MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Karlikowo Sopot 26 71 23 2 1 129 - 19
2. Wybrzeże Gdańsk 26 61 20 1 5 156 - 47
3. Gryf Goręczyno 26 58 18 4 4 105 - 26
4. GKS II Sierakowice 26 50 15 5 6 80 - 40
5. Amigo Przyjaźń 26 44 12 8 6 62 - 43
6. KKS Koleczkowo 26 39 11 6 9 66 - 54
7. Zaspa Gdańsk 26 38 12 2 12 75 - 72 2 3 1 0 1 7 - 6
8. Słupia Sulęczyno 26 38 11 5 10 72 - 94 2 3 1 0 1 6 - 7
9. FC Gowidlino 26 31 9 4 13 54 - 78
10. Morena Gdańsk 26 27 8 3 15 64 - 103
11. GKS Żukowo 26 25 7 4 15 57 - 86
12. UKS Klukowo 26 13 3 4 19 36 - 127
13. Salos Gdańsk 26 12 4 0 22 38 - 150
14. Amator II Kiełpino (*) 26 14 4 2 20 27 - 82
Ostatni komentarz dodał Mirek57 26.06.2017, 09:30:37
* Amator II Kiełpino wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
1. GKS Żukowo 1 - 3 Wybrzeże Gdańsk 28 sierpnia 2016 - 11:00
2. Karlikowo Sopot 13 - 1 Morena Gdańsk 27 sierpnia 2016 - 17:00
3. UKS Klukowo 0 - 3 Amigo Przyjaźń 28 sierpnia 2016 - 11:00
vo, na boisku 0:2
4. GKS II Sierakowice 2 - 3 FC Gowidlino 28 sierpnia 2016 - 14:00
5. Gryf Goręczyno 1 - 1 Słupia Sulęczyno 27 sierpnia 2016 - 16:00
6. Salos Gdańsk 2 - 7 Zaspa Gdańsk 28 sierpnia 2016 - 13:00
7. Amator II Kiełpino 4 - 1 KKS Koleczkowo 28 sierpnia 2016 - 12:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (8) 
8. Wybrzeże Gdańsk 4 - 3 KKS Koleczkowo 4 września 2016 - 16:00
9. Zaspa Gdańsk 4 - 3 Amator II Kiełpino 4 września 2016 - 11:00
10. Słupia Sulęczyno 7 - 3 Salos Gdańsk 4 września 2016 - 12:30
11. FC Gowidlino 0 - 2 Gryf Goręczyno 3 września 2016 - 15:00
12. Amigo Przyjaźń 0 - 0 GKS II Sierakowice 3 września 2016 - 16:30
13. Morena Gdańsk 4 - 2 UKS Klukowo 4 września 2016 - 11:00
14. GKS Żukowo 0 - 7 Karlikowo Sopot 4 września 2016 - 11:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
15. Karlikowo Sopot 3 - 0 Wybrzeże Gdańsk 11 września 2016 - 17:30
vo, na boisku 0:4
16. UKS Klukowo 2 - 2 GKS Żukowo 11 września 2016 - 11:00
17. GKS II Sierakowice 4 - 1 Morena Gdańsk 11 września 2016 - 14:00
18. Gryf Goręczyno 3 - 3 Amigo Przyjaźń 10 września 2016 - 16:00
19. Salos Gdańsk 3 - 6 FC Gowidlino 10 września 2016 - 15:00
20. Amator II Kiełpino 2 - 2 Słupia Sulęczyno 11 września 2016 - 14:00
21. KKS Koleczkowo 3 - 1 Zaspa Gdańsk 10 września 2016 - 17:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
22. Wybrzeże Gdańsk 3 - 2 Zaspa Gdańsk 17 września 2016 - 11:00
23. Słupia Sulęczyno 4 - 1 KKS Koleczkowo 17 września 2016 - 16:00
24. FC Gowidlino 0 - 1 Amator II Kiełpino 18 września 2016 - 17:00
25. Amigo Przyjaźń 2 - 0 Salos Gdańsk 18 września 2016 - 13:00
26. Morena Gdańsk 2 - 4 Gryf Goręczyno 18 września 2016 - 11:00
27. GKS Żukowo 1 - 3 GKS II Sierakowice 18 września 2016 - 11:00
28. Karlikowo Sopot 6 - 0 UKS Klukowo 18 września 2016 - 13:30
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
29. UKS Klukowo 0 - 8 Wybrzeże Gdańsk 25 września 2016 - 11:00
30. GKS II Sierakowice 2 - 2 Karlikowo Sopot 24 września 2016 - 17:00
31. Gryf Goręczyno 3 - 0 GKS Żukowo 24 września 2016 - 16:00
vo, na boisku 3:1
32. Salos Gdańsk 2 - 7 Morena Gdańsk 24 września 2016 - 15:00
33. Amator II Kiełpino 2 - 4 Amigo Przyjaźń 25 września 2016 - 16:00
34. KKS Koleczkowo 2 - 2 FC Gowidlino 24 września 2016 - 17:00
35. Zaspa Gdańsk 1 - 4 Słupia Sulęczyno 25 września 2016 - 11:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
36. Wybrzeże Gdańsk 10 - 2 Słupia Sulęczyno 2 października 2016 - 15:30
37. FC Gowidlino 0 - 2 Zaspa Gdańsk 1 października 2016 - 16:00
38. Amigo Przyjaźń 3 - 0 KKS Koleczkowo 2 października 2016 - 13:00
39. Morena Gdańsk 4 - 1 Amator II Kiełpino 2 października 2016 - 12:00
40. GKS Żukowo 8 - 1 Salos Gdańsk 2 października 2016 - 11:00
41. Karlikowo Sopot 1 - 3 Gryf Goręczyno 2 października 2016 - 13:30
42. UKS Klukowo 2 - 6 GKS II Sierakowice 2 października 2016 - 11:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
43. GKS II Sierakowice 1 - 3 Wybrzeże Gdańsk 9 października 2016 - 14:00
44. Gryf Goręczyno 2 - 1 UKS Klukowo 8 października 2016 - 16:00
45. Salos Gdańsk 1 - 6 Karlikowo Sopot 9 października 2016 - 11:00
46. Amator II Kiełpino 3 - 1 GKS Żukowo 9 października 2016 - 14:00
47. KKS Koleczkowo 3 - 0 Morena Gdańsk 9 października 2016 - 11:00
48. Zaspa Gdańsk 2 - 1 Amigo Przyjaźń 9 października 2016 - 11:00
49. Słupia Sulęczyno 4 - 3 FC Gowidlino 9 października 2016 - 14:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Wybrzeże Gdańsk 9 - 2 FC Gowidlino 15 października 2016 - 11:00
51. Amigo Przyjaźń 1 - 1 Słupia Sulęczyno 16 października 2016 - 13:00
52. Morena Gdańsk 6 - 4 Zaspa Gdańsk 16 października 2016 - 11:00
53. GKS Żukowo 1 - 2 KKS Koleczkowo 16 października 2016 - 11:00
54. Karlikowo Sopot 5 - 0 Amator II Kiełpino 16 października 2016 - 13:30
55. UKS Klukowo 1 - 4 Salos Gdańsk 16 października 2016 - 11:00
56. GKS II Sierakowice 0 - 0 Gryf Goręczyno 15 października 2016 - 15:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Gryf Goręczyno 2 - 1 Wybrzeże Gdańsk 22 października 2016 - 15:00
58. Salos Gdańsk 1 - 6 GKS II Sierakowice 22 października 2016 - 15:00
59. Amator II Kiełpino 3 - 3 UKS Klukowo 23 października 2016 - 14:00
60. KKS Koleczkowo 4 - 8 Karlikowo Sopot 23 października 2016 - 11:00
61. Zaspa Gdańsk 6 - 4 GKS Żukowo 23 października 2016 - 11:00
62. Słupia Sulęczyno 5 - 4 Morena Gdańsk 23 października 2016 - 14:00
63. FC Gowidlino 1 - 4 Amigo Przyjaźń 22 października 2016 - 15:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
64. Wybrzeże Gdańsk 9 - 1 Amigo Przyjaźń 29 października 2016 - 11:00
65. Morena Gdańsk 5 - 0 FC Gowidlino 30 października 2016 - 11:00
66. GKS Żukowo 1 - 2 Słupia Sulęczyno 30 października 2016 - 15:00
67. Karlikowo Sopot 2 - 0 Zaspa Gdańsk 30 października 2016 - 13:30
68. UKS Klukowo 1 - 4 KKS Koleczkowo 30 października 2016 - 11:00
69. GKS II Sierakowice 6 - 0 Amator II Kiełpino 30 października 2016 - 14:00
70. Gryf Goręczyno 5 - 0 Salos Gdańsk 29 października 2016 - 14:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (10) 
71. Salos Gdańsk 3 - 13 Wybrzeże Gdańsk 6 listopada 2016 - 09:00
72. Amator II Kiełpino 0 - 3 Gryf Goręczyno 6 listopada 2016 - 14:00
73. KKS Koleczkowo 4 - 2 GKS II Sierakowice 6 listopada 2016 - 11:00
74. Zaspa Gdańsk 6 - 2 UKS Klukowo 6 listopada 2016 - 11:00
75. Słupia Sulęczyno 0 - 3 Karlikowo Sopot 6 listopada 2016 - 14:00
76. FC Gowidlino 6 - 1 GKS Żukowo 6 listopada 2016 - 11:00
77. Amigo Przyjaźń 1 - 1 Morena Gdańsk 6 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
78. Wybrzeże Gdańsk 7 - 1 Morena Gdańsk 11 listopada 2016 - 11:00
79. GKS Żukowo 1 - 1 Amigo Przyjaźń 13 listopada 2016 - 14:00
80. Karlikowo Sopot 6 - 0 FC Gowidlino 13 listopada 2016 - 13:30
81. UKS Klukowo 6 - 6 Słupia Sulęczyno 13 listopada 2016 - 11:00
82. GKS II Sierakowice 3 - 1 Zaspa Gdańsk 13 listopada 2016 - 14:00
83. Gryf Goręczyno 2 - 0 KKS Koleczkowo 12 listopada 2016 - 14:00
84. Salos Gdańsk 3 - 5 Amator II Kiełpino 12 listopada 2016 - 15:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
85. Amator II Kiełpino 3 - 7 Wybrzeże Gdańsk 19 listopada 2016 - 13:00
86. KKS Koleczkowo 6 - 0 Salos Gdańsk 19 listopada 2016 - 13:00
87. Zaspa Gdańsk 2 - 0 Gryf Goręczyno 20 listopada 2016 - 11:00
88. Słupia Sulęczyno 3 - 4 GKS II Sierakowice 20 listopada 2016 - 13:00
89. FC Gowidlino 3 - 1 UKS Klukowo 19 listopada 2016 - 14:00
90. Karlikowo Sopot 2 - 0 Amigo Przyjaźń 18 marca 2017 - 15:00
Przeniesione z dnia 20.11.2016 na tydzień przed rozpoczęciem rundy wiosennej 2016/17
91. Morena Gdańsk 2 - 4 GKS Żukowo 20 listopada 2016 - 16:00
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
92. Wybrzeże Gdańsk 8 - 4 GKS Żukowo 25 marca 2017 - 17:00
93. Morena Gdańsk 2 - 6 Karlikowo Sopot 26 marca 2017 - 17:00
94. Amigo Przyjaźń 3 - 0 UKS Klukowo 26 marca 2017 - 13:00
95. FC Gowidlino 0 - 4 GKS II Sierakowice 26 marca 2017 - 11:00
96. Słupia Sulęczyno 0 - 6 Gryf Goręczyno 26 marca 2017 - 14:00
97. Zaspa Gdańsk 6 - 0 Salos Gdańsk 26 marca 2017 - 11:00
vo, na boisku 6:3
98. KKS Koleczkowo 3 - 0 Amator II Kiełpino
Amator II Kiełpino wycofał się po rundzie jesiennej
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
99. KKS Koleczkowo 3 - 1 Wybrzeże Gdańsk 2 kwietnia 2017 - 11:00
100. Amator II Kiełpino 0 - 3 Zaspa Gdańsk
Amator II Kiełpino wycofał się po rundzie jesiennej
101. Salos Gdańsk 0 - 7 Słupia Sulęczyno 1 kwietnia 2017 - 14:30
vo, na boisku 1:7
102. Gryf Goręczyno 9 - 0 FC Gowidlino 1 kwietnia 2017 - 16:00
103. GKS II Sierakowice 4 - 3 Amigo Przyjaźń 2 kwietnia 2017 - 14:00
104. UKS Klukowo 2 - 2 Morena Gdańsk 2 kwietnia 2017 - 11:00
105. Karlikowo Sopot 3 - 0 GKS Żukowo 2 kwietnia 2017 - 13:30
goście nie przyjechali
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Wybrzeże Gdańsk 1 - 3 Karlikowo Sopot 8 kwietnia 2017 - 11:00
107. GKS Żukowo 3 - 0 UKS Klukowo 9 kwietnia 2017 - 11:00
108. Morena Gdańsk 1 - 1 GKS II Sierakowice 9 kwietnia 2017 - 17:00
109. Amigo Przyjaźń 1 - 1 Gryf Goręczyno 9 kwietnia 2017 - 13:00
110. FC Gowidlino 3 - 0 Salos Gdańsk 9 kwietnia 2017 - 11:00
vo, na boisku 2:4
111. Słupia Sulęczyno 3 - 0 Amator II Kiełpino
Amator II Kiełpino wycofał się po rundzie jesiennej
112. Zaspa Gdańsk 3 - 3 KKS Koleczkowo 9 kwietnia 2017 - 11:00
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
113. Zaspa Gdańsk 2 - 6 Wybrzeże Gdańsk 15 kwietnia 2017 - 11:00
114. KKS Koleczkowo 3 - 3 Słupia Sulęczyno 12 kwietnia 2017 - 16:00
115. Amator II Kiełpino 0 - 3 FC Gowidlino
116. Salos Gdańsk 2 - 3 Amigo Przyjaźń 15 kwietnia 2017 - 13:00
117. Gryf Goręczyno 9 - 2 Morena Gdańsk 15 kwietnia 2017 - 16:00
118. GKS II Sierakowice 4 - 1 GKS Żukowo 15 kwietnia 2017 - 17:00
119. UKS Klukowo 0 - 4 Karlikowo Sopot 12 kwietnia 2017 - 17:30
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
120. Wybrzeże Gdańsk 11 - 0 UKS Klukowo 22 kwietnia 2017 - 11:00
vo, na boisku 11:3
121. Karlikowo Sopot 3 - 0 GKS II Sierakowice 22 kwietnia 2017 - 17:00
122. GKS Żukowo 1 - 8 Gryf Goręczyno 23 kwietnia 2017 - 11:00
123. Morena Gdańsk 1 - 0 Salos Gdańsk 23 kwietnia 2017 - 11:00
124. Amigo Przyjaźń 3 - 0 Amator II Kiełpino
125. FC Gowidlino 2 - 2 KKS Koleczkowo 23 kwietnia 2017 - 11:00
126. Słupia Sulęczyno 2 - 6 Zaspa Gdańsk 23 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Słupia Sulęczyno 1 - 13 Wybrzeże Gdańsk 30 kwietnia 2017 - 14:00
128. Zaspa Gdańsk 4 - 0 FC Gowidlino 30 kwietnia 2017 - 11:00
129. KKS Koleczkowo 2 - 3 Amigo Przyjaźń 30 kwietnia 2017 - 11:00
130. Amator II Kiełpino 0 - 3 Morena Gdańsk
131. Salos Gdańsk 0 - 4 GKS Żukowo 29 kwietnia 2017 - 14:30
vo, na boisku 1:4
132. Gryf Goręczyno 0 - 3 Karlikowo Sopot 30 kwietnia 2017 - 16:00
133. GKS II Sierakowice 11 - 0 UKS Klukowo 30 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
134. Wybrzeże Gdańsk 4 - 3 GKS II Sierakowice 6 maja 2017 - 11:00
135. UKS Klukowo 0 - 17 Gryf Goręczyno 7 maja 2017 - 11:00
136. Karlikowo Sopot 11 - 0 Salos Gdańsk 6 maja 2017 - 15:30
137. GKS Żukowo 3 - 0 Amator II Kiełpino
138. Morena Gdańsk 0 - 6 KKS Koleczkowo 7 maja 2017 - 17:00
139. Amigo Przyjaźń 1 - 1 Zaspa Gdańsk 7 maja 2017 - 13:00
140. FC Gowidlino 1 - 2 Słupia Sulęczyno 7 maja 2017 - 11:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. FC Gowidlino 3 - 2 Wybrzeże Gdańsk 14 maja 2017 - 11:00
142. Słupia Sulęczyno 1 - 5 Amigo Przyjaźń 14 maja 2017 - 14:00
143. Zaspa Gdańsk 4 - 3 Morena Gdańsk 14 maja 2017 - 11:00
144. KKS Koleczkowo 1 - 1 GKS Żukowo 13 maja 2017 - 17:00
145. Amator II Kiełpino 0 - 3 Karlikowo Sopot
146. Salos Gdańsk 4 - 3 UKS Klukowo 13 maja 2017 - 13:00
147. Gryf Goręczyno 3 - 1 GKS II Sierakowice 13 maja 2017 - 16:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Wybrzeże Gdańsk 2 - 1 Gryf Goręczyno 20 maja 2017 - 11:00
149. GKS II Sierakowice 3 - 0 Salos Gdańsk 20 maja 2017 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
150. UKS Klukowo 3 - 0 Amator II Kiełpino
151. Karlikowo Sopot 4 - 1 KKS Koleczkowo 20 maja 2017 - 15:30
152. GKS Żukowo 4 - 1 Zaspa Gdańsk 21 maja 2017 - 11:00
153. Morena Gdańsk 4 - 1 Słupia Sulęczyno 21 maja 2017 - 11:00
154. Amigo Przyjaźń 2 - 3 FC Gowidlino 21 maja 2017 - 13:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Amigo Przyjaźń 1 - 1 Wybrzeże Gdańsk 27 maja 2017 - 17:00
156. FC Gowidlino 5 - 2 Morena Gdańsk 28 maja 2017 - 11:00
157. Słupia Sulęczyno 6 - 2 GKS Żukowo 28 maja 2017 - 14:00
158. Zaspa Gdańsk 1 - 8 Karlikowo Sopot 28 maja 2017 - 11:00
159. KKS Koleczkowo 5 - 0 UKS Klukowo 28 maja 2017 - 11:00
160. Amator II Kiełpino 0 - 3 GKS II Sierakowice
161. Salos Gdańsk 3 - 14 Gryf Goręczyno 28 maja 2017 - 11:00
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Wybrzeże Gdańsk 16 - 0 Salos Gdańsk 3 czerwca 2017 - 11:00
163. Gryf Goręczyno 3 - 0 Amator II Kiełpino
164. GKS II Sierakowice 2 - 2 KKS Koleczkowo 3 czerwca 2017 - 17:00
165. UKS Klukowo 5 - 4 Zaspa Gdańsk 4 czerwca 2017 - 11:00
166. Karlikowo Sopot 12 - 0 Słupia Sulęczyno 3 czerwca 2017 - 15:00
167. GKS Żukowo 5 - 5 FC Gowidlino 4 czerwca 2017 - 11:00
168. Morena Gdańsk 2 - 5 Amigo Przyjaźń 4 czerwca 2017 - 12:00
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (6) 
169. Morena Gdańsk 2 - 11 Wybrzeże Gdańsk 11 czerwca 2017 - 13:30
170. Amigo Przyjaźń 7 - 1 GKS Żukowo 11 czerwca 2017 - 13:00
171. FC Gowidlino 2 - 2 Karlikowo Sopot 11 czerwca 2017 - 11:00
172. Słupia Sulęczyno 5 - 0 UKS Klukowo 11 czerwca 2017 - 14:00
vo
173. Zaspa Gdańsk 2 - 3 GKS II Sierakowice 11 czerwca 2017 - 11:00
174. KKS Koleczkowo 2 - 0 Gryf Goręczyno 10 czerwca 2017 - 17:00
175. Amator II Kiełpino 0 - 3 Salos Gdańsk
Kolejka 26 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Wybrzeże Gdańsk 3 - 0 Amator II Kiełpino
177. Salos Gdańsk 3 - 0 KKS Koleczkowo 18 czerwca 2017 - 17:00
vo, na boisku 0:6
178. Gryf Goręczyno 4 - 0 Zaspa Gdańsk 18 czerwca 2017 - 17:00
179. GKS II Sierakowice 2 - 0 Słupia Sulęczyno 18 czerwca 2017 - 17:00
180. UKS Klukowo 2 - 1 FC Gowidlino 18 czerwca 2017 - 17:00
181. Amigo Przyjaźń 1 - 3 Karlikowo Sopot 18 czerwca 2017 - 17:00
182. GKS Żukowo 3 - 2 Morena Gdańsk 18 czerwca 2017 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE