MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Gdańsk V - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Pawłowo 22 60 19 3 0 62 - 17
2. MKP Szlachta 22 57 19 0 3 74 - 21
3. Brda Rytel 22 41 12 5 5 42 - 16
4. Perła Czyczkowy 22 39 11 6 5 47 - 21
5. Grom Leśno 22 37 12 1 9 58 - 40
6. Zieloni Łąg 22 28 8 4 10 39 - 42
7. Olimpia Czersk 22 27 7 6 9 30 - 34
8. Brda Wielkie Chełmy 22 25 8 1 13 34 - 55
9. Unia Klawkowo 22 21 6 3 13 44 - 66
10. Meteor Silno 22 20 6 2 14 28 - 64 2 4 1 1 0 4 - 1
11. Agra Ostrowite 22 20 4 8 10 38 - 37 2 1 0 1 1 1 - 4
12. Orkan Huta 22 1 0 1 21 13 - 96
Ostatni komentarz dodał Lulijan 21.06.2016, 06:21:20



Kolejka 1 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (59) 
1. Zieloni Łąg 2 - 3 Agra Ostrowite 30 sierpnia 2015 - 15:00
2. Unia Klawkowo 3 - 0 Brda Wielkie Chełmy 29 sierpnia 2015 - 17:00
vo, na boisku 0:2, udział w meczu nieuprawnionych zawodników na sezon 2015/16
3. Brda Rytel 2 - 0 Grom Leśno 29 sierpnia 2015 - 17:00
4. MKP Szlachta 0 - 1 Jantar Pawłowo 29 sierpnia 2015 - 15:30
5. Perła Czyczkowy 4 - 0 Meteor Silno 30 sierpnia 2015 - 14:00
vo, na boisku 4:0, udział w mecz u nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
6. Orkan Huta 0 - 1 Olimpia Czersk 29 sierpnia 2015 - 17:00
Kolejka 2 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
7. Agra Ostrowite 0 - 0 Olimpia Czersk 5 września 2015 - 17:00
8. Meteor Silno 2 - 1 Orkan Huta 6 września 2015 - 15:00
9. Jantar Pawłowo 3 - 2 Perła Czyczkowy 6 września 2015 - 12:00
10. Grom Leśno 1 - 4 MKP Szlachta 6 września 2015 - 15:00
11. Brda Wielkie Chełmy 0 - 1 Brda Rytel 6 września 2015 - 14:00
12. Zieloni Łąg 4 - 1 Unia Klawkowo 6 września 2015 - 15:00
Kolejka 3 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (5) 
13. Unia Klawkowo 2 - 2 Agra Ostrowite 12 września 2015 - 16:00
14. Brda Rytel 1 - 0 Zieloni Łąg 12 września 2015 - 17:00
15. MKP Szlachta 5 - 0 Brda Wielkie Chełmy 12 września 2015 - 15:30
16. Perła Czyczkowy 4 - 3 Grom Leśno 13 września 2015 - 14:00
17. Orkan Huta 0 - 0 Jantar Pawłowo 12 września 2015 - 17:00
18. Olimpia Czersk 5 - 0 Meteor Silno 12 września 2015 - 16:00
Kolejka 4 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
19. Agra Ostrowite 0 - 3 Meteor Silno 19 września 2015 - 16:30
20. Jantar Pawłowo 2 - 2 Olimpia Czersk 20 września 2015 - 12:00
21. Grom Leśno 2 - 0 Orkan Huta 20 września 2015 - 15:00
22. Brda Wielkie Chełmy 0 - 3 Perła Czyczkowy 20 września 2015 - 14:00
23. Zieloni Łąg 1 - 6 MKP Szlachta 20 września 2015 - 15:00
24. Unia Klawkowo 1 - 2 Brda Rytel 19 września 2015 - 16:00
Kolejka 5 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
25. Brda Rytel 1 - 1 Agra Ostrowite 26 września 2015 - 16:00
26. MKP Szlachta 5 - 0 Unia Klawkowo 26 września 2015 - 15:00
27. Perła Czyczkowy 1 - 1 Zieloni Łąg 27 września 2015 - 14:00
28. Orkan Huta 0 - 1 Brda Wielkie Chełmy 26 września 2015 - 17:00
29. Olimpia Czersk 4 - 1 Grom Leśno 26 września 2015 - 16:00
30. Meteor Silno 0 - 6 Jantar Pawłowo 27 września 2015 - 15:00
Kolejka 6 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (19) 
31. Agra Ostrowite 0 - 2 Jantar Pawłowo 3 października 2015 - 16:00
32. Grom Leśno 2 - 3 Meteor Silno 4 października 2015 - 15:00
33. Brda Wielkie Chełmy 1 - 2 Olimpia Czersk 4 października 2015 - 14:00
34. Zieloni Łąg 2 - 0 Orkan Huta 4 października 2015 - 15:00
35. Unia Klawkowo 1 - 5 Perła Czyczkowy 3 października 2015 - 15:00
36. Brda Rytel 0 - 2 MKP Szlachta 3 października 2015 - 16:00
Kolejka 7 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (11) 
37. MKP Szlachta 2 - 1 Agra Ostrowite 10 października 2015 - 15:00
38. Perła Czyczkowy 1 - 1 Brda Rytel 11 października 2015 - 14:00
39. Orkan Huta 2 - 4 Unia Klawkowo 11 października 2015 - 15:00
40. Olimpia Czersk 0 - 3 Zieloni Łąg 10 października 2015 - 16:00
41. Meteor Silno 1 - 4 Brda Wielkie Chełmy 11 października 2015 - 15:00
42. Jantar Pawłowo 3 - 1 Grom Leśno 11 października 2015 - 12:00
Kolejka 8 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
43. Agra Ostrowite 3 - 3 Grom Leśno 17 października 2015 - 16:00
44. Brda Wielkie Chełmy 1 - 4 Jantar Pawłowo 18 października 2015 - 14:00
45. Zieloni Łąg 4 - 2 Meteor Silno 18 października 2015 - 14:00
46. Unia Klawkowo 2 - 1 Olimpia Czersk 17 października 2015 - 15:00
47. Brda Rytel 6 - 1 Orkan Huta 17 października 2015 - 15:00
48. MKP Szlachta 1 - 0 Perła Czyczkowy 17 października 2015 - 15:00
Kolejka 9 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (24) 
49. Perła Czyczkowy 3 - 0 Agra Ostrowite 25 października 2015 - 14:00
50. Orkan Huta 1 - 4 MKP Szlachta 25 października 2015 - 14:00
51. Olimpia Czersk 1 - 0 Brda Rytel 24 października 2015 - 15:00
52. Meteor Silno 0 - 3 Unia Klawkowo 25 października 2015 - 14:00
vo, na boisku 2:1, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (kara finansowa)
53. Jantar Pawłowo 3 - 1 Zieloni Łąg 25 października 2015 - 12:00
54. Grom Leśno 4 - 1 Brda Wielkie Chełmy 25 października 2015 - 14:30
Kolejka 10 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
55. Agra Ostrowite 2 - 3 Brda Wielkie Chełmy 31 października 2015 - 14:00
56. Zieloni Łąg 1 - 7 Grom Leśno 31 października 2015 - 14:00
57. Unia Klawkowo 2 - 5 Jantar Pawłowo 31 października 2015 - 14:00
58. Brda Rytel 1 - 0 Meteor Silno 31 października 2015 - 11:00
59. MKP Szlachta 2 - 0 Olimpia Czersk 31 października 2015 - 14:00
60. Perła Czyczkowy 4 - 0 Orkan Huta 31 października 2015 - 14:00
Kolejka 11 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
61. Orkan Huta 1 - 2 Agra Ostrowite 8 listopada 2015 - 14:00
62. Olimpia Czersk 2 - 1 Perła Czyczkowy 7 listopada 2015 - 14:00
63. Meteor Silno 1 - 5 MKP Szlachta 7 listopada 2015 - 14:00
64. Jantar Pawłowo 2 - 0 Brda Rytel 8 listopada 2015 - 12:00
65. Grom Leśno 4 - 3 Unia Klawkowo 8 listopada 2015 - 14:00
66. Brda Wielkie Chełmy 1 - 2 Zieloni Łąg 8 listopada 2015 - 14:00
Kolejka 12 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (42) 
67. Agra Ostrowite 1 - 2 Zieloni Łąg 16 kwietnia 2016 - 16:00
68. Brda Wielkie Chełmy 5 - 1 Unia Klawkowo 17 kwietnia 2016 - 15:00
69. Grom Leśno 1 - 2 Brda Rytel 17 kwietnia 2016 - 15:00
70. Jantar Pawłowo 4 - 1 MKP Szlachta 17 kwietnia 2016 - 12:00
71. Meteor Silno 2 - 1 Perła Czyczkowy 17 kwietnia 2016 - 15:00
72. Olimpia Czersk 6 - 1 Orkan Huta 16 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 13 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (33) 
73. Olimpia Czersk 0 - 0 Agra Ostrowite 23 kwietnia 2016 - 16:00
74. Orkan Huta 0 - 5 Meteor Silno 24 kwietnia 2016 - 13:30
75. Perła Czyczkowy 1 - 1 Jantar Pawłowo 24 kwietnia 2016 - 14:00
76. MKP Szlachta 2 - 0 Grom Leśno 24 kwietnia 2016 - 15:00
77. Brda Rytel 10 - 0 Brda Wielkie Chełmy 23 kwietnia 2016 - 17:00
78. Unia Klawkowo 1 - 1 Zieloni Łąg 23 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 14 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
79. Agra Ostrowite 3 - 3 Unia Klawkowo 30 kwietnia 2016 - 16:00
80. Zieloni Łąg 0 - 1 Brda Rytel 1 maja 2016 - 15:00
81. Brda Wielkie Chełmy 2 - 3 MKP Szlachta 1 maja 2016 - 14:00
82. Grom Leśno 2 - 1 Perła Czyczkowy 1 maja 2016 - 15:00
83. Jantar Pawłowo 5 - 1 Orkan Huta 30 kwietnia 2016 - 16:00
84. Meteor Silno 3 - 3 Olimpia Czersk 30 kwietnia 2016 - 16:00
Kolejka 15 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (17) 
85. Meteor Silno 1 - 1 Agra Ostrowite 7 maja 2016 - 16:00
86. Olimpia Czersk 0 - 2 Jantar Pawłowo 7 maja 2016 - 16:00
87. Orkan Huta 0 - 6 Grom Leśno 8 maja 2016 - 15:00
88. Perła Czyczkowy 0 - 0 Brda Wielkie Chełmy 8 maja 2016 - 14:00
89. MKP Szlachta 2 - 0 Zieloni Łąg 7 maja 2016 - 16:00
90. Brda Rytel 3 - 0 Unia Klawkowo 7 maja 2016 - 17:00
Kolejka 16 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (18) 
91. Agra Ostrowite 1 - 1 Brda Rytel 14 maja 2016 - 16:00
92. Unia Klawkowo 3 - 5 MKP Szlachta 15 maja 2016 - 12:00
93. Zieloni Łąg 2 - 2 Perła Czyczkowy 15 maja 2016 - 15:00
94. Brda Wielkie Chełmy 3 - 1 Orkan Huta 14 maja 2016 - 17:00
95. Grom Leśno 3 - 0 Olimpia Czersk 15 maja 2016 - 15:00
96. Jantar Pawłowo 1 - 0 Meteor Silno 15 maja 2016 - 12:00
Kolejka 17 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
97. Jantar Pawłowo 1 - 0 Agra Ostrowite 21 maja 2016 - 16:30
98. Meteor Silno 1 - 2 Grom Leśno 21 maja 2016 - 17:00
99. Olimpia Czersk 0 - 3 Brda Wielkie Chełmy 21 maja 2016 - 16:00
100. Orkan Huta 0 - 6 Zieloni Łąg 22 maja 2016 - 15:00
101. Perła Czyczkowy 3 - 1 Unia Klawkowo 22 maja 2016 - 14:00
102. MKP Szlachta 4 - 1 Brda Rytel 21 maja 2016 - 16:00
Kolejka 18 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
103. Agra Ostrowite 0 - 1 MKP Szlachta 25 maja 2016 - 17:30
104. Brda Rytel 0 - 0 Perła Czyczkowy 26 maja 2016 - 15:00
105. Unia Klawkowo 8 - 1 Orkan Huta 25 maja 2016 - 17:30
106. Zieloni Łąg 1 - 1 Olimpia Czersk 25 maja 2016 - 17:00
107. Brda Wielkie Chełmy 4 - 1 Meteor Silno 26 maja 2016 - 14:00
108. Grom Leśno 1 - 3 Jantar Pawłowo 26 maja 2016 - 15:00
Kolejka 19 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (25) 
109. Grom Leśno 3 - 2 Agra Ostrowite 29 maja 2016 - 15:00
110. Jantar Pawłowo 2 - 1 Brda Wielkie Chełmy 29 maja 2016 - 12:00
111. Meteor Silno 1 - 4 Zieloni Łąg 29 maja 2016 - 14:00
112. Olimpia Czersk 0 - 3 Unia Klawkowo 28 maja 2016 - 16:00
vo, na boisku 3:2
113. Orkan Huta 0 - 6 Brda Rytel 29 maja 2016 - 15:00
114. Perła Czyczkowy 1 - 0 MKP Szlachta 29 maja 2016 - 14:00
Kolejka 20 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
115. Agra Ostrowite 0 - 1 Perła Czyczkowy 4 czerwca 2016 - 16:00
116. MKP Szlachta 7 - 2 Orkan Huta 4 czerwca 2016 - 16:00
117. Brda Rytel 0 - 0 Olimpia Czersk 5 czerwca 2016 - 15:00
118. Unia Klawkowo 0 - 1 Meteor Silno 4 czerwca 2016 - 16:00
119. Zieloni Łąg 1 - 3 Jantar Pawłowo 5 czerwca 2016 - 15:00
120. Brda Wielkie Chełmy 1 - 3 Grom Leśno 5 czerwca 2016 - 14:00
Kolejka 21 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (28) 
121. Brda Wielkie Chełmy 1 - 6 Agra Ostrowite 12 czerwca 2016 - 14:00
122. Grom Leśno 3 - 0 Zieloni Łąg 12 czerwca 2016 - 11:30
123. Jantar Pawłowo 8 - 2 Unia Klawkowo 12 czerwca 2016 - 12:00
124. Meteor Silno 0 - 3 Brda Rytel 12 czerwca 2016 - 14:00
vo, na boisku 2:1
125. Olimpia Czersk 1 - 3 MKP Szlachta 11 czerwca 2016 - 16:00
126. Orkan Huta 0 - 6 Perła Czyczkowy 12 czerwca 2016 - 15:00
Kolejka 22 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
127. Agra Ostrowite 10 - 1 Orkan Huta 19 czerwca 2016 - 16:00
128. Perła Czyczkowy 3 - 1 Olimpia Czersk 19 czerwca 2016 - 16:00
129. MKP Szlachta 10 - 1 Meteor Silno 19 czerwca 2016 - 16:00
130. Brda Rytel 0 - 1 Jantar Pawłowo 19 czerwca 2016 - 16:00
131. Unia Klawkowo 0 - 6 Grom Leśno 19 czerwca 2016 - 16:00
vo, na boisku 1:6
132. Zieloni Łąg 1 - 2 Brda Wielkie Chełmy 19 czerwca 2016 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE