.05 - 17:00 (Sb) |
20 |
Dąb Kusowo |
3 - 0 |
Unia Korzybie |
+3 |
31 maja 2018
31.05 - 16:00 (Cz) |
vo |
21 |
Słupia Charnowo |
0 - 2 |
Dąb Kusowo |
+3 |
3 czerwca 2018
3.06 - 16:00 (Nd) |
22 |
Dąb Kusowo |
5 - 1 |
Unison Machowino |
+3 |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 (Sb) |