Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (56) |
Koral Maszewo |
0 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
28 sierpnia 2016
28.08 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
5 - 0 |
Zenit Redkowice |
28 sierpnia 2016
28.08 - 15:00 |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
28 sierpnia 2016
28.08 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 0 |
KS Damnica |
28 sierpnia 2016
28.08 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
27 sierpnia 2016
27.08 - 17:00 |
Granit Kończewo |
4 - 1 |
Echo Biesowice |
28 sierpnia 2016
28.08 - 13:00 |
Barton Barcino |
2 - 0 |
Unia Korzybie |
28 sierpnia 2016
28.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 3/4. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (24) |
Sokół Szczypkowice |
5 - 1 |
Unia Korzybie |
4 września 2016
4.09 - 12:00 |
Echo Biesowice |
2 - 2 |
Barton Barcino |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 0 |
Granit Kończewo |
4 września 2016
4.09 - 17:00 |
KS Damnica |
5 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
4 września 2016
4.09 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 2 |
Błękitni Główczyce |
3 września 2016
3.09 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 1 |
KS Włynkówko |
4 września 2016
4.09 - 14:00 |
Koral Maszewo |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
4 września 2016
4.09 - 12:00 |
Kolejka 3 - 10/11. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Rowokół Smołdzino |
3 - 2 |
Sokół Szczypkowice |
11 września 2016
11.09 - 15:00 |
KS Włynkówko |
3 - 0 |
Koral Maszewo |
11 września 2016
11.09 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 2 |
Zenit Redkowice |
11 września 2016
11.09 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 0 |
Polonez Bobrowniki |
10 września 2016
10.09 - 17:00 |
Granit Kończewo |
5 - 0 |
KS Damnica |
11 września 2016
11.09 - 13:00 |
Barton Barcino |
2 - 6 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
11 września 2016
11.09 - 11:00 |
Unia Korzybie |
1 - 9 |
Echo Biesowice |
11 września 2016
11.09 - 14:00 |
Kolejka 4 - 17/18. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Sokół Szczypkowice |
3 - 4 |
Echo Biesowice |
18 września 2016
18.09 - 12:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 0 |
Unia Korzybie |
18 września 2016
18.09 - 17:00 |
KS Damnica |
1 - 1 |
Barton Barcino |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Granit Kończewo |
1 - 1 |
Polonez Bobrowniki |
14 września 2016
14.09 - 17:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
17 września 2016
17.09 - 16:00 |
Koral Maszewo |
1 - 5 |
Błękitni Główczyce |
18 września 2016
18.09 - 11:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
KS Włynkówko |
18 września 2016
18.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 24/25. września 2016 [szczegóły] | Komentarze (12) |
KS Włynkówko |
3 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
vo, na boisku 2:0 |
Błękitni Główczyce |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
25 września 2016
25.09 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Koral Maszewo |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Granit Kończewo |
2 - 0 |
Zenit Redkowice |
25 września 2016
25.09 - 13:00 |
Barton Barcino |
0 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
25 września 2016
25.09 - 11:00 |
Nie uprawniony zawodnik w drużynie gospodarzy (na boisku 6:1) |
Unia Korzybie |
0 - 5 |
KS Damnica |
25 września 2016
25.09 - 14:00 |
Echo Biesowice |
2 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
24 września 2016
24.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 1/2. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Sokół Szczypkowice |
1 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 października 2016
2.10 - 12:00 |
KS Damnica |
1 - 4 |
Echo Biesowice |
2 października 2016
2.10 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 2 |
Unia Korzybie |
1 października 2016
1.10 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
4 - 1 |
Barton Barcino |
2 października 2016
2.10 - 14:00 |
Koral Maszewo |
1 - 0 |
Granit Kończewo |
2 października 2016
2.10 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
4 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
2 października 2016
2.10 - 13:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Błękitni Główczyce |
1 października 2016
1.10 - 13:00 |
Kolejka 7 - 8/9. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
9 października 2016
9.10 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 2 |
KS Włynkówko |
8 października 2016
8.10 - 15:00 |
Granit Kończewo |
5 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
9 października 2016
9.10 - 13:00 |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Koral Maszewo |
9 października 2016
9.10 - 11:00 |
Unia Korzybie |
0 - 3 |
Zenit Redkowice |
9 października 2016
9.10 - 14:00 |
Echo Biesowice |
2 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
8 października 2016
8.10 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 3 |
KS Damnica |
9 października 2016
9.10 - 16:00 |
Kolejka 8 - 15/16. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (34) |
Sokół Szczypkowice |
5 - 1 |
KS Damnica |
16 października 2016
16.10 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
2 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
15 października 2016
15.10 - 15:00 |
Zenit Redkowice |
3 - 1 |
Echo Biesowice |
16 października 2016
16.10 - 10:30 |
Koral Maszewo |
7 - 1 |
Unia Korzybie |
16 października 2016
16.10 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
4 - 0 |
Barton Barcino |
16 października 2016
16.10 - 12:00 |
KS Włynkówko |
2 - 0 |
Granit Kończewo |
15 października 2016
15.10 - 16:00 |
Błękitni Główczyce |
4 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
16 października 2016
16.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 22/23. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Chrobry Charbrowo |
3 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
Granit Kończewo |
4 - 3 |
Błękitni Główczyce |
23 października 2016
23.10 - 13:00 |
Barton Barcino |
4 - 2 |
KS Włynkówko |
23 października 2016
23.10 - 11:00 |
Unia Korzybie |
1 - 8 |
Rowokół Smołdzino |
23 października 2016
23.10 - 14:00 |
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Koral Maszewo |
22 października 2016
22.10 - 15:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 3 |
Zenit Redkowice |
23 października 2016
23.10 - 15:00 |
KS Damnica |
2 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
23 października 2016
23.10 - 15:00 |
Kolejka 10 - 29/30. października 2016 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Sokół Szczypkowice |
5 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
30 października 2016
30.10 - 12:00 |
Zenit Redkowice |
2 - 0 |
KS Damnica |
29 października 2016
29.10 - 15:00 |
Koral Maszewo |
1 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
30 października 2016
30.10 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 1 |
Echo Biesowice |
30 października 2016
30.10 - 12:00 |
KS Włynkówko |
5 - 3 |
Unia Korzybie |
29 października 2016
29.10 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 0 |
Barton Barcino |
30 października 2016
30.10 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 0 |
Granit Kończewo |
29 października 2016
29.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Granit Kończewo |
1 - 4 |
Sokół Szczypkowice |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
Barton Barcino |
3 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
6 listopada 2016
6.11 - 11:00 |
Unia Korzybie |
5 - 8 |
Błękitni Główczyce |
6 listopada 2016
6.11 - 14:00 |
Echo Biesowice |
3 - 1 |
KS Włynkówko |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
8 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
6 listopada 2016
6.11 - 13:00 |
KS Damnica |
8 - 2 |
Koral Maszewo |
5 listopada 2016
5.11 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 0 |
Zenit Redkowice |
5 listopada 2016
5.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Sokół Szczypkowice |
3 - 1 |
Zenit Redkowice |
13 listopada 2016
13.11 - 12:00 |
Koral Maszewo |
1 - 5 |
Polonez Bobrowniki |
13 listopada 2016
13.11 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 3 |
KS Damnica |
13 listopada 2016
13.11 - 12:00 |
KS Włynkówko |
2 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
12 listopada 2016
12.11 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
3 - 0 |
Echo Biesowice |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
6 - 1 |
Unia Korzybie |
12 listopada 2016
12.11 - 14:00 |
Granit Kończewo |
5 - 0 |
Barton Barcino |
13 listopada 2016
13.11 - 13:00 |
Kolejka 13 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Barton Barcino |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
20 listopada 2016
20.11 - 11:00 |
Unia Korzybie |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 1 |
Błękitni Główczyce |
20 listopada 2016
20.11 - 13:00 |
KS Damnica |
2 - 1 |
KS Włynkówko |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
19 listopada 2016
19.11 - 13:00 |
Zenit Redkowice |
1 - 4 |
Koral Maszewo |
20 listopada 2016
20.11 - 14:00 |
Kolejka 14 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Sokół Szczypkowice |
1 - 3 |
Koral Maszewo |
26 marca 2017
26.03 - 12:00 |
Zenit Redkowice |
4 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
26 marca 2017
26.03 - 12:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 0 |
KS Włynkówko |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
KS Damnica |
3 - 0 |
Błękitni Główczyce |
25 marca 2017
25.03 - 15:00 |
vo, na boisku 1-1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
25 marca 2017
25.03 - 15:00 |
Echo Biesowice |
4 - 2 |
Granit Kończewo |
25 marca 2017
25.03 - 16:00 |
Unia Korzybie |
0 - 3 |
Barton Barcino |
26 marca 2017
26.03 - 14:00 |
Kolejka 15 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (28) |
Unia Korzybie |
1 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
Barton Barcino |
0 - 1 |
Echo Biesowice |
1 kwietnia 2017
1.04 - 16:00 |
Granit Kończewo |
3 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 kwietnia 2017
2.04 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
KS Damnica |
1 kwietnia 2017
1.04 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
6 - 4 |
Polonez Bobrowniki |
3 maja 2017
3.05 - 13:00 |
KS Włynkówko |
1 - 0 |
Zenit Redkowice |
2 kwietnia 2017
2.04 - 14:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 3 |
Koral Maszewo |
2 kwietnia 2017
2.04 - 11:00 |
Kolejka 16 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Sokół Szczypkowice |
2 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
9 kwietnia 2017
9.04 - 12:00 |
Koral Maszewo |
1 - 2 |
KS Włynkówko |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
6 - 2 |
Błękitni Główczyce |
9 kwietnia 2017
9.04 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
KS Damnica |
2 - 0 |
Granit Kończewo |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 - 3 |
Barton Barcino |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
Echo Biesowice |
5 - 2 |
Unia Korzybie |
8 kwietnia 2017
8.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (30) |
Echo Biesowice |
2 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:00 |
Unia Korzybie |
4 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
12 kwietnia 2017
12.04 - 16:30 |
Barton Barcino |
1 - 2 |
KS Damnica |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 3 |
Granit Kończewo |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Zenit Redkowice |
15 kwietnia 2017
15.04 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 3 |
Koral Maszewo |
15 kwietnia 2017
15.04 - 16:00 |
KS Włynkówko |
4 - 1 |
Rowokół Smołdzino |
12 kwietnia 2017
12.04 - 17:00 |
Kolejka 18 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Sokół Szczypkowice |
7 - 1 |
KS Włynkówko |
23 kwietnia 2017
23.04 - 12:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 1 |
Błękitni Główczyce |
23 kwietnia 2017
23.04 - 14:00 |
Koral Maszewo |
1 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
23 kwietnia 2017
23.04 - 14:00 |
Zenit Redkowice |
0 - 3 |
Granit Kończewo |
23 kwietnia 2017
23.04 - 14:00 |
Polonez Bobrowniki |
0 - 1 |
Barton Barcino |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 |
KS Damnica |
2 - 0 |
Unia Korzybie |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 5 |
Echo Biesowice |
22 kwietnia 2017
22.04 - 16:00 |
Kolejka 19 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 7 |
Sokół Szczypkowice |
29 kwietnia 2017
29.04 - 17:00 |
Echo Biesowice |
1 - 5 |
KS Damnica |
29 kwietnia 2017
29.04 - 16:00 |
Unia Korzybie |
1 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
29 kwietnia 2017
29.04 - 17:30 |
Barton Barcino |
2 - 2 |
Zenit Redkowice |
29 kwietnia 2017
29.04 - 16:00 |
Granit Kończewo |
2 - 2 |
Koral Maszewo |
30 kwietnia 2017
30.04 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 0 |
Rowokół Smołdzino |
29 kwietnia 2017
29.04 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 1 |
KS Włynkówko |
30 kwietnia 2017
30.04 - 13:00 |
Kolejka 20 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (25) |
Sokół Szczypkowice |
2 - 3 |
Błękitni Główczyce |
7 maja 2017
7.05 - 12:00 |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
7 maja 2017
7.05 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
1 - 2 |
Granit Kończewo |
7 maja 2017
7.05 - 15:00 |
Koral Maszewo |
3 - 2 |
Barton Barcino |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
6 - 0 |
Unia Korzybie |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
3 - 0 |
Echo Biesowice |
6 maja 2017
6.05 - 16:00 |
KS Damnica |
5 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
6 maja 2017
6.05 - 17:00 |
Kolejka 21 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (8) |
KS Damnica |
3 - 3 |
Sokół Szczypkowice |
13 maja 2017
13.05 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 7 |
Polonez Bobrowniki |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
Echo Biesowice |
3 - 1 |
Zenit Redkowice |
13 maja 2017
13.05 - 16:00 |
Unia Korzybie |
2 - 1 |
Koral Maszewo |
13 maja 2017
13.05 - 16:00 |
Barton Barcino |
1 - 3 |
Rowokół Smołdzino |
13 maja 2017
13.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
0 - 2 |
KS Włynkówko |
14 maja 2017
14.05 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Błękitni Główczyce |
13 maja 2017
13.05 - 17:00 |
Kolejka 22 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (45) |
Sokół Szczypkowice |
4 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 1 |
Granit Kończewo |
21 maja 2017
21.05 - 13:00 |
KS Włynkówko |
1 - 1 |
Barton Barcino |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
5 - 0 |
Unia Korzybie |
21 maja 2017
21.05 - 15:00 |
Koral Maszewo |
1 - 3 |
Echo Biesowice |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
6 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
20 maja 2017
20.05 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
1 - 0 |
KS Damnica |
20 maja 2017
20.05 - 16:00 |
Kolejka 23 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] | Komentarze (18) |
Polonez Bobrowniki |
4 - 0 |
Sokół Szczypkowice |
27 maja 2017
27.05 - 16:00 |
KS Damnica |
0 - 0 |
Zenit Redkowice |
28 maja 2017
28.05 - 17:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 3 |
Koral Maszewo |
27 maja 2017
27.05 - 17:00 |
Echo Biesowice |
6 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
27 maja 2017
27.05 - 16:00 |
Unia Korzybie |
3 - 5 |
KS Włynkówko |
27 maja 2017
27.05 - 16:00 |
Barton Barcino |
4 - 1 |
Błękitni Główczyce |
27 maja 2017
27.05 - 16:00 |
Granit Kończewo |
2 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
28 maja 2017
28.05 - 13:00 |
Kolejka 24 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Sokół Szczypkowice |
3 - 0 |
Granit Kończewo |
4 czerwca 2017
4.06 - 12:00 |
vo, na boisku 3:1 |
Chrobry Charbrowo |
6 - 0 |
Barton Barcino |
3 czerwca 2017
3.06 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
2 - 0 |
Unia Korzybie |
4 czerwca 2017
4.06 - 13:00 |
KS Włynkówko |
2 - 1 |
Echo Biesowice |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 |
Rowokół Smołdzino |
5 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
4 czerwca 2017
4.06 - 15:00 |
Koral Maszewo |
0 - 1 |
KS Damnica |
3 czerwca 2017
3.06 - 16:00 |
Zenit Redkowice |
0 - 3 |
Polonez Bobrowniki |
3 czerwca 2017
3.06 - 17:00 |
vo, na boisku 3:1 |
Kolejka 25 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (21) |
Zenit Redkowice |
1 - 1 |
Sokół Szczypkowice |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
Polonez Bobrowniki |
4 - 1 |
Koral Maszewo |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:00 |
KS Damnica |
3 - 2 |
Rowokół Smołdzino |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 3 |
KS Włynkówko |
10 czerwca 2017
10.06 - 17:00 |
Echo Biesowice |
1 - 2 |
Błękitni Główczyce |
11 czerwca 2017
11.06 - 18:00 |
Unia Korzybie |
2 - 5 |
Chrobry Charbrowo |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:00 |
Barton Barcino |
3 - 1 |
Granit Kończewo |
10 czerwca 2017
10.06 - 16:00 |
Kolejka 26 - 17. czerwca 2017 [szczegóły] | Komentarze (53) |
Sokół Szczypkowice |
2 - 4 |
Barton Barcino |
17 czerwca 2017
17.06 - 15:00 |
Granit Kończewo |
5 - 1 |
Unia Korzybie |
17 czerwca 2017
17.06 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Echo Biesowice |
17 czerwca 2017
17.06 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
15 czerwca 2017
15.06 - 15:00 |
KS Włynkówko |
1 - 0 |
KS Damnica |
17 czerwca 2017
17.06 - 15:00 |
Rowokół Smołdzino |
2 - 2 |
Polonez Bobrowniki |
17 czerwca 2017
17.06 - 15:00 |
Koral Maszewo |
2 - 2 |
Zenit Redkowice |
17 czerwca 2017
17.06 - 15:00 |
|