MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




I liga - sezon 2015/2016



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia 34 69 19 12 3 60 - 29
2. Wisła Płock 34 63 19 6 9 51 - 28
3. Zagłębie Sosnowiec 34 52 16 4 14 53 - 53 4 9 3 0 1 6 - 8
4. GKS Katowice 34 52 15 7 12 42 - 37 4 6 2 0 2 5 - 3
5. Zawisza Bydgoszcz 34 52 15 7 12 57 - 51 4 3 1 0 3 7 - 7
6. Chrobry Głogów 34 51 14 9 11 47 - 33 2 6 2 0 0 4 - 1
7. Miedź Legnica 34 51 13 12 9 42 - 34 2 0 0 0 2 1 - 4
8. Bytovia Bytów 34 48 11 15 8 46 - 44
9. Sandecja Nowy Sącz 34 47 13 8 13 51 - 43
10. Wigry Suwałki 34 45 12 9 13 41 - 35
11. Stomil Olsztyn 34 44 11 11 12 34 - 42
12. Chojniczanka Chojnice 34 43 12 7 15 40 - 45
13. Olimpia Grudziądz 34 42 11 9 14 39 - 43
14. Pogoń Siedlce 34 41 11 8 15 31 - 46 2 3 1 0 1 5 - 3
15. MKS Kluczbork 34 41 11 8 15 40 - 55 2 3 1 0 1 3 - 5
16. GKS Bełchatów 34 38 10 8 16 35 - 40
17. Rozwój Katowice 34 35 11 2 21 35 - 56
18. Dolcan Ząbki (*) 34 30 8 6 20 37 - 67
Ostatni komentarz dodał matekkarsin 28.03.2016, 13:41:01
* Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 1/2. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. GKS Katowice 2 - 0 Wigry Suwałki
2. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Wisła Płock
3. Arka Gdynia 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 1 sierpnia 2015 - 18:00
4. MKS Kluczbork 0 - 2 Chrobry Głogów
5. Pogoń Siedlce 0 - 4 Dolcan Ząbki
6. Miedź Legnica 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 1 sierpnia 2015 - 18:00
7. GKS Bełchatów 0 - 1 Stomil Olsztyn
8. Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 Bytovia Bytów 1 sierpnia 2015 - 18:00
9. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Rozwój Katowice
Kolejka 2 - 8/9. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Wigry Suwałki 4 - 0 Rozwój Katowice
11. Bytovia Bytów 2 - 2 Olimpia Grudziądz 8 sierpnia 2015 - 20:00
12. Stomil Olsztyn 2 - 2 Sandecja Nowy Sącz
13. Chrobry Głogów 1 - 1 Pogoń Siedlce
14. Zawisza Bydgoszcz 2 - 3 MKS Kluczbork
15. Wisła Płock 0 - 2 Arka Gdynia 9 sierpnia 2015 - 18:00
16. GKS Katowice 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
17. GKS Bełchatów 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 8 sierpnia 2015 - 20:00
18. Miedź Legnica 1 - 1 Dolcan Ząbki
Kolejka 3 - 15/16. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Zagłębie Sosnowiec 2 - 3 Wigry Suwałki
20. Arka Gdynia 1 - 0 GKS Katowice 15 sierpnia 2015 - 18:00
21. MKS Kluczbork 1 - 2 Wisła Płock
22. Pogoń Siedlce 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
23. Miedź Legnica 0 - 2 Chrobry Głogów
24. GKS Bełchatów 1 - 1 Dolcan Ząbki
25. Sandecja Nowy Sącz 3 - 1 Chojniczanka Chojnice 15 sierpnia 2015 - 18:00
26. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Stomil Olsztyn
27. Rozwój Katowice 1 - 1 Bytovia Bytów 15 sierpnia 2015 - 11:00
Kolejka 4 - 22/23. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Wigry Suwałki 2 - 2 Bytovia Bytów 22 sierpnia 2015 - 20:00
29. Stomil Olsztyn 2 - 1 Rozwój Katowice
30. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Olimpia Grudziądz 22 sierpnia 2015 - 19:00
w Grudziądzu; Chojniczanka gospodarzem
31. Chrobry Głogów 1 - 2 GKS Bełchatów
32. Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 Miedź Legnica
33. Wisła Płock 0 - 2 Pogoń Siedlce
34. GKS Katowice 5 - 1 MKS Kluczbork
35. Zagłębie Sosnowiec 4 - 2 Arka Gdynia 22 sierpnia 2015 - 18:00
36. Sandecja Nowy Sącz 3 - 2 Dolcan Ząbki
Kolejka 5 - 26. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Arka Gdynia 0 - 2 Wigry Suwałki 26 sierpnia 2015 - 18:30
38. MKS Kluczbork 1 - 1 Zagłębie Sosnowiec
39. Pogoń Siedlce 2 - 0 GKS Katowice 27 sierpnia 2015 - 18:00
40. Miedź Legnica 1 - 0 Wisła Płock 27 sierpnia 2015 - 17:30
41. GKS Bełchatów 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz
42. Sandecja Nowy Sącz 1 - 1 Chrobry Głogów
43. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Dolcan Ząbki
44. Rozwój Katowice 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 26 sierpnia 2015 - 17:00
45. Bytovia Bytów 1 - 1 Stomil Olsztyn 23 września 2015 - 18:00
Kolejka 6 - 29/30. sierpnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Wigry Suwałki 1 - 2 Stomil Olsztyn
47. Chojniczanka Chojnice 1 - 6 Bytovia Bytów 16 września 2015 - 20:00
48. Dolcan Ząbki 1 - 0 Rozwój Katowice
49. Chrobry Głogów 2 - 1 Olimpia Grudziądz
50. Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Sandecja Nowy Sącz
51. Wisła Płock 2 - 0 GKS Bełchatów
52. GKS Katowice 0 - 2 Miedź Legnica
53. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Pogoń Siedlce
54. Arka Gdynia 1 - 1 MKS Kluczbork 29 sierpnia 2015 - 17:30
Kolejka 7 - 5/6. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. MKS Kluczbork 1 - 1 Wigry Suwałki
56. Pogoń Siedlce 2 - 2 Arka Gdynia 6 września 2015 - 17:00
w Pruszkowie
57. Miedź Legnica 1 - 4 Zagłębie Sosnowiec 29 września 2015 - 18:30
58. GKS Bełchatów 1 - 2 GKS Katowice
59. Sandecja Nowy Sącz 1 - 3 Wisła Płock
60. Olimpia Grudziądz 2 - 3 Zawisza Bydgoszcz
61. Rozwój Katowice 0 - 1 Chrobry Głogów 6 września 2015 - 15:00
62. Bytovia Bytów 1 - 4 Dolcan Ząbki 5 września 2015 - 18:00
63. Stomil Olsztyn 2 - 0 Chojniczanka Chojnice 5 września 2015 - 19:45
Kolejka 8 - 12/13. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Wigry Suwałki 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 12 września 2015 - 19:00
65. Dolcan Ząbki 1 - 0 Stomil Olsztyn
66. Chrobry Głogów 0 - 1 Bytovia Bytów 11 września 2015 - 18:00
67. Zawisza Bydgoszcz 2 - 1 Rozwój Katowice
68. Wisła Płock 3 - 0 Olimpia Grudziądz
69. GKS Katowice 2 - 4 Sandecja Nowy Sącz
70. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 GKS Bełchatów
71. Arka Gdynia 2 - 0 Miedź Legnica 13 września 2015 - 17:00
72. MKS Kluczbork 3 - 2 Pogoń Siedlce
Kolejka 9 - 19/20. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Pogoń Siedlce 1 - 0 Wigry Suwałki 20 września 2015 - 16:00
74. Miedź Legnica 4 - 1 MKS Kluczbork
75. GKS Bełchatów 1 - 1 Arka Gdynia 18 września 2015 - 18:00
76. Sandecja Nowy Sącz 3 - 3 Zagłębie Sosnowiec
77. Olimpia Grudziądz 1 - 0 GKS Katowice
78. Rozwój Katowice 2 - 1 Wisła Płock
79. Bytovia Bytów 2 - 2 Zawisza Bydgoszcz 20 września 2015 - 17:00
80. Stomil Olsztyn 2 - 1 Chrobry Głogów 20 września 2015 - 12:45
81. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Dolcan Ząbki 20 września 2015 - 19:00
Kolejka 10 - 26/27. września 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Wigry Suwałki 0 - 1 Dolcan Ząbki 27 września 2015 - 12:45
83. Chrobry Głogów 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 27 września 2015 - 17:00
84. Zawisza Bydgoszcz 3 - 0 Stomil Olsztyn 27 września 2015 - 18:00
85. Wisła Płock 2 - 1 Bytovia Bytów 26 września 2015 - 18:00
86. GKS Katowice 2 - 2 Rozwój Katowice
87. Zagłębie Sosnowiec 0 - 0 Olimpia Grudziądz
88. Arka Gdynia 2 - 1 Sandecja Nowy Sącz 26 września 2015 - 17:30
89. MKS Kluczbork 0 - 0 GKS Bełchatów 27 września 2015 - 15:00
90. Miedź Legnica 1 - 1 Pogoń Siedlce
Kolejka 11 - 3/4. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Miedź Legnica 0 - 0 Wigry Suwałki
92. GKS Bełchatów 0 - 0 Pogoń Siedlce
93. Sandecja Nowy Sącz 1 - 2 MKS Kluczbork
94. Olimpia Grudziądz 1 - 2 Arka Gdynia 2 października 2015 - 18:00
95. Rozwój Katowice 0 - 1 Zagłębie Sosnowiec
96. Bytovia Bytów 0 - 3 GKS Katowice 3 października 2015 - 18:00
97. Stomil Olsztyn 1 - 1 Wisła Płock 4 października 2015 - 12:45
98. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Zawisza Bydgoszcz 3 października 2015 - 18:00
99. Dolcan Ząbki 1 - 1 Chrobry Głogów
Kolejka 12 - 10/11. października 2015 [szczegóły] Komentarze (3) 
100. Wigry Suwałki 1 - 2 Chrobry Głogów
101. Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 Dolcan Ząbki 11 października 2015 - 15:00
102. Wisła Płock 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 10 października 2015 - 18:00
103. GKS Katowice 2 - 2 Stomil Olsztyn
104. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Bytovia Bytów 9 października 2015 - 19:00
105. Arka Gdynia 4 - 0 Rozwój Katowice 10 października 2015 - 17:30
106. MKS Kluczbork 1 - 0 Olimpia Grudziądz
107. Pogoń Siedlce 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz 11 października 2015 - 17:30
108. Miedź Legnica 1 - 1 GKS Bełchatów
Kolejka 13 - 17/18. października 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
109. GKS Bełchatów 0 - 2 Wigry Suwałki
110. Sandecja Nowy Sącz 3 - 2 Miedź Legnica
111. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Pogoń Siedlce
112. Rozwój Katowice 0 - 1 MKS Kluczbork
113. Bytovia Bytów 1 - 1 Arka Gdynia 17 października 2015 - 18:00
114. Stomil Olsztyn 2 - 4 Zagłębie Sosnowiec 16 października 2015 - 20:30
115. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 GKS Katowice 17 października 2015 - 18:00
116. Dolcan Ząbki 0 - 1 Wisła Płock 17 października 2015 - 18:00
117. Chrobry Głogów 3 - 1 Zawisza Bydgoszcz 18 października 2015 - 12:45
Kolejka 14 - 24/25. października 2015 [szczegóły] Komentarze (2) 
118. Wigry Suwałki 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz 24 października 2015 - 17:00
119. Wisła Płock 0 - 1 Chrobry Głogów 25 października 2015 - 12:45
120. GKS Katowice 2 - 0 Dolcan Ząbki 25 października 2015 - 12:45
121. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 23 października 2015 - 19:00
122. Arka Gdynia 0 - 1 Stomil Olsztyn 23 października 2015 - 20:30
123. MKS Kluczbork 1 - 1 Bytovia Bytów 24 października 2015 - 15:00
124. Pogoń Siedlce 3 - 2 Rozwój Katowice 24 października 2015 - 15:00
125. Miedź Legnica 4 - 0 Olimpia Grudziądz 24 października 2015 - 17:00
126. GKS Bełchatów 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 24 października 2015 - 17:00
Kolejka 15 - 31. października 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Wigry Suwałki
128. Olimpia Grudziądz 1 - 3 GKS Bełchatów
129. Rozwój Katowice 2 - 1 Miedź Legnica
130. Bytovia Bytów 3 - 1 Pogoń Siedlce 31 października 2015 - 16:00
131. Stomil Olsztyn 1 - 0 MKS Kluczbork
132. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Arka Gdynia 2 listopada 2015 - 18:00
133. Dolcan Ząbki 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec
134. Chrobry Głogów 0 - 0 GKS Katowice
135. Zawisza Bydgoszcz 1 - 3 Wisła Płock
Kolejka 16 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Wigry Suwałki 1 - 2 Wisła Płock 7 listopada 2015 - 16:00
137. GKS Katowice 1 - 0 Zawisza Bydgoszcz 7 listopada 2015 - 17:00
138. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Chrobry Głogów 8 listopada 2015 - 12:45
139. Arka Gdynia 3 - 2 Dolcan Ząbki 6 listopada 2015 - 20:30
140. MKS Kluczbork 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 7 listopada 2015 - 13:00
141. Pogoń Siedlce 0 - 1 Stomil Olsztyn 8 listopada 2015 - 12:00
142. Miedź Legnica 2 - 0 Bytovia Bytów 7 listopada 2015 - 16:00
143. GKS Bełchatów 0 - 2 Rozwój Katowice 7 listopada 2015 - 17:00
144. Sandecja Nowy Sącz 0 - 0 Olimpia Grudziądz 7 listopada 2015 - 16:00
Kolejka 17 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Olimpia Grudziądz 0 - 2 Wigry Suwałki 14 listopada 2015 - 17:00
146. Rozwój Katowice 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz 14 listopada 2015 - 13:00
147. Bytovia Bytów 2 - 2 GKS Bełchatów 14 listopada 2015 - 18:00
148. Stomil Olsztyn 0 - 1 Miedź Legnica 14 listopada 2015 - 15:00
149. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Pogoń Siedlce 14 listopada 2015 - 17:00
150. Dolcan Ząbki 1 - 1 MKS Kluczbork 14 listopada 2015 - 17:00
151. Chrobry Głogów 0 - 1 Arka Gdynia 15 listopada 2015 - 12:45
152. Zawisza Bydgoszcz 6 - 1 Zagłębie Sosnowiec 5 grudnia 2015 - 16:00
153. Wisła Płock 2 - 0 GKS Katowice 13 listopada 2015 - 18:30
Kolejka 18 - 21/22. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Wigry Suwałki 0 - 1 GKS Katowice 21 listopada 2015 - 16:00
155. Wisła Płock 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec 22 listopada 2015 - 12:45
156. Zawisza Bydgoszcz 2 - 2 Arka Gdynia 20 listopada 2015 - 20:30
157. Chrobry Głogów 5 - 1 MKS Kluczbork 21 listopada 2015 - 16:00
158. Dolcan Ząbki 6 - 1 Pogoń Siedlce 20 listopada 2015 - 18:00
159. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Miedź Legnica 22 listopada 2015 - 16:00
160. Stomil Olsztyn 0 - 2 GKS Bełchatów 20 listopada 2015 - 18:00
161. Bytovia Bytów 1 - 0 Sandecja Nowy Sącz 21 listopada 2015 - 16:00
162. Rozwój Katowice 0 - 2 Olimpia Grudziądz 21 listopada 2015 - 13:00
Kolejka 19 - 28/29. listopada 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 GKS Bełchatów 28 listopada 2015 - 16:00
164. Dolcan Ząbki 3 - 4 Miedź Legnica 3 grudnia 2015 - 13:00
165. Rozwój Katowice 1 - 3 Wigry Suwałki 28 listopada 2015 - 13:00
166. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Bytovia Bytów 28 listopada 2015 - 17:00
167. Sandecja Nowy Sącz 0 - 2 Stomil Olsztyn 28 listopada 2015 - 16:00
168. Pogoń Siedlce 1 - 0 Chrobry Głogów 29 listopada 2015 - 15:00
169. MKS Kluczbork 0 - 1 Zawisza Bydgoszcz 28 listopada 2015 - 13:00
170. Arka Gdynia 4 - 2 Wisła Płock 27 listopada 2015 - 20:30
171. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 GKS Katowice 29 listopada 2015 - 12:45
Kolejka 20 - 5/6. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (1) 
172. Wigry Suwałki 0 - 2 Zagłębie Sosnowiec
173. GKS Katowice 0 - 2 Arka Gdynia 6 marca 2016 - 12:45
174. Wisła Płock 3 - 0 MKS Kluczbork 5 marca 2016 - 15:00
175. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Pogoń Siedlce 5 marca 2016 - 17:00
176. Chrobry Głogów 2 - 1 Miedź Legnica
177. Dolcan Ząbki 0 - 3 GKS Bełchatów
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
178. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Sandecja Nowy Sącz 5 marca 2016 - 17:00
179. Stomil Olsztyn 1 - 1 Olimpia Grudziądz 5 marca 2016 - 13:00
180. Bytovia Bytów 2 - 1 Rozwój Katowice 5 marca 2016 - 16:00
Kolejka 21 - 12/13. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Dolcan Ząbki 0 - 3 Sandecja Nowy Sącz
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
182. Bytovia Bytów 0 - 0 Wigry Suwałki 12 marca 2016 - 16:00
183. Rozwój Katowice 2 - 1 Stomil Olsztyn
184. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 12 marca 2016 - 17:00
185. GKS Bełchatów 1 - 1 Chrobry Głogów
186. Miedź Legnica 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 13 marca 2016 - 12:45
187. Pogoń Siedlce 0 - 0 Wisła Płock 12 marca 2016 - 17:00
188. MKS Kluczbork 1 - 2 GKS Katowice 12 marca 2016 - 18:00
189. Arka Gdynia 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 11 marca 2016 - 20:30
Kolejka 22 - 19/20. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Wigry Suwałki 0 - 1 Arka Gdynia 20 marca 2016 - 17:00
191. Zagłębie Sosnowiec 0 - 2 MKS Kluczbork 20 marca 2016 - 18:00
192. GKS Katowice 1 - 0 Pogoń Siedlce 19 marca 2016 - 17:00
193. Wisła Płock 2 - 0 Miedź Legnica
194. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 GKS Bełchatów 20 marca 2016 - 12:45
195. Chrobry Głogów 1 - 1 Sandecja Nowy Sącz 19 marca 2016 - 18:00
196. Dolcan Ząbki 0 - 3 Olimpia Grudziądz
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
197. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Rozwój Katowice 19 marca 2016 - 17:00
198. Stomil Olsztyn 0 - 0 Bytovia Bytów 19 marca 2016 - 14:00
Kolejka 23 - 26. marca 2016 [szczegóły] Komentarze (5) 
199. Stomil Olsztyn 2 - 2 Wigry Suwałki
200. Bytovia Bytów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice
201. Rozwój Katowice 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
202. Olimpia Grudziądz 2 - 1 Chrobry Głogów
203. Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 Zawisza Bydgoszcz
204. GKS Bełchatów 0 - 2 Wisła Płock 28 marca 2016 - 20:30
205. Miedź Legnica 1 - 1 GKS Katowice
206. Pogoń Siedlce 3 - 2 Zagłębie Sosnowiec
207. MKS Kluczbork 0 - 2 Arka Gdynia 26 marca 2016 - 15:00
Kolejka 24 - 2/3. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Wigry Suwałki 2 - 2 MKS Kluczbork
209. Arka Gdynia 3 - 0 Pogoń Siedlce 1 kwietnia 2016 - 18:00
210. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Miedź Legnica
211. GKS Katowice 1 - 0 GKS Bełchatów
212. Wisła Płock 0 - 0 Sandecja Nowy Sącz
213. Zawisza Bydgoszcz 1 - 1 Olimpia Grudziądz
214. Chrobry Głogów 1 - 2 Rozwój Katowice
215. Dolcan Ząbki 0 - 3 Bytovia Bytów
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
216. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Stomil Olsztyn 2 kwietnia 2016 - 18:00
Kolejka 25 - 9/10. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Wigry Suwałki 9 kwietnia 2016 - 18:00
218. Stomil Olsztyn 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
219. Bytovia Bytów 0 - 3 Chrobry Głogów 8 kwietnia 2016 - 16:30
220. Rozwój Katowice 1 - 3 Zawisza Bydgoszcz
221. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Wisła Płock
222. Sandecja Nowy Sącz 4 - 0 GKS Katowice
223. GKS Bełchatów 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec 10 kwietnia 2016 - 12:45
224. Miedź Legnica 0 - 0 Arka Gdynia 8 kwietnia 2016 - 18:00
225. Pogoń Siedlce 3 - 0 MKS Kluczbork
Kolejka 26 - 16/17. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Wigry Suwałki 3 - 1 Pogoń Siedlce
227. MKS Kluczbork 0 - 0 Miedź Legnica
228. Arka Gdynia 2 - 1 GKS Bełchatów 15 kwietnia 2016 - 20:30
229. Zagłębie Sosnowiec 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz 17 kwietnia 2016 - 12:45
230. GKS Katowice 0 - 2 Olimpia Grudziądz
231. Wisła Płock 1 - 0 Rozwój Katowice
232. Zawisza Bydgoszcz 2 - 3 Bytovia Bytów 16 kwietnia 2016 - 17:00
233. Chrobry Głogów 3 - 0 Stomil Olsztyn
234. Dolcan Ząbki 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Kolejka 27 - 23/24. kwietnia 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Dolcan Ząbki 0 - 3 Wigry Suwałki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
236. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Chrobry Głogów 23 kwietnia 2016 - 19:00
237. Stomil Olsztyn 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz
238. Bytovia Bytów 1 - 2 Wisła Płock 23 kwietnia 2016 - 18:00
239. Rozwój Katowice 1 - 2 GKS Katowice 24 kwietnia 2016 - 12:45
240. Olimpia Grudziądz 4 - 2 Zagłębie Sosnowiec
241. Sandecja Nowy Sącz 0 - 1 Arka Gdynia 22 kwietnia 2016 - 20:30
242. GKS Bełchatów 0 - 2 MKS Kluczbork
243. Pogoń Siedlce 0 - 0 Miedź Legnica
Kolejka 28 - 30 kwietnia /1. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Wigry Suwałki 0 - 0 Miedź Legnica
245. Pogoń Siedlce 1 - 0 GKS Bełchatów
246. MKS Kluczbork 2 - 4 Sandecja Nowy Sącz
247. Arka Gdynia 0 - 0 Olimpia Grudziądz 30 kwietnia 2016 - 18:00
248. Zagłębie Sosnowiec 0 - 1 Rozwój Katowice
249. GKS Katowice 0 - 2 Bytovia Bytów 30 kwietnia 2016 - 19:00
250. Wisła Płock 0 - 0 Stomil Olsztyn
251. Zawisza Bydgoszcz 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 30 kwietnia 2016 - 18:00
252. Chrobry Głogów 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
Kolejka 29 - 7/8. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Chrobry Głogów 3 - 0 Wigry Suwałki
254. Dolcan Ząbki 0 - 3 Zawisza Bydgoszcz
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
255. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Wisła Płock 8 maja 2016 - 12:45
256. Stomil Olsztyn 0 - 0 GKS Katowice
257. Bytovia Bytów 3 - 0 Zagłębie Sosnowiec 6 maja 2016 - 19:45
258. Rozwój Katowice 1 - 4 Arka Gdynia 6 maja 2016 - 20:30
259. Olimpia Grudziądz 1 - 2 MKS Kluczbork
260. Sandecja Nowy Sącz 3 - 0 Pogoń Siedlce
261. GKS Bełchatów 0 - 1 Miedź Legnica
Kolejka 30 - 11. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Wigry Suwałki 2 - 2 GKS Bełchatów
263. Miedź Legnica 3 - 1 Sandecja Nowy Sącz
264. Pogoń Siedlce 1 - 2 Olimpia Grudziądz
265. MKS Kluczbork 1 - 0 Rozwój Katowice
266. Arka Gdynia 1 - 1 Bytovia Bytów 10 maja 2016 - 20:30
267. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Stomil Olsztyn
268. GKS Katowice 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 11 maja 2016 - 19:00
269. Wisła Płock 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
270. Zawisza Bydgoszcz 4 - 1 Chrobry Głogów
Kolejka 31 - 14/15. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 Wigry Suwałki
272. Chrobry Głogów 2 - 0 Wisła Płock
273. Dolcan Ząbki 0 - 3 GKS Katowice
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
274. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec 15 maja 2016 - 19:00
275. Stomil Olsztyn 0 - 4 Arka Gdynia 13 maja 2016 - 20:30
276. Bytovia Bytów 2 - 1 MKS Kluczbork 14 maja 2016 - 19:45
277. Rozwój Katowice 0 - 2 Pogoń Siedlce
Pogoń Siedlce gospodarzem
278. Olimpia Grudziądz 0 - 1 Miedź Legnica
279. Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 GKS Bełchatów
Kolejka 32 - 21/22. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Wigry Suwałki 2 - 0 Sandecja Nowy Sącz
281. GKS Bełchatów 1 - 2 Olimpia Grudziądz
282. Miedź Legnica 4 - 0 Rozwój Katowice
283. Pogoń Siedlce 0 - 0 Bytovia Bytów 21 maja 2016 - 17:00
284. MKS Kluczbork 3 - 0 Stomil Olsztyn
285. Arka Gdynia 0 - 0 Chojniczanka Chojnice 22 maja 2016 - 12:45
286. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
287. GKS Katowice 0 - 0 Chrobry Głogów
288. Wisła Płock 5 - 0 Zawisza Bydgoszcz
Kolejka 33 - 28/29. maja 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Wisła Płock 0 - 0 Wigry Suwałki
290. Zawisza Bydgoszcz 0 - 3 GKS Katowice
291. Chrobry Głogów 1 - 3 Zagłębie Sosnowiec
292. Dolcan Ząbki 0 - 3 Arka Gdynia
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
293. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 MKS Kluczbork 29 maja 2016 - 15:00
294. Stomil Olsztyn 2 - 0 Pogoń Siedlce
295. Bytovia Bytów 0 - 0 Miedź Legnica 29 maja 2016 - 15:00
296. Rozwój Katowice 2 - 1 GKS Bełchatów
297. Olimpia Grudziądz 3 - 2 Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 34 - 4/5. czerwca 2016 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Wigry Suwałki 2 - 1 Olimpia Grudziądz 5 czerwca 2016 - 15:00
299. Sandecja Nowy Sącz 1 - 0 Rozwój Katowice 5 czerwca 2016 - 15:00
300. GKS Bełchatów 5 - 1 Bytovia Bytów 5 czerwca 2016 - 15:00
301. Miedź Legnica 1 - 0 Stomil Olsztyn 5 czerwca 2016 - 15:00
302. Pogoń Siedlce 1 - 0 Chojniczanka Chojnice 5 czerwca 2016 - 15:00
303. MKS Kluczbork 3 - 0 Dolcan Ząbki
Dolcan Ząbki wycofał się z rozgrywek
304. Arka Gdynia 1 - 1 Chrobry Głogów 5 czerwca 2016 - 15:00
305. Zagłębie Sosnowiec 2 - 1 Zawisza Bydgoszcz 5 czerwca 2016 - 15:00
306. GKS Katowice 2 - 1 Wisła Płock 5 czerwca 2016 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE