ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Chojniczanka Chojnice 26 64 20 4 2 89 - 23
2. Gryf Słupsk KS 26 55 17 4 5 67 - 30
3. KP Starogard Gdański 26 54 16 6 4 66 - 25
4. KP Gdynia 26 42 13 3 10 64 - 28 4 10 3 1 0 15 - 0
5. Gryf Wejherowo 26 42 13 3 10 49 - 54 4 5 1 2 1 2 - 11
6. U-2 Bytów 26 42 12 6 8 47 - 34 4 1 0 1 3 1 - 7
7. Sztorm Mosty 26 41 13 2 11 36 - 42
8. Arka Gdynia SI 26 38 12 2 12 48 - 42
9. Santos Gdańsk 26 37 11 4 11 62 - 69
10. Pogoń Lębork 26 35 11 2 13 48 - 55
11. Akademia Piłkarska LG 26 31 9 4 13 28 - 37
12. Pomezania Malbork 26 30 8 6 12 42 - 45
13. Sparta Gdańsk 26 3 1 0 25 17 - 112
14. Myśliwiec Tuchomie (*) 26 9 3 0 23 15 - 82
Ostatni komentarz dodał malutki02 17.10.2015, 15:58:56
* Myśliwiec Tuchomie wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. U-2 Bytów 0 - 3 KP Gdynia
2. Pomezania Malbork 0 - 1 Sztorm Mosty
3. Myśliwiec Tuchomie 4 - 2 Sparta Gdańsk
4. KP Starogard Gdański 6 - 1 Gryf Wejherowo
5. Akademia Piłkarska LG 3 - 0 Pogoń Lębork
6. Chojniczanka Chojnice 4 - 2 Santos Gdańsk
7. Arka Gdynia SI 0 - 1 Gryf Słupsk KS
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
8. KP Gdynia 0 - 1 Gryf Słupsk KS
9. Santos Gdańsk 0 - 2 Arka Gdynia SI
10. Pogoń Lębork 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
11. Gryf Wejherowo 1 - 2 Akademia Piłkarska LG
12. Sparta Gdańsk 0 - 3 KP Starogard Gdański
13. Sztorm Mosty 4 - 0 Myśliwiec Tuchomie
14. U-2 Bytów 3 - 2 Pomezania Malbork
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
15. Pomezania Malbork 3 - 1 KP Gdynia 13 września 2015 - 13:30
16. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 U-2 Bytów 13 września 2015 - 11:00
17. KP Starogard Gdański 1 - 1 Sztorm Mosty
18. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Sparta Gdańsk
19. Chojniczanka Chojnice 7 - 0 Gryf Wejherowo
20. Arka Gdynia SI 5 - 2 Pogoń Lębork 13 września 2015 - 11:00
21. Gryf Słupsk KS 5 - 1 Santos Gdańsk 13 września 2015 - 14:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
22. KP Gdynia 3 - 1 Santos Gdańsk 20 września 2015 - 15:00
23. Pogoń Lębork 2 - 1 Gryf Słupsk KS 20 września 2015 - 11:00
24. Gryf Wejherowo 5 - 0 Arka Gdynia SI 20 września 2015 - 12:30
25. Sparta Gdańsk 0 - 4 Chojniczanka Chojnice
26. Sztorm Mosty 0 - 0 Akademia Piłkarska LG 20 września 2015 - 11:00
27. U-2 Bytów 2 - 0 KP Starogard Gdański 20 września 2015 - 11:00
28. Pomezania Malbork 5 - 1 Myśliwiec Tuchomie 20 września 2015 - 11:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Myśliwiec Tuchomie 0 - 4 KP Gdynia 27 września 2015 - 14:45
30. KP Starogard Gdański 1 - 1 Pomezania Malbork
31. Akademia Piłkarska LG 0 - 1 U-2 Bytów 27 września 2015 - 13:00
32. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Sztorm Mosty
33. Arka Gdynia SI 1 - 0 Sparta Gdańsk 26 września 2015 - 11:00
34. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Gryf Wejherowo 27 września 2015 - 11:00
35. Santos Gdańsk 5 - 2 Pogoń Lębork
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KP Gdynia 2 - 1 Pogoń Lębork
37. Gryf Wejherowo 5 - 1 Santos Gdańsk
38. Sparta Gdańsk 2 - 7 Gryf Słupsk KS
39. Sztorm Mosty 1 - 0 Arka Gdynia SI 4 października 2015 - 16:30
40. U-2 Bytów 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 4 października 2015 - 17:00
41. Pomezania Malbork 1 - 0 Akademia Piłkarska LG 21 października 2015 - 17:00
42. Myśliwiec Tuchomie 1 - 5 KP Starogard Gdański
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KP Starogard Gdański 2 - 0 KP Gdynia
44. Akademia Piłkarska LG 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie
45. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Pomezania Malbork
46. Arka Gdynia SI 0 - 0 U-2 Bytów 11 października 2015 - 11:00
47. Gryf Słupsk KS 3 - 1 Sztorm Mosty 10 października 2015 - 11:00
48. Santos Gdańsk 8 - 1 Sparta Gdańsk
49. Pogoń Lębork 5 - 1 Gryf Wejherowo
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
50. KP Gdynia 10 - 0 Gryf Wejherowo
51. Sparta Gdańsk 1 - 4 Pogoń Lębork
52. Sztorm Mosty 2 - 0 Santos Gdańsk 18 października 2015 - 11:00
53. U-2 Bytów 0 - 0 Gryf Słupsk KS 18 października 2015 - 16:30
54. Pomezania Malbork 0 - 2 Arka Gdynia SI 18 października 2015 - 11:00
55. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
56. KP Starogard Gdański 2 - 0 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Akademia Piłkarska LG 0 - 4 KP Gdynia
58. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 KP Starogard Gdański
59. Arka Gdynia SI 2 - 1 Myśliwiec Tuchomie 25 października 2015 - 11:00
60. Gryf Słupsk KS 2 - 1 Pomezania Malbork 25 października 2015 - 13:30
61. Santos Gdańsk 1 - 3 U-2 Bytów
62. Pogoń Lębork 1 - 0 Sztorm Mosty
63. Gryf Wejherowo 4 - 1 Sparta Gdańsk 25 października 2015 - 11:00
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Gdynia 11 - 0 Sparta Gdańsk 30 października 2015 - 18:00
65. Sztorm Mosty 4 - 2 Gryf Wejherowo 31 października 2015 - 11:00
66. U-2 Bytów 4 - 3 Pogoń Lębork
67. Pomezania Malbork 1 - 3 Santos Gdańsk 31 października 2015 - 13:30
68. Myśliwiec Tuchomie 1 - 4 Gryf Słupsk KS 31 października 2015 - 11:00
69. KP Starogard Gdański 4 - 0 Arka Gdynia SI 31 października 2015 - 13:00
70. Akademia Piłkarska LG 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 31 października 2015 - 13:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 KP Gdynia
72. Arka Gdynia SI 2 - 0 Akademia Piłkarska LG 8 listopada 2015 - 11:00
73. Gryf Słupsk KS 2 - 0 KP Starogard Gdański 7 listopada 2015 - 11:00
74. Santos Gdańsk 4 - 1 Myśliwiec Tuchomie
75. Pogoń Lębork 3 - 0 Pomezania Malbork 8 listopada 2015 - 11:00
76. Gryf Wejherowo 1 - 1 U-2 Bytów
77. Sparta Gdańsk 1 - 5 Sztorm Mosty
Kolejka 12 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Gdynia 4 - 0 Sztorm Mosty
79. U-2 Bytów 10 - 1 Sparta Gdańsk
80. Pomezania Malbork 0 - 2 Gryf Wejherowo
81. Myśliwiec Tuchomie 3 - 2 Pogoń Lębork 11 listopada 2015 - 11:00
82. KP Starogard Gdański 6 - 2 Santos Gdańsk
83. Akademia Piłkarska LG 0 - 5 Gryf Słupsk KS
84. Chojniczanka Chojnice 4 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Arka Gdynia SI 2 - 1 KP Gdynia
86. Gryf Słupsk KS 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 15 listopada 2015 - 11:00
87. Santos Gdańsk 2 - 1 Akademia Piłkarska LG 14 listopada 2015 - 11:00
Gdańsk, ul. Hallera 201
88. Pogoń Lębork 0 - 5 KP Starogard Gdański 15 listopada 2015 - 11:00
89. Gryf Wejherowo 6 - 0 Myśliwiec Tuchomie
90. Sparta Gdańsk 1 - 3 Pomezania Malbork 15 listopada 2015 - 11:00
Malbork, ul. Toruńska 60. Zmiana gospodarza – w rundzie jesiennej rolę tę pełnić będzie Pomezania Malbork, w rundzie wiosennej Sparta Gdańsk
91. Sztorm Mosty 1 - 5 U-2 Bytów 15 listopada 2015 - 11:00
Kolejka 14 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. KP Gdynia 2 - 0 U-2 Bytów
93. Sztorm Mosty 0 - 5 Pomezania Malbork 20 marca 2016 - 15:00
94. Sparta Gdańsk 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
95. Gryf Wejherowo 0 - 1 KP Starogard Gdański 20 marca 2016 - 11:00
96. Pogoń Lębork 2 - 1 Akademia Piłkarska LG
97. Santos Gdańsk 0 - 10 Chojniczanka Chojnice
98. Gryf Słupsk KS 3 - 1 Arka Gdynia SI
Kolejka 15 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Gryf Słupsk KS 3 - 1 KP Gdynia
100. Arka Gdynia SI 4 - 4 Santos Gdańsk
101. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Pogoń Lębork
102. Akademia Piłkarska LG 1 - 3 Gryf Wejherowo
103. KP Starogard Gdański 5 - 0 Sparta Gdańsk 24 marca 2016 - 13:00
104. Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Sztorm Mosty
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
105. Pomezania Malbork 2 - 2 U-2 Bytów 26 marca 2016 - 11:00
Kolejka 16 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. KP Gdynia 2 - 2 Pomezania Malbork
107. U-2 Bytów 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
108. Sztorm Mosty 0 - 3 KP Starogard Gdański
109. Sparta Gdańsk 0 - 2 Akademia Piłkarska LG
110. Gryf Wejherowo 0 - 0 Chojniczanka Chojnice
111. Pogoń Lębork 3 - 1 Arka Gdynia SI
112. Santos Gdańsk 3 - 3 Gryf Słupsk KS
Kolejka 17 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Santos Gdańsk 2 - 1 KP Gdynia
114. Gryf Słupsk KS 1 - 1 Pogoń Lębork
115. Arka Gdynia SI 5 - 0 Gryf Wejherowo
116. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Sparta Gdańsk
vo, goście nie przyjechali
117. Akademia Piłkarska LG 1 - 2 Sztorm Mosty
118. KP Starogard Gdański 0 - 0 U-2 Bytów
119. Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Pomezania Malbork
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
Kolejka 18 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. KP Gdynia 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
121. Pomezania Malbork 1 - 1 KP Starogard Gdański
122. U-2 Bytów 1 - 0 Akademia Piłkarska LG 16 kwietnia 2016 - 13:00
123. Sztorm Mosty 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
124. Sparta Gdańsk 1 - 10 Arka Gdynia SI
125. Gryf Wejherowo 0 - 4 Gryf Słupsk KS
126. Pogoń Lębork 5 - 1 Santos Gdańsk
Kolejka 19 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Pogoń Lębork 0 - 4 KP Gdynia
128. Santos Gdańsk 2 - 4 Gryf Wejherowo
129. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Sparta Gdańsk
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
130. Arka Gdynia SI 2 - 0 Sztorm Mosty
131. Chojniczanka Chojnice 6 - 2 U-2 Bytów 18 maja 2016 - 17:00
132. Akademia Piłkarska LG 5 - 1 Pomezania Malbork
133. KP Starogard Gdański 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
Kolejka 20 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. KP Gdynia 2 - 3 KP Starogard Gdański
135. Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Akademia Piłkarska LG
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
136. Pomezania Malbork 2 - 4 Chojniczanka Chojnice
137. U-2 Bytów 2 - 0 Arka Gdynia SI
138. Sztorm Mosty 2 - 1 Gryf Słupsk KS
139. Sparta Gdańsk 3 - 6 Santos Gdańsk
140. Gryf Wejherowo 3 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 21 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Gryf Wejherowo 0 - 0 KP Gdynia
142. Pogoń Lębork 3 - 0 Sparta Gdańsk
vo, goście nie przyjechali
143. Santos Gdańsk 3 - 0 Sztorm Mosty
144. Gryf Słupsk KS 5 - 2 U-2 Bytów
145. Arka Gdynia SI 2 - 4 Pomezania Malbork
146. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
147. Akademia Piłkarska LG 1 - 5 KP Starogard Gdański
Kolejka 22 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. KP Gdynia 0 - 0 Akademia Piłkarska LG
149. KP Starogard Gdański 2 - 2 Chojniczanka Chojnice
150. Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Arka Gdynia SI
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
151. Pomezania Malbork 1 - 1 Gryf Słupsk KS
152. U-2 Bytów 0 - 0 Santos Gdańsk
153. Sztorm Mosty 1 - 0 Pogoń Lębork
154. Sparta Gdańsk 0 - 3 Gryf Wejherowo
Sparta Gdańsk został wycofany w wyniku trzykrotnego niestawienia się na zawody
Kolejka 23 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Sparta Gdańsk 0 - 3 KP Gdynia
Sparta Gdańsk został wycofany w wyniku trzykrotnego niestawienia się na zawody
156. Gryf Wejherowo 2 - 0 Sztorm Mosty
157. Pogoń Lębork 2 - 0 U-2 Bytów
158. Santos Gdańsk 4 - 1 Pomezania Malbork
159. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
160. Arka Gdynia SI 0 - 1 KP Starogard Gdański
161. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Akademia Piłkarska LG
Kolejka 24 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. KP Gdynia 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 29 maja 2016 - 17:00
163. Akademia Piłkarska LG 0 - 2 Arka Gdynia SI
164. KP Starogard Gdański 2 - 4 Gryf Słupsk KS
165. Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Santos Gdańsk
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
166. Pomezania Malbork 0 - 0 Pogoń Lębork
167. U-2 Bytów 0 - 1 Gryf Wejherowo 29 maja 2016 - 18:00
168. Sztorm Mosty 3 - 0 Sparta Gdańsk
Sparta Gdańsk został wycofany w wyniku trzykrotnego niestawienia się na zawody
Kolejka 25 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Sztorm Mosty 2 - 1 KP Gdynia
170. Sparta Gdańsk 0 - 3 U-2 Bytów
Sparta Gdańsk został wycofany w wyniku trzykrotnego niestawienia się na zawody
171. Gryf Wejherowo 2 - 0 Pomezania Malbork
172. Pogoń Lębork 3 - 0 Myśliwiec Tuchomie
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
173. Santos Gdańsk 4 - 2 KP Starogard Gdański
174. Gryf Słupsk KS 0 - 2 Akademia Piłkarska LG
175. Arka Gdynia SI 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 26 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. KP Gdynia 2 - 0 Arka Gdynia SI
177. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Gryf Słupsk KS
178. Akademia Piłkarska LG 0 - 0 Santos Gdańsk
179. KP Starogard Gdański 3 - 1 Pogoń Lębork
180. Myśliwiec Tuchomie 0 - 3 Gryf Wejherowo
Myśliwiec Tuchomie wycofał się z rozgrywek
181. Pomezania Malbork 3 - 0 Sparta Gdańsk
Sparta Gdańsk został wycofany w wyniku trzykrotnego niestawienia się na zawody
182. U-2 Bytów 1 - 0 Sztorm Mosty




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE