MENU
ROZGRYWKI 16/17
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
Chirurg Naczyniowy z Warszawy
FIRMA WINDYKACYJNA

IV liga - sezon 2016/2017

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wierzyca Pelplin 20 50 16 2 2 63 - 21
2. Centrum Pelplin 20 40 12 4 4 36 - 16 1 3 1 0 0 2 - 1
3. Grom Nowy Staw 20 40 13 1 6 44 - 31 1 0 0 0 1 1 - 2
4. Arka II Gdynia 20 37 12 1 7 50 - 21 2 3 1 0 1 4 - 1
5. KP Starogard Gdański 20 37 11 4 5 40 - 29 2 3 1 0 1 1 - 2
6. Powiśle Dzierzgoń 20 37 11 4 5 29 - 26 2 3 1 0 1 2 - 4
7. Jaguar Gdańsk 20 32 9 5 6 36 - 27 1 3 1 0 0 5 - 3
8. Kaszubia Kościerzyna 20 32 10 2 8 43 - 40 1 0 0 0 1 3 - 5
9. Stolem Gniewino 20 28 7 7 6 24 - 26 1 3 1 0 0 2 - 0
10. Gryf Słupsk 20 28 8 4 8 32 - 26 1 0 0 0 1 0 - 2
11. Orkan Rumia MKS 20 26 7 5 8 30 - 32
12. Anioły Garczegorze 20 22 6 4 10 25 - 35 1 1 0 1 0 0 - 0
13. Bytovia II Bytów 20 22 6 4 10 25 - 37 1 1 0 1 0 0 - 0
14. Gedania Gdańsk 20 21 6 3 11 24 - 37
15. GKS Kolbudy 20 20 5 5 10 32 - 38
16. Cartusia Kartuzy 20 12 3 3 14 22 - 51
17. Sokół Wyczechy 20 11 3 2 15 29 - 62
18. Rodło Kwidzyn (*) 20 13 3 4 13 8 - 37
Ostatni komentarz dodał fanpowisla 28.03.2017, 20:49:48
* Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek po rundzie jesiennej


Runda wiosenna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 18 - 11/12. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (46) 
1. Centrum Pelplin 5 - 0 Sokół Wyczechy 12 marca 2017 - 14:00
2. Bytovia II Bytów 1 - 0 Orkan Rumia MKS 12 marca 2017 - 11:00
3. Gedania Gdańsk 0 - 2 Grom Nowy Staw 12 marca 2017 - 11:00
4. Kaszubia Kościerzyna 1 - 5 KP Starogard Gdański 12 marca 2017 - 12:00
5. Arka II Gdynia 2 - 2 Stolem Gniewino 11 marca 2017 - 11:00
6. GKS Kolbudy 1 - 1 Gryf Słupsk 11 marca 2017 - 16:00
7. Powiśle Dzierzgoń 1 - 0 Cartusia Kartuzy 12 marca 2017 - 15:00
8. Anioły Garczegorze 1 - 3 Jaguar Gdańsk 12 marca 2017 - 14:10
9. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Wierzyca Pelplin
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Kolejka 19 - 18/19. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (24) 
10. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Centrum Pelplin
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
11. Wierzyca Pelplin 4 - 2 Anioły Garczegorze 18 marca 2017 - 15:00
12. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Powiśle Dzierzgoń 18 marca 2017 - 15:30
13. Cartusia Kartuzy 2 - 4 GKS Kolbudy 18 marca 2017 - 11:00
14. Gryf Słupsk 1 - 2 Arka II Gdynia 18 marca 2017 - 14:00
15. Stolem Gniewino 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 18 marca 2017 - 15:00
16. KP Starogard Gdański 4 - 4 Gedania Gdańsk 18 marca 2017 - 15:00
17. Grom Nowy Staw 2 - 1 Bytovia II Bytów 18 marca 2017 - 14:00
18. Orkan Rumia MKS 4 - 2 Sokół Wyczechy 19 marca 2017 - 12:00
Kolejka 20 - 25/26. marca 2017 [szczegóły] Komentarze (21) 
19. Centrum Pelplin 3 - 0 Orkan Rumia MKS 25 marca 2017 - 14:00
20. Sokół Wyczechy 1 - 3 Grom Nowy Staw 25 marca 2017 - 14:00
21. Bytovia II Bytów 2 - 4 KP Starogard Gdański 26 marca 2017 - 11:00
22. Gedania Gdańsk 0 - 0 Stolem Gniewino 25 marca 2017 - 11:00
23. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Gryf Słupsk 25 marca 2017 - 14:00
24. Arka II Gdynia 0 - 2 Cartusia Kartuzy 26 marca 2017 - 11:00
25. GKS Kolbudy 1 - 1 Jaguar Gdańsk 25 marca 2017 - 14:00
26. Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Wierzyca Pelplin 25 marca 2017 - 16:00
27. Anioły Garczegorze 3 - 0 Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
Kolejka 21 - 1/2. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Anioły Garczegorze - Centrum Pelplin 2 kwietnia 2017 - 14:10
29. Rodło Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
30. Wierzyca Pelplin - GKS Kolbudy 1 kwietnia 2017 - 16:00
31. Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia 1 kwietnia 2017 - 17:00
32. Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna 1 kwietnia 2017 - 11:00
33. Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk 1 kwietnia 2017 - 16:00
34. Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów 1 kwietnia 2017 - 15:00
35. KP Starogard Gdański - Sokół Wyczechy 1 kwietnia 2017 - 17:00
36. Grom Nowy Staw - Orkan Rumia MKS 1 kwietnia 2017 - 14:00
Kolejka 22 - 8/9. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Centrum Pelplin - Grom Nowy Staw 8 kwietnia 2017 - 16:00
38. Orkan Rumia MKS - KP Starogard Gdański 8 kwietnia 2017 - 16:00
39. Sokół Wyczechy - Stolem Gniewino 8 kwietnia 2017 - 15:00
40. Bytovia II Bytów - Gryf Słupsk 9 kwietnia 2017 - 11:00
41. Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 8 kwietnia 2017 - 11:00
42. Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk 8 kwietnia 2017 - 15:00
43. Arka II Gdynia - Wierzyca Pelplin 9 kwietnia 2017 - 11:00
44. GKS Kolbudy - Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
45. Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze 8 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 23 - 12/15. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Powiśle Dzierzgoń - Centrum Pelplin 15 kwietnia 2017 - 16:00
47. Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy 15 kwietnia 2017 - 16:10
48. Rodło Kwidzyn - Arka II Gdynia
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
49. Wierzyca Pelplin - Kaszubia Kościerzyna 12 kwietnia 2017 - 17:30
50. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 12 kwietnia 2017 - 17:00
51. Cartusia Kartuzy - Bytovia II Bytów 15 kwietnia 2017 - 11:00
52. Gryf Słupsk - Sokół Wyczechy 12 kwietnia 2017 - 17:00
53. Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 12 kwietnia 2017 - 17:00
54. KP Starogard Gdański - Grom Nowy Staw 15 kwietnia 2017 - 16:00
Kolejka 24 - 22/23. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Centrum Pelplin - KP Starogard Gdański 22 kwietnia 2017 - 16:00
56. Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino 22 kwietnia 2017 - 14:00
57. Orkan Rumia MKS - Gryf Słupsk 22 kwietnia 2017 - 16:00
58. Sokół Wyczechy - Cartusia Kartuzy 22 kwietnia 2017 - 15:00
59. Bytovia II Bytów - Jaguar Gdańsk 23 kwietnia 2017 - 11:00
60. Gedania Gdańsk - Wierzyca Pelplin 22 kwietnia 2017 - 11:00
61. Kaszubia Kościerzyna - Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
62. Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze 23 kwietnia 2017 - 11:00
63. GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń 22 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 25 - 29/30. kwietnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GKS Kolbudy - Centrum Pelplin 29 kwietnia 2017 - 15:00
65. Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia 29 kwietnia 2017 - 17:00
66. Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 30 kwietnia 2017 - 14:10
67. Rodło Kwidzyn - Gedania Gdańsk
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
68. Wierzyca Pelplin - Bytovia II Bytów 29 kwietnia 2017 - 17:00
69. Jaguar Gdańsk - Sokół Wyczechy 29 kwietnia 2017 - 17:00
70. Cartusia Kartuzy - Orkan Rumia MKS 29 kwietnia 2017 - 11:00
71. Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw 29 kwietnia 2017 - 16:00
72. Stolem Gniewino - KP Starogard Gdański 29 kwietnia 2017 - 15:00
Kolejka 26 - 3. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Centrum Pelplin - Stolem Gniewino 3 maja 2017 - 15:00
74. KP Starogard Gdański - Gryf Słupsk 3 maja 2017 - 16:00
75. Grom Nowy Staw - Cartusia Kartuzy 3 maja 2017 - 15:00
76. Orkan Rumia MKS - Jaguar Gdańsk 3 maja 2017
77. Sokół Wyczechy - Wierzyca Pelplin 3 maja 2017 - 16:00
78. Bytovia II Bytów - Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
79. Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze 3 maja 2017 - 11:00
80. Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń 3 maja 2017 - 12:00
81. Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 3 maja 2017 - 11:00
Kolejka 27 - 6/7. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Arka II Gdynia - Centrum Pelplin 7 maja 2017 - 11:00
83. GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna 6 maja 2017 - 16:00
84. Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk 6 maja 2017 - 17:00
85. Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów 6 maja 2017 - 16:10
86. Rodło Kwidzyn - Sokół Wyczechy
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
87. Wierzyca Pelplin - Orkan Rumia MKS 6 maja 2017 - 17:00
88. Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw 6 maja 2017 - 17:00
89. Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański 6 maja 2017 - 11:00
90. Gryf Słupsk - Stolem Gniewino 6 maja 2017 - 16:00
Kolejka 28 - 13/14. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Centrum Pelplin - Gryf Słupsk 13 maja 2017 - 16:00
92. Stolem Gniewino - Cartusia Kartuzy 13 maja 2017 - 15:00
93. KP Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk 13 maja 2017 - 16:00
94. Grom Nowy Staw - Wierzyca Pelplin 13 maja 2017 - 15:00
95. Orkan Rumia MKS - Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
96. Sokół Wyczechy - Anioły Garczegorze 13 maja 2017 - 16:00
97. Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń 14 maja 2017 - 11:00
98. Gedania Gdańsk - GKS Kolbudy 13 maja 2017 - 11:00
99. Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 13 maja 2017 - 12:00
Kolejka 29 - 20/21. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Kaszubia Kościerzyna - Centrum Pelplin 20 maja 2017 - 15:00
101. Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk 21 maja 2017 - 11:00
102. GKS Kolbudy - Bytovia II Bytów 20 maja 2017 - 16:00
103. Powiśle Dzierzgoń - Sokół Wyczechy 20 maja 2017 - 17:00
104. Anioły Garczegorze - Orkan Rumia MKS 20 maja 2017 - 16:10
105. Rodło Kwidzyn - Grom Nowy Staw
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
106. Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański 20 maja 2017 - 17:00
107. Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino 20 maja 2017 - 17:00
108. Cartusia Kartuzy - Gryf Słupsk 20 maja 2017 - 11:00
Kolejka 30 - 27/28. maja 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Centrum Pelplin - Cartusia Kartuzy 27 maja 2017 - 16:00
110. Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 27 maja 2017 - 16:00
111. Stolem Gniewino - Wierzyca Pelplin 27 maja 2017 - 15:00
112. KP Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
113. Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze 27 maja 2017 - 15:00
114. Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń 27 maja 2017 - 16:00
115. Sokół Wyczechy - GKS Kolbudy 27 maja 2017 - 16:00
116. Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia 28 maja 2017 - 11:00
117. Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 27 maja 2017 - 11:00
Kolejka 31 - 3/4. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Gedania Gdańsk - Centrum Pelplin 3 czerwca 2017 - 11:00
119. Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów 3 czerwca 2017 - 15:00
120. Arka II Gdynia - Sokół Wyczechy 4 czerwca 2017 - 11:00
121. GKS Kolbudy - Orkan Rumia MKS 3 czerwca 2017 - 17:00
122. Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw 3 czerwca 2017 - 17:00
123. Anioły Garczegorze - KP Starogard Gdański 4 czerwca 2017 - 14:10
124. Rodło Kwidzyn - Stolem Gniewino
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
125. Wierzyca Pelplin - Gryf Słupsk 3 czerwca 2017 - 17:00
126. Jaguar Gdańsk - Cartusia Kartuzy 3 czerwca 2017 - 17:00
Kolejka 32 - 10/11. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jaguar Gdańsk - Centrum Pelplin 10 czerwca 2017 - 17:00
128. Cartusia Kartuzy - Wierzyca Pelplin 10 czerwca 2017 - 11:00
129. Gryf Słupsk - Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
130. Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 10 czerwca 2017 - 15:00
131. KP Starogard Gdański - Powiśle Dzierzgoń 10 czerwca 2017 - 16:00
132. Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy 10 czerwca 2017 - 16:00
133. Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia 10 czerwca 2017 - 16:00
134. Sokół Wyczechy - Kaszubia Kościerzyna 10 czerwca 2017 - 16:00
135. Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 11 czerwca 2017 - 11:00
Kolejka 33 - 15. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Bytovia II Bytów - Centrum Pelplin 15 czerwca 2017 - 15:00
137. Gedania Gdańsk - Sokół Wyczechy 15 czerwca 2017 - 15:00
138. Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia MKS 15 czerwca 2017 - 15:00
139. Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw 15 czerwca 2017 - 15:00
140. GKS Kolbudy - KP Starogard Gdański 15 czerwca 2017 - 15:00
141. Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 15 czerwca 2017 - 15:00
142. Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk 15 czerwca 2017 - 15:00
143. Rodło Kwidzyn - Cartusia Kartuzy
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
144. Wierzyca Pelplin - Jaguar Gdańsk 15 czerwca 2017 - 15:00
Kolejka 34 - 18. czerwca 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Centrum Pelplin - Wierzyca Pelplin 18 czerwca 2017 - 15:00
146. Jaguar Gdańsk - Rodło Kwidzyn
Rodło Kwidzyn wycofało się z rozgrywek
147. Cartusia Kartuzy - Anioły Garczegorze 18 czerwca 2017 - 15:00
148. Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń 18 czerwca 2017 - 15:00
149. Stolem Gniewino - GKS Kolbudy 18 czerwca 2017 - 15:00
150. KP Starogard Gdański - Arka II Gdynia 18 czerwca 2017 - 15:00
151. Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna 18 czerwca 2017 - 15:00
152. Orkan Rumia MKS - Gedania Gdańsk 18 czerwca 2017 - 15:00
153. Sokół Wyczechy - Bytovia II Bytów 18 czerwca 2017 - 15:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.02