ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCE W TURNIEJU POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2010/2011 - 29.10.2017
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2014/2015



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Akademia Sportowa Pomorze 22 57 18 3 1 151 - 14
2. Santos Gdańsk 22 56 18 2 2 125 - 23
3. Potok Pszczółki 22 53 17 2 3 125 - 22
4. Amator Kiełpino 22 42 14 0 8 83 - 64
5. GOSRiT II Luzino 22 32 10 2 10 63 - 83
6. Gedania Gdańsk 22 29 9 2 11 54 - 51
7. Portowiec Gdańsk 22 28 9 1 12 49 - 85
8. GKS Kolbudy 22 20 6 2 14 35 - 79
9. GKS Kowale 22 14 4 2 16 35 - 103
10. KP Sopot 22 7 2 1 19 9 - 184
11. Olivia Gdańsk (*) 22 24 7 3 12 48 - 62
12. Polonia Gdańsk (*) 22 22 6 4 12 50 - 57
Ostatni komentarz dodał Polonista_11 26.10.2014, 16:03:30
* Olivia Gdańsk wycofała się po 17. kolejce
* Polonia Gdańsk wycofała się po 17. kolejce

Kolejka 1 - 23/24. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Santos Gdańsk 8 - 1 Amator Kiełpino 10 września 2014
2. Portowiec Gdańsk 1 - 4 Gedania Gdańsk
3. Akademia Sportowa Pomorze 9 - 0 GKS Kolbudy
4. Polonia Gdańsk 1 - 2 GKS Kowale 24 września 2014
5. Olivia Gdańsk 0 - 6 Potok Pszczółki
6. GOSRiT II Luzino 5 - 0 KP Sopot
Kolejka 2 - 30/31. sierpnia 2014 [szczegóły] Komentarze (3) 
7. Amator Kiełpino 12 - 0 KP Sopot
8. Potok Pszczółki 11 - 1 GOSRiT II Luzino
9. GKS Kowale 0 - 4 Olivia Gdańsk
10. GKS Kolbudy 2 - 2 Polonia Gdańsk
11. Gedania Gdańsk 0 - 9 Akademia Sportowa Pomorze
12. Santos Gdańsk 12 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 3 - 6/7. września 2014 [szczegóły] Komentarze (5) 
13. Portowiec Gdańsk 4 - 3 Amator Kiełpino
14. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 3 Santos Gdańsk
15. Polonia Gdańsk 3 - 0 Gedania Gdańsk
16. Olivia Gdańsk 2 - 2 GKS Kolbudy
17. GOSRiT II Luzino 4 - 1 GKS Kowale
18. KP Sopot 0 - 12 Potok Pszczółki
Kolejka 4 - 13/14. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
19. Amator Kiełpino 3 - 2 Potok Pszczółki
20. GKS Kowale 5 - 1 KP Sopot
21. GKS Kolbudy 0 - 5 GOSRiT II Luzino
22. Gedania Gdańsk 3 - 4 Olivia Gdańsk
23. Santos Gdańsk 7 - 2 Polonia Gdańsk
24. Portowiec Gdańsk 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 5 - 20/21. września 2014 [szczegóły] Komentarze (2) 
25. Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 Amator Kiełpino
26. Polonia Gdańsk 5 - 0 Portowiec Gdańsk
27. Olivia Gdańsk 0 - 2 Santos Gdańsk
28. GOSRiT II Luzino 1 - 1 Gedania Gdańsk
29. KP Sopot 0 - 8 GKS Kolbudy
30. Potok Pszczółki 6 - 1 GKS Kowale
Kolejka 6 - 27/28. września 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Amator Kiełpino 9 - 1 GKS Kowale
32. GKS Kolbudy 0 - 8 Potok Pszczółki
33. Gedania Gdańsk 6 - 0 KP Sopot
34. Santos Gdańsk 7 - 2 GOSRiT II Luzino
35. Portowiec Gdańsk 2 - 3 Olivia Gdańsk
36. Akademia Sportowa Pomorze 8 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 7 - 4/5. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
37. Polonia Gdańsk 1 - 3 Amator Kiełpino
38. Olivia Gdańsk 0 - 7 Akademia Sportowa Pomorze
39. GOSRiT II Luzino 3 - 2 Portowiec Gdańsk 8 października 2014
40. KP Sopot 0 - 15 Santos Gdańsk
41. Potok Pszczółki 4 - 0 Gedania Gdańsk
42. GKS Kowale 1 - 3 GKS Kolbudy
Kolejka 8 - 11/12. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Amator Kiełpino 3 - 0 GKS Kolbudy
44. Gedania Gdańsk 0 - 2 GKS Kowale
45. Potok Pszczółki 0 - 0 Santos Gdańsk
46. Portowiec Gdańsk 3 - 0 KP Sopot
47. Akademia Sportowa Pomorze 13 - 1 GOSRiT II Luzino
48. Polonia Gdańsk 3 - 3 Olivia Gdańsk
Kolejka 9 - 18/19. października 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Olivia Gdańsk 0 - 4 Amator Kiełpino
50. GOSRiT II Luzino 1 - 1 Polonia Gdańsk
51. KP Sopot 0 - 17 Akademia Sportowa Pomorze
52. Potok Pszczółki 13 - 0 Portowiec Gdańsk
53. GKS Kowale 2 - 9 Santos Gdańsk
54. GKS Kolbudy 2 - 5 Gedania Gdańsk
Kolejka 10 - 25/26. października 2014 [szczegóły] Komentarze (1) 
55. Amator Kiełpino 4 - 2 Gedania Gdańsk
56. Santos Gdańsk 1 - 2 GKS Kolbudy
57. Portowiec Gdańsk 3 - 1 GKS Kowale
58. Akademia Sportowa Pomorze 6 - 1 Potok Pszczółki
59. Polonia Gdańsk 11 - 0 KP Sopot
60. Olivia Gdańsk 4 - 2 GOSRiT II Luzino
Kolejka 11 - 8/9. listopada 2014 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. GOSRiT II Luzino 4 - 3 Amator Kiełpino
62. KP Sopot 1 - 19 Olivia Gdańsk
63. Potok Pszczółki 3 - 1 Polonia Gdańsk
64. GKS Kowale 1 - 9 Akademia Sportowa Pomorze
65. GKS Kolbudy 1 - 3 Portowiec Gdańsk 25 marca 2015
66. Gedania Gdańsk 1 - 3 Santos Gdańsk
Kolejka 12 - 28/29. marca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Amator Kiełpino 2 - 6 Santos Gdańsk
68. Gedania Gdańsk 0 - 1 Portowiec Gdańsk
69. GKS Kolbudy 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
70. GKS Kowale 1 - 8 Polonia Gdańsk
71. Potok Pszczółki 6 - 1 Olivia Gdańsk
72. KP Sopot 0 - 9 GOSRiT II Luzino
Kolejka 13 - 1/4. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. KP Sopot 0 - 3 Amator Kiełpino
74. GOSRiT II Luzino 1 - 6 Potok Pszczółki
75. Olivia Gdańsk 2 - 2 GKS Kowale
76. Polonia Gdańsk 5 - 1 GKS Kolbudy
77. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Gedania Gdańsk
78. Portowiec Gdańsk 1 - 4 Santos Gdańsk
Kolejka 14 - 11/12. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Amator Kiełpino 7 - 3 Portowiec Gdańsk
80. Santos Gdańsk 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
81. Gedania Gdańsk 3 - 1 Polonia Gdańsk
82. GKS Kolbudy 1 - 0 Olivia Gdańsk
83. GKS Kowale 2 - 5 GOSRiT II Luzino
84. Potok Pszczółki 15 - 0 KP Sopot
Kolejka 15 - 18/19. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Potok Pszczółki 5 - 1 Amator Kiełpino
86. KP Sopot 0 - 0 GKS Kowale
87. GOSRiT II Luzino 7 - 1 GKS Kolbudy
88. Olivia Gdańsk 0 - 6 Gedania Gdańsk
89. Polonia Gdańsk 0 - 5 Santos Gdańsk
90. Akademia Sportowa Pomorze 12 - 0 Portowiec Gdańsk
Kolejka 16 - 25/26. kwietnia 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Amator Kiełpino 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 13 maja 2015
92. Portowiec Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk
93. Santos Gdańsk 3 - 0 Olivia Gdańsk
94. Gedania Gdańsk 4 - 2 GOSRiT II Luzino
95. GKS Kolbudy 4 - 1 KP Sopot
96. GKS Kowale 0 - 4 Potok Pszczółki
Kolejka 17 - 2/3. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. GKS Kowale 9 - 1 Amator Kiełpino
98. Potok Pszczółki 10 - 0 GKS Kolbudy
99. KP Sopot 0 - 7 Gedania Gdańsk 3 czerwca 2015
100. GOSRiT II Luzino 2 - 5 Santos Gdańsk
101. Olivia Gdańsk 3 - 0 Portowiec Gdańsk
102. Polonia Gdańsk 2 - 2 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 18 - 9/10. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Amator Kiełpino 3 - 0 Polonia Gdańsk
104. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 0 Olivia Gdańsk
105. Portowiec Gdańsk 5 - 1 GOSRiT II Luzino
106. Santos Gdańsk 14 - 0 KP Sopot
107. Gedania Gdańsk 1 - 2 Potok Pszczółki
108. GKS Kolbudy 3 - 1 GKS Kowale
Kolejka 19 - 16/17. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. GKS Kolbudy 1 - 3 Amator Kiełpino
110. GKS Kowale 2 - 3 Gedania Gdańsk
111. Santos Gdańsk 3 - 1 Potok Pszczółki
112. KP Sopot 0 - 10 Portowiec Gdańsk 20 maja 2015
113. GOSRiT II Luzino 0 - 8 Akademia Sportowa Pomorze
114. Olivia Gdańsk 3 - 0 Polonia Gdańsk
Kolejka 20 - 23/24. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Amator Kiełpino 3 - 0 Olivia Gdańsk
116. Polonia Gdańsk 0 - 3 GOSRiT II Luzino
117. Akademia Sportowa Pomorze 9 - 0 KP Sopot
118. Portowiec Gdańsk 2 - 6 Potok Pszczółki
119. Santos Gdańsk 12 - 1 GKS Kowale
120. Gedania Gdańsk 2 - 0 GKS Kolbudy
Kolejka 21 - 30/31. maja 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Gedania Gdańsk 4 - 5 Amator Kiełpino
122. GKS Kolbudy 0 - 3 Santos Gdańsk
123. GKS Kowale 0 - 3 Portowiec Gdańsk
124. Potok Pszczółki 1 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
125. KP Sopot 3 - 0 Polonia Gdańsk
126. GOSRiT II Luzino 3 - 0 Olivia Gdańsk
Kolejka 22 - 6/7. czerwca 2015 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Amator Kiełpino 9 - 1 GOSRiT II Luzino
128. Olivia Gdańsk 0 - 3 KP Sopot
129. Polonia Gdańsk 0 - 3 Potok Pszczółki
130. Akademia Sportowa Pomorze 13 - 0 GKS Kowale
131. Portowiec Gdańsk 4 - 3 GKS Kolbudy
132. Santos Gdańsk 2 - 2 Gedania Gdańsk
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03