Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Jantar Ustka |
|
KS Damnica |
1 - 7 |
Anioły Garczegorze |
|
AP Człuchów |
6 - 1 |
Granit Koczała |
|
Garbarnia Kępice |
1 - 8 |
GKS Kołczygłowy |
|
Pauza: Bytovia Bytów, Lider Rychnowy, |
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
vo, Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt 12.1 ppkt. 12.1.2. |
Anioły Garczegorze |
2 - 5 |
AP Człuchów |
|
Jantar Ustka |
1 - 1 |
KS Damnica |
13 września 2015
13.09 - 12:00 |
Lider Rychnowy |
7 - 0 |
Stal Jezierzyce |
13 września 2015
13.09 - 12:00 |
Pauza: Granit Koczała, GKS Kołczygłowy, |
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Damnica |
2 - 3 |
Lider Rychnowy |
|
AP Człuchów |
14 - 1 |
Jantar Ustka |
20 września 2015
20.09 - 11:00 |
Garbarnia Kępice |
2 - 5 |
Granit Koczała |
20 września 2015
20.09 - 13:00 |
GKS Kołczygłowy |
0 - 10 |
Bytovia Bytów |
|
Pauza: Anioły Garczegorze, Stal Jezierzyce, |
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Granit Koczała |
3 - 3 |
GKS Kołczygłowy |
|
Anioły Garczegorze |
9 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Lider Rychnowy |
1 - 2 |
AP Człuchów |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
KS Damnica |
|
Pauza: Jantar Ustka, Bytovia Bytów, |
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Człuchów |
10 - 1 |
Stal Jezierzyce |
|
Garbarnia Kępice |
0 - 12 |
Jantar Ustka |
|
GKS Kołczygłowy |
2 - 5 |
Anioły Garczegorze |
|
Bytovia Bytów |
14 - 2 |
Granit Koczała |
|
Pauza: Lider Rychnowy, KS Damnica, |
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
0 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
Jantar Ustka |
4 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
11 października 2015
11.10 - 15:00 |
Lider Rychnowy |
8 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
KS Damnica |
3 - 10 |
AP Człuchów |
10 października 2015
10.10 - 11:00 |
Pauza: Stal Jezierzyce, Granit Koczała, |
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Garbarnia Kępice |
1 - 3 |
Stal Jezierzyce |
|
GKS Kołczygłowy |
2 - 3 |
Lider Rychnowy |
|
Bytovia Bytów |
14 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Granit Koczała |
1 - 3 |
Anioły Garczegorze |
|
Pauza: KS Damnica, AP Człuchów, |
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jantar Ustka |
5 - 2 |
Granit Koczała |
25 października 2015
25.10 - 12:00 |
Lider Rychnowy |
0 - 7 |
Bytovia Bytów |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 6 |
GKS Kołczygłowy |
25 października 2015
25.10 - 12:45 |
KS Damnica |
10 - 1 |
Garbarnia Kępice |
|
Pauza: AP Człuchów, Anioły Garczegorze, |
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Garbarnia Kępice |
3 - 5 |
AP Człuchów |
|
GKS Kołczygłowy |
7 - 3 |
KS Damnica |
31 października 2015
31.10 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
5 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Granit Koczała |
2 - 6 |
Lider Rychnowy |
31 października 2015
31.10 - 12:00 |
Anioły Garczegorze |
4 - 1 |
Jantar Ustka |
4 listopada 2015
4.11 - 14:30 |
Kolejka 10 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Rychnowy |
1 - 4 |
Anioły Garczegorze |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Granit Koczała |
|
KS Damnica |
1 - 12 |
Bytovia Bytów |
|
AP Człuchów |
6 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
8 listopada 2015
8.11 - 11:00 |
Pauza: Garbarnia Kępice, Jantar Ustka, |
Kolejka 11 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
AP Człuchów |
15 listopada 2015
15.11 - 13:00 |
Granit Koczała |
3 - 3 |
KS Damnica |
|
Anioły Garczegorze |
1 - 0 |
Stal Jezierzyce |
|
Jantar Ustka |
1 - 2 |
Lider Rychnowy |
15 listopada 2015
15.11 - 14:00 |
Pauza: GKS Kołczygłowy, Garbarnia Kępice, |
Kolejka 12 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Jantar Ustka |
2 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
Anioły Garczegorze |
2 - 5 |
KS Damnica |
|
Granit Koczała |
0 - 5 |
AP Człuchów |
|
GKS Kołczygłowy |
8 - 2 |
Garbarnia Kępice |
|
Pauza: Bytovia Bytów, Lider Rychnowy, |
Kolejka 13 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Garbarnia Kępice |
2 - 15 |
Bytovia Bytów |
|
AP Człuchów |
10 - 2 |
Anioły Garczegorze |
|
KS Damnica |
5 - 6 |
Jantar Ustka |
|
Stal Jezierzyce |
0 - 2 |
Lider Rychnowy |
|
Pauza: Granit Koczała, GKS Kołczygłowy, |
Kolejka 14 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lider Rychnowy |
3 - 1 |
KS Damnica |
|
Jantar Ustka |
2 - 2 |
AP Człuchów |
|
Granit Koczała |
1 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Bytovia Bytów |
9 - 0 |
GKS Kołczygłowy |
|
Pauza: Anioły Garczegorze, Stal Jezierzyce, |
Kolejka 15 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kołczygłowy |
4 - 1 |
Granit Koczała |
|
Garbarnia Kępice |
2 - 5 |
Anioły Garczegorze |
|
AP Człuchów |
3 - 0 |
Lider Rychnowy |
|
KS Damnica |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
|
vo, na boisku 4:0 |
Pauza: Jantar Ustka, Bytovia Bytów, |
Kolejka 16 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
AP Człuchów |
18 maja 2016
18.05 - 17:00 |
Jantar Ustka |
11 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
Anioły Garczegorze |
4 - 2 |
GKS Kołczygłowy |
|
Granit Koczała |
2 - 5 |
Bytovia Bytów |
|
Pauza: Lider Rychnowy, KS Damnica, |
Kolejka 17 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Anioły Garczegorze |
|
vo, goście nie przyjechali |
GKS Kołczygłowy |
4 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Garbarnia Kępice |
2 - 3 |
Lider Rychnowy |
|
AP Człuchów |
6 - 1 |
KS Damnica |
|
Pauza: Stal Jezierzyce, Granit Koczała, |
Kolejka 18 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
7 - 1 |
Garbarnia Kępice |
|
Lider Rychnowy |
1 - 1 |
GKS Kołczygłowy |
16 maja 2016
16.05 - 17:30 |
Jantar Ustka |
2 - 11 |
Bytovia Bytów |
|
Anioły Garczegorze |
6 - 0 |
Granit Koczała |
|
vo, na boisku 6:1 |
Pauza: KS Damnica, AP Człuchów, |
Kolejka 19 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Granit Koczała |
1 - 2 |
Jantar Ustka |
|
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Lider Rychnowy |
|
GKS Kołczygłowy |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
|
Garbarnia Kępice |
3 - 8 |
KS Damnica |
|
Pauza: AP Człuchów, Anioły Garczegorze, |
Kolejka 20 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Człuchów |
3 - 0 |
Garbarnia Kępice |
|
vo, goście nie przyjechali |
KS Damnica |
5 - 4 |
GKS Kołczygłowy |
|
Stal Jezierzyce |
5 - 4 |
Bytovia Bytów |
|
Lider Rychnowy |
10 - 1 |
Granit Koczała |
|
Jantar Ustka |
4 - 0 |
Anioły Garczegorze |
31 maja 2016
31.05 - 16:30 |
Kolejka 21 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
1 - 2 |
Lider Rychnowy |
|
Granit Koczała |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
|
Bytovia Bytów |
10 - 0 |
KS Damnica |
|
GKS Kołczygłowy |
2 - 12 |
AP Człuchów |
|
Pauza: Garbarnia Kępice, Jantar Ustka, |
Kolejka 22 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Człuchów |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
|
KS Damnica |
3 - 0 |
Granit Koczała |
|
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Anioły Garczegorze |
|
Lider Rychnowy |
3 - 0 |
Jantar Ustka |
|
Pauza: GKS Kołczygłowy, Garbarnia Kępice, . |
|