ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Dąb Kusowo 20 54 18 0 2 91 - 23
2. Unison Machowino 20 48 16 0 4 91 - 25
3. Unia Korzybie 20 41 13 2 5 55 - 28
4. Słupia Charnowo 20 38 12 2 6 71 - 40
5. Szansa Siemianice 20 35 11 2 7 69 - 40
6. KS Zaleskie 20 27 8 3 9 48 - 55
7. SSPN Malczkowo 20 21 6 3 11 54 - 51
8. Victoria Słupsk 20 18 5 3 12 43 - 96
9. Smoki Podole Małe 20 17 5 2 13 46 - 57
10. Diament II Trzebielino 20 16 5 1 14 23 - 102
11. Grab Grapice 20 5 1 2 17 23 - 97
Ostatni komentarz dodał WladamWladem 16.06.2018, 12:42:18



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (84) 
1. Dąb Kusowo 3 - 2 Victoria Słupsk 26 sierpnia 2017 - 16:00
2. KS Zaleskie 0 - 5 Unison Machowino 27 sierpnia 2017 - 14:00
3. Szansa Siemianice 0 - 3 Słupia Charnowo 26 sierpnia 2017 - 16:00
4. Diament II Trzebielino 0 - 8 Unia Korzybie 27 sierpnia 2017 - 12:00
5. Grab Grapice 2 - 10 SSPN Malczkowo 27 sierpnia 2017 - 16:00
Pauza: Smoki Podole Małe,
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (22) 
8. SSPN Malczkowo 1 - 2 Smoki Podole Małe 2 września 2017 - 17:00
9. Unia Korzybie 3 - 0 Grab Grapice 3 września 2017 - 14:00
10. Słupia Charnowo 6 - 1 Diament II Trzebielino 3 września 2017 - 15:00
11. Unison Machowino 6 - 2 Szansa Siemianice 3 września 2017 - 12:00
12. Dąb Kusowo 9 - 1 KS Zaleskie 2 września 2017 - 16:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (20) 
13. KS Zaleskie 10 - 3 Victoria Słupsk 10 września 2017 - 14:00
14. Szansa Siemianice 2 - 0 Dąb Kusowo 9 września 2017 - 16:00
15. Unison Machowino 16 - 0 Diament II Trzebielino 10 września 2017 - 14:00
16. Grab Grapice 1 - 6 Słupia Charnowo 10 września 2017 - 15:00
17. Smoki Podole Małe 1 - 3 Unia Korzybie 10 września 2017 - 13:00
Pauza: SSPN Malczkowo,
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
19. Victoria Słupsk 5 - 4 SSPN Malczkowo 17 września 2017 - 17:30
21. Słupia Charnowo 2 - 4 Smoki Podole Małe 17 września 2017 - 14:00
22. Unison Machowino 9 - 0 Grab Grapice 17 września 2017 - 12:00
23. Dąb Kusowo 13 - 0 Diament II Trzebielino 16 września 2017 - 16:00
24. KS Zaleskie 2 - 0 Szansa Siemianice 17 września 2017 - 14:00
Pauza: Unia Korzybie,
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
25. Szansa Siemianice 10 - 0 Victoria Słupsk 23 września 2017 - 16:00
26. Diament II Trzebielino 2 - 3 KS Zaleskie 24 września 2017 - 13:00
27. Grab Grapice 0 - 6 Dąb Kusowo 24 września 2017 - 15:00
28. Smoki Podole Małe 1 - 5 Unison Machowino 24 września 2017 - 13:00
30. SSPN Malczkowo 2 - 2 Unia Korzybie 23 września 2017 - 16:00
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (28) 
31. Victoria Słupsk 0 - 3 Unia Korzybie 1 października 2017 - 15:00
32. Słupia Charnowo 0 - 3 SSPN Malczkowo 1 października 2017 - 14:00
vo, na boisku 1-1
34. Dąb Kusowo 4 - 1 Smoki Podole Małe 30 września 2017 - 16:00
35. KS Zaleskie 6 - 0 Grab Grapice 1 października 2017 - 14:00
36. Szansa Siemianice 7 - 1 Diament II Trzebielino 30 września 2017 - 16:00
Pauza: Unison Machowino,
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
37. Diament II Trzebielino 0 - 2 Victoria Słupsk 8 października 2017 - 12:00
38. Grab Grapice 3 - 9 Szansa Siemianice 8 października 2017 - 14:00
39. Smoki Podole Małe 2 - 2 KS Zaleskie 8 października 2017 - 13:00
41. SSPN Malczkowo 1 - 5 Unison Machowino 7 października 2017 - 16:00
42. Unia Korzybie 1 - 1 Słupia Charnowo 8 października 2017 - 14:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
43. Victoria Słupsk 4 - 4 Słupia Charnowo 15 października 2017 - 15:00
44. Unison Machowino 1 - 2 Unia Korzybie 15 października 2017 - 12:00
45. Dąb Kusowo 7 - 2 SSPN Malczkowo 14 października 2017 - 16:00
47. Szansa Siemianice 7 - 3 Smoki Podole Małe 14 października 2017 - 16:00
48. Diament II Trzebielino 2 - 1 Grab Grapice 15 października 2017 - 15:00
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (8) 
49. Grab Grapice 3 - 3 Victoria Słupsk 22 października 2017 - 14:00
50. Smoki Podole Małe 6 - 0 Diament II Trzebielino 22 października 2017 - 13:00
52. SSPN Malczkowo 1 - 1 KS Zaleskie 21 października 2017 - 16:00
53. Unia Korzybie 1 - 2 Dąb Kusowo 22 października 2017 - 14:00
54. Słupia Charnowo 1 - 2 Unison Machowino 22 października 2017 - 14:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
55. Victoria Słupsk 2 - 4 Unison Machowino 29 października 2017 - 14:00
56. Dąb Kusowo 0 - 3 Słupia Charnowo 29 października 2017 - 14:00
vo, zakończenie meczu przed upływem ustalonego czasu gry, ze względu na naruszenie nietykalności cielesnej zawodnika KS „Słupia” Charnowo przez kibica KS „Dąb” Kusowo
57. KS Zaleskie 1 - 4 Unia Korzybie 29 października 2017 - 14:00
58. Szansa Siemianice 2 - 0 SSPN Malczkowo 28 października 2017 - 16:00
60. Grab Grapice 0 - 5 Smoki Podole Małe 29 października 2017 - 14:00
Pauza: Diament II Trzebielino,
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
61. Smoki Podole Małe 6 - 7 Victoria Słupsk 5 listopada 2017 - 13:00
63. SSPN Malczkowo 11 - 2 Diament II Trzebielino 4 listopada 2017 - 15:00
64. Unia Korzybie 2 - 0 Szansa Siemianice 5 listopada 2017 - 14:00
65. Słupia Charnowo 1 - 0 KS Zaleskie 5 listopada 2017 - 14:00
66. Unison Machowino 2 - 4 Dąb Kusowo 5 listopada 2017 - 12:00
Pauza: Grab Grapice,
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
67. Victoria Słupsk 2 - 7 Dąb Kusowo 8 kwietnia 2018 - 15:00
68. Unison Machowino 8 - 1 KS Zaleskie 7 kwietnia 2018 - 16:00
69. Słupia Charnowo 4 - 2 Szansa Siemianice 8 kwietnia 2018 - 16:00
70. Unia Korzybie 3 - 0 Diament II Trzebielino 7 kwietnia 2018 - 16:00
71. SSPN Malczkowo 1 - 3 Grab Grapice 7 kwietnia 2018 - 17:00
Pauza: Smoki Podole Małe,
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (13) 
74. Smoki Podole Małe 0 - 1 SSPN Malczkowo 15 kwietnia 2018 - 13:00
75. Grab Grapice 1 - 5 Unia Korzybie 15 kwietnia 2018 - 14:00
76. Diament II Trzebielino 1 - 6 Słupia Charnowo 14 kwietnia 2018 - 11:00
77. Szansa Siemianice 0 - 4 Unison Machowino 14 kwietnia 2018 - 16:00
78. KS Zaleskie 2 - 3 Dąb Kusowo 15 kwietnia 2018 - 14:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (15) 
79. Victoria Słupsk 2 - 2 KS Zaleskie 22 kwietnia 2018 - 15:00
80. Dąb Kusowo 2 - 1 Szansa Siemianice 21 kwietnia 2018 - 16:00
81. Diament II Trzebielino 0 - 3 Unison Machowino 22 kwietnia 2018 - 11:30
82. Słupia Charnowo 9 - 0 Grab Grapice 22 kwietnia 2018 - 16:00
83. Unia Korzybie 5 - 1 Smoki Podole Małe 21 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: SSPN Malczkowo,
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (15) 
85. SSPN Malczkowo 5 - 0 Victoria Słupsk 28 kwietnia 2018 - 17:00
87. Smoki Podole Małe 2 - 4 Słupia Charnowo 29 kwietnia 2018 - 13:00
88. Grab Grapice 0 - 3 Unison Machowino 29 kwietnia 2018 - 14:00
89. Diament II Trzebielino 0 - 10 Dąb Kusowo 29 kwietnia 2018 - 12:30
vo, na boisku 0:10
90. Szansa Siemianice 5 - 0 KS Zaleskie 28 kwietnia 2018 - 16:00
Pauza: Unia Korzybie,
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (15) 
91. Victoria Słupsk 2 - 9 Szansa Siemianice 5 maja 2018 - 18:30
92. KS Zaleskie 3 - 0 Diament II Trzebielino 6 maja 2018 - 14:00
93. Dąb Kusowo 4 - 0 Grab Grapice 5 maja 2018 - 16:00
94. Unison Machowino 3 - 1 Smoki Podole Małe 5 maja 2018 - 17:00
96. Unia Korzybie 1 - 0 SSPN Malczkowo 5 maja 2018 - 16:00
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (20) 
97. Unia Korzybie 3 - 4 Victoria Słupsk 12 maja 2018 - 16:00
98. SSPN Malczkowo 6 - 3 Słupia Charnowo 12 maja 2018 - 17:00
100. Smoki Podole Małe 2 - 3 Dąb Kusowo 13 maja 2018 - 13:00
101. Grab Grapice 1 - 2 KS Zaleskie 13 maja 2018 - 14:00
102. Diament II Trzebielino 1 - 1 Szansa Siemianice 12 maja 2018 - 12:00
Pauza: Unison Machowino,
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (22) 
103. Victoria Słupsk 0 - 3 Diament II Trzebielino 20 maja 2018 - 15:00
vo, na boisku 4:1
104. Szansa Siemianice 3 - 2 Grab Grapice 19 maja 2018 - 16:00
105. KS Zaleskie 3 - 0 Smoki Podole Małe 20 maja 2018 - 14:00
vo, na boisku 3:2
107. Unison Machowino 3 - 1 SSPN Malczkowo 19 maja 2018 - 17:00
108. Słupia Charnowo 3 - 2 Unia Korzybie 20 maja 2018 - 16:00
Pauza: Dąb Kusowo,
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (17) 
109. Słupia Charnowo 10 - 0 Victoria Słupsk 27 maja 2018 - 16:00
110. Unia Korzybie 3 - 2 Unison Machowino 27 maja 2018 - 16:00
111. SSPN Malczkowo 1 - 4 Dąb Kusowo 26 maja 2018 - 17:00
113. Smoki Podole Małe 2 - 3 Szansa Siemianice 26 maja 2018 - 16:00
114. Grab Grapice 2 - 6 Diament II Trzebielino 25 maja 2018 - 18:30
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 20 - 30/31. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (25) 
115. Victoria Słupsk 3 - 2 Grab Grapice 31 maja 2018 - 15:00
116. Diament II Trzebielino 1 - 0 Smoki Podole Małe 30 maja 2018 - 17:00
118. KS Zaleskie 3 - 0 SSPN Malczkowo 31 maja 2018 - 14:00
vo
119. Dąb Kusowo 3 - 0 Unia Korzybie 31 maja 2018 - 16:00
vo
120. Unison Machowino 6 - 0 Słupia Charnowo 30 maja 2018 - 18:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 21 - 3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
121. Unison Machowino 3 - 1 Victoria Słupsk 3 czerwca 2018 - 14:00
122. Słupia Charnowo 0 - 2 Dąb Kusowo 3 czerwca 2018 - 16:00
123. Unia Korzybie 4 - 3 KS Zaleskie 3 czerwca 2018 - 16:00
124. SSPN Malczkowo 3 - 3 Szansa Siemianice 3 czerwca 2018 - 12:00
126. Smoki Podole Małe 2 - 2 Grab Grapice 3 czerwca 2018 - 13:00
Pauza: Diament II Trzebielino,
Kolejka 22 - 10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (25) 
127. Victoria Słupsk 1 - 5 Smoki Podole Małe 10 czerwca 2018 - 12:00
129. Diament II Trzebielino 3 - 1 SSPN Malczkowo 10 czerwca 2018 - 12:00
130. Szansa Siemianice 3 - 0 Unia Korzybie 10 czerwca 2018 - 12:00
vo, goście nie przyjechali
131. KS Zaleskie 3 - 5 Słupia Charnowo 10 czerwca 2018 - 12:00
132. Dąb Kusowo 5 - 1 Unison Machowino 9 czerwca 2018 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE