ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork III - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 16 46 15 1 0 82 - 12
2. Rodło Kwidzyn 16 37 12 1 3 70 - 14
3. Spójnia Sadlinki 16 32 10 2 4 47 - 15
4. Orzeł Subkowy 16 29 9 2 5 52 - 37
5. Centrum Pelplin 16 28 9 1 6 52 - 28
6. Sobieski Gniew 16 16 5 1 10 29 - 47 2 6 2 0 0 4 - 2
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 16 16 5 1 10 39 - 44 2 0 0 0 2 2 - 4
8. Victoria Kaliska 16 6 2 0 14 18 - 105
9. Błękitni Stare Pole 16 1 0 1 15 10 - 97
Ostatni komentarz dodał Sev22 19.04.2015, 18:34:56



Kolejka 1 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Pomezania Malbork 6 - 0 Orzeł Subkowy
2. Victoria Kaliska 1 - 10 Centrum Pelplin
3. Sobieski Gniew 1 - 1 Błękitni Stare Pole
4. Spójnia Sadlinki 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 2 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Rodło Kwidzyn
8. Błękitni Stare Pole 0 - 9 Spójnia Sadlinki
9. Centrum Pelplin 5 - 2 Sobieski Gniew
10. Pomezania Malbork 12 - 0 Victoria Kaliska
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 3 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Victoria Kaliska 2 - 9 Orzeł Subkowy
12. Sobieski Gniew 1 - 7 Pomezania Malbork
13. Spójnia Sadlinki 2 - 1 Centrum Pelplin
14. Rodło Kwidzyn 11 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 4 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Orzeł Subkowy 6 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański
18. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Centrum Pelplin
19. Pomezania Malbork 4 - 1 Spójnia Sadlinki
20. Victoria Kaliska 0 - 9 Sobieski Gniew
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 5 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Sobieski Gniew 1 - 7 Orzeł Subkowy
22. Spójnia Sadlinki 9 - 0 Victoria Kaliska
23. Rodło Kwidzyn 0 - 2 Pomezania Malbork
25. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 6 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Błękitni Stare Pole 0 - 10 Orzeł Subkowy
27. Centrum Pelplin 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
29. Victoria Kaliska 0 - 3 Rodło Kwidzyn
30. Sobieski Gniew 0 - 3 Spójnia Sadlinki
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 7 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Spójnia Sadlinki 0 - 1 Orzeł Subkowy
32. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Sobieski Gniew
34. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 8 Pomezania Malbork
35. Błękitni Stare Pole 2 - 5 Centrum Pelplin
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 8 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Orzeł Subkowy 3 - 1 Centrum Pelplin
37. Pomezania Malbork 9 - 2 Błękitni Stare Pole
38. Victoria Kaliska 2 - 5 Beniaminek 03 Starogard Gdański
40. Spójnia Sadlinki 1 - 1 Rodło Kwidzyn 21 października 2014
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 9 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Orzeł Subkowy
43. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Sobieski Gniew
44. Błękitni Stare Pole 1 - 3 Victoria Kaliska
45. Centrum Pelplin 0 - 2 Pomezania Malbork
Pauza: Spójnia Sadlinki,
Kolejka 10 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Orzeł Subkowy 0 - 0 Pomezania Malbork
47. Centrum Pelplin 7 - 1 Victoria Kaliska
48. Błękitni Stare Pole 0 - 6 Sobieski Gniew
49. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 3 Spójnia Sadlinki
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 11 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (1) 
52. Rodło Kwidzyn 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
53. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Błękitni Stare Pole
54. Sobieski Gniew 1 - 2 Centrum Pelplin
55. Victoria Kaliska 0 - 2 Pomezania Malbork
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 12 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Orzeł Subkowy 5 - 1 Victoria Kaliska
57. Pomezania Malbork 3 - 0 Sobieski Gniew
58. Centrum Pelplin 0 - 0 Spójnia Sadlinki
59. Błękitni Stare Pole 0 - 4 Rodło Kwidzyn
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański,
Kolejka 13 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Orzeł Subkowy
63. Centrum Pelplin 0 - 6 Rodło Kwidzyn
64. Spójnia Sadlinki 0 - 2 Pomezania Malbork
65. Sobieski Gniew 3 - 2 Victoria Kaliska
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 14 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Orzeł Subkowy 5 - 0 Sobieski Gniew
67. Victoria Kaliska 0 - 8 Spójnia Sadlinki
68. Pomezania Malbork 4 - 1 Rodło Kwidzyn
70. Błękitni Stare Pole 0 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
Pauza: Centrum Pelplin,
Kolejka 15 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Orzeł Subkowy 3 - 0 Błękitni Stare Pole
72. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 2 Centrum Pelplin
74. Rodło Kwidzyn 14 - 3 Victoria Kaliska
75. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Sobieski Gniew
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 16 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. Orzeł Subkowy 1 - 2 Spójnia Sadlinki
77. Sobieski Gniew 1 - 4 Rodło Kwidzyn
79. Pomezania Malbork 5 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
80. Centrum Pelplin 8 - 0 Błękitni Stare Pole
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 17 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Centrum Pelplin 5 - 0 Orzeł Subkowy
82. Błękitni Stare Pole 2 - 12 Pomezania Malbork
83. Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 - 0 Victoria Kaliska
85. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Spójnia Sadlinki 2 czerwca 2015
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 18 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Orzeł Subkowy 0 - 9 Rodło Kwidzyn
88. Sobieski Gniew 2 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
89. Victoria Kaliska 3 - 2 Błękitni Stare Pole
90. Pomezania Malbork 4 - 2 Centrum Pelplin




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE