ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2017/2018




MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dąb Kusowo 10 24 8 0 2 48 - 14 1 3 1 0 0 4 - 2
2. Unison Machowino 10 24 8 0 2 55 - 13 1 0 0 0 1 2 - 4
3. Unia Korzybie 10 23 7 2 1 29 - 8
4. Szansa Siemianice 10 18 6 0 4 39 - 20
5. Słupia Charnowo 10 17 5 2 3 27 - 16
6. KS Zaleskie 10 14 4 2 4 26 - 27
7. Smoki Podole Małe 10 13 4 1 5 31 - 31
8. Victoria Słupsk 10 11 3 2 5 28 - 47 1 3 1 0 0 5 - 4
9. SSPN Malczkowo 10 11 3 2 5 35 - 28 1 0 0 0 1 4 - 5
10. Diament II Trzebielino 10 3 1 0 9 8 - 73
11. Grab Grapice 10 1 0 1 9 10 - 59
Ostatni komentarz dodał Kusowiak 08.11.2017, 22:13:30


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (84) 
1. Dąb Kusowo 3 - 2 Victoria Słupsk 26 sierpnia 2017 - 16:00
2. KS Zaleskie 0 - 5 Unison Machowino 27 sierpnia 2017 - 14:00
3. Szansa Siemianice 0 - 3 Słupia Charnowo 26 sierpnia 2017 - 16:00
4. Diament II Trzebielino 0 - 8 Unia Korzybie 27 sierpnia 2017 - 12:00
5. Grab Grapice 2 - 10 SSPN Malczkowo 27 sierpnia 2017 - 16:00
Pauza: Smoki Podole Małe,
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (22) 
8. SSPN Malczkowo 1 - 2 Smoki Podole Małe 2 września 2017 - 17:00
9. Unia Korzybie 3 - 0 Grab Grapice 3 września 2017 - 14:00
10. Słupia Charnowo 6 - 1 Diament II Trzebielino 3 września 2017 - 15:00
11. Unison Machowino 6 - 2 Szansa Siemianice 3 września 2017 - 12:00
12. Dąb Kusowo 9 - 1 KS Zaleskie 2 września 2017 - 16:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
13. KS Zaleskie 10 - 3 Victoria Słupsk 10 września 2017 - 14:00
14. Szansa Siemianice 2 - 0 Dąb Kusowo 9 września 2017 - 16:00
15. Unison Machowino 16 - 0 Diament II Trzebielino 10 września 2017 - 14:00
16. Grab Grapice 1 - 6 Słupia Charnowo 10 września 2017 - 15:00
17. Smoki Podole Małe 1 - 3 Unia Korzybie 10 września 2017 - 13:00
Pauza: SSPN Malczkowo,
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
19. Victoria Słupsk 5 - 4 SSPN Malczkowo 17 września 2017 - 17:30
21. Słupia Charnowo 2 - 4 Smoki Podole Małe 17 września 2017 - 14:00
22. Unison Machowino 9 - 0 Grab Grapice 17 września 2017 - 12:00
23. Dąb Kusowo 13 - 0 Diament II Trzebielino 16 września 2017 - 16:00
24. KS Zaleskie 2 - 0 Szansa Siemianice 17 września 2017 - 14:00
Pauza: Unia Korzybie,
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
25. Szansa Siemianice 10 - 0 Victoria Słupsk 23 września 2017 - 16:00
26. Diament II Trzebielino 2 - 3 KS Zaleskie 24 września 2017 - 13:00
27. Grab Grapice 0 - 6 Dąb Kusowo 24 września 2017 - 15:00
28. Smoki Podole Małe 1 - 5 Unison Machowino 24 września 2017 - 13:00
30. SSPN Malczkowo 2 - 2 Unia Korzybie 23 września 2017 - 16:00
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (28) 
31. Victoria Słupsk 0 - 3 Unia Korzybie 1 października 2017 - 15:00
32. Słupia Charnowo 0 - 3 SSPN Malczkowo 1 października 2017 - 14:00
vo, na boisku 1-1
34. Dąb Kusowo 4 - 1 Smoki Podole Małe 30 września 2017 - 16:00
35. KS Zaleskie 6 - 0 Grab Grapice 1 października 2017 - 14:00
36. Szansa Siemianice 7 - 1 Diament II Trzebielino 30 września 2017 - 16:00
Pauza: Unison Machowino,
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
37. Diament II Trzebielino 0 - 2 Victoria Słupsk 8 października 2017 - 12:00
38. Grab Grapice 3 - 9 Szansa Siemianice 8 października 2017 - 14:00
39. Smoki Podole Małe 2 - 2 KS Zaleskie 8 października 2017 - 13:00
41. SSPN Malczkowo 1 - 5 Unison Machowino 7 października 2017 - 16:00
42. Unia Korzybie 1 - 1 Słupia Charnowo 8 października 2017 - 14:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
43. Victoria Słupsk 4 - 4 Słupia Charnowo 15 października 2017 - 15:00
44. Unison Machowino 1 - 2 Unia Korzybie 15 października 2017 - 12:00
45. Dąb Kusowo 7 - 2 SSPN Malczkowo 14 października 2017 - 16:00
47. Szansa Siemianice 7 - 3 Smoki Podole Małe 14 października 2017 - 16:00
48. Diament II Trzebielino 2 - 1 Grab Grapice 15 października 2017 - 15:00
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
49. Grab Grapice 3 - 3 Victoria Słupsk 22 października 2017 - 14:00
50. Smoki Podole Małe 6 - 0 Diament II Trzebielino 22 października 2017 - 13:00
52. SSPN Malczkowo 1 - 1 KS Zaleskie 21 października 2017 - 16:00
53. Unia Korzybie 1 - 2 Dąb Kusowo 22 października 2017 - 14:00
54. Słupia Charnowo 1 - 2 Unison Machowino 22 października 2017 - 14:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
55. Victoria Słupsk 2 - 4 Unison Machowino 29 października 2017 - 14:00
56. Dąb Kusowo 0 - 3 Słupia Charnowo 29 października 2017 - 14:00
vo, zakończenie meczu przed upływem ustalonego czasu gry, ze względu na naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika KS „Słupia” Charnowo przez kibica KS „Dąb” Kusowo
57. KS Zaleskie 1 - 4 Unia Korzybie 29 października 2017 - 14:00
58. Szansa Siemianice 2 - 0 SSPN Malczkowo 28 października 2017 - 16:00
60. Grab Grapice 0 - 5 Smoki Podole Małe 29 października 2017 - 14:00
Pauza: Diament II Trzebielino,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
61. Smoki Podole Małe 6 - 7 Victoria Słupsk 5 listopada 2017 - 13:00
63. SSPN Malczkowo 11 - 2 Diament II Trzebielino 4 listopada 2017 - 15:00
64. Unia Korzybie 2 - 0 Szansa Siemianice 5 listopada 2017 - 14:00
65. Słupia Charnowo 1 - 0 KS Zaleskie 5 listopada 2017 - 14:00
66. Unison Machowino 2 - 4 Dąb Kusowo 5 listopada 2017 - 12:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE