Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Wda Lipusz |
4 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
29 października 2014
29.10 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
GKS Kolbudy |
10 września 2014
10.09 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
|
Olimpic II Gdańsk |
10 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
KP II Gdynia |
0 - 13 |
Gryf Goręczyno |
|
Pauza: Rozstaje Gdańsk, |
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
GKS Sierakowice |
2 - 3 |
KP II Gdynia |
|
GKS Przodkowo |
3 - 4 |
Olimpic II Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
12 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Sparta Gdańsk |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Wda Lipusz |
6 - 3 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Pauza: Portowiec Gdańsk, |
Kolejka 3 - 3. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rozstaje Gdańsk |
2 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Portowiec Gdańsk |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 5 |
Sparta Gdańsk |
|
Olimpic II Gdańsk |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
|
KP II Gdynia |
1 - 2 |
GKS Przodkowo |
|
Gryf Goręczyno |
3 - 1 |
GKS Sierakowice |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 4 - 6/7. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
AP Gdynia Dąbrowa |
8 - 2 |
GKS Sierakowice |
|
GKS Przodkowo |
2 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
GKS Kolbudy |
7 - 0 |
KP II Gdynia |
|
Sparta Gdańsk |
2 - 1 |
Olimpic II Gdańsk |
|
Wda Lipusz |
3 - 2 |
Polonia Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
3 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 5 - 13/14. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Portowiec Gdańsk |
3 - 4 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 7 |
Wda Lipusz |
|
KP II Gdynia |
0 - 16 |
Sparta Gdańsk |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
GKS Sierakowice |
0 - 1 |
GKS Przodkowo |
|
Pauza: Olimpic II Gdańsk, |
Kolejka 6 - 20/21. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 2 |
GKS Przodkowo |
|
GKS Kolbudy |
8 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Sparta Gdańsk |
5 - 1 |
Gryf Goręczyno |
|
Wda Lipusz |
1 - 5 |
Olimpic II Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
7 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: KP II Gdynia, |
Kolejka 7 - 27/28. września 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Polonia Gdańsk |
2 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Portowiec Gdańsk |
|
Olimpic II Gdańsk |
1 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
|
KP II Gdynia |
0 - 7 |
Wda Lipusz |
|
GKS Sierakowice |
0 - 8 |
Sparta Gdańsk |
|
GKS Przodkowo |
1 - 5 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: Gryf Goręczyno, |
Kolejka 8 - 4/5. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 4 |
GKS Kolbudy |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 0 |
GKS Przodkowo |
|
Wda Lipusz |
5 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Rozstaje Gdańsk |
6 - 0 |
KP II Gdynia |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 1 |
Olimpic II Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: GKS Sierakowice, |
Kolejka 9 - 11/12. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 8 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Olimpic II Gdańsk |
2 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
KP II Gdynia |
0 - 6 |
Portowiec Gdańsk |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 2 |
Rozstaje Gdańsk |
|
GKS Sierakowice |
0 - 9 |
Wda Lipusz |
|
GKS Kolbudy |
5 - 0 |
Sparta Gdańsk |
|
Pauza: GKS Przodkowo, |
Kolejka 10 - 18/19. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 2 |
Sparta Gdańsk |
|
Wda Lipusz |
5 - 2 |
GKS Przodkowo |
|
Rozstaje Gdańsk |
6 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Portowiec Gdańsk |
6 - 2 |
Gryf Goręczyno |
|
Polonia Gdańsk |
4 - 0 |
KP II Gdynia |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 6 |
Olimpic II Gdańsk |
|
Pauza: GKS Kolbudy, |
Kolejka 11 - 25/26. października 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic II Gdańsk |
7 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
KP II Gdynia |
1 - 5 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
GKS Sierakowice |
0 - 6 |
Portowiec Gdańsk |
|
GKS Przodkowo |
0 - 4 |
Rozstaje Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Wda Lipusz |
|
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 12 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Wda Lipusz |
4 - 1 |
Sparta Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
0 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Portowiec Gdańsk |
2 - 0 |
GKS Przodkowo |
|
Polonia Gdańsk |
14 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
1 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Olimpic II Gdańsk |
8 - 0 |
KP II Gdynia |
|
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 13 - 15/16. listopada 2014 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP II Gdynia |
3 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Gryf Goręczyno |
0 - 5 |
Olimpic II Gdańsk |
|
GKS Sierakowice |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Przodkowo |
4 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
0 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
1 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Pauza: Wda Lipusz, |
Kolejka 14 - 21/22. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
|
Portowiec Gdańsk |
0 - 4 |
Sparta Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
5 - 1 |
Polonia Gdańsk |
|
GKS Przodkowo |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Sierakowice |
1 - 13 |
Olimpic II Gdańsk |
|
Gryf Goręczyno |
2 - 0 |
KP II Gdynia |
|
Pauza: Rozstaje Gdańsk, |
Kolejka 15 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Goręczyno |
0 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
KP II Gdynia |
1 - 4 |
GKS Sierakowice |
|
Olimpic II Gdańsk |
4 - 1 |
GKS Przodkowo |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 9 |
GKS Kolbudy |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 3 |
Sparta Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
3 - 1 |
Wda Lipusz |
|
Pauza: Portowiec Gdańsk, |
Kolejka 16 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Sparta Gdańsk |
5 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
Olimpic II Gdańsk |
15 kwietnia 2015
15.04 |
GKS Przodkowo |
11 - 0 |
KP II Gdynia |
|
GKS Sierakowice |
2 - 5 |
Gryf Goręczyno |
|
Pauza: Polonia Gdańsk, |
Kolejka 17 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Sierakowice |
0 - 5 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 3 |
GKS Przodkowo |
|
KP II Gdynia |
0 - 10 |
GKS Kolbudy |
|
Olimpic II Gdańsk |
2 - 3 |
Sparta Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
1 - 1 |
Wda Lipusz |
|
Portowiec Gdańsk |
0 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, |
Kolejka 18 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
Rozstaje Gdańsk |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Wda Lipusz |
3 - 1 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Sparta Gdańsk |
10 - 0 |
KP II Gdynia |
|
GKS Kolbudy |
3 - 1 |
Gryf Goręczyno |
|
GKS Przodkowo |
11 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Pauza: Olimpic II Gdańsk, |
Kolejka 19 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Przodkowo |
1 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
GKS Sierakowice |
0 - 5 |
GKS Kolbudy |
|
Gryf Goręczyno |
0 - 1 |
Sparta Gdańsk |
|
Olimpic II Gdańsk |
2 - 0 |
Wda Lipusz |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 1 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Polonia Gdańsk |
5 - 2 |
Portowiec Gdańsk |
|
Pauza: KP II Gdynia, |
Kolejka 20 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 0 |
Polonia Gdańsk |
|
Portowiec Gdańsk |
2 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Rozstaje Gdańsk |
1 - 0 |
Olimpic II Gdańsk |
|
Wda Lipusz |
3 - 0 |
KP II Gdynia |
|
Sparta Gdańsk |
0 - 3 |
GKS Sierakowice |
|
GKS Kolbudy |
3 - 2 |
GKS Przodkowo |
|
Pauza: Gryf Goręczyno, |
Kolejka 21 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GKS Kolbudy |
5 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
GKS Przodkowo |
1 - 0 |
Sparta Gdańsk |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
|
KP II Gdynia |
0 - 9 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Olimpic II Gdańsk |
6 - 1 |
Portowiec Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: GKS Sierakowice, |
Kolejka 22 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
7 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Polonia Gdańsk |
0 - 1 |
Olimpic II Gdańsk |
|
Portowiec Gdańsk |
5 - 0 |
KP II Gdynia |
|
Rozstaje Gdańsk |
3 - 1 |
Gryf Goręczyno |
|
Wda Lipusz |
15 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Sparta Gdańsk |
4 - 1 |
GKS Kolbudy |
4 czerwca 2015
4.06 |
Pauza: GKS Przodkowo, |
Kolejka 23 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Sparta Gdańsk |
0 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
GKS Przodkowo |
5 - 1 |
Wda Lipusz |
27 maja 2015
27.05 |
GKS Sierakowice |
0 - 12 |
Rozstaje Gdańsk |
|
Gryf Goręczyno |
1 - 7 |
Portowiec Gdańsk |
|
KP II Gdynia |
0 - 4 |
Polonia Gdańsk |
|
Olimpic II Gdańsk |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
Pauza: GKS Kolbudy, |
Kolejka 24 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] | Komentarze (1) |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 1 |
Olimpic II Gdańsk |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
4 - 0 |
KP II Gdynia |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 0 |
Gryf Goręczyno |
|
Portowiec Gdańsk |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Rozstaje Gdańsk |
1 - 5 |
GKS Przodkowo |
|
Wda Lipusz |
2 - 2 |
GKS Kolbudy |
|
Pauza: Sparta Gdańsk, |
Kolejka 25 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sparta Gdańsk |
4 - 1 |
Wda Lipusz |
|
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
Rozstaje Gdańsk |
|
GKS Przodkowo |
5 - 0 |
Portowiec Gdańsk |
|
GKS Sierakowice |
1 - 8 |
Polonia Gdańsk |
|
Gryf Goręczyno |
3 - 0 |
Orzeł Trąbki Wielkie |
|
KP II Gdynia |
1 - 20 |
Olimpic II Gdańsk |
|
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 26 - 13/14. czerwca 2015 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 5 |
KP II Gdynia |
|
Olimpic II Gdańsk |
7 - 1 |
Gryf Goręczyno |
|
Orzeł Trąbki Wielkie |
3 - 0 |
GKS Sierakowice |
|
Polonia Gdańsk |
2 - 2 |
GKS Przodkowo |
|
Portowiec Gdańsk |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
|
Rozstaje Gdańsk |
0 - 1 |
Sparta Gdańsk |
|
Pauza: Wda Lipusz, . |
|