MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2016/2017



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Bożepole Wielkie 26 64 20 4 2 120 - 29
2. Arka Prusewo 26 57 18 3 5 100 - 52
3. GOSRiT II Luzino 26 52 16 4 6 109 - 48
4. Barka Łebno 26 48 15 3 8 105 - 73
5. Huragan Smolno 26 47 14 5 7 89 - 55
6. Puma Darżlubie 26 40 12 4 10 68 - 62
7. OKS Janowo 26 39 12 3 11 74 - 61
8. Klif Chłapowo 26 38 12 2 12 99 - 97
9. Ajax Leśniewo 26 37 11 4 11 59 - 65
10. Relaks Mechowo 26 26 8 2 16 44 - 103
11. Zryw Sławoszyno 26 22 7 1 18 46 - 116 4 9 3 0 1 12 - 7
12. Norda Karwia 26 22 7 1 18 56 - 110 4 6 2 0 2 9 - 12
13. Sokół Strzelno 26 22 6 4 16 62 - 102 4 3 1 0 3 10 - 12
14. GKS Linia (*) 26 8 2 2 22 22 - 86
Ostatni komentarz dodał maka165 18.06.2017, 22:33:54
* GKS Linia wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
1. OKS Janowo 2 - 2 Puma Darżlubie 27 sierpnia 2016 - 15:00
2. Sokół Strzelno 2 - 2 Ajax Leśniewo 28 sierpnia 2016 - 15:00
3. Klif Chłapowo 3 - 6 Arka Prusewo 28 sierpnia 2016 - 14:00
4. Relaks Mechowo 0 - 6 Barka Łebno 28 sierpnia 2016 - 13:00
vo, na boisku 0:6, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa z sezonu 2015/16)
5. GOSRiT II Luzino 0 - 0 Huragan Smolno 28 sierpnia 2016 - 14:00
6. GKS Linia 0 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 27 sierpnia 2016 - 17:00
7. Norda Karwia 1 - 4 Zryw Sławoszyno 27 sierpnia 2016 - 18:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
8. Puma Darżlubie 4 - 3 Zryw Sławoszyno 4 września 2016 - 13:00
9. Sokół Bożepole Wielkie 12 - 1 Norda Karwia 3 września 2016 - 16:00
10. Huragan Smolno 5 - 1 GKS Linia 4 września 2016 - 15:00
11. Barka Łebno 3 - 1 GOSRiT II Luzino 4 września 2016 - 13:00
12. Arka Prusewo 3 - 0 Relaks Mechowo 3 września 2016 - 17:30
goście nie dojechali
13. Ajax Leśniewo 1 - 0 Klif Chłapowo 4 września 2016 - 14:00
14. OKS Janowo 8 - 5 Sokół Strzelno 3 września 2016 - 15:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
15. Sokół Strzelno 3 - 2 Puma Darżlubie 11 września 2016 - 15:00
16. Klif Chłapowo 3 - 2 OKS Janowo 11 września 2016 - 14:00
17. Relaks Mechowo 2 - 6 Ajax Leśniewo 11 września 2016 - 13:00
18. GOSRiT II Luzino 1 - 4 Arka Prusewo 11 września 2016 - 11:00
19. GKS Linia 2 - 5 Barka Łebno 10 września 2016 - 17:00
20. Norda Karwia 4 - 5 Huragan Smolno 10 września 2016 - 17:00
21. Zryw Sławoszyno 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 10 września 2016 - 17:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (7) 
22. Puma Darżlubie 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 18 września 2016 - 13:00
23. Huragan Smolno 7 - 0 Zryw Sławoszyno 18 września 2016 - 16:00
24. Barka Łebno 9 - 2 Norda Karwia 18 września 2016 - 13:00
25. Arka Prusewo 5 - 1 GKS Linia 18 września 2016 - 14:00
26. Ajax Leśniewo 2 - 5 GOSRiT II Luzino 18 września 2016 - 14:00
27. OKS Janowo 4 - 0 Relaks Mechowo 17 września 2016 - 15:00
28. Sokół Strzelno 1 - 2 Klif Chłapowo 18 września 2016 - 15:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
29. Klif Chłapowo 5 - 0 Puma Darżlubie 25 września 2016 - 14:00
30. Relaks Mechowo 6 - 1 Sokół Strzelno 25 września 2016 - 13:00
31. GOSRiT II Luzino 3 - 0 OKS Janowo 24 września 2016 - 15:00
vo, na boisku 1-3
32. GKS Linia 0 - 2 Ajax Leśniewo 24 września 2016 - 17:00
33. Norda Karwia 3 - 2 Arka Prusewo 24 września 2016 - 16:00
34. Zryw Sławoszyno 2 - 3 Barka Łebno 25 września 2016 - 13:00
35. Sokół Bożepole Wielkie 5 - 1 Huragan Smolno 24 września 2016 - 16:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
36. Puma Darżlubie 4 - 2 Huragan Smolno 2 października 2016 - 13:00
37. Barka Łebno 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 2 października 2016 - 13:00
38. Arka Prusewo 7 - 3 Zryw Sławoszyno 2 października 2016 - 14:00
39. Ajax Leśniewo 4 - 4 Norda Karwia 2 października 2016 - 14:00
40. OKS Janowo - - - GKS Linia 1 października 2016 - 15:00
obustronny vo, na boisku 3:1
41. Sokół Strzelno 4 - 4 GOSRiT II Luzino 2 października 2016 - 15:00
42. Klif Chłapowo 1 - 2 Relaks Mechowo 2 października 2016 - 14:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (4) 
43. Relaks Mechowo 1 - 7 Puma Darżlubie 9 października 2016 - 13:00
44. GOSRiT II Luzino 9 - 4 Klif Chłapowo 9 października 2016 - 11:00
45. GKS Linia 2 - 2 Sokół Strzelno 9 października 2016 - 14:00
46. Norda Karwia 3 - 0 OKS Janowo 8 października 2016 - 16:00
vo, na boisku 2:1
47. Zryw Sławoszyno 1 - 2 Ajax Leśniewo 9 października 2016 - 13:00
48. Sokół Bożepole Wielkie 5 - 1 Arka Prusewo 8 października 2016 - 16:00
49. Huragan Smolno 1 - 1 Barka Łebno 9 października 2016 - 15:00
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (2) 
50. Puma Darżlubie 5 - 3 Barka Łebno 16 października 2016 - 13:00
51. Arka Prusewo 1 - 6 Huragan Smolno 16 października 2016 - 13:00
52. Ajax Leśniewo 0 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 16 października 2016 - 14:00
53. OKS Janowo 0 - 3 Zryw Sławoszyno 15 października 2016 - 15:00
vo, na boisku 5:0
54. Sokół Strzelno 2 - 3 Norda Karwia 16 października 2016 - 15:00
55. Klif Chłapowo 8 - 1 GKS Linia 16 października 2016 - 14:00
56. Relaks Mechowo 3 - 4 GOSRiT II Luzino 16 października 2016 - 13:00
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
57. GOSRiT II Luzino 4 - 1 Puma Darżlubie 22 października 2016 - 15:00
58. GKS Linia 6 - 2 Relaks Mechowo 23 października 2016 - 14:00
59. Norda Karwia 3 - 7 Klif Chłapowo 22 października 2016 - 15:00
60. Zryw Sławoszyno 4 - 3 Sokół Strzelno 23 października 2016 - 13:00
61. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 1 OKS Janowo 22 października 2016 - 15:00
62. Huragan Smolno 3 - 2 Ajax Leśniewo 23 października 2016 - 15:00
63. Barka Łebno 4 - 4 Arka Prusewo 23 października 2016 - 13:00
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
64. Puma Darżlubie 1 - 2 Arka Prusewo 30 października 2016 - 13:00
65. Ajax Leśniewo 1 - 2 Barka Łebno 30 października 2016 - 14:00
66. OKS Janowo 0 - 1 Huragan Smolno 29 października 2016 - 14:30
67. Sokół Strzelno 1 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 30 października 2016 - 13:00
68. Klif Chłapowo 4 - 1 Zryw Sławoszyno 30 października 2016 - 14:00
69. Relaks Mechowo 6 - 4 Norda Karwia 30 października 2016 - 13:00
70. GOSRiT II Luzino 5 - 2 GKS Linia 30 października 2016 - 11:00
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
71. GKS Linia 2 - 2 Puma Darżlubie 5 listopada 2016 - 15:00
72. Norda Karwia 1 - 5 GOSRiT II Luzino 5 listopada 2016 - 14:00
73. Zryw Sławoszyno 0 - 1 Relaks Mechowo 6 listopada 2016 - 13:00
74. Sokół Bożepole Wielkie 13 - 1 Klif Chłapowo 5 listopada 2016 - 14:00
75. Huragan Smolno 5 - 2 Sokół Strzelno 6 listopada 2016 - 13:00
76. Barka Łebno 3 - 4 OKS Janowo 6 listopada 2016 - 13:00
77. Arka Prusewo 6 - 1 Ajax Leśniewo 6 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (3) 
78. Puma Darżlubie 1 - 3 Ajax Leśniewo 13 listopada 2016 - 13:00
79. OKS Janowo 6 - 2 Arka Prusewo 12 listopada 2016 - 13:30
80. Sokół Strzelno 1 - 6 Barka Łebno 13 listopada 2016 - 14:00
81. Klif Chłapowo 3 - 3 Huragan Smolno 13 listopada 2016 - 14:00
82. Sokół Bożepole Wielkie 7 - 1 Relaks Mechowo 27 listopada 2016 - 13:00
nie odbył się w pierwotnym terminie (13 listopad 13:00)
83. GOSRiT II Luzino 10 - 2 Zryw Sławoszyno 12 listopada 2016 - 14:00
84. GKS Linia 3 - 1 Norda Karwia 12 listopada 2016 - 15:00
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (6) 
85. Norda Karwia 1 - 3 Puma Darżlubie 19 listopada 2016 - 14:00
86. Zryw Sławoszyno 3 - 2 GKS Linia 20 listopada 2016 - 13:00
87. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 0 GOSRiT II Luzino 19 listopada 2016 - 14:00
88. Huragan Smolno 2 - 0 Relaks Mechowo 20 listopada 2016 - 13:00
89. Barka Łebno 4 - 1 Klif Chłapowo 20 listopada 2016 - 13:00
90. Arka Prusewo 4 - 1 Sokół Strzelno 20 listopada 2016 - 13:00
91. Ajax Leśniewo 3 - 0 OKS Janowo 20 listopada 2016 - 14:00
vo, na boisku 3:$
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (4) 
92. Puma Darżlubie 2 - 5 OKS Janowo 26 marca 2017 - 13:00
93. Ajax Leśniewo 6 - 1 Sokół Strzelno 26 marca 2017 - 14:00
94. Arka Prusewo 7 - 3 Klif Chłapowo 26 marca 2017 - 17:00
95. Barka Łebno 8 - 0 Relaks Mechowo 26 marca 2017 - 13:00
vo, na boisku 8:0
96. Huragan Smolno 3 - 3 GOSRiT II Luzino 26 marca 2017 - 12:00
97. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 GKS Linia
98. Zryw Sławoszyno 1 - 3 Norda Karwia 26 marca 2017 - 13:00
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
99. Zryw Sławoszyno 3 - 4 Puma Darżlubie 1 kwietnia 2017 - 17:00
100. Norda Karwia 3 - 5 Sokół Bożepole Wielkie 2 kwietnia 2017 - 15:00
101. GKS Linia 0 - 3 Huragan Smolno
102. GOSRiT II Luzino 2 - 2 Barka Łebno 2 kwietnia 2017 - 11:00
103. Relaks Mechowo 0 - 3 Arka Prusewo 2 kwietnia 2017 - 13:00
vo, na boisku 1:2
104. Klif Chłapowo 4 - 4 Ajax Leśniewo 2 kwietnia 2017 - 14:00
105. Sokół Strzelno 3 - 6 OKS Janowo 2 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Puma Darżlubie 4 - 1 Sokół Strzelno 9 kwietnia 2017 - 13:00
107. OKS Janowo 8 - 3 Klif Chłapowo 8 kwietnia 2017 - 15:30
108. Ajax Leśniewo 0 - 1 Relaks Mechowo 9 kwietnia 2017 - 14:00
109. Arka Prusewo 4 - 1 GOSRiT II Luzino 9 kwietnia 2017 - 17:00
110. Barka Łebno 3 - 0 GKS Linia
111. Huragan Smolno 5 - 0 Norda Karwia 9 kwietnia 2017 - 12:00
112. Sokół Bożepole Wielkie 14 - 1 Zryw Sławoszyno 8 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
113. Sokół Bożepole Wielkie 4 - 1 Puma Darżlubie 12 kwietnia 2017 - 17:00
114. Zryw Sławoszyno 2 - 9 Huragan Smolno 12 kwietnia 2017 - 17:00
115. Norda Karwia 1 - 4 Barka Łebno 12 kwietnia 2017 - 17:00
116. GKS Linia 0 - 3 Arka Prusewo
117. GOSRiT II Luzino 7 - 2 Ajax Leśniewo 15 kwietnia 2017 - 14:00
118. Relaks Mechowo 3 - 0 OKS Janowo 12 kwietnia 2017 - 17:00
vo, brak aktualnych badań lekarskich
119. Klif Chłapowo 3 - 5 Sokół Strzelno 12 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
120. Puma Darżlubie 5 - 2 Klif Chłapowo 23 kwietnia 2017 - 13:00
121. Sokół Strzelno 2 - 2 Relaks Mechowo 23 kwietnia 2017 - 15:00
122. OKS Janowo 0 - 5 GOSRiT II Luzino 22 kwietnia 2017 - 15:30
123. Ajax Leśniewo 3 - 0 GKS Linia
124. Arka Prusewo 2 - 1 Norda Karwia 23 kwietnia 2017 - 17:00
125. Barka Łebno 19 - 0 Zryw Sławoszyno 23 kwietnia 2017 - 13:00
126. Huragan Smolno 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 23 kwietnia 2017 - 12:00
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Huragan Smolno 3 - 2 Puma Darżlubie 30 kwietnia 2017 - 12:00
128. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 1 Barka Łebno 29 kwietnia 2017 - 15:00
129. Zryw Sławoszyno 0 - 7 Arka Prusewo 29 kwietnia 2017 - 17:00
130. Norda Karwia 2 - 1 Ajax Leśniewo 29 kwietnia 2017 - 17:00
131. GKS Linia 0 - 3 OKS Janowo
132. GOSRiT II Luzino 9 - 1 Sokół Strzelno 30 kwietnia 2017 - 11:00
133. Relaks Mechowo 4 - 3 Klif Chłapowo 30 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
134. Puma Darżlubie 3 - 1 Relaks Mechowo 7 maja 2017 - 13:00
135. Klif Chłapowo 2 - 6 GOSRiT II Luzino 7 maja 2017 - 14:00
136. Sokół Strzelno 3 - 0 GKS Linia
137. OKS Janowo 6 - 3 Norda Karwia 6 maja 2017 - 15:30
138. Ajax Leśniewo 5 - 1 Zryw Sławoszyno 7 maja 2017 - 14:00
139. Arka Prusewo 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 7 maja 2017 - 17:00
140. Barka Łebno 7 - 5 Huragan Smolno 7 maja 2017 - 13:00
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
141. Barka Łebno 6 - 2 Puma Darżlubie 14 maja 2017 - 13:00
142. Huragan Smolno 0 - 3 Arka Prusewo 14 maja 2017 - 12:00
143. Sokół Bożepole Wielkie 6 - 1 Ajax Leśniewo 13 maja 2017 - 15:00
144. Zryw Sławoszyno 3 - 0 OKS Janowo 13 maja 2017 - 17:00
145. Norda Karwia 2 - 5 Sokół Strzelno 13 maja 2017 - 17:00
146. GKS Linia 0 - 3 Klif Chłapowo
147. GOSRiT II Luzino 8 - 0 Relaks Mechowo 14 maja 2017 - 11:00
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
148. Puma Darżlubie 3 - 1 GOSRiT II Luzino 21 maja 2017 - 13:00
149. Relaks Mechowo 3 - 0 GKS Linia
150. Klif Chłapowo 4 - 3 Norda Karwia 21 maja 2017 - 14:00
151. Sokół Strzelno 0 - 3 Zryw Sławoszyno 20 maja 2017 - 17:00
vo, na boisku 3:2
152. OKS Janowo 1 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 20 maja 2017 - 15:30
153. Ajax Leśniewo 3 - 3 Huragan Smolno 21 maja 2017 - 14:00
154. Arka Prusewo 7 - 0 Barka Łebno 21 maja 2017 - 13:00
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
155. Arka Prusewo 2 - 2 Puma Darżlubie 28 maja 2017 - 15:00
156. Barka Łebno 0 - 3 Ajax Leśniewo 27 maja 2017 - 15:00
vo, na boisku 5:2
157. Huragan Smolno 2 - 3 OKS Janowo 28 maja 2017 - 12:00
158. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 0 Sokół Strzelno 27 maja 2017 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
159. Zryw Sławoszyno 0 - 3 Klif Chłapowo 27 maja 2017 - 17:00
160. Norda Karwia 4 - 3 Relaks Mechowo 27 maja 2017 - 17:00
161. GKS Linia 0 - 3 GOSRiT II Luzino
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (5) 
162. Puma Darżlubie 3 - 0 GKS Linia
163. GOSRiT II Luzino 9 - 0 Norda Karwia 4 czerwca 2017 - 11:00
164. Relaks Mechowo 3 - 3 Zryw Sławoszyno 4 czerwca 2017 - 13:00
165. Klif Chłapowo 7 - 6 Sokół Bożepole Wielkie 4 czerwca 2017 - 14:00
166. Sokół Strzelno 4 - 2 Huragan Smolno 4 czerwca 2017 - 15:00
167. OKS Janowo 6 - 1 Barka Łebno 3 czerwca 2017 - 15:30
168. Ajax Leśniewo 0 - 3 Arka Prusewo 4 czerwca 2017 - 14:00
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
169. Ajax Leśniewo 2 - 1 Puma Darżlubie 11 czerwca 2017 - 14:00
170. Arka Prusewo 3 - 0 OKS Janowo 10 czerwca 2017 - 18:00
vo, goście nie przyjechali
171. Barka Łebno 3 - 1 Sokół Strzelno 11 czerwca 2017 - 13:00
172. Huragan Smolno 1 - 3 Klif Chłapowo 11 czerwca 2017 - 12:00
173. Relaks Mechowo 0 - 9 Sokół Bożepole Wielkie 11 czerwca 2017 - 13:00
vo, na boisku 2:9
174. Zryw Sławoszyno 0 - 3 GOSRiT II Luzino 10 czerwca 2017 - 17:00
175. Norda Karwia 3 - 0 GKS Linia
Kolejka 26 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
176. Puma Darżlubie 3 - 0 Norda Karwia 14 czerwca 2017 - 18:00
177. GKS Linia 0 - 3 Zryw Sławoszyno
178. GOSRiT II Luzino 1 - 4 Sokół Bożepole Wielkie 18 czerwca 2017 - 17:00
179. Relaks Mechowo 0 - 9 Huragan Smolno 17 czerwca 2017 - 17:00
180. Klif Chłapowo 17 - 2 Barka Łebno 18 czerwca 2017 - 17:00
181. Sokół Strzelno 8 - 7 Arka Prusewo 18 czerwca 2017 - 17:00
182. OKS Janowo 9 - 0 Ajax Leśniewo 18 czerwca 2017 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE