MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




V liga - grupa Słupsk - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sokół Wyczechy 30 68 22 2 6 110 - 38
2. Garbarnia Kępice 30 63 21 0 9 82 - 40
3. MKS Debrzno 30 60 19 3 8 97 - 53
4. Kaszubia Studzienice 30 58 18 4 8 74 - 41
5. Karol Pęplino 30 54 17 3 10 56 - 36
6. Piast Człuchów 30 52 16 4 10 67 - 50
7. Czarni Czarne 30 46 14 4 12 68 - 57
8. Wybrzeże Objazda 30 45 14 3 13 52 - 54 2 4 1 1 0 5 - 2
9. Sparta Sycewice 30 45 14 3 13 69 - 58 2 1 0 1 1 2 - 5
10. Stal Jezierzyce 30 39 12 3 15 52 - 52
11. Diament Trzebielino 30 37 11 4 15 42 - 60
12. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 33 10 3 17 44 - 67
13. Słupia Kobylnica 30 32 8 8 14 46 - 57
14. KS Damnica 30 25 7 4 19 43 - 75
15. Lipniczanka Lipnica 30 20 6 2 22 30 - 87
16. Skotawa Budowo 30 17 5 2 23 34 - 141
Ostatni komentarz dodał sebo74 19.07.2016, 21:01:23



Kolejka 1 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (94) 
1. Skotawa Budowo 5 - 4 Sparta Sycewice 16 sierpnia 2015 - 14:00
2. Garbarnia Kępice 4 - 0 Stal Jezierzyce 16 sierpnia 2015 - 14:00
3. Wybrzeże Objazda 1 - 0 KS Damnica 16 sierpnia 2015 - 13:00
4. Sokół Wyczechy 2 - 1 Czarni Czarne 15 sierpnia 2015 - 17:00
5. MKS Debrzno 2 - 2 Piast Człuchów 16 sierpnia 2015 - 17:00
6. Kaszubia Studzienice 1 - 1 Karol Pęplino 15 sierpnia 2015 - 12:00
7. Diament Trzebielino 1 - 2 Lipniczanka Lipnica 15 sierpnia 2015 - 17:00
8. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 1 Słupia Kobylnica 16 sierpnia 2015 - 18:00
Kolejka 2 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (36) 
9. Sparta Sycewice 3 - 2 Słupia Kobylnica 22 sierpnia 2015 - 17:00
10. Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 23 sierpnia 2015 - 11:00
11. Karol Pęplino 3 - 2 Diament Trzebielino 23 sierpnia 2015 - 17:00
12. Piast Człuchów 6 - 1 Kaszubia Studzienice 22 sierpnia 2015 - 17:00
13. Czarni Czarne 2 - 1 MKS Debrzno 22 sierpnia 2015 - 15:00
14. KS Damnica 0 - 0 Sokół Wyczechy 22 sierpnia 2015 - 16:00
15. Stal Jezierzyce 1 - 0 Wybrzeże Objazda 22 sierpnia 2015 - 17:00
16. Skotawa Budowo 1 - 4 Garbarnia Kępice 23 sierpnia 2015 - 14:00
Kolejka 3 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (26) 
17. Garbarnia Kępice 5 - 2 Sparta Sycewice 29 sierpnia 2015 - 17:00
18. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Skotawa Budowo 30 sierpnia 2015 - 13:00
19. Sokół Wyczechy 6 - 1 Stal Jezierzyce 29 sierpnia 2015 - 17:00
20. MKS Debrzno 9 - 0 KS Damnica 30 sierpnia 2015 - 17:00
21. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Czarni Czarne 30 sierpnia 2015 - 15:00
22. Diament Trzebielino 0 - 3 Piast Człuchów 29 sierpnia 2015 - 17:00
23. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Karol Pęplino 30 sierpnia 2015 - 17:00
24. Słupia Kobylnica 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 30 sierpnia 2015 - 18:00
Kolejka 4 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (57) 
25. Sparta Sycewice 5 - 0 Lipniczanka Lipnica 5 września 2015 - 17:00
26. Karol Pęplino 1 - 3 Słupia Kobylnica 6 września 2015 - 17:00
27. Piast Człuchów 0 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 września 2015 - 17:00
28. Czarni Czarne 4 - 0 Diament Trzebielino 5 września 2015 - 15:00
29. KS Damnica 0 - 6 Kaszubia Studzienice 5 września 2015 - 16:00
30. Stal Jezierzyce 1 - 4 MKS Debrzno 5 września 2015 - 17:00
31. Skotawa Budowo 1 - 15 Sokół Wyczechy 5 września 2015 - 16:00
32. Garbarnia Kępice 3 - 1 Wybrzeże Objazda 5 września 2015 - 17:00
Kolejka 5 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (72) 
33. Wybrzeże Objazda 3 - 0 Sparta Sycewice 12 września 2015 - 15:00
34. Sokół Wyczechy 1 - 3 Garbarnia Kępice 13 września 2015 - 15:00
35. MKS Debrzno 4 - 4 Skotawa Budowo 13 września 2015 - 16:00
36. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Stal Jezierzyce 13 września 2015 - 15:00
37. Diament Trzebielino 3 - 1 KS Damnica 12 września 2015 - 17:00
38. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 0 Czarni Czarne 13 września 2015 - 17:00
39. Słupia Kobylnica 0 - 1 Piast Człuchów 12 września 2015 - 17:00
40. Lipniczanka Lipnica 1 - 0 Karol Pęplino 13 września 2015 - 15:00
Kolejka 6 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (79) 
41. Sparta Sycewice 2 - 1 Karol Pęplino 19 września 2015 - 17:00
42. Piast Człuchów 6 - 0 Lipniczanka Lipnica 19 września 2015 - 16:00
43. Czarni Czarne 3 - 0 Słupia Kobylnica 19 września 2015 - 15:00
vo, na boisku 1:1, Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt 12.1 ppkt.12.1.7.
44. KS Damnica 0 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 19 września 2015 - 16:00
45. Stal Jezierzyce 0 - 2 Diament Trzebielino 19 września 2015 - 17:00
46. Skotawa Budowo 1 - 0 Kaszubia Studzienice 20 września 2015 - 14:00
47. Garbarnia Kępice 2 - 3 MKS Debrzno 20 września 2015 - 11:00
48. Wybrzeże Objazda 0 - 4 Sokół Wyczechy 20 września 2015 - 13:00
Kolejka 7 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (37) 
49. Sokół Wyczechy 5 - 2 Sparta Sycewice 27 września 2015 - 15:00
50. MKS Debrzno 9 - 2 Wybrzeże Objazda 27 września 2015 - 16:00
51. Kaszubia Studzienice 0 - 1 Garbarnia Kępice 27 września 2015 - 12:00
52. Diament Trzebielino 3 - 0 Skotawa Budowo 26 września 2015 - 16:30
53. Stal Jezierzyce 3 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 27 września 2015 - 16:00
54. Słupia Kobylnica 1 - 1 KS Damnica 27 września 2015 - 16:00
55. Lipniczanka Lipnica 0 - 1 Czarni Czarne 27 września 2015 - 15:00
56. Karol Pęplino 1 - 0 Piast Człuchów 27 września 2015 - 16:00
Kolejka 8 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (54) 
57. Sparta Sycewice 0 - 3 Piast Człuchów 3 października 2015 - 16:00
vo, na boisku 0:3, Regulamin Rozgrywek art.12 pkt 12.1 ppkt.12.1.7.
58. Czarni Czarne 2 - 1 Karol Pęplino 3 października 2015 - 15:00
59. KS Damnica 5 - 2 Lipniczanka Lipnica 3 października 2015 - 15:00
60. Stal Jezierzyce 1 - 0 Słupia Kobylnica 3 października 2015 - 16:00
61. Skotawa Budowo 2 - 3 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 października 2015 - 14:00
62. Garbarnia Kępice 2 - 1 Diament Trzebielino 4 października 2015 - 15:00
63. Wybrzeże Objazda 1 - 0 Kaszubia Studzienice 4 października 2015 - 13:00
64. Sokół Wyczechy 5 - 1 MKS Debrzno 4 października 2015 - 15:00
Kolejka 9 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (45) 
65. MKS Debrzno 2 - 0 Sparta Sycewice 11 października 2015 - 15:00
66. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Sokół Wyczechy 11 października 2015 - 12:00
67. Diament Trzebielino 5 - 1 Wybrzeże Objazda 10 października 2015 - 16:00
68. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 5 Garbarnia Kępice 11 października 2015 - 15:00
69. Słupia Kobylnica 1 - 1 Skotawa Budowo 10 października 2015 - 15:30
70. Lipniczanka Lipnica 1 - 3 Stal Jezierzyce 11 października 2015 - 15:00
71. Karol Pęplino 1 - 0 KS Damnica 11 października 2015 - 11:00
72. Piast Człuchów 5 - 0 Czarni Czarne 10 października 2015 - 15:00
Kolejka 10 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (82) 
73. Sparta Sycewice 1 - 0 Czarni Czarne 17 października 2015 - 15:00
74. KS Damnica 3 - 4 Piast Człuchów 17 października 2015 - 15:00
75. Stal Jezierzyce 1 - 2 Karol Pęplino 17 października 2015 - 15:30
76. Skotawa Budowo 4 - 1 Lipniczanka Lipnica 18 października 2015 - 14:00
77. Garbarnia Kępice 0 - 4 Słupia Kobylnica 18 października 2015 - 15:00
78. Wybrzeże Objazda 3 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 18 października 2015 - 13:00
79. Sokół Wyczechy 7 - 0 Diament Trzebielino 18 października 2015 - 15:00
80. MKS Debrzno 4 - 3 Kaszubia Studzienice 18 października 2015 - 15:00
Kolejka 11 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (38) 
81. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Sparta Sycewice 25 października 2015 - 11:00
82. Diament Trzebielino 1 - 5 MKS Debrzno 24 października 2015 - 15:00
83. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 5 Sokół Wyczechy 24 października 2015 - 11:00
84. Słupia Kobylnica 3 - 2 Wybrzeże Objazda 25 października 2015 - 13:00
85. Lipniczanka Lipnica 1 - 4 Garbarnia Kępice 25 października 2015 - 15:00
86. Karol Pęplino 3 - 0 Skotawa Budowo 25 października 2015 - 14:00
87. Piast Człuchów 6 - 0 Stal Jezierzyce 24 października 2015 - 15:00
88. Czarni Czarne 2 - 0 KS Damnica 24 października 2015 - 15:00
Kolejka 12 - 28/31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (16) 
89. Sparta Sycewice 5 - 2 KS Damnica 31 października 2015 - 14:00
90. Stal Jezierzyce 1 - 2 Czarni Czarne 31 października 2015 - 14:00
91. Skotawa Budowo 0 - 4 Piast Człuchów 31 października 2015 - 14:30
92. Garbarnia Kępice 2 - 1 Karol Pęplino 31 października 2015 - 14:00
93. Wybrzeże Objazda 4 - 0 Lipniczanka Lipnica 31 października 2015 - 15:00
94. Sokół Wyczechy 3 - 1 Słupia Kobylnica 31 października 2015 - 14:00
95. MKS Debrzno 3 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 31 października 2015 - 13:00
96. Kaszubia Studzienice 4 - 0 Diament Trzebielino 31 października 2015 - 12:00
Kolejka 13 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (46) 
97. Diament Trzebielino 0 - 8 Sparta Sycewice 7 listopada 2015 - 14:00
98. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 0 Kaszubia Studzienice 8 listopada 2015 - 14:00
99. Słupia Kobylnica 2 - 4 MKS Debrzno 7 listopada 2015 - 14:30
100. Lipniczanka Lipnica 1 - 5 Sokół Wyczechy 8 listopada 2015 - 14:00
101. Karol Pęplino 0 - 3 Wybrzeże Objazda 8 listopada 2015 - 13:30
vo, na boisku 1:2, Podstawa – Regulamin Rozgrywek art.12 pkt 1 2.1 ppkt.12.1.7.
102. Piast Człuchów 1 - 2 Garbarnia Kępice 7 listopada 2015 - 12:00
103. Czarni Czarne 12 - 0 Skotawa Budowo 7 listopada 2015 - 14:00
104. KS Damnica 1 - 2 Stal Jezierzyce 8 listopada 2015 - 12:00
Kolejka 14 - 11. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (33) 
105. Sparta Sycewice 0 - 3 Stal Jezierzyce 11 listopada 2015 - 13:00
106. Skotawa Budowo 5 - 1 KS Damnica 11 listopada 2015 - 14:00
107. Garbarnia Kępice 2 - 0 Czarni Czarne 11 listopada 2015 - 11:00
108. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Piast Człuchów 11 listopada 2015 - 13:00
109. Sokół Wyczechy 3 - 0 Karol Pęplino 11 listopada 2015 - 14:00
110. MKS Debrzno 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 11 listopada 2015 - 13:00
vo, niestawienie się na zawody
111. Kaszubia Studzienice 0 - 1 Słupia Kobylnica 11 listopada 2015 - 12:00
112. Diament Trzebielino 4 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 11 listopada 2015 - 14:00
Kolejka 15 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (46) 
113. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 0 Sparta Sycewice 15 listopada 2015 - 14:00
114. Słupia Kobylnica 1 - 1 Diament Trzebielino 14 listopada 2015 - 14:00
115. Lipniczanka Lipnica 1 - 4 Kaszubia Studzienice 14 listopada 2015 - 14:00
116. Karol Pęplino 1 - 2 MKS Debrzno 15 listopada 2015 - 13:00
117. Piast Człuchów 1 - 0 Sokół Wyczechy 14 listopada 2015 - 12:00
118. Czarni Czarne 3 - 1 Wybrzeże Objazda 14 listopada 2015 - 13:00
119. KS Damnica 1 - 0 Garbarnia Kępice 15 listopada 2015 - 12:00
120. Stal Jezierzyce 1 - 2 Skotawa Budowo 15 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 16 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (47) 
121. Sparta Sycewice 11 - 1 Skotawa Budowo 19 marca 2016 - 15:00
122. Stal Jezierzyce 3 - 0 Garbarnia Kępice 19 marca 2016 - 15:30
vo, brak ważnych badań lekarskich zespołu gości
123. KS Damnica 2 - 0 Wybrzeże Objazda 19 marca 2016 - 11:00
124. Czarni Czarne 1 - 2 Sokół Wyczechy 19 marca 2016 - 14:00
125. Piast Człuchów 5 - 3 MKS Debrzno 19 marca 2016 - 13:00
126. Karol Pęplino 1 - 3 Kaszubia Studzienice 20 marca 2016 - 15:30
127. Lipniczanka Lipnica 2 - 0 Diament Trzebielino 20 marca 2016 - 15:00
128. Słupia Kobylnica 0 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 19 marca 2016 - 15:00
Kolejka 17 - 23/26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (76) 
129. Słupia Kobylnica 1 - 3 Sparta Sycewice 26 marca 2016 - 15:00
130. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Lipniczanka Lipnica 24 marca 2016 - 16:00
vo, goście nie przyjechali.
131. Diament Trzebielino 0 - 2 Karol Pęplino 26 marca 2016 - 14:00
132. Kaszubia Studzienice 3 - 0 Piast Człuchów 26 marca 2016 - 15:00
133. MKS Debrzno 6 - 1 Czarni Czarne 26 marca 2016 - 15:00
134. Sokół Wyczechy 3 - 2 KS Damnica 26 marca 2016 - 15:00
135. Wybrzeże Objazda 0 - 3 Stal Jezierzyce 23 marca 2016 - 16:00
vo, mecz przerwany w 38 minucie. Regulamin Rozgrywek Art.12 pkt 12.1 ppkt.12.1.11.
136. Garbarnia Kępice 6 - 2 Skotawa Budowo 23 marca 2016 - 16:30
Kolejka 18 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (19) 
137. Sparta Sycewice 1 - 0 Garbarnia Kępice 3 kwietnia 2016 - 15:00
138. Skotawa Budowo 0 - 3 Wybrzeże Objazda 3 kwietnia 2016 - 14:00
139. Stal Jezierzyce 0 - 1 Sokół Wyczechy 2 kwietnia 2016 - 16:00
140. KS Damnica 3 - 1 MKS Debrzno 2 kwietnia 2016 - 15:00
141. Czarni Czarne 2 - 2 Kaszubia Studzienice 2 kwietnia 2016 - 14:00
142. Piast Człuchów 1 - 0 Diament Trzebielino 2 kwietnia 2016 - 14:00
143. Karol Pęplino 4 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 kwietnia 2016 - 17:00
144. Lipniczanka Lipnica 0 - 0 Słupia Kobylnica 3 kwietnia 2016 - 15:00
Kolejka 19 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (28) 
145. Lipniczanka Lipnica 3 - 1 Sparta Sycewice 10 kwietnia 2016 - 15:00
146. Słupia Kobylnica 2 - 2 Karol Pęplino 9 kwietnia 2016 - 15:00
147. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 0 Piast Człuchów 10 kwietnia 2016 - 17:00
148. Diament Trzebielino 1 - 0 Czarni Czarne 9 kwietnia 2016 - 16:30
149. Kaszubia Studzienice 3 - 2 KS Damnica 9 kwietnia 2016 - 15:00
150. MKS Debrzno 2 - 2 Stal Jezierzyce 9 kwietnia 2016 - 16:00
151. Sokół Wyczechy 7 - 0 Skotawa Budowo 10 kwietnia 2016 - 15:00
152. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Garbarnia Kępice 10 kwietnia 2016 - 13:00
Kolejka 20 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (37) 
153. Sparta Sycewice 2 - 2 Wybrzeże Objazda 16 kwietnia 2016 - 16:00
154. Garbarnia Kępice 0 - 2 Sokół Wyczechy 16 kwietnia 2016 - 17:30
155. Skotawa Budowo 0 - 4 MKS Debrzno 17 kwietnia 2016 - 14:00
156. Stal Jezierzyce 2 - 3 Kaszubia Studzienice 16 kwietnia 2016 - 16:30
157. KS Damnica 1 - 3 Diament Trzebielino 16 kwietnia 2016 - 17:00
158. Czarni Czarne 7 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 16 kwietnia 2016 - 16:00
159. Piast Człuchów 1 - 1 Słupia Kobylnica 16 kwietnia 2016 - 15:00
160. Karol Pęplino 4 - 1 Lipniczanka Lipnica 17 kwietnia 2016 - 17:30
Kolejka 21 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (40) 
161. Karol Pęplino 3 - 1 Sparta Sycewice 24 kwietnia 2016 - 17:30
162. Lipniczanka Lipnica 0 - 1 Piast Człuchów 24 kwietnia 2016 - 15:00
163. Słupia Kobylnica 2 - 2 Czarni Czarne 23 kwietnia 2016 - 14:00
164. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 KS Damnica 8 czerwca 2016 - 18:00
165. Diament Trzebielino 1 - 1 Stal Jezierzyce 23 kwietnia 2016 - 14:00
166. Kaszubia Studzienice 5 - 0 Skotawa Budowo 24 kwietnia 2016 - 13:00
167. MKS Debrzno 1 - 0 Garbarnia Kępice 23 kwietnia 2016 - 18:00
168. Sokół Wyczechy 0 - 1 Wybrzeże Objazda 24 kwietnia 2016 - 15:00
Kolejka 22 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (34) 
169. Sparta Sycewice 1 - 3 Sokół Wyczechy 30 kwietnia 2016 - 13:00
170. Wybrzeże Objazda 3 - 2 MKS Debrzno 1 maja 2016 - 13:00
171. Garbarnia Kępice 4 - 0 Kaszubia Studzienice 30 kwietnia 2016 - 16:00
172. Skotawa Budowo 0 - 4 Diament Trzebielino 1 maja 2016 - 14:00
173. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 0 Stal Jezierzyce 30 kwietnia 2016 - 11:00
174. KS Damnica 2 - 0 Słupia Kobylnica 30 kwietnia 2016 - 15:00
175. Czarni Czarne 5 - 0 Lipniczanka Lipnica 30 kwietnia 2016 - 15:00
vo, na boisku 5:1
176. Piast Człuchów 2 - 0 Karol Pęplino 30 kwietnia 2016 - 14:00
Kolejka 23 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (54) 
177. Piast Człuchów 1 - 5 Sparta Sycewice 7 maja 2016 - 14:00
178. Karol Pęplino 1 - 1 Czarni Czarne 8 maja 2016 - 18:00
179. Lipniczanka Lipnica 2 - 1 KS Damnica 8 maja 2016 - 15:00
180. Słupia Kobylnica 0 - 3 Stal Jezierzyce 8 maja 2016 - 15:30
181. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 - 0 Skotawa Budowo 7 maja 2016 - 11:00
182. Diament Trzebielino 3 - 0 Garbarnia Kępice 7 maja 2016 - 17:00
183. Kaszubia Studzienice 4 - 3 Wybrzeże Objazda 8 maja 2016 - 13:00
184. MKS Debrzno 4 - 5 Sokół Wyczechy 7 maja 2016 - 17:00
Kolejka 24 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (51) 
185. Sparta Sycewice 0 - 1 MKS Debrzno 14 maja 2016 - 13:00
186. Sokół Wyczechy 2 - 1 Kaszubia Studzienice 15 maja 2016 - 16:00
187. Wybrzeże Objazda 3 - 0 Diament Trzebielino 15 maja 2016 - 13:00
188. Garbarnia Kępice 4 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 14 maja 2016 - 17:30
189. Skotawa Budowo 1 - 7 Słupia Kobylnica 15 maja 2016 - 14:00
190. Stal Jezierzyce 1 - 1 Lipniczanka Lipnica 15 maja 2016 - 17:00
191. KS Damnica 0 - 1 Karol Pęplino 15 maja 2016 - 15:00
192. Czarni Czarne 5 - 0 Piast Człuchów 14 maja 2016 - 15:00
Kolejka 25 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (25) 
193. Czarni Czarne 1 - 2 Sparta Sycewice 21 maja 2016 - 15:00
194. Piast Człuchów 1 - 1 KS Damnica 21 maja 2016 - 14:00
195. Karol Pęplino 3 - 0 Stal Jezierzyce 22 maja 2016 - 18:30
196. Lipniczanka Lipnica 4 - 0 Skotawa Budowo 22 maja 2016 - 15:00
197. Słupia Kobylnica 2 - 5 Garbarnia Kępice 21 maja 2016 - 15:30
198. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Wybrzeże Objazda 21 maja 2016 - 11:00
199. Diament Trzebielino 2 - 1 Sokół Wyczechy 21 maja 2016 - 17:00
200. Kaszubia Studzienice 3 - 0 MKS Debrzno 22 maja 2016 - 13:00
Kolejka 26 - 25. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (53) 
201. Sparta Sycewice 2 - 3 Kaszubia Studzienice 25 maja 2016 - 16:00
202. MKS Debrzno 3 - 2 Diament Trzebielino 26 maja 2016 - 16:00
203. Sokół Wyczechy 4 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 25 maja 2016 - 17:00
204. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Słupia Kobylnica 26 maja 2016 - 13:00
205. Garbarnia Kępice 5 - 2 Lipniczanka Lipnica 25 maja 2016 - 17:30
206. Skotawa Budowo 0 - 7 Karol Pęplino 26 maja 2016 - 15:30
207. Stal Jezierzyce 1 - 2 Piast Człuchów 25 maja 2016 - 17:00
208. KS Damnica 3 - 4 Czarni Czarne 25 maja 2016 - 16:00
Kolejka 27 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (27) 
209. KS Damnica 0 - 1 Sparta Sycewice 29 maja 2016 - 16:00
210. Czarni Czarne 0 - 4 Stal Jezierzyce 28 maja 2016 - 15:00
211. Piast Człuchów 5 - 1 Skotawa Budowo 28 maja 2016 - 15:00
212. Karol Pęplino 1 - 0 Garbarnia Kępice 29 maja 2016 - 18:30
213. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Wybrzeże Objazda 29 maja 2016 - 15:00
214. Słupia Kobylnica 1 - 1 Sokół Wyczechy 29 maja 2016 - 16:00
215. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 3 MKS Debrzno 29 maja 2016 - 17:00
216. Diament Trzebielino 0 - 0 Kaszubia Studzienice 28 maja 2016 - 16:30
Kolejka 28 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (39) 
217. Sparta Sycewice 1 - 1 Diament Trzebielino 4 czerwca 2016 - 16:00
218. Kaszubia Studzienice 6 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 5 czerwca 2016 - 13:00
219. MKS Debrzno 6 - 1 Słupia Kobylnica 4 czerwca 2016 - 17:00
220. Sokół Wyczechy 8 - 2 Lipniczanka Lipnica 4 czerwca 2016 - 17:00
221. Wybrzeże Objazda 1 - 2 Karol Pęplino 5 czerwca 2016 - 17:00
222. Garbarnia Kępice 2 - 0 Piast Człuchów 4 czerwca 2016 - 16:00
223. Skotawa Budowo 1 - 3 Czarni Czarne 5 czerwca 2016 - 14:00
224. Stal Jezierzyce 8 - 1 KS Damnica 4 czerwca 2016 - 18:00
Kolejka 29 - 11/12. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (47) 
225. Stal Jezierzyce 0 - 1 Sparta Sycewice 11 czerwca 2016 - 17:00
226. KS Damnica 8 - 1 Skotawa Budowo 11 czerwca 2016 - 16:00
227. Czarni Czarne 1 - 10 Garbarnia Kępice 11 czerwca 2016 - 15:00
228. Piast Człuchów 4 - 6 Wybrzeże Objazda 11 czerwca 2016 - 14:00
229. Karol Pęplino 5 - 1 Sokół Wyczechy 10 czerwca 2016 - 19:00
230. Lipniczanka Lipnica 1 - 4 MKS Debrzno 12 czerwca 2016 - 16:00
231. Słupia Kobylnica 2 - 5 Kaszubia Studzienice 11 czerwca 2016 - 16:00
232. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 2 Diament Trzebielino 11 czerwca 2016 - 11:00
Kolejka 30 - 18. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (37) 
233. Sparta Sycewice 5 - 4 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 18 czerwca 2016 - 17:00
234. Diament Trzebielino 0 - 3 Słupia Kobylnica 18 czerwca 2016 - 17:00
235. Kaszubia Studzienice 2 - 0 Lipniczanka Lipnica 18 czerwca 2016 - 17:00
236. MKS Debrzno 1 - 2 Karol Pęplino 18 czerwca 2016 - 17:00
237. Sokół Wyczechy 7 - 1 Piast Człuchów 18 czerwca 2016 - 17:00
238. Wybrzeże Objazda 1 - 1 Czarni Czarne 18 czerwca 2016 - 17:00
239. Garbarnia Kępice 5 - 0 KS Damnica 18 czerwca 2016 - 17:00
240. Skotawa Budowo 1 - 5 Stal Jezierzyce 18 czerwca 2016 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE