ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Zenit Redkowice 16 35 10 5 1 45 - 25
2. KS Włynkówko 16 32 10 2 4 55 - 18
3. Pomorze Potęgowo 16 31 9 4 3 44 - 25 2 6 2 0 0 8 - 1
4. Unison Machowino 16 31 10 1 5 43 - 26 2 0 0 0 2 1 - 8
5. Sokół Kuleszewo 16 27 9 0 7 38 - 36
6. Grab Grapice 16 16 5 1 10 27 - 43
7. KS Zaleskie 16 12 3 3 10 28 - 46 4 9 3 0 1 15 - 7
8. Smoki Podole Małe 16 12 4 0 12 28 - 57 4 6 2 0 2 13 - 11
9. Szansa Siemianice 16 12 4 0 12 23 - 55 4 3 1 0 3 6 - 16
Ostatni komentarz dodał Zenitowiec 24.06.2016, 13:15:03



Kolejka 1 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (43) 
1. Pomorze Potęgowo 1 - 0 Grab Grapice 5 września 2015 - 13:30
2. KS Zaleskie 1 - 4 Unison Machowino 6 września 2015 - 14:00
3. Szansa Siemianice 1 - 6 KS Włynkówko 6 września 2015 - 11:00
4. Zenit Redkowice 5 - 1 Smoki Podole Małe 6 września 2015 - 14:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 2 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
7. Smoki Podole Małe 4 - 2 Sokół Kuleszewo 13 września 2015 - 13:00
8. KS Włynkówko 1 - 2 Zenit Redkowice 12 września 2015 - 16:00
9. Unison Machowino 4 - 1 Szansa Siemianice 12 września 2015 - 16:00
10. Pomorze Potęgowo 2 - 2 KS Zaleskie 12 września 2015 - 16:00
Pauza: Grab Grapice,
Kolejka 3 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
11. KS Zaleskie 1 - 4 Grab Grapice 20 września 2015 - 14:00
12. Szansa Siemianice 3 - 5 Pomorze Potęgowo 20 września 2015 - 11:00
13. Zenit Redkowice 4 - 4 Unison Machowino 20 września 2015 - 14:00
14. Sokół Kuleszewo 2 - 1 KS Włynkówko 19 września 2015 - 16:30
Pauza: Smoki Podole Małe,
Kolejka 4 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (9) 
16. Grab Grapice 0 - 5 Smoki Podole Małe 27 września 2015 - 15:00
18. Unison Machowino 1 - 3 Sokół Kuleszewo 26 września 2015 - 16:00
19. Pomorze Potęgowo 3 - 3 Zenit Redkowice 26 września 2015 - 16:00
20. KS Zaleskie 5 - 0 Szansa Siemianice 27 września 2015 - 14:00
Pauza: KS Włynkówko,
Kolejka 5 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
21. Szansa Siemianice 4 - 0 Grab Grapice 4 października 2015 - 11:00
22. Zenit Redkowice 3 - 1 KS Zaleskie 4 października 2015 - 14:00
23. Sokół Kuleszewo 4 - 1 Pomorze Potęgowo 3 października 2015 - 16:00
25. Smoki Podole Małe 0 - 8 KS Włynkówko 4 października 2015 - 13:00
Pauza: Unison Machowino,
Kolejka 6 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
26. Grab Grapice 0 - 0 KS Włynkówko 11 października 2015 - 15:00
27. Unison Machowino 1 - 0 Smoki Podole Małe 10 października 2015 - 15:00
29. KS Zaleskie 1 - 2 Sokół Kuleszewo 11 października 2015 - 14:00
30. Szansa Siemianice 1 - 3 Zenit Redkowice 11 października 2015 - 11:00
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 7 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (14) 
31. Zenit Redkowice 2 - 1 Grab Grapice 18 października 2015 - 14:00
32. Sokół Kuleszewo 5 - 0 Szansa Siemianice 18 października 2015 - 11:30
34. Smoki Podole Małe 1 - 3 Pomorze Potęgowo 18 października 2015 - 13:00
35. KS Włynkówko 0 - 2 Unison Machowino 18 października 2015 - 15:00
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 8 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (20) 
36. Grab Grapice 0 - 4 Unison Machowino 25 października 2015 - 15:00
37. Pomorze Potęgowo 0 - 3 KS Włynkówko 24 października 2015 - 14:00
38. KS Zaleskie 4 - 6 Smoki Podole Małe 25 października 2015 - 14:00
40. Zenit Redkowice 2 - 1 Sokół Kuleszewo 25 października 2015 - 14:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 9 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (25) 
41. Sokół Kuleszewo 4 - 0 Grab Grapice 31 października 2015 - 12:00
43. Smoki Podole Małe 3 - 0 Szansa Siemianice 7 listopada 2015 - 15:00
vo, na boisku 1:2, Podstawa – Regulamin Rozgrywek art.12 pkt 12.1 ppkt. 12.1.7.
44. KS Zaleskie 0 - 1 KS Włynkówko 31 października 2015 - 14:00
45. Unison Machowino 1 - 5 Pomorze Potęgowo 31 października 2015 - 15:00
Pauza: Zenit Redkowice,
Kolejka 10 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (70) 
46. Grab Grapice 0 - 2 Pomorze Potęgowo 23 kwietnia 2016 - 15:00
47. Unison Machowino 6 - 1 KS Zaleskie 23 kwietnia 2016 - 16:00
48. KS Włynkówko 1 - 3 Szansa Siemianice 23 kwietnia 2016 - 17:00
49. Smoki Podole Małe 2 - 5 Zenit Redkowice 24 kwietnia 2016 - 13:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 11 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (7) 
52. Sokół Kuleszewo 2 - 0 Smoki Podole Małe 1 maja 2016 - 13:00
53. Zenit Redkowice 3 - 3 KS Włynkówko 1 maja 2016 - 14:00
54. Szansa Siemianice 0 - 3 Unison Machowino 1 maja 2016 - 12:00
55. KS Zaleskie 0 - 0 Pomorze Potęgowo 1 maja 2016 - 14:00
Pauza: Grab Grapice,
Kolejka 12 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (11) 
56. Grab Grapice 4 - 2 KS Zaleskie 8 maja 2016 - 15:00
57. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Szansa Siemianice 7 maja 2016 - 16:00
58. Unison Machowino 1 - 2 Zenit Redkowice 7 maja 2016 - 16:00
59. KS Włynkówko 1 - 0 Sokół Kuleszewo 7 maja 2016 - 17:00
Pauza: Smoki Podole Małe,
Kolejka 13 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (46) 
61. Smoki Podole Małe 0 - 2 Grab Grapice 15 maja 2016 - 13:00
63. Sokół Kuleszewo 0 - 1 Unison Machowino 14 maja 2016 - 17:00
64. Zenit Redkowice 1 - 1 Pomorze Potęgowo 25 maja 2016 - 18:00
65. Szansa Siemianice 1 - 4 KS Zaleskie 15 maja 2016 - 12:00
Pauza: KS Włynkówko,
Kolejka 14 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (34) 
66. Grab Grapice 6 - 1 Szansa Siemianice 22 maja 2016 - 15:00
67. KS Zaleskie 0 - 0 Zenit Redkowice 22 maja 2016 - 14:00
68. Pomorze Potęgowo 8 - 1 Sokół Kuleszewo 21 maja 2016 - 16:00
70. KS Włynkówko 9 - 1 Smoki Podole Małe 21 maja 2016 - 17:00
Pauza: Unison Machowino,
Kolejka 15 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (23) 
71. KS Włynkówko 3 - 0 Grab Grapice 29 maja 2016 - 17:00
vo, na boisku 2:3
72. Smoki Podole Małe 1 - 4 Unison Machowino 29 maja 2016 - 13:00
74. Sokół Kuleszewo 4 - 3 KS Zaleskie 28 maja 2016 - 17:00
75. Zenit Redkowice 2 - 0 Szansa Siemianice 29 maja 2016 - 14:00
Pauza: Pomorze Potęgowo,
Kolejka 16 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (48) 
76. Grab Grapice 1 - 5 Zenit Redkowice 5 czerwca 2016 - 15:00
77. Szansa Siemianice 3 - 1 Sokół Kuleszewo 5 czerwca 2016 - 12:00
79. Pomorze Potęgowo 5 - 0 Smoki Podole Małe 4 czerwca 2016 - 14:30
80. Unison Machowino 1 - 3 KS Włynkówko 4 czerwca 2016 - 16:00
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 17 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (42) 
81. Unison Machowino 6 - 2 Grab Grapice 11 czerwca 2016 - 16:00
82. KS Włynkówko 6 - 2 Pomorze Potęgowo 11 czerwca 2016 - 12:00
83. Smoki Podole Małe 0 - 2 KS Zaleskie 12 czerwca 2016 - 13:00
85. Sokół Kuleszewo 4 - 3 Zenit Redkowice 12 czerwca 2016 - 11:00
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 18 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (15) 
86. Grab Grapice 7 - 3 Sokół Kuleszewo 19 czerwca 2016 - 16:00
88. Szansa Siemianice 5 - 4 Smoki Podole Małe 19 czerwca 2016 - 16:00
89. KS Włynkówko 9 - 1 KS Zaleskie 19 czerwca 2016 - 16:00
90. Pomorze Potęgowo 3 - 0 Unison Machowino 19 czerwca 2016 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE