IV liga - pomorska - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Pelplin 34 84 27 3 4 97 - 33
2. KP Starogard Gdański 34 66 20 6 8 73 - 40
3. Centrum Pelplin 34 65 19 8 7 63 - 37
4. Powiśle Dzierzgoń 34 62 18 8 8 55 - 42
5. Grom Nowy Staw 34 61 19 4 11 69 - 51
6. Arka II Gdynia 34 60 19 3 12 85 - 41
7. Kaszubia Kościerzyna 34 55 17 4 13 68 - 59
8. Gryf Słupsk 34 50 15 5 14 63 - 48 2 3 1 0 1 6 - 4
9. Jaguar Gdańsk 34 50 14 8 12 62 - 56 2 3 1 0 1 4 - 6
10. Stolem Gniewino 34 45 12 9 13 41 - 45
11. GKS Kolbudy 34 44 12 8 14 60 - 55 2 6 2 0 0 8 - 1
12. Orkan Rumia MKS 34 44 12 8 14 48 - 64 2 0 0 0 2 1 - 8
13. Gedania Gdańsk 34 38 11 5 18 50 - 65
14. Cartusia Kartuzy 34 37 9 10 15 45 - 64
15. Anioły Garczegorze 34 34 9 7 18 48 - 66 2 4 1 1 0 1 - 0
16. Bytovia II Bytów 34 34 9 7 18 39 - 68 2 1 0 1 1 0 - 1
17. Sokół Wyczechy 34 21 6 3 25 46 - 107
18. Rodło Kwidzyn (*) 34 13 3 4 27 8 - 79
Ostatni komentarz dodał MalborskaPilka! 21.10.2017, 21:50:13
* Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej


 Baner


Kolejka 1 - 6/7. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (80) 
Sokół Wyczechy 0 - 1 Centrum Pelplin 6 sierpnia 2016 - 17:00
Orkan Rumia MKS 2 - 2 Bytovia II Bytów 6 sierpnia 2016 - 16:00
Grom Nowy Staw 2 - 0 Gedania Gdańsk 6 sierpnia 2016 - 16:00
KP Starogard Gdański 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 6 sierpnia 2016 - 17:00
Stolem Gniewino 1 - 4 Arka II Gdynia 6 sierpnia 2016 - 11:00
Gryf Słupsk 4 - 1 GKS Kolbudy 6 sierpnia 2016 - 16:00
Cartusia Kartuzy 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 6 sierpnia 2016 - 16:00
Jaguar Gdańsk 2 - 0 Anioły Garczegorze 6 sierpnia 2016 - 13:00
Wierzyca Pelplin 3 - 0 Rodło Kwidzyn 7 sierpnia 2016 - 17:30
Kolejka 2 - 13/14. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (26) 
Centrum Pelplin 3 - 0 Rodło Kwidzyn 13 sierpnia 2016 - 16:00
Anioły Garczegorze 0 - 2 Wierzyca Pelplin 14 sierpnia 2016 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Jaguar Gdańsk 13 sierpnia 2016 - 16:00
GKS Kolbudy 0 - 0 Cartusia Kartuzy 13 sierpnia 2016 - 18:00
Arka II Gdynia 0 - 1 Gryf Słupsk 14 sierpnia 2016 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 1 Stolem Gniewino 14 sierpnia 2016 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 4 KP Starogard Gdański 13 sierpnia 2016 - 11:00
Bytovia II Bytów 1 - 1 Grom Nowy Staw 13 sierpnia 2016 - 16:00
Sokół Wyczechy 1 - 3 Orkan Rumia MKS 13 sierpnia 2016 - 17:00
Kolejka 3 - 21. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (49) 
Orkan Rumia MKS 3 - 1 Centrum Pelplin 21 sierpnia 2016 - 14:00
Grom Nowy Staw 6 - 2 Sokół Wyczechy 21 sierpnia 2016 - 15:00
KP Starogard Gdański 3 - 1 Bytovia II Bytów 21 sierpnia 2016 - 11:00
Stolem Gniewino 2 - 3 Gedania Gdańsk 21 sierpnia 2016 - 18:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 21 sierpnia 2016 - 12:00
Cartusia Kartuzy 0 - 7 Arka II Gdynia 21 sierpnia 2016 - 13:00
Jaguar Gdańsk 2 - 0 GKS Kolbudy 21 sierpnia 2016 - 13:00
Wierzyca Pelplin 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 19 sierpnia 2016 - 18:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 Anioły Garczegorze 21 sierpnia 2016 - 11:00
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2016 [szczegóły] Komentarze (49) 
Centrum Pelplin 0 - 1 Anioły Garczegorze 28 sierpnia 2016 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Rodło Kwidzyn 27 sierpnia 2016 - 16:00
GKS Kolbudy 2 - 3 Wierzyca Pelplin 27 sierpnia 2016 - 17:00
Arka II Gdynia 1 - 4 Jaguar Gdańsk 28 sierpnia 2016 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 6 - 3 Cartusia Kartuzy 27 sierpnia 2016 - 12:00
Gedania Gdańsk 0 - 1 Gryf Słupsk 28 sierpnia 2016 - 17:00
Bytovia II Bytów 0 - 1 Stolem Gniewino 27 sierpnia 2016 - 16:00
Sokół Wyczechy 1 - 3 KP Starogard Gdański 27 sierpnia 2016 - 17:00
Orkan Rumia MKS 3 - 1 Grom Nowy Staw 27 sierpnia 2016 - 16:00
Kolejka 5 - 3/4. września 2016 [szczegóły] Komentarze (51) 
Grom Nowy Staw 1 - 2 Centrum Pelplin 3 września 2016 - 15:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Orkan Rumia MKS 3 września 2016 - 16:00
Stolem Gniewino 2 - 2 Sokół Wyczechy 3 września 2016 - 17:00
Gryf Słupsk 0 - 1 Bytovia II Bytów 3 września 2016 - 12:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Gedania Gdańsk 3 września 2016 - 16:00
Jaguar Gdańsk 5 - 3 Kaszubia Kościerzyna 1 września 2016 - 18:00
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Arka II Gdynia 3 września 2016 - 17:00
Rodło Kwidzyn 0 - 0 GKS Kolbudy 4 września 2016 - 13:00
Anioły Garczegorze 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 4 września 2016 - 14:00
Kolejka 6 - 10/11. września 2016 [szczegóły] Komentarze (41) 
Centrum Pelplin 2 - 0 Powiśle Dzierzgoń 10 września 2016 - 16:00
GKS Kolbudy 3 - 1 Anioły Garczegorze 10 września 2016 - 16:00
Arka II Gdynia 3 - 0 Rodło Kwidzyn 11 września 2016 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Wierzyca Pelplin 10 września 2016 - 12:00
Gedania Gdańsk 0 - 2 Jaguar Gdańsk 10 września 2016 - 11:00
Bytovia II Bytów 0 - 2 Cartusia Kartuzy 11 września 2016 - 11:00
Sokół Wyczechy 2 - 2 Gryf Słupsk 10 września 2016 - 16:00
Orkan Rumia MKS 0 - 0 Stolem Gniewino 10 września 2016 - 16:00
Grom Nowy Staw 1 - 2 KP Starogard Gdański 10 września 2016 - 15:00
Kolejka 7 - 17/18. września 2016 [szczegóły] Komentarze (36) 
KP Starogard Gdański 0 - 2 Centrum Pelplin 17 września 2016 - 16:00
Stolem Gniewino 4 - 2 Grom Nowy Staw 17 września 2016 - 17:00
Gryf Słupsk 0 - 1 Orkan Rumia MKS 17 września 2016 - 16:00
Cartusia Kartuzy 4 - 6 Sokół Wyczechy 17 września 2016 - 16:00
Jaguar Gdańsk 4 - 1 Bytovia II Bytów 17 września 2016 - 16:00
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Gedania Gdańsk 17 września 2016 - 17:00
Rodło Kwidzyn 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 września 2016 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 2 Arka II Gdynia 18 września 2016 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 4 - 3 GKS Kolbudy 17 września 2016 - 16:00
Kolejka 8 - 24/25. września 2016 [szczegóły] Komentarze (59) 
Centrum Pelplin 2 - 2 GKS Kolbudy 24 września 2016 - 16:00
Arka II Gdynia 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 25 września 2016 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 0 Anioły Garczegorze 24 września 2016 - 12:00
Gedania Gdańsk 5 - 0 Rodło Kwidzyn 24 września 2016 - 11:00
Bytovia II Bytów 0 - 4 Wierzyca Pelplin 25 września 2016 - 11:00
Sokół Wyczechy 1 - 0 Jaguar Gdańsk 24 września 2016 - 16:00
Orkan Rumia MKS 2 - 1 Cartusia Kartuzy 24 września 2016 - 16:00
Grom Nowy Staw 3 - 1 Gryf Słupsk 24 września 2016 - 15:00
KP Starogard Gdański 1 - 0 Stolem Gniewino 24 września 2016 - 16:00
Kolejka 9 - 1/2. października 2016 [szczegóły] Komentarze (50) 
Stolem Gniewino 1 - 0 Centrum Pelplin 1 października 2016 - 16:00
Gryf Słupsk 3 - 1 KP Starogard Gdański 1 października 2016 - 15:00
Cartusia Kartuzy 1 - 4 Grom Nowy Staw 1 października 2016 - 15:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Orkan Rumia MKS 1 października 2016 - 16:00
Wierzyca Pelplin 6 - 2 Sokół Wyczechy 1 października 2016 - 16:00
Rodło Kwidzyn 0 - 2 Bytovia II Bytów 1 października 2016 - 11:00
Anioły Garczegorze 2 - 4 Gedania Gdańsk 2 października 2016 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna 1 października 2016 - 16:00
GKS Kolbudy 1 - 4 Arka II Gdynia 1 października 2016 - 13:30
Kolejka 10 - 8/9. października 2016 [szczegóły] Komentarze (28) 
Centrum Pelplin 1 - 0 Arka II Gdynia 8 października 2016 - 12:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 GKS Kolbudy 8 października 2016 - 14:00
Gedania Gdańsk 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 8 października 2016 - 11:00
Bytovia II Bytów 0 - 0 Anioły Garczegorze 9 października 2016 - 11:00
Sokół Wyczechy 0 - 1 Rodło Kwidzyn 8 października 2016 - 15:00
Orkan Rumia MKS 2 - 3 Wierzyca Pelplin 8 października 2016 - 16:00
Grom Nowy Staw 2 - 1 Jaguar Gdańsk 8 października 2016 - 15:00
KP Starogard Gdański 2 - 0 Cartusia Kartuzy 8 października 2016 - 15:00
Stolem Gniewino 2 - 0 Gryf Słupsk 8 października 2016 - 16:00
Kolejka 11 - 15/16. października 2016 [szczegóły] Komentarze (45) 
Gryf Słupsk 4 - 0 Centrum Pelplin 15 października 2016 - 15:00
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Stolem Gniewino 15 października 2016 - 15:00
Jaguar Gdańsk 2 - 2 KP Starogard Gdański 15 października 2016 - 16:00
Wierzyca Pelplin 1 - 2 Grom Nowy Staw 15 października 2016 - 15:00
Rodło Kwidzyn 2 - 1 Orkan Rumia MKS 26 października 2016 - 15:00
nie odbył się w pierwotnym terminie (15 październik 11:00)
Anioły Garczegorze 3 - 2 Sokół Wyczechy 16 października 2016 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Bytovia II Bytów 15 października 2016 - 14:00
GKS Kolbudy 0 - 1 Gedania Gdańsk 15 października 2016 - 15:00
Arka II Gdynia 5 - 1 Kaszubia Kościerzyna 16 października 2016 - 11:00
Kolejka 12 - 22/23. października 2016 [szczegóły] Komentarze (60) 
Centrum Pelplin 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 22 października 2016 - 15:00
Gedania Gdańsk 1 - 5 Arka II Gdynia 22 października 2016 - 11:00
Bytovia II Bytów 1 - 3 GKS Kolbudy 23 października 2016 - 11:00
Sokół Wyczechy 1 - 2 Powiśle Dzierzgoń 22 października 2016 - 15:00
Orkan Rumia MKS 2 - 5 Anioły Garczegorze 22 października 2016 - 15:00
Grom Nowy Staw 2 - 0 Rodło Kwidzyn 22 października 2016 - 14:00
KP Starogard Gdański 1 - 5 Wierzyca Pelplin 22 października 2016 - 15:00
Stolem Gniewino 2 - 1 Jaguar Gdańsk 22 października 2016 - 15:00
Gryf Słupsk 2 - 1 Cartusia Kartuzy 22 października 2016 - 14:00
Kolejka 13 - 29/30. października 2016 [szczegóły] Komentarze (55) 
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Centrum Pelplin 29 października 2016 - 13:00
Jaguar Gdańsk 3 - 2 Gryf Słupsk 29 października 2016 - 15:30
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Stolem Gniewino 29 października 2016 - 14:00
Rodło Kwidzyn 1 - 3 KP Starogard Gdański 29 października 2016 - 11:00
Anioły Garczegorze 2 - 4 Grom Nowy Staw 30 października 2016 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 3 Orkan Rumia MKS 29 października 2016 - 14:00
GKS Kolbudy 4 - 2 Sokół Wyczechy 29 października 2016 - 14:00
Arka II Gdynia 3 - 0 Bytovia II Bytów 30 października 2016 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 1 Gedania Gdańsk 29 października 2016 - 13:30
Kolejka 14 - 5/6. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (32) 
Centrum Pelplin 1 - 0 Gedania Gdańsk 5 listopada 2016 - 11:00
Bytovia II Bytów 6 - 0 Kaszubia Kościerzyna 6 listopada 2016 - 11:00
Sokół Wyczechy 0 - 5 Arka II Gdynia 5 listopada 2016 - 14:00
Orkan Rumia MKS 0 - 2 GKS Kolbudy 6 listopada 2016 - 12:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Powiśle Dzierzgoń 5 listopada 2016 - 13:00
KP Starogard Gdański 1 - 1 Anioły Garczegorze 5 listopada 2016 - 13:00
Stolem Gniewino 0 - 0 Rodło Kwidzyn 5 listopada 2016 - 13:00
Gryf Słupsk 1 - 2 Wierzyca Pelplin 5 listopada 2016 - 14:00
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Jaguar Gdańsk 5 listopada 2016 - 13:00
Kolejka 15 - 12/13. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (49) 
Centrum Pelplin 2 - 2 Jaguar Gdańsk 5 marca 2017 - 17:00
w Starogardzie Gdańskim
Wierzyca Pelplin 7 - 1 Cartusia Kartuzy 11 listopada 2016 - 13:30
Rodło Kwidzyn 1 - 1 Gryf Słupsk 12 listopada 2016 - 11:00
Anioły Garczegorze 1 - 0 Stolem Gniewino 13 listopada 2016 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 KP Starogard Gdański 12 listopada 2016 - 14:00
GKS Kolbudy 3 - 4 Grom Nowy Staw 12 listopada 2016 - 13:00
Arka II Gdynia 2 - 0 Orkan Rumia MKS 12 listopada 2016 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Sokół Wyczechy 12 listopada 2016 - 12:00
Gedania Gdańsk 0 - 2 Bytovia II Bytów 4 marca 2017 - 15:00
w pierwotnym terminie (12 listopada, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Kolejka 16 - 19/20. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (61) 
Centrum Pelplin 5 - 0 Bytovia II Bytów 19 listopada 2016 - 13:00
Sokół Wyczechy 2 - 0 Gedania Gdańsk 19 listopada 2016 - 14:00
Orkan Rumia MKS 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 20 listopada 2016 - 12:00
Grom Nowy Staw 2 - 1 Arka II Gdynia 19 listopada 2016 - 13:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 GKS Kolbudy 19 listopada 2016 - 13:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 19 listopada 2016 - 13:00
Gryf Słupsk 2 - 0 Anioły Garczegorze 19 listopada 2016 - 14:00
Cartusia Kartuzy 3 - 2 Rodło Kwidzyn 19 listopada 2016 - 13:00
Jaguar Gdańsk 1 - 5 Wierzyca Pelplin 20 listopada 2016 - 15:00
Kolejka 17 - 26/27. listopada 2016 [szczegóły] Komentarze (38) 
Wierzyca Pelplin 1 - 1 Centrum Pelplin 26 listopada 2016 - 13:00
Rodło Kwidzyn 1 - 0 Jaguar Gdańsk 26 listopada 2016 - 11:00
Anioły Garczegorze 2 - 1 Cartusia Kartuzy 27 listopada 2016 - 13:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Gryf Słupsk 26 listopada 2016 - 12:00
GKS Kolbudy 0 - 1 Stolem Gniewino 26 listopada 2016 - 13:00
Arka II Gdynia 0 - 1 KP Starogard Gdański 26 listopada 2016 - 13:00
Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Grom Nowy Staw 26 listopada 2016 - 12:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Orkan Rumia MKS 26 listopada 2016 - 13:30
Bytovia II Bytów 3 - 2 Sokół Wyczechy 26 listopada 2016 - 11:00
Kolejka 18 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (46) 
Centrum Pelplin 5 - 0 Sokół Wyczechy 12 marca 2017 - 14:00
Bytovia II Bytów 1 - 0 Orkan Rumia MKS 12 marca 2017 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 2 Grom Nowy Staw 12 marca 2017 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 5 KP Starogard Gdański 12 marca 2017 - 12:00
Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino 11 marca 2017 - 11:00
GKS Kolbudy 1 - 1 Gryf Słupsk 11 marca 2017 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Cartusia Kartuzy 12 marca 2017 - 15:00
Anioły Garczegorze 1 - 3 Jaguar Gdańsk 12 marca 2017 - 14:10
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Wierzyca Pelplin
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Kolejka 19 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Centrum Pelplin
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Wierzyca Pelplin 4 - 2 Anioły Garczegorze 18 marca 2017 - 15:00
Jaguar Gdańsk 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 18 marca 2017 - 15:30
Cartusia Kartuzy 2 - 4 GKS Kolbudy 18 marca 2017 - 11:00
Gryf Słupsk 1 - 2 Arka II Gdynia 18 marca 2017 - 14:00
Stolem Gniewino 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 18 marca 2017 - 15:00
KP Starogard Gdański 4 - 4 Gedania Gdańsk 18 marca 2017 - 15:00
Grom Nowy Staw 2 - 1 Bytovia II Bytów 18 marca 2017 - 14:00
Orkan Rumia MKS 4 - 2 Sokół Wyczechy 19 marca 2017 - 12:00
Kolejka 20 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
Centrum Pelplin 3 - 0 Orkan Rumia MKS 25 marca 2017 - 14:00
Sokół Wyczechy 1 - 3 Grom Nowy Staw 25 marca 2017 - 14:00
Bytovia II Bytów 2 - 4 KP Starogard Gdański 26 marca 2017 - 11:00
Gedania Gdańsk 0 - 0 Stolem Gniewino 25 marca 2017 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Gryf Słupsk 25 marca 2017 - 14:00
Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy 26 marca 2017 - 11:00
GKS Kolbudy 1 - 1 Jaguar Gdańsk 25 marca 2017 - 14:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Wierzyca Pelplin 25 marca 2017 - 16:00
Anioły Garczegorze 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
Anioły Garczegorze 1 - 2 Centrum Pelplin 2 kwietnia 2017 - 14:10
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Wierzyca Pelplin 3 - 0 GKS Kolbudy 1 kwietnia 2017 - 16:00
Jaguar Gdańsk 1 - 0 Arka II Gdynia 1 kwietnia 2017 - 12:45
Cartusia Kartuzy 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 1 kwietnia 2017 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 2 Gedania Gdańsk 1 kwietnia 2017 - 16:00
Stolem Gniewino 0 - 1 Bytovia II Bytów 1 kwietnia 2017 - 15:00
KP Starogard Gdański 4 - 0 Sokół Wyczechy 1 kwietnia 2017 - 17:00
Grom Nowy Staw 2 - 2 Orkan Rumia MKS 1 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
Centrum Pelplin 1 - 1 Grom Nowy Staw 8 kwietnia 2017 - 16:00
Orkan Rumia MKS 0 - 2 KP Starogard Gdański 8 kwietnia 2017 - 16:00
Sokół Wyczechy 2 - 4 Stolem Gniewino 8 kwietnia 2017 - 15:00
Bytovia II Bytów 1 - 4 Gryf Słupsk 9 kwietnia 2017 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 1 Cartusia Kartuzy 8 kwietnia 2017 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Jaguar Gdańsk 8 kwietnia 2017 - 15:00
Arka II Gdynia 2 - 0 Wierzyca Pelplin 9 kwietnia 2017 - 11:00
GKS Kolbudy 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Powiśle Dzierzgoń 2 - 1 Anioły Garczegorze 8 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 23 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
Powiśle Dzierzgoń 2 - 4 Centrum Pelplin 15 kwietnia 2017 - 16:00
Anioły Garczegorze 4 - 3 GKS Kolbudy 15 kwietnia 2017 - 16:10
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Arka II Gdynia
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Wierzyca Pelplin 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 12 kwietnia 2017 - 17:30
Jaguar Gdańsk 5 - 2 Gedania Gdańsk 12 kwietnia 2017 - 17:00
Cartusia Kartuzy 0 - 0 Bytovia II Bytów 15 kwietnia 2017 - 11:00
Gryf Słupsk 6 - 2 Sokół Wyczechy 12 kwietnia 2017 - 17:00
Stolem Gniewino 3 - 0 Orkan Rumia MKS 12 kwietnia 2017 - 20:00
KP Starogard Gdański 2 - 1 Grom Nowy Staw 15 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
Centrum Pelplin 2 - 1 KP Starogard Gdański 23 kwietnia 2017 - 14:00
Grom Nowy Staw 1 - 0 Stolem Gniewino 22 kwietnia 2017 - 14:00
Orkan Rumia MKS 2 - 1 Gryf Słupsk 22 kwietnia 2017 - 16:00
Sokół Wyczechy 1 - 3 Cartusia Kartuzy 22 kwietnia 2017 - 15:00
Bytovia II Bytów 0 - 2 Jaguar Gdańsk 23 kwietnia 2017 - 11:00
Gedania Gdańsk 1 - 3 Wierzyca Pelplin 22 kwietnia 2017 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Arka II Gdynia 3 - 0 Anioły Garczegorze 23 kwietnia 2017 - 11:00
GKS Kolbudy 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 22 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
GKS Kolbudy 2 - 1 Centrum Pelplin 29 kwietnia 2017 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 1 Arka II Gdynia 29 kwietnia 2017 - 17:00
Anioły Garczegorze 2 - 3 Kaszubia Kościerzyna 30 kwietnia 2017 - 14:10
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Wierzyca Pelplin 2 - 0 Bytovia II Bytów 29 kwietnia 2017 - 17:00
Jaguar Gdańsk 7 - 0 Sokół Wyczechy 7 czerwca 2017 - 18:00
Cartusia Kartuzy 3 - 0 Orkan Rumia MKS 29 kwietnia 2017 - 11:00
Gryf Słupsk 0 - 2 Grom Nowy Staw 29 kwietnia 2017 - 16:00
Stolem Gniewino 0 - 3 KP Starogard Gdański 29 kwietnia 2017 - 17:00
Kolejka 26 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (15) 
Centrum Pelplin 2 - 1 Stolem Gniewino 3 maja 2017 - 15:00
KP Starogard Gdański 0 - 2 Gryf Słupsk 3 maja 2017 - 16:00
Grom Nowy Staw 2 - 3 Cartusia Kartuzy 3 maja 2017 - 15:00
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Jaguar Gdańsk 3 maja 2017 - 17:00
Sokół Wyczechy 1 - 6 Wierzyca Pelplin 3 maja 2017 - 16:00
Bytovia II Bytów 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Gedania Gdańsk 3 - 1 Anioły Garczegorze 3 maja 2017 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 3 maja 2017 - 12:00
Arka II Gdynia 0 - 1 GKS Kolbudy 3 maja 2017 - 19:00
Kolejka 27 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (27) 
Arka II Gdynia 0 - 3 Centrum Pelplin 7 maja 2017 - 11:00
vo, na boisku 2:0
GKS Kolbudy 5 - 1 Kaszubia Kościerzyna 6 maja 2017 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Gedania Gdańsk 6 maja 2017 - 17:00
Anioły Garczegorze 1 - 0 Bytovia II Bytów 6 maja 2017 - 16:10
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Sokół Wyczechy
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Wierzyca Pelplin 5 - 1 Orkan Rumia MKS 6 maja 2017 - 17:00
Jaguar Gdańsk 1 - 7 Grom Nowy Staw 6 maja 2017 - 17:00
W Nowym Stawie
Cartusia Kartuzy 1 - 1 KP Starogard Gdański 6 maja 2017 - 11:00
Gryf Słupsk 0 - 1 Stolem Gniewino 6 maja 2017 - 16:00
Kolejka 28 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
Centrum Pelplin 1 - 3 Gryf Słupsk 13 maja 2017 - 11:00
Stolem Gniewino 1 - 1 Cartusia Kartuzy 13 maja 2017 - 15:00
KP Starogard Gdański 4 - 0 Jaguar Gdańsk 13 maja 2017 - 16:00
Grom Nowy Staw 3 - 0 Wierzyca Pelplin 13 maja 2017 - 15:00
vo, na boisku 1:0
Orkan Rumia MKS 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Sokół Wyczechy 2 - 2 Anioły Garczegorze 13 maja 2017 - 12:00
Bytovia II Bytów 0 - 5 Powiśle Dzierzgoń 14 maja 2017 - 11:00
Gedania Gdańsk 2 - 0 GKS Kolbudy 13 maja 2017 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Arka II Gdynia 13 maja 2017 - 12:00
Kolejka 29 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Centrum Pelplin 20 maja 2017 - 16:00
Arka II Gdynia 3 - 1 Gedania Gdańsk 21 maja 2017 - 11:00
GKS Kolbudy 2 - 2 Bytovia II Bytów 20 maja 2017 - 16:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Sokół Wyczechy 20 maja 2017 - 17:00
Anioły Garczegorze 1 - 2 Orkan Rumia MKS 20 maja 2017 - 12:10
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Wierzyca Pelplin 1 - 0 KP Starogard Gdański 20 maja 2017 - 17:00
Jaguar Gdańsk 1 - 1 Stolem Gniewino 20 maja 2017 - 12:15
Cartusia Kartuzy 2 - 0 Gryf Słupsk 20 maja 2017 - 11:00
Kolejka 30 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (23) 
Centrum Pelplin 0 - 0 Cartusia Kartuzy 27 maja 2017 - 16:00
Gryf Słupsk 4 - 1 Jaguar Gdańsk 27 maja 2017 - 16:00
Stolem Gniewino 0 - 3 Wierzyca Pelplin 27 maja 2017 - 18:00
KP Starogard Gdański 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Grom Nowy Staw 1 - 0 Anioły Garczegorze 27 maja 2017 - 15:00
Orkan Rumia MKS 2 - 1 Powiśle Dzierzgoń 27 maja 2017 - 16:00
Sokół Wyczechy 0 - 1 GKS Kolbudy 27 maja 2017 - 12:00
Bytovia II Bytów 1 - 6 Arka II Gdynia 28 maja 2017 - 17:00
Gedania Gdańsk 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 27 maja 2017 - 11:00
Kolejka 31 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (12) 
Gedania Gdańsk 2 - 4 Centrum Pelplin 3 czerwca 2017 - 11:00
Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Bytovia II Bytów 3 czerwca 2017 - 15:00
Arka II Gdynia 6 - 2 Sokół Wyczechy 4 czerwca 2017 - 11:00
GKS Kolbudy 6 - 1 Orkan Rumia MKS 3 czerwca 2017 - 17:00
Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Grom Nowy Staw 3 czerwca 2017 - 17:00
Anioły Garczegorze 3 - 3 KP Starogard Gdański 3 czerwca 2017 - 12:10
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Stolem Gniewino
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Wierzyca Pelplin 3 - 2 Gryf Słupsk 3 czerwca 2017 - 16:00
Jaguar Gdańsk 1 - 2 Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 32 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (18) 
Jaguar Gdańsk 2 - 2 Centrum Pelplin 10 czerwca 2017 - 17:00
Cartusia Kartuzy 1 - 1 Wierzyca Pelplin 10 czerwca 2017 - 11:00
Gryf Słupsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Stolem Gniewino 3 - 1 Anioły Garczegorze 10 czerwca 2017 - 15:00
KP Starogard Gdański 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń 10 czerwca 2017 - 16:00
Grom Nowy Staw 1 - 1 GKS Kolbudy 10 czerwca 2017 - 16:00
Orkan Rumia MKS 1 - 1 Arka II Gdynia 10 czerwca 2017 - 16:00
Sokół Wyczechy 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 11 czerwca 2017 - 13:00
Bytovia II Bytów 0 - 4 Gedania Gdańsk 11 czerwca 2017 - 11:00
Kolejka 33 - 15. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (17) 
Bytovia II Bytów 3 - 3 Centrum Pelplin 15 czerwca 2017 - 15:00
Gedania Gdańsk 2 - 0 Sokół Wyczechy 15 czerwca 2017 - 15:00
Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Orkan Rumia MKS 15 czerwca 2017 - 15:00
Arka II Gdynia 7 - 1 Grom Nowy Staw 15 czerwca 2017 - 15:00
GKS Kolbudy 0 - 1 KP Starogard Gdański 15 czerwca 2017 - 15:00
Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Stolem Gniewino 15 czerwca 2017 - 15:00
Anioły Garczegorze 3 - 1 Gryf Słupsk 15 czerwca 2017 - 15:00
Rodło Kwidzyn 0 - 3 Cartusia Kartuzy
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Wierzyca Pelplin 3 - 1 Jaguar Gdańsk 14 czerwca 2017 - 18:00
Kolejka 34 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (29) 
Centrum Pelplin 0 - 3 Wierzyca Pelplin 17 czerwca 2017 - 14:30
vo, na boisku 2:2
Jaguar Gdańsk 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Cartusia Kartuzy 3 - 3 Anioły Garczegorze 18 czerwca 2017 - 15:00
Gryf Słupsk 2 - 2 Powiśle Dzierzgoń 17 czerwca 2017 - 16:00
Stolem Gniewino 0 - 3 GKS Kolbudy 18 czerwca 2017 - 12:00
KP Starogard Gdański 5 - 1 Arka II Gdynia 18 czerwca 2017 - 15:00
Grom Nowy Staw 0 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 czerwca 2017 - 16:00
Orkan Rumia MKS 3 - 1 Gedania Gdańsk 18 czerwca 2017 - 15:00
Sokół Wyczechy 2 - 1 Bytovia II Bytów 18 czerwca 2017 - 15:00