ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Leśnik Cewice 26 59 19 2 5 107 - 34
2. Dolina Gałąźnia Wielka 26 53 17 2 7 62 - 31
3. Myśliwiec Tuchomie 26 52 17 1 8 46 - 28
4. LKS Łebunia 26 49 16 1 9 67 - 42
5. GTS Czarna Dąbrówka 26 47 14 5 7 54 - 33
6. Stegna Parchowo 26 46 15 1 10 78 - 48
7. Arkonia Pomysk Wielki 26 43 13 4 9 55 - 49
8. GKS Kołczygłowy 26 36 11 3 12 56 - 58
9. Magic Niezabyszewo 26 30 9 3 14 48 - 61
10. Granit Koczała 26 28 8 4 14 43 - 56
11. Brda II Przechlewo 26 23 7 2 17 38 - 83
12. Victoria Dąbrówka 26 21 6 3 17 50 - 80
13. SSPN Malczkowo 26 20 5 5 16 30 - 79
14. Grom Nakla 26 19 5 4 17 34 - 86
Ostatni komentarz dodał Luis21 10.07.2016, 17:00:59



Kolejka 1 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (82) 
1. Victoria Dąbrówka 1 - 1 SSPN Malczkowo 23 sierpnia 2015 - 14:00
2. Magic Niezabyszewo 6 - 0 Grom Nakla 23 sierpnia 2015 - 13:00
3. GKS Kołczygłowy 2 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 23 sierpnia 2015 - 16:00
4. Granit Koczała 0 - 2 Brda II Przechlewo 22 sierpnia 2015 - 15:00
5. LKS Łebunia 3 - 3 Leśnik Cewice 22 sierpnia 2015 - 17:00
6. Stegna Parchowo 3 - 4 Arkonia Pomysk Wielki 23 sierpnia 2015 - 15:00
7. Myśliwiec Tuchomie 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 23 sierpnia 2015 - 14:00
Kolejka 2 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (35) 
8. SSPN Malczkowo 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 29 sierpnia 2015 - 17:00
9. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 30 sierpnia 2015 - 15:00
10. Leśnik Cewice 6 - 1 Stegna Parchowo 30 sierpnia 2015 - 13:30
11. Brda II Przechlewo 3 - 1 LKS Łebunia 30 sierpnia 2015 - 16:00
12. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 0 Granit Koczała 30 sierpnia 2015 - 15:00
13. Grom Nakla 4 - 5 GKS Kołczygłowy 30 sierpnia 2015 - 17:00
14. Victoria Dąbrówka 4 - 0 Magic Niezabyszewo 30 sierpnia 2015 - 14:00
vo, w ciągu całego meczu lub jego części wystąpiła mniejsza od wymaganej liczba zawodników młodzieżowych
Kolejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (26) 
15. Magic Niezabyszewo 6 - 1 SSPN Malczkowo 6 września 2015 - 13:00
16. GKS Kołczygłowy 1 - 6 Victoria Dąbrówka 6 września 2015 - 15:00
17. Granit Koczała 6 - 1 Grom Nakla 6 września 2015 - 14:00
18. LKS Łebunia 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 6 września 2015 - 13:00
vo, Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt 12.1.9. w związku z pkt 12.1 . 8
19. Stegna Parchowo 8 - 0 Brda II Przechlewo 6 września 2015 - 15:00
20. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 Leśnik Cewice 6 września 2015 - 14:00
21. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 5 września 2015 - 17:00
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (18) 
22. SSPN Malczkowo 0 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 12 września 2015 - 17:00
23. Leśnik Cewice 5 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 13 września 2015 - 13:30
24. Brda II Przechlewo 0 - 2 Myśliwiec Tuchomie 13 września 2015 - 15:00
25. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 2 Stegna Parchowo 13 września 2015 - 15:00
26. Grom Nakla 0 - 2 LKS Łebunia 13 września 2015 - 16:00
27. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Granit Koczała 13 września 2015 - 12:00
28. Magic Niezabyszewo 2 - 2 GKS Kołczygłowy 12 września 2015 - 16:00
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
29. GKS Kołczygłowy 5 - 0 SSPN Malczkowo 20 września 2015 - 15:00
30. Granit Koczała 2 - 1 Magic Niezabyszewo 20 września 2015 - 14:00
31. LKS Łebunia 3 - 2 Victoria Dąbrówka 19 września 2015 - 17:00
32. Stegna Parchowo 3 - 1 Grom Nakla 20 września 2015 - 15:00
33. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 20 września 2015 - 15:30
34. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Brda II Przechlewo 20 września 2015 - 14:00
35. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 2 Leśnik Cewice 20 września 2015 - 15:00
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
36. SSPN Malczkowo 1 - 4 Leśnik Cewice 26 września 2015 - 17:00
37. Brda II Przechlewo 3 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 27 września 2015 - 15:00
38. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 27 września 2015 - 14:00
39. Grom Nakla 1 - 4 Myśliwiec Tuchomie 27 września 2015 - 16:00
40. Victoria Dąbrówka 1 - 2 Stegna Parchowo 27 września 2015 - 14:00
41. Magic Niezabyszewo 0 - 3 LKS Łebunia 27 września 2015 - 13:00
42. GKS Kołczygłowy 1 - 2 Granit Koczała 27 września 2015 - 15:00
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (21) 
43. Granit Koczała 5 - 0 SSPN Malczkowo 4 października 2015 - 14:00
44. LKS Łebunia 4 - 2 GKS Kołczygłowy 3 października 2015 - 16:00
45. Stegna Parchowo 2 - 0 Magic Niezabyszewo 4 października 2015 - 15:00
46. Myśliwiec Tuchomie 3 - 0 Victoria Dąbrówka 4 października 2015 - 14:00
vo, na boisku 2:0, Podstawa – Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt 12.1 ppkt. 12.1.7.
47. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Grom Nakla 4 października 2015 - 13:00
48. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 4 października 2015 - 12:00
49. Leśnik Cewice 7 - 0 Brda II Przechlewo 4 października 2015 - 13:30
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (23) 
50. SSPN Malczkowo 3 - 3 Brda II Przechlewo 10 października 2015 - 16:00
51. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Leśnik Cewice 11 października 2015 - 14:30
52. Grom Nakla 0 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 11 października 2015 - 15:15
53. Victoria Dąbrówka 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 11 października 2015 - 14:00
54. Magic Niezabyszewo 0 - 1 Myśliwiec Tuchomie 11 października 2015 - 13:00
55. GKS Kołczygłowy 0 - 1 Stegna Parchowo 11 października 2015 - 16:00
56. Granit Koczała 2 - 0 LKS Łebunia 11 października 2015 - 14:00
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (31) 
57. LKS Łebunia 2 - 1 SSPN Malczkowo 17 października 2015 - 15:00
58. Stegna Parchowo 4 - 1 Granit Koczała 18 października 2015 - 15:00
59. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 GKS Kołczygłowy 18 października 2015 - 14:00
60. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Magic Niezabyszewo 18 października 2015 - 13:00
61. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 2 Victoria Dąbrówka 18 października 2015 - 12:00
62. Leśnik Cewice 13 - 2 Grom Nakla 18 października 2015 - 13:30
63. Brda II Przechlewo 3 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 18 października 2015 - 15:00
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (38) 
64. SSPN Malczkowo 0 - 5 Dolina Gałąźnia Wielka 25 października 2015 - 14:00
65. Grom Nakla 1 - 0 Brda II Przechlewo 25 października 2015 - 14:30
66. Victoria Dąbrówka 3 - 5 Leśnik Cewice 25 października 2015 - 14:00
67. Magic Niezabyszewo 3 - 4 Arkonia Pomysk Wielki 25 października 2015 - 13:00
68. GKS Kołczygłowy 3 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 25 października 2015 - 15:00
69. Granit Koczała 3 - 4 Myśliwiec Tuchomie 25 października 2015 - 14:00
70. LKS Łebunia 2 - 1 Stegna Parchowo 25 października 2015 - 12:00
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
71. Stegna Parchowo 9 - 0 SSPN Malczkowo 31 października 2015 - 14:00
72. Myśliwiec Tuchomie 1 - 3 LKS Łebunia 31 października 2015 - 14:00
73. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 1 Granit Koczała 11 listopada 2015 - 13:30
74. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 2 GKS Kołczygłowy 31 października 2015 - 14:00
75. Leśnik Cewice 6 - 2 Magic Niezabyszewo 28 października 2015 - 15:00
76. Brda II Przechlewo 0 - 2 Victoria Dąbrówka 28 października 2015 - 15:00
77. Dolina Gałąźnia Wielka 10 - 2 Grom Nakla 31 października 2015 - 13:00
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (7) 
78. SSPN Malczkowo 5 - 0 Grom Nakla 8 listopada 2015 - 14:00
79. Victoria Dąbrówka 0 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 8 listopada 2015 - 14:00
80. Magic Niezabyszewo 3 - 2 Brda II Przechlewo 8 listopada 2015 - 13:00
81. GKS Kołczygłowy 0 - 3 Leśnik Cewice 8 listopada 2015 - 14:00
82. Granit Koczała 4 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 7 listopada 2015 - 14:30
83. LKS Łebunia 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 8 listopada 2015 - 12:00
84. Stegna Parchowo 4 - 1 Myśliwiec Tuchomie 8 listopada 2015 - 14:00
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (22) 
85. Myśliwiec Tuchomie 2 - 0 SSPN Malczkowo 15 listopada 2015 - 14:00
86. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 3 Stegna Parchowo 15 listopada 2015 - 13:00
87. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 0 LKS Łebunia 15 listopada 2015 - 14:00
88. Leśnik Cewice 8 - 1 Granit Koczała 15 listopada 2015 - 13:30
89. Brda II Przechlewo 0 - 3 GKS Kołczygłowy 15 listopada 2015 - 13:00
90. Dolina Gałąźnia Wielka 5 - 3 Magic Niezabyszewo 15 listopada 2015 - 14:00
91. Grom Nakla 3 - 0 Victoria Dąbrówka 15 listopada 2015 - 14:00
Kolejka 14 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (45) 
92. SSPN Malczkowo 2 - 6 Victoria Dąbrówka 2 kwietnia 2016 - 15:00
93. Grom Nakla 0 - 2 Magic Niezabyszewo 3 kwietnia 2016 - 16:00
94. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 2 GKS Kołczygłowy 3 kwietnia 2016 - 14:30
95. Brda II Przechlewo 3 - 2 Granit Koczała 3 kwietnia 2016 - 14:00
96. Leśnik Cewice 3 - 2 LKS Łebunia 30 marca 2016 - 16:30
97. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 3 Stegna Parchowo 3 kwietnia 2016 - 15:00
98. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 3 kwietnia 2016 - 14:00
Kolejka 15 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (12) 
99. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 SSPN Malczkowo 10 kwietnia 2016 - 14:00
100. Myśliwiec Tuchomie 1 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 10 kwietnia 2016 - 13:00
101. Stegna Parchowo 2 - 0 Leśnik Cewice 10 kwietnia 2016 - 15:00
102. LKS Łebunia 6 - 0 Brda II Przechlewo 9 kwietnia 2016 - 17:00
103. Granit Koczała 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 9 kwietnia 2016 - 16:00
104. GKS Kołczygłowy 1 - 1 Grom Nakla 10 kwietnia 2016 - 14:00
105. Magic Niezabyszewo 1 - 1 Victoria Dąbrówka 9 kwietnia 2016 - 17:00
Kolejka 16 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (21) 
106. SSPN Malczkowo 0 - 1 Magic Niezabyszewo 16 kwietnia 2016 - 16:00
107. Victoria Dąbrówka 3 - 4 GKS Kołczygłowy 17 kwietnia 2016 - 14:00
108. Grom Nakla 2 - 1 Granit Koczała 17 kwietnia 2016 - 16:00
109. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 0 LKS Łebunia 17 kwietnia 2016 - 14:30
110. Brda II Przechlewo 4 - 2 Stegna Parchowo 17 kwietnia 2016 - 14:00
111. Leśnik Cewice 2 - 0 Myśliwiec Tuchomie 17 kwietnia 2016 - 13:30
112. Arkonia Pomysk Wielki 1 - 7 GTS Czarna Dąbrówka 17 kwietnia 2016 - 15:00
Kolejka 17 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (45) 
113. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 1 SSPN Malczkowo 24 kwietnia 2016 - 17:00
114. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Leśnik Cewice 24 kwietnia 2016 - 14:00
115. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Brda II Przechlewo 24 kwietnia 2016 - 13:00
116. Stegna Parchowo 0 - 5 Dolina Gałąźnia Wielka 24 kwietnia 2016 - 15:00
vo, na boisku 4:5
117. LKS Łebunia 2 - 1 Grom Nakla 23 kwietnia 2016 - 17:00
118. Granit Koczała 2 - 1 Victoria Dąbrówka 23 kwietnia 2016 - 16:00
119. GKS Kołczygłowy 3 - 0 Magic Niezabyszewo 24 kwietnia 2016 - 14:00
vo, na boisku 1:3
Kolejka 18 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
120. SSPN Malczkowo 1 - 0 GKS Kołczygłowy 30 kwietnia 2016 - 17:00
121. Magic Niezabyszewo 3 - 0 Granit Koczała 30 kwietnia 2016 - 17:00
122. Victoria Dąbrówka 2 - 7 LKS Łebunia 1 maja 2016 - 17:00
123. Grom Nakla 3 - 2 Stegna Parchowo 1 maja 2016 - 17:30
124. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 0 Myśliwiec Tuchomie 1 maja 2016 - 14:00
125. Brda II Przechlewo 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 1 maja 2016 - 15:00
126. Leśnik Cewice 6 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 1 maja 2016 - 13:30
Kolejka 19 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (29) 
127. Leśnik Cewice 8 - 1 SSPN Malczkowo 8 maja 2016 - 13:30
128. Arkonia Pomysk Wielki 8 - 1 Brda II Przechlewo 8 maja 2016 - 17:00
129. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 8 maja 2016 - 14:00
130. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Grom Nakla 8 maja 2016 - 13:00
131. Stegna Parchowo 6 - 1 Victoria Dąbrówka 8 maja 2016 - 15:00
132. LKS Łebunia 7 - 0 Magic Niezabyszewo 7 maja 2016 - 17:00
133. Granit Koczała 2 - 4 GKS Kołczygłowy 7 maja 2016 - 16:00
Kolejka 20 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (16) 
134. SSPN Malczkowo 2 - 1 Granit Koczała 14 maja 2016 - 17:00
135. GKS Kołczygłowy 2 - 3 LKS Łebunia 15 maja 2016 - 14:00
136. Magic Niezabyszewo 3 - 2 Stegna Parchowo 14 maja 2016 - 17:00
137. Victoria Dąbrówka 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 15 maja 2016 - 14:00
138. Grom Nakla 0 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 15 maja 2016 - 16:00
139. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 15 maja 2016 - 16:00
140. Brda II Przechlewo 0 - 2 Leśnik Cewice 14 maja 2016 - 16:00
Kolejka 21 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (20) 
141. Brda II Przechlewo 5 - 2 SSPN Malczkowo 22 maja 2016 - 15:00
142. Leśnik Cewice 5 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 22 maja 2016 - 13:30
143. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 0 Grom Nakla 22 maja 2016 - 17:00
144. GTS Czarna Dąbrówka 7 - 1 Victoria Dąbrówka 22 maja 2016 - 14:00
145. Myśliwiec Tuchomie 3 - 1 Magic Niezabyszewo 22 maja 2016 - 13:00
146. Stegna Parchowo 7 - 2 GKS Kołczygłowy 22 maja 2016 - 15:00
147. LKS Łebunia 3 - 0 Granit Koczała 21 maja 2016 - 17:00
Kolejka 22 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (23) 
148. SSPN Malczkowo 3 - 2 LKS Łebunia 25 maja 2016 - 18:00
149. Granit Koczała 3 - 1 Stegna Parchowo 25 maja 2016 - 16:00
150. GKS Kołczygłowy 0 - 5 Myśliwiec Tuchomie 26 maja 2016 - 16:30
151. Magic Niezabyszewo 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 26 maja 2016 - 14:00
152. Victoria Dąbrówka 0 - 5 Arkonia Pomysk Wielki 26 maja 2016 - 14:00
153. Grom Nakla 2 - 2 Leśnik Cewice 26 maja 2016 - 16:00
154. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 0 Brda II Przechlewo 26 maja 2016 - 14:00
goście nie dojechali
Kolejka 23 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (14) 
155. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 1 SSPN Malczkowo 29 maja 2016 - 14:00
156. Brda II Przechlewo 2 - 0 Grom Nakla 29 maja 2016 - 15:00
157. Leśnik Cewice 7 - 1 Victoria Dąbrówka 29 maja 2016 - 13:30
158. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 0 Magic Niezabyszewo 29 maja 2016 - 15:00
159. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 2 GKS Kołczygłowy 29 maja 2016 - 14:00
160. Myśliwiec Tuchomie 0 - 0 Granit Koczała 29 maja 2016 - 13:00
161. Stegna Parchowo 3 - 5 LKS Łebunia 29 maja 2016 - 15:00
Kolejka 24 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (23) 
162. SSPN Malczkowo 1 - 3 Stegna Parchowo 4 czerwca 2016 - 17:00
163. LKS Łebunia 0 - 3 Myśliwiec Tuchomie 4 czerwca 2016 - 17:00
164. Granit Koczała 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 4 czerwca 2016 - 16:00
165. GKS Kołczygłowy 4 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 5 czerwca 2016 - 14:00
166. Magic Niezabyszewo 3 - 2 Leśnik Cewice 4 czerwca 2016 - 17:00
167. Victoria Dąbrówka 3 - 2 Brda II Przechlewo 5 czerwca 2016 - 14:00
168. Grom Nakla 1 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 5 czerwca 2016 - 16:00
Kolejka 25 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (9) 
169. Grom Nakla 4 - 2 SSPN Malczkowo 12 czerwca 2016 - 15:00
170. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Victoria Dąbrówka 12 czerwca 2016 - 14:00
171. Brda II Przechlewo 1 - 5 Magic Niezabyszewo 12 czerwca 2016 - 15:00
172. Leśnik Cewice 0 - 1 GKS Kołczygłowy 12 czerwca 2016 - 13:30
173. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 2 Granit Koczała 12 czerwca 2016 - 15:00
174. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 LKS Łebunia 12 czerwca 2016 - 14:00
175. Myśliwiec Tuchomie 2 - 1 Stegna Parchowo 12 czerwca 2016 - 13:00
Kolejka 26 - 19. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (39) 
176. SSPN Malczkowo 1 - 2 Myśliwiec Tuchomie 19 czerwca 2016 - 13:00
177. Stegna Parchowo 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 19 czerwca 2016 - 13:00
178. LKS Łebunia 4 - 0 Arkonia Pomysk Wielki 19 czerwca 2016 - 13:00
179. Granit Koczała 1 - 3 Leśnik Cewice 19 czerwca 2016 - 13:00
180. GKS Kołczygłowy 5 - 2 Brda II Przechlewo 19 czerwca 2016 - 13:00
181. Magic Niezabyszewo 0 - 3 Dolina Gałąźnia Wielka 19 czerwca 2016 - 13:00
182. Victoria Dąbrówka 6 - 4 Grom Nakla 19 czerwca 2016 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE